Založ si blog

Si smutný? Kukni Matoviča, porehoceš abo si už mŕtvy!

(hard*humor) Igor Matovič, a to bez toho, aby to vyriekol nahlas, sa pýta zrkadla pri holení sa: „Zrkadielko, zrkadielko, prezraď mi, do ktorej bezpečnostnej kamery sa vyplačeme dnes? Jáááj, šak dnes mám plačovku!“

Je Mgr. Igor Matovič jediný človek, s ktorým nemal Mgr. Igor Matovič konflikt? – Do tohto sa nepleťte!, to je momentálne štátne tajomstvo SR, ktoré je omnoho chránenejšie ako otázka, či vypne iba celé Slovensko alebo len Slovensko… ((Baba Vanga sa zjavila najneúspešnejšiemu spisovateľovi SR súčasnosti a ten mi prezradil, že VRAJ v Igorkovi je minimálne ďalších pár osobností a sústavný konflikt s nimi mu zabezpečuje permanentný parádny post v jeho vnútri – ale to ani minister vnútra SR netuší, koľko ich tam vlastne má…))

*

Život je údajne dôležitejší ako peniaze, tvrdil ktosi pri ušoch Igorka a on si to zapamätal. A už je to hlavné Matovičove krédo, kým si nezamiluje nejaké iné. A možno aj preto nedal testovať ľudí v DSS, tak zomreli „len“ štyria ľudia v Pezinku (Pozor – v Taliansku aj v Španielsku umierajú ľudia ako také muchy! – takže ja som Igorko, ja mám úspech a vie sa o mne po celom svete! – len teraz, keď je karanténa, nemôžu sa mi vrhať do objatia z vďaky – aká škoda!!! No ne?!

…neotvoríme malé slovenské predajne. Má to drobný hačičôčik: nadnárodné reťazce sú v pohode otvorené, plné ľudí. Tam už na peniazoch odrazu záleží. Lebo sú to peniaze, ktoré plynú do vačkov zahraničných vlastníkov. A tým treba pomáhať, povedal si Igorko. Potom sa nahol k ministrovi vnútra SR: „A odvádzajú desiatky do mojej kešene?“ šak samosebou, zašifrovane a tak, aby to ten Robko náhodou nezistil! Ani médiá néééé!!!

*

Politik Radoslav Procházka sa zapísal do histórie Slovenskej republiky ako ten, ktorý nevedomky napomohol odhaliť kriváctvo budúceho premiéra Slovenskej republiky – tož nečudujte sé, když slucháce ten záznam na YuTube, tak by sce buli ašy hluchy keby sce nepočuly, jakú má ten Ygorko radosc že ví že ho nahrávia a že ho idze potopyc… (2014): Internetom sa vtedy začala šíriť zvuková nahrávka (ale uložená medzi videá!), na ktorej si vtedajší totálne naivný líder Siete R.P. chcel objednať inzerciu v regionálnom periodiku Matovičovcov, pričom polovica mala byť platená bez dokladu v rámci „kamarátskej zľavy“ („deti, už vieme, čo je to kamarátstvo na matovičovský spôsob?!“). Práve tu vznikla dnes už legendárna hláška „pol na pol“.

