Založ si blog

Úprimnú sústrasť! Prišli ste o niečo?

Je po voľbách. No a?

Ja som prišiel o ilúzie. Napríklad taká »bbc«, naivne som si namýšľal, že majú vyššiu úroveň. Buď sú amatéri alebo zámerní klamári! Zabľabotali čosi v tom zmysle, vraj pani Zuzana, ktorá nemá takmer žiadnu politickú skúsenosť, v druhom kole porazila vysokopostaveného diplomata Maroša z vládnej strany, uvádza BBC, a dodali aj, že pani Zuzana vymedzila voľby ako boj dobra proti zlu.

Tak neviem – sú to posolstvá pre vnútorný trh Spojeného kráľovstva atď atď, aby to ich oklamaní spoluobčania bulvárno-povrchne zožrali aj s pilinami, alebo v BBC veľmi dobre vedia, že máloktorý Mayovou okašľaný volič dôkladne pozná slovenské pomery?

BBC tvrdia „vysokopostaveného diplomata“ ako keby bol náš Maroško Junckerovým klonom. Ale nie je členom strany!, takže klamú. Je rozdiel uviesť „nominant strany“ a iné je „on je z vládnej strany“.

BBC BBC BBC a to čo BBC čo to, čo? „Vