Založ si blog

V paralelnom svete je Igor slávnejší než Kočner aj Jánošík

(„Toto“ je len humor z paralelného sveta) Veta „Som homo vulgaris, ale proti mafii treba ísť tvrdo a občas za čiaru“ sme dali analyzovať nášmu odborníkovi na medzinárodné súvislosti a ten nám k tomu povedal nasledovné:

„Už minule som vám, pani redaktorka, zdôrazňoval, že pán poslanec Igorko Šašovič zámerne zavádza a spolieha sa na to, že väčšina =ovčanov= vôbec nevie, o čom je reč, alebo, a to je ešte horšie, že sú tak leniví (možno zaneprázdnení?), že si neoveria ani to, čo by si overiť mohli.

V inkriminovanom výroku pána poslanca Šašoviča je využité slovo vulgaris, aby ukázal, aký je skvelý, aký je perfektný (kde je sám – je fakticky nenapodobiteľný!), aký je vtipný, aký je excelentne originálny a HODNÝ znovu-zvolenia vo februári budúceho roka vo voľbách do NR SR! Kto sa nechá oklamať, tak iba využil svoju slobodnú voľbu, svoju slobodnú možnosť – ale – Igorko to vopred očakáva. ((Pozn.red.: podľa zistení tajnej spoločnosti Mosad a CIA je pán majiteľ 4člennej strany Šašovič jeden z piatich významných pomocníkov Diabla nášho paralelného sveta, ktorý mu dal vysokú inteligenciu, o akej sa nám bežným smrteľníkom ani len nesníva – lenže – má to tienistú stránku, že tento dar môže používať predovšetkým na škodeNIE Spoločnosti a Ľudstvu, prípadne na ubližovaNIE pro-božím silám, na jeho sebecké chúťky a služby Mamonu)).

Je naozaj úchvatné, do akej miery dokáže klamať, zavádzať, podvádzať, budiť dojmy, imitovať, inscenovať, presviedčať, sám má za ušami a kričí chyťte zlodeja…

Veď viete, že už sa mu podarilo ohlúpiť dokonca aj Kresťanskú úniu (!) s jej šarmantnou predsedkyňou Záborskou! A to je teda terno, to je gól, to je čosi neslýchané!

Ale späť k téme.

Pojem či termín vulgaris v nás vo väčšine (v rovine bežnej mluvy) vzbudzuje nadväznosť na vulgárnosť, čiže niečo hrubé, sprosté, arogantné.

Lenže to je posun vo vysvetľovaní kedysi významných latinských výrazov.

Správny a doslova otrocký preklad originálneho slova vulgaris je – bežný, obvyklý, obyčajný, priemerný, spoločný, zvyčajný.

Aj jeho amorálna údajne-strana, ktorá má protizákonne iba 4 členov, začína spojením =obyčajní= ľudia, hoci nie sú obyčajní – slúžili vždy pánovi Šašovičovi ako takí úbohí otroci v nevýhodnom postavení, za takých podmienok by v iných politických stranách (aj iných štátov) nikto ani z bytu nevyšiel na chodbu…

Pán Šašovič v inkriminovanom výroku tvrdil, že proti mafii treba ísť tvrdo a občas za čiaru. Nuž! Nie je to pravda!

Buď ste v súlade s univerzálnou morálkou, a potom si nedovolíte prekračovať zákonné obmedzenia, nerobíte nič hriešneho s odôvodnením – veď to je proti ešte horším, než som sám, to je za účelom porazenia mafiánov… (Nezabudli sme na rovnosť pred zákonom?!)

Pani redaktorka, ako ste si všimli, on tvrdí, že VRAJ bojuje proti mafii, ale že sám vytvoril alebo aj podporuje mafie, to nevyzradí ani pri indiánskom kole po intenzívnom mučení/rezaní!

     Zverejňovanie rôznych chúlostivých vecí cez médiá pomáha páchateľom možnej trestnej činnosti, pretože sa zneprocesňujú dôkazy, to už upozornil pokorný sudca Najvyššieho súdu SR: „Treba sa spýtať, že kto je s kým dohodnutý a na čom!“ čo bola reakcia na vraj =SMS*správy=, ktoré boli zverejnené medzi Martinkom Glváčom (sociálna demokraCIA) a zvráteným zločincom Marianom Kočnerom, pri ktorom nie je ešte totálne isté, či nebol pripravovaný kýmsi zo zahraničia už pred 10-12 rokmi a teraz iba hrá DOKONALE svoju rolu sťa hollywoodsky herec s Oscarom v ruke?!

Pani redaktorka, onen excelentný poslanec Šašovič pokračoval v tom svojom blúznení ďaLEJ:

´Je to otázka vkusu. Nie každý považuje moje praktiky v politike za gustiózne, vraj sa to robí inak. Ja som politiku neštudoval a nikdy som nebol ani na žiadnom mediálnom tréningu, lebo chcem politiku robiť tak, ako ju skutočne cítim, nie tak, ako by sa robiť vraj mala. Som človek obyČAJný, homo vulgaris, a nám je dovolené byť rovnakými v politike aj v živote. Bez pretvárok a prikrášlení.´- ako sama vidíte, hrubo ignoruje univerzálnu morálku a domnieva sa, že aj iní by boli radi, keby sme sa jej už nedržali, aby sme NEMUSELI konať DOBRE, morálne, spravodlivo, v súlade so zákonmi svetskými aj univerzálnymi – on si namýšľa, že vplývaním na nízkosti ľudu – získa akési ospravedlneNIE!

Tvrdí, že neBOL na žiadnom mediálnom tréningu, ale nepriZNÁ, že koľko času aj energie obetoval na cvičení sa proti detektoru lži, koľko školení prešiel kvôli mediálnej propagande a demagógii – ak by ho mala Amerika, jeho mesačný plat by sa pohyboval v horných poschodiach najviac zarábajúcich…“

Redaktorka poďakovala a spustila sa pripravená hudba.

+

V komunikácii, ktorú protizákonne zverejnil Šašovič, je…

Podľa komunikácie mal zločinec Kočner zháňať vojenskú uniformu. Nie je jasné, k akej príležitosti, mala byť však socialistická.

Glváč údajne vidí ako jediný problém to, že nevie, či to stihne, lebo na Slovensku mal byť až nasledujúci deň. „Skús niekomu vydať rozkaz,” mal napísať zločinec Kočner, spolu s 33 emotikonmi s vyplazenými jazykmi. Následne majú dohadovať veľkosť – zločinec Kočner (s ktorým sa stretol a dlho rozprával aj sám poslanec Igor Šašovič) vraj žiadal nohavice veľkosti L, košeľu a sako veľkosti XL, ba dokonca XXL – pre istotu. Topánky veľkosti 7,5, čo v európskom číslovaní predstavuje veľkosť 40,5. Glváč (podľa komunikácie) nechápe, že zločinec Kočner potrebuje veľkosť XXL. „Normálne nosím XL. Asi by malo stačiť. Vojsko nezvyklo šetriť na materiály.” Napokon sa mal uniformy dočkať. Doniesť mu ju mal „Muki” na Vajnorskú 25 – na adrese sa nachádza okresné oddelenie polície Bratislava III. „Dúfam, že ťa v tom neuvidím v TV,” mal sa uisťovať Glváč. „Neboj,” odpovedal zločinec Kočner.

Riešiť mali vraj aj Ústrednú vojenskú nemocnicu v Ružomberku – konkrétne výberové konanie na primára kliniky rádiodiagnostiky. Prihlásiť sa tam mali 222 odborníci – MUDr. Milan Kundera. a MUDr. Libor Danihel. Zločinec Kočner mal následne vysvetliť, prečo je prvý spomenutý lepší. „Dr. Kundera je Laca Tichého bratranec a mal by byť väčším odborníkom a aj vernejším primárom.” Glváč mal pre zločinca Kočnera zisťovať, kedy je termín výberového konania. O pár minút mu mal dať vedieť, že termín ešte vraj nebol stanovený a v daný deň je len uzávierka prihlášok. Následne vraj zistil, že mal byť 9. novembra.