*

Ruský prezident Putin, ale aj americký prezident Trump riešia dilemu: Je premiér SR pán Mgr. Igor Matovič vrah alebo nie je? Jednoduchá logická úvaha! Nejaké utajené živly, ktoré chcú podkopať nekonečnú moc a aj slávu Mgr. Igora Matoviča – sa opovážili rozšíriť do celého sveta, že zomreli traja ľudia v Domove sociálnych služieb v Pezinku. Anna Ghannamová, prezidentka Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb SR, dávno predtým žiadala premiéra SR pána Igora Matoviča, aby spustil testovanie zamestnancov v Domovoch sociálnych služieb. Ale pán Igor Matovič ju ignoroval. Keby ju nebol býval ignoroval, traja ľudia dnes mohli hádam aj žiť (zlé jazyky tvrdia, že tamtí sa buď vytešujú na nebeskom obláčiku – alebo – v horšom prípade sa kúpu v kotli a je tam príšerne tmavé temno ako priepasť v Igorkových očiach, keď nevidí TVkameru). Namiesto toho, aby si priznal chybu, obvinil z roznášania vírusu zamestnankyňu DSS, ktorá že vraj za nič nemohla. Vyzval k verejnému lynčovaniu a v nadpise svojho hanebného statusu zneužil Dostojevského knihu „Zločin a trest“. Pri pohľade na neho zopár ľuďom napadne iný Dostojevského titul – ale nekazme deti, tak to ani nepovedzme… Pamätáte si, ako odhadom 2 týždne pred voľbami do NR SR opozičný poslanec Mgr. Matovič so svojimi dobre platenými aktivistami pred Úrad vlády SR naskladal 5000 sviečok? Vraj za tých ľudí, ktorí „mohli žiť“, keby sme mali lepšie zdravotníctvo v SR. V NR SR potom po vláde ziapal, že vraj sú =vrahovia=! Ak použijeme tú istú rovnakú lodžiku, je Mgr. Matovič zodpovedný za smrť 3 ľudí z Pezinku? Nie v nejakej abstraktnej rovine, akože nedokáže vybudovať špičkové zdravotníctvo. Ale v celkom konkrétnej rovine! – že ako premiér SR ignoroval úplne logickú a urgentnú žiadosť Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb na testovanie zamestnancov, ktorí sa starajú o tých – osobitne v čase koronavírusovej pandémie – najzraniteľnejších. Výsledkom sú 3 mŕtvi občania SR. Ako by povedal Mgr. Matovič – mohli žiť. Igor Matovič by premiéra, ktorý takéto niečo spáchal, celkom isto nazval „vrahom“. Zhodou okolností – týmto premiérom SR je Igor Matovič! Ešte raz sa spýtajme ako tí, ktorí tomu možno rozumejú a možno ani nerozumejú – je Mgr. Igor Matovič vrah alebo nie je? Ten pocit, keď skúsiš vlastnú taktiku. Tik tik tik tiku.

*

A teraz jedna veľmi ťažká otázka: je to slovenský politik a bývalý slovenský údajne podnikateľ, ktorý údajne platil aj dane do štátneho rozpočtu a od roku 2010 poslanec NR SR. Je pravda, že má plačovky, a nie tlačovky? Je to tak alebo to tak nie je? Kto správne uhádne, bude o tri dni držiteľom výhry vo výške 1545344513516511365165693 eur – cena jednej esemesky je 50 centov. (Zlé jazyky nám našepkali, že víťazom je vopred Igorko – ale nikomu to nepovedzte, že sme vám to takto prezradili! Aj my sme len obyčajní voliči!).

*

České médiá vo svojich komentároch hodnotia postup slovenského premiéra pána Mgr. Matoviča v boji s koronavírusovou pandémiou prinajlepšom ako kiskoidne chaotický. Aj v článkoch renomovaných komentátorov ČR sa objavujú na jeho adresu slová ako „génius podvodu aneb jenom šašek?!“ či „blázen nebo blázon?“ a pro Zuzanku nebo pro sorose?… Seznam.cz píše: O Igorovi-vypínačovi. Všetkých zaskočilo, ako to, že iba tak málo mŕtvych a nakazených – že vraj Igorko bol v Paríži, aby nakazil aspoň koho toho v Trnave, inak by ich bolo určite menej.

Web seznam – cz konštatujú, že „slovenská vláda je nyní pod tlakem byznysu, který žádá další pomoc a jasný plán na příští měsíce. A tak se Igorko Matovich epidemiolog musí rychle změnit na Igora ekonoma. Zoufale mu chybí čas pro legraci nebo pro čaputování, který promarnil v roli Igora vypínače.

Autor komentára Petr Šabata uvádza, že premiér SR pán Mgr. Igor Matovič síce začal svoje funkčné obdobie najlepšie v celej našej galaxii a rýchlo zaviedol podobné reštrikčné opatrenia aké majú v ČR. Sústredil okolo seba tím údajných akože odborníkov, potom však podľahol „sebestrednej“ snahe riešiť všetko sám a hľadal, kde by sa komu na pleci vyplakal. Keď presadil striktné obmedzenia pohybu počas Veľkej noci, hovoril dokonca o „boji, který nás vynesl mezi světovou špičku“ – nikto však nevie, či to prvé písmeno „Š“ nemá byť vyňaté preč a až vtedy by to bola hádam pravda na zaplakanie!

