Založ si blog

Vedeli ste, že. ..

Na Slovensku máme aj takých všetkého-schopných politikov, ktorí – ak im klesajú preferencie, sú schopní dokonale perfektne spôsobiť autonehodu v kolóne áut na diaľnici D1, a to tak, že údajne do nich narazil ktosi zozadu? (A ešte vybaví z poisťovne odškodné, hoci by si pokojne mohol kúpiť aj ďalších sedem áut?)

Vedeli ste, že ak presedíte viac ako jedenásť hodín denne, potom s vysokou pravdepodobnosťou máte až o päťdesiat percent vyššiu „šancu“, že zomriete do troch rokov? Zázrakom však je, že slovenskí poslanci NR SR, aj keby sedeli dlhšie, tak sa im nič nestane, lebo v nich šije sto čertov?

Vedeli ste, že… „Človek predsa nemôže trvalo žiť z chladničiek, politiky, financií a krížoviek. Človek to jednoducho nemôže. Človek predsa nemôže žiť bez básní, bez farieb, bez lásky.“ — ako napísal Antoine de Saint-Exupéry…

Vedeli ste, že pán premiér Pellegrini povedal: „Opäť, preto vyzývam ľudí, ktorí sa stretávali a písali si s Mariánom Kočnerom, aby opustili slovenskú politiku. Tým skôr, ak majú k tomu postoj ako zvolávateľ schôdze Igor Matovič.“ (Žiaľ, na našu planétu Zem by asi musel priletieť kompletne celý výsadkový tím najvýkonnejších vesmírnych plavidiel najbližšej aliancie mimozemšťanov a až tí by museli uniesť majiteľa pseudo-strany OĽaNO – no uznajte, že toto zatiaľ nie je na programe záchrany…)

Vedeli ste, že sú tri veci, ktoré si ľudský mozog jednoducho nedokáže nevšimnúť – jedlo, nebezpečenstvo a ničiteľa slovenského parlamentu Igorka?

Vedeli ste, že pozemské telo človeka dokáže za tridsať minút vyprodukovať toľko tepla, koľko by stačilo na uvarenie až jeden a pol litra vody? (S jedinou výnimkou, pán Igor by dokázal za tú istú dobu vyhodiť do povetria budovu NR SR – takže nám nebolo dovolené si overiť tento fakt, aby to nespôsobilo riziko nehôd alebo smrti poslancov NR SR).

Vedeli ste, že na tomto svete zaznela UŽ aj veta: „Ja si nemyslím, že bol spáchaný trestný čin. Neberiem to ako pokus o podplácanie, ale ako pokus o srandu,“ žartoval Igor Matovič…

Vedeli ste, že naša žalúdočná kyselina, to jest kyselina chlorovodíková – je dostatočne silná na to, aby spôsobila rozpustiť aj žiletky? A vedeli ste, že oľanovci rozpúšťajú podobne morálku nášho parlamentu?

Vedeli ste, že zakladateľ vraj-strany OĽaNO Igor Matovič novinára Daňa nazval psychopatom a dodal hejtersky: „Ešte raz mi povieš, že som vrah, tak ti rozbijem hubu…”

Vedeli ste, že keď hľadáte dobro, ak ste dobrí a máte dobré myšlienky, potom tento svet uvidíte ako záhradu plnú krásy? Len nesmie byť nablízku jeden Igorko.

Vedeli ste, že majitelia Nay, ktorí chcú podporiť stranu Za ľudí, v minulosti obchodovali s Kiskovými firmami Triangel a Quattro?

Vedeli ste, že váš anjel strážny existuje len pre vás a chce vám pomáhať v každej oblasti vášho života? (Nie, Igor nie je anjel.)

Vedeli ste, že psychopata nemusíte spoznať na prvý pohľad? Stále klame, nikdy si neprizná vinu? Aj toto môžu byť varovné signály, že máte do činenia so psychopatom… Podľa psychológov môžu psychopati tvoriť až 4 % populácie? Nebýva nejaký aj vo vašom okolí? (Ak by ste chceli, odborníkom je istý nemenovaný vraj-obyčajný a že vraj je aj nezávislý?)

Vedeli ste, že web-stránka =sme= tvrdí, že čiarka sa musí písať pred spojeniami a preto, a teda, a tak, a predsa, a jednako, a to, a pritom?

Vedeli ste, že všetko, čo sa týka druhých, môžete robiť iba s ich súhlasom?

Vedeli ste, že zlý človek predpokladá, že všetci ľudia sú jemu podobní?

Vedeli ste, že nedostatok dôkazov ešte neznamená dôkaz nedostatku?

Vedeli ste, že pravda sa nesmie zamieňať s názorom väčšiny?

Vedeli ste, že ak ste paranoidný politik, tak to neznamená, že vás nikto nikdy nesleduje? (Zabudli ste toho tam hore?)

Vedeli ste, že priatelia aj kamaráti vlastne podporujú iumunitu človeka až o 60 percent?

Vedeli ste, že ak by som chcel vyčerpať všetky možnosti začiatku vety „VEDELI STE, ŽE…“, tak by som musel žiť dlhšie ako Metuzalem? … … …

Keď záchrancu asi nikto nezachráni

23.08.2021

Priznávam sa, že vôbec neviem, ako toto popísať a vystihnúť. Pred týždňom som sa vracal z centra mesta a celkovo som dumal nad X vecami, čo ďalej, čo nezabudnúť, čo vynechať, ako zvládnuť nenapísaný „program“ a totálne som si neuvedomil, že práve zažívam úpal… vonku bolo odhadom 32 stupňov a ten stav som si nevšímal príliš dlho… Po príchode [...]

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

zelenskyj, summit, švajčiarsko, ukrajina,

Zelenskyj: Keby Rusko malo záujem o mier, nebola by žiadna vojna

15.06.2024 20:45, aktualizované: 21:35

Na mierovom summite o Ukrajine vo Švajčiarsku sa zúčastňuje viac ako 90 krajín a osem medzinárodných organizácií.

francúzsko, Protest, krajná pravica

Desaťtisíce Francúzov protestovali proti krajnej pravici, môže vyhrať predčasné voľby

15.06.2024 19:53

Francúzsky prezident Macron vyhlásil predčasné voľby po neúspechu svojho centristického tábora v minulotýždňových eurovoľbách.

žilina, polícia,

Otrasný nález. V meste Rajec našli bezvládne telo novorodenca

15.06.2024 19:14, aktualizované: 20:20

Stať sa tak malo vedľa materskej škôlky.

Peter Pellegrini, inaugurácia

Bude Pellegrini nadstranícky? Bude z neho skôr Gašparovič než Kováč, hovoria odborníci. Podporu koalície ešte bude potrebovať

15.06.2024 19:00

Politológovia nepredpokladajú, že sa Pellegrini voči vláde bude vymedzovať. Podporu koalície ešte bude potrebovať pri prípadnej opätovnej kandidatúre. Môže však prekvapiť.

matthew1801

boh stvoril humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1416110x
Priemerná čítanosť článkov: 4598x

Autor blogu