Po novom roku 2016 si mali dohadovať stretnutie. Glváč ale napriek tomu tvrdí, že sa s Kočnerom stretol naposledy v roku 2012. Srandovať mali tiež o tom, že keď sa zločinec Kočner údajne stretol so Širokým, mal ich niekto odfotiť. „S tebou by to bola k****ina. Jedine, že by si mal plné zuby ministrovania,” vtipkoval zločinec Kočner. Zhruba o mesiac si mali dohadovať stretnutie o5. Napokon však k nemu zrejme nedošlo, pretože Glváč mal ochorieť a „lietať po kampani.”

Po voľbách riešili politiku – Glváč sa mal pýtať, čo zločinec Kočner hovorí na Borisa. Konštatoval, že Petra bude skvelá guvernérka NBS. „Som zvedavý, ako toto dopadne. Ja si myslím, že Smer, SNS, Most a 5 utečencov zo Siete. Síce Béla dnes robil tanečky, ale inak ani nemôže. O týždeň povie, že =Kotleba= a bude súhlasiť. Ja inú možnosť nevidím,” polemizoval najatý zločinec Kočner nejakou mnega-mafiou zo zahraničia a každý sa bojí prezradiť, či nejde o Sorosa.

Baviť sa mali aj o „loďke”, ktorú si mal zločinec Kočner kúpiť. Ďalšiu „ľoďku” chcel zasa predať za takmer milión eur. Riešili aj tlačovku o Ladislavovi Bašternákovi (prezývať ho mali Lacko) v čase, keď sa riešila kauza, súvisiaca s podvodmi na DPH. Dohadovať si vraj mali ďalšie stretnutie, teraz na nedeľu, prípadne pondelok. Miesto označili cr.pl. Ísť by mohlo o hotel Crowne plaza. „Mne je jedno. Ale asi najlepšie. Zajtra večer tam budú len šikmookí,”…

„U teba. Lacka do toho neťahaj,” odporúčal zločinec Kočner. Glváč mal zasa zločincovi Kočnerovi odporučiť, aby prišiel na „normálnom aute,” lebo v okolí „býva všelikto”. Napokon sa dohodli, že sa stretnú „u Feďa v kancli”, lebo Glváčova partnerka mala mať doma „babinec”.

Po dohodnutom stretnutí si zločinec Kočner s Glváčom mali písať, že „nech Dušan povie Ferovi, že chce týždeň na rozmyslenie, a v piatok mu povie, čo bude chcieť pod seba.” Deň po stretnutí sa Pátek stal viceprezidentom finančnej správy. Tú v tom čase viedol František Imrecze. Kočner Glváčovi mal krátko na to vyčítať, že si mal pustiť „hubu na špacír” – a teda, že povedal, že si zločinec Kočner údajne chcel dať svojho človeka na zástupcu riaditeľa SIS. Tú momentálne vedie Anton Šafarík. „Kedysi si mne p****al, že si nedávam pozor na jazyk.  Takže aby zbytočne nekolovali medzi nezainteresovanými ko****iny, tak asi bude lepšie, keď si každý budeme šťať na svojom piesočku… a j***ť celého Svätopluka,” mal napísať zločinec Kočner. Svätoplukom mali nazývať šéfa SIS, tvrdí Šašovič. Glváč sa mal zločinca Kočnera spýtať, čo mal povedať, a či si myslí, že je to na chválenie. Mal sa pýtať aj to, o aké intrigy ide. O záležitosti sa ešte dohadovali aj ďalej.

    (Koniec krátkeho úryvku z nekonečného príbehu vopred pripravených SMS-správ, na ktorom pracovala nezistiteľné množstvo tin-thankov, géniov, tajných agentov a podobne. Zatiaľ sú všetci spokojní, ako to VRAJ natrú smerákom-ficákom).

+

/krátka citáCIA/

„Máte nejaký tip na boj s pokušeniami?“

„Obozretnosť, opatrnosť. Nikdy nesmieme s diablom robiť kompromisy ((čiže ani so Šašovičom!)). Nemá zmysel sa s ním púšťať do diskurzov, len čo s ním urobíme kompromis, prehrávame a zle skončíme.