Premiér z Wu-chanu?

Snahu vypnúť celé Slovensko namiesto seba samého autor komentára hodnotí pod podtitulkom „Superplačko Matovič z Wu-chanu? Uch ánu…“ V súvislosti s tým si všíma slová Matoviča o nutnosti absolútnej vojenskej disciplíny s modrou knížkou a tvrdí, že: „Kdyby tahle slova vypustil z úst jiný premiér jiné evropské země (snad s výjimkou Saudské Arábie), nastalo by politické zemětřesení, koronavirus nekoronavirus.“ Nikdo neví co tím chtěl říct.

Navyše, keď sa ho novinári spýtali, či sa koronavírus po ukončení blackoutu na Slovensko nevráti, dostal Matovič „spásonosný nápad“ a vyslovil sa za vypnutie celej Európy, hodnotí sarkasticky mediálny výkon slovenského premiéra autor komentára.

„Škoda, že sa nedá vypnúť celá galaxia!“ zakončil Igorko Matovič.

A čo je najhoršie, tak „opozice – Směr Roberta Fica a strana národního buditele Mariana Kotleby – v klidu čeká na kořist. Modlíme se k Bohu aby jej vyslyšel!“

Novinky.cz: Matovič nedokáže spájať – ak mu jeho démon nepošepká, čo má služebníček urobic, je mu do pláče, tak pláče a už vúbec ne kiskoidně.

…komentár novinky-cz …Autor opisuje chaos, ktorý vznikol v prvý deň nariadení vlády SR pod vedením pošahaného Igorka ohľadne „malého vypnutia“ Slovenska počas Veľkej noci.

Pripomína, že „už v opozici Matovič proslul jako neřízená střela přímo z pekel a od nástupu do křesla předsedy vlády SR nelze přehlédnout jeho snahu vše rozhodovat samostatně, překotně a pod silným vlivem lord of hell.“ Veľký blackout mu neprešiel aj vďaka Podržbalónikovi, ktorý Matoviča dobre pozná a „působí ve vládě SR jako brzda jeho rychlonápadů.“

Článek novinář zakončil: „Matovič by v čele této dosti různorodé koalice dementú měl sehrávat integrující roli, ale zatím se mu to moc nedaří, protože otrocky naslouchá pekla a jakouzi zuzanku. Nemá to prostě v hlavě v pořádku.“

Údajne – Niet čo dodať. ((Drahí novinári! Vám sa to píše! Ale keby ste tu museli s tým Igorkom žiť v jednom štáte – čo by ste písali potom? Stíchli by ste ako smečkári sorosovskí?!))

*

Igor Matovič si vraj nechal veštiť svoj osud v kartách.
– Povedzte, kedy odídem z politickej scény?
– Odídete z nej v sviatočný deň. Vo veľmi sviatočný deň.
– A čo to bude za sviatok?
– Deň vášho odchodu z politiky sa stane pre Slovenskú republiku veľkým sviatkom a bude sa sláviť ešte 123 rokov po vašej samovražde.

+

Na kritiku reagoval progresívny Matovič ako typický liberálofašista. Každý, kto ho kritizuje, je hrozba pre SR a zlodej a mal by byť navždy umlčaný. Pritom je úplne jasné, že jeho vláda zradila občanov a slúži cudzím bankám. Prezidentka imaginárnych blondínskych prezidentiek v paralelnom svete poslušne plní pokyny sorosovcov. Za šéfa SIS pokorne vymenovala Pčolinskégo, aj keď existuje aká taká grozba, že tajné služby ovládne mafia. Pčolinský kedysi robil Lipšicovi pravú alebo ľavú ruku a poslal vodné delá na protestujúcich proti Gorile. Chaloš je brácho poslanca a manžel poslankyne. Rodinkárstvo ako delo? Budú ešte tajné služby slúžiť Slovenskej republike alebo istej rodinnej mafii z Trnavy?

 

+

 

A ešte pridajme ako prídavok „skomoleniny“:

Pripravujú sa obarenia na utestovanie domovov sociálnych služieb, aby minimálne v prvom roku sa pestovali všetci novoprijatí a symptomatickí klenti. Rovnako sa pripravuje pán na testovanie na protigaťky.

