Založ si blog

Keď sa aj kresťansko-konzervatívny komentátor nechá oklamať

Postoj si zamudroval, či „Bude kresťanov lepšie hájiť Hlina alebo Matovič?“ Priznávam, že som netušil, že tak ľahko sa nechá novinár nalákať k hodnoteniu vopred stratenej záležitosti.

Východzí bod bol tým prvým momentom, kde sa potkol novinár Postoja. Oľanovec sa pokúsil zaloviť v rybníku kresťanských voličov – lenže – už sme tu mali pseudo-lov oľanovca v liberálnej vode, už využil rómsku kartu, ale zrejme ani 24 hodín vopred nevie vlastník ministraničky, čím ešte bude otravovať aj médiá a aj voličov SR – zrejme – ako sa kedy vyspí…

Novinár Postoja si namýšľa, že zakladateľ 4člennej stgrany  I. M. má nejaký plán, ako zabezpečiť opozícii „volebné víťazstvo“ – NIE! Rozhodne nie!

Ak už niečo, tak blížiacimi sa voľba narastá Matovičov strach, že „čo ak sa ukáže, že tentoraz neprejdem ani cez 5 %“ ( ? ? ? )

Podľa môjho poznania – on by sa chytil čohokoľvek, či by to boli mimozemšťania, či by šlo o zlato, znečisťovanie prostredia, menšinové problémy alebo prisťahovalectvo, podvody konkrétnych politikov či celebrít oligarchovského razenia, či by šlo o vojenské základne – prosto a jasne o čokoľvek, kde by si mohol položiť barličku a s odretými ušami prejsť cez kritických 5 percent zvoliteľnosti. A aj osoby sú mu ukradnuté – koho všetkého už mal vo svojom straníckom tábore (alebo ovčinci?)? A čo by asi tak prezradila pani Remišová a mnohí iní, na ktorých si práve nespomeniem? Ako to s nimi dohaduje hneď na začiatku, aby ho pravdou nezničili? Hmm?

Komentátor Postoja sa mýli, ak si namýšľa, že majiteľ strany OĽaNO by mohol čo len teoreticky vystaviť voličov KDH (ale vo všeobecnosti akéhokoľvek voliča Slovenskej republiky) do „dilemy“!

Opakujem, minulý víkend pán Igor Matovič ako majiteľ strany OĽaNO nemohol prísť s plánom, ako zabezpečiť OPOZÍCII volebné víťazstvo, lebo on zároveň ani len netuší, ako zachrániť seba samého a prienik straničky cez prah zvoliteľnosti.

On iba strieľa podľa náhodno-nenáhodných iskier v jeho mozgu, prípadne tam môžu byť občasné rady či nápady jeho „voľného“ kolektívu, ale v podstate je jedno, či nie podľa toho, ako sa vyspí a podobne.

V niektorých diskusných reláciách iba tápal o kresťanstve – pozorný načúvač MUSEL okamžite odhaliť, že jeho predstavy o kresťanstve sú chabé a nepokryté (nezažité, nezdieľané, nie vnútorné), že čo o tom málo vie, má z počutia alebo náhodných zistení z odposluchov iných ľudí – takže prečo by človek, ktorý amorálne odpočúva (bez dohodnutej spolupráce s policajtmi alebo súdmi!) svojho priateľa Rada Procházku (to ani eštebáci s takou ech-chuťou nikdy s takým pôžitkom nerobili!), mal mať niečo s kresťanstvom (ako takým), ak základné oporné body kresťanstva sú relatívne EXTRÉMNE PEVNÉ a trvalé a novozákonná zmluva je tu odhadom 2000 rokov (presné dátumy tam nie sú ako keď niekto udá poslanca Národnej rady za neplatenie daní či za osočovanie a podobne atď)…

V spornom článku ma prekvapil kresťansko-konzervatívny komentátor/novinár, že čo len na sekundu pripustil, že by si nekresťanský poslanec mohol klásť podmienky pri zostavení novej vlády – minimálne preto, že jednak cez hranicu 5 % neprejde, jednak preto, že by si voliči mohli konečne uvedomiť, že jedinec, ktorý počas necelých 10 rokov iba vŕtal, prudil, osočoval, ohováral, vyrábal konflikty a Boh vie, čo ešte negatívne konal – tak prečo by mal byť práve tento extrémista rozhodujúcim prvkom budúcej vlády? To fakt očakáva až takú KATASTROFU Slovenska?