Keď som napísal svoju prvú knihu =Keď hovorím s diablom= (Quando parlo col diavolo), dostal som na jednej prezentácii otázku: Keď sa rozprávate s diablom, čo mu hovoríte? Ale ja s ním nevediem dialóg, ja mu iba ukladám príkaz v mene Pána Ježiša Krista a celej kresťanskej cirkvi. Nikdy s ním nevediem rozhovor. Ani Pán Ježiš Kristus sa nepustil do diskusie s diablom, keď ho pokúšal na púšti. Odpovedal mu Božím slovom (ktoré bolo zapísané do Biblie)!“ (koNIEc citácie)

+

„Veľmi ťažko sa predpokladá veľká zmena. Čo by mohlo zavážiť, by boli skôr oficiálne úkony orgánov činných v trestnom konaní a justičných orgánov. Ak by došlo k súdnym rozhodnutiam v rámci tejto kauzy alebo kauzy Mariana K. alebo by boli vznesené obvinenia, je väčšia pravdepodobnosť, že to zamáva nejakou voličskou podporou, než samotná nahrávka…“

Politológ tvrdí, že keď sa vytvorí informačná hmla a pretlak káuz, je to neprehľadná situácia pre voliča, ktorý sa nevie zorientovať, kde je pravda a koho sa tá kauza týka alebo netýka.

Ako podotkol, mnoho voličov nemá vlastné kapacity na to, aby sa vyznali v tom, či je to kauZA toho alebo oného politika. „Jednoducho sa priklonia na niektorú zo strán podľa sympatií a hlavne takých, ktoré majú dlhodobo vytvorené…“

 

Sulík: =Je silný dôvod na to, aby hlavní aktéri kauzy Gorila sedeli vo väzbe=

Ale Sulík tiež debatoval so zločincom Kočnerom! (A to bol vtedy predsedom parlamentu – nie?!)

A kedy bude vo väzení samotný majiteľ 4člennej strany Igorko Šašovič? Ak to viete, zatelefonujte na telefónne číslo: 0943543657 a dostanete odmenu v hodnote 764 747 767 slovenských korún – veď my sme tu, v našom paralelnom svete – omnoho ďalej, než akékoľvek iné (susedné) svety!

___ Nás Šašovič nikdy nezdolá!

Keď záchrancu asi nikto nezachráni

23.08.2021

Priznávam sa, že vôbec neviem, ako toto popísať a vystihnúť. Pred týždňom som sa vracal z centra mesta a celkovo som dumal nad X vecami, čo ďalej, čo nezabudnúť, čo vynechať, ako zvládnuť nenapísaný „program“ a totálne som si neuvedomil, že práve zažívam úpal… vonku bolo odhadom 32 stupňov a ten stav som si nevšímal príliš dlho… Po príchode [...]

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

tornádo SR

Tornáda a tlakové níže si v USA vyžiadali najmenej 15 obetí

27.05.2024 06:42

Podľa predpovedí sa riziko nepriaznivého počasia v pondelok presunie do Severnej Karolíny a Virgínie.

vojna na Ukrajine, M777

ONLINE: EÚ rieši štrnásty balík sankcií, pokračuje aj debata o použití zbraní pre Ukrajinu priamo v Rusku

27.05.2024 06:25

Mali by mať Ukrajinci právo používať zbrane od spojencov pre útoky na ruskom území? Štáty NATO v tom nemajú jednotný názor a Rusko tento rozpor podporuje.

čaputová, pellegrini

Prevencia či luxus? Pellegriniho inaugurácia bude trikrát drahšia ako Čaputovej

27.05.2024 06:00

Tím zvoleného prezidenta zatiaľ neposkytuje informácie o všetkých detailoch plánovanej ceremónie. Podľa zistení Pravdy sa ale dá hovoriť o honosnom podujatí

Trump, Putin

Ex-analytička CIA pre Pravdu: S nástupom Trumpa sa svet zmení a Putin môže dosiahnuť svoj cieľ

27.05.2024 05:50

„Hrozba ruských sabotáži je veľmi vážna a obávam sa, že Západ tomu nerozumie,“ povedala pre Pravdu bývalá analytička CIA Alex Finley.

matthew1801

boh stvoril humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1414261x
Priemerná čítanosť článkov: 4592x

Autor blogu