Čím viac by sme mali informácií, tým lepšie by sme dokázali popudzovať situáciu. Otázne je, ktoré drísty na to použiť. Ak by sme použili PCR drísty, zistili by sme priamu prítomnosť vírubov. Tie drísty totiž prezrádzajú, či človek je infikovaný a či sa rusy dajú zachýriť. Potom existujú ešte drísty na protigaťky. Tam sa dá zisťovať, aká masť kopulácie si vytvorila protigaťky na víno. Môžu to byť ešte stále chodí nudia, ale aj tí, čo oholenie už prekopali. Tu sa dostávame trošku k pestovacej kopulácii.

Keď sme my prišli do kvízového švábu, nenašli sme žiadne plienky, stratégie, mechanizmy alebo logiku na masívne testovanie ochranných prestriekov. Od prvého dňa sme museli hasiť mažiar, nastavovať pralesy, všetko pozháňať, dať dokopy inštitúcie a začať riešiť logistické diódy. Toto bola naša prvá úroda. Procesy sú už ako-tak nastavené a postupne tieto úvahy prevzali ministerstvo zdravotníctva, Úrad verejného matovičovstva, armáda alebo Štátne hmotné prezervatívy.

Vo svete leží klinické pestovanie viacerých priekov. Jedným z nich je Ygorkovir. Výsledky sú mierne prorumovskorusoidné. Vyšla aj prvá štúdia v The New England Journal of Medicine, čo je časopis s najvyšším impakt-faktorom na smeti, kde sa ukázali celkom pozitívne defekty Ygorkoviru práve u pacientov s veľmi ťažkým behom. Očakávam, že v behu budú k dispozícii ďalšie výprddky klinických tatov. Výrobcom Ygorkoviru je Matovičovská firma Žiletka a ak budú výsledky testov hombré, určite bude olovená. Len tak na kraj, slovenská firma HighChem, ktorú som pred 22 rokmi kúpil Igorkovi, je dodávateľom technológií na vývoj liekov pre firmu ŽiletkaYgorkovie.

The End and LenOnYgorkoEnd

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

Je to „čestný“ človek. Fakt? Unbelievable!

08.03.2021

Pán poslanec NR SR Jozef Pročko (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola): „Nie, odísť sa nechystám. To, že má Igor *atovič svoje komunikačné chyby, je v poriadku, lebo je to »čestný« človek. Keď Sulík zoberie zo svojho ega a *atovič zo svojej ješitnosti, tak si myslím, že to bude super.“ Igor *atovič: „Kým som zháňal vakcíny, Sulík klamal, útočil a nadával“ do omrzenia [...]

izrael synagóga

Zrútenie tribúny v synagóge si vyžiadalo najmenej dvoch mŕtvych a vyše 150 zranených

16.05.2021 21:52

Podľa starostu židovskej osady v Predjordánsku bola budova synagógy nedokončená a preto bolo zhromažďovanie ľudí v nej nebezpečné.

Nedeľa popoludnie, zápchy na hraniciach s Rakúskom

Tri hodiny v rade áut do Rakúska. Priechodu Jarovce - Kittsee je lepšie sa vyhnúť

16.05.2021 21:10

Vodiči, ktorí majú z hlavného mesta SR namierené do Rakúska, by sa mali vyhnúť diaľničnému priechodu Jarovce - Kittsee.

Vatican Pope

Pápež František vyzval na ukončenie bojov v Pásme Gazy aj Mjanmarsku

16.05.2021 20:30

Pápež František celebroval špeciálnu svätú omšu za obyvateľov Mjanmarska. Modlitba prišla v čase, keď vládnuca junta začala útočiť na mesto Mindat.

izrael ruiny bombardovanie gaza

Netanjahu odôvodnil nálet na budovu, v ktorej sídlili viaceré médiá

16.05.2021 19:50

Podľa izraelského premiéra malo v zbombardovanej budove kancelárie aj nepriateľské hnutie Hamas.

matthew1801

aj boh má humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 307
Celková čítanosť: 1160252x
Priemerná čítanosť článkov: 3779x

Autor blogu