Novinár Postoja nastolil otázku: „Kto bude ich záujmy hájiť dôslednejšie? Hlina, ktorý už pred voľbami rokuje s progresívcami, alebo Matovič vo svojej momentálne konzervatívnej polohe?“

Netuším, či mal pán novinár Postoja zlý deň, alebo to robil takzvane „ľavou zadnou“, ale na prvý KUK zle položená otázka. Kto pozná oboch, tak ani na sekundu nepripustí, že by mohol mať nekresťansky sa správajúci Matovič (vždy rozhodujú skutky a my už veľmi dobre vieme, aké skutky sú za lídrom oľanovcov!) nejakú „konzervatívnu“ polohu!

On vie iba to, ako správne vyrobiť umelú kauzu, ako budiť dojem, že bojuje za celé Slovensko, imitovať, že sa stará o slovenských občanov – ALE – predovšetkým VIE, že ak sú 4 zaregistrovaní členovia strany, tak zostane viac z peňazí od štátu, ktorý dostávajú všetci tí, ktorí sa dostanú do parlamentu PLUS plat a rôzne výdavky… JASNÉ, že nebude vykrikovať, že primárne IDE O TO, čiže je ťažké dokázať tvrdenie proti tvrdeniu.

 On vie ako napádať iných a vie sa dokonale brániť, ak napadnú jeho.

Ak bol s pánom Kočnerom, tak je vraj ON obeťou, ale on povie, že smeráci sú mafiánski gauneri – tak to vidí ON… Aké jednoduché!

Toto je tiež súčasť jeho skutkov, jeho postojov – súčasť objektívnej reality!

Na to netreba novinársko-vešteckú guľu

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

Je to „čestný“ človek. Fakt? Unbelievable!

08.03.2021

Pán poslanec NR SR Jozef Pročko (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola): „Nie, odísť sa nechystám. To, že má Igor *atovič svoje komunikačné chyby, je v poriadku, lebo je to »čestný« človek. Keď Sulík zoberie zo svojho ega a *atovič zo svojej ješitnosti, tak si myslím, že to bude super.“ Igor *atovič: „Kým som zháňal vakcíny, Sulík klamal, útočil a nadával“ do omrzenia [...]

izrael synagóga

Zrútenie tribúny v synagóge si vyžiadalo najmenej dvoch mŕtvych a vyše 150 zranených

16.05.2021 21:52

Podľa starostu židovskej osady v Predjordánsku bola budova synagógy nedokončená a preto bolo zhromažďovanie ľudí v nej nebezpečné.

Nedeľa popoludnie, zápchy na hraniciach s Rakúskom

Tri hodiny v rade áut do Rakúska. Priechodu Jarovce - Kittsee je lepšie sa vyhnúť

16.05.2021 21:10

Vodiči, ktorí majú z hlavného mesta SR namierené do Rakúska, by sa mali vyhnúť diaľničnému priechodu Jarovce - Kittsee.

Vatican Pope

Pápež František vyzval na ukončenie bojov v Pásme Gazy aj Mjanmarsku

16.05.2021 20:30

Pápež František celebroval špeciálnu svätú omšu za obyvateľov Mjanmarska. Modlitba prišla v čase, keď vládnuca junta začala útočiť na mesto Mindat.

izrael ruiny bombardovanie gaza

Netanjahu odôvodnil nálet na budovu, v ktorej sídlili viaceré médiá

16.05.2021 19:50

Podľa izraelského premiéra malo v zbombardovanej budove kancelárie aj nepriateľské hnutie Hamas.

matthew1801

aj boh má humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 307
Celková čítanosť: 1160209x
Priemerná čítanosť článkov: 3779x

Autor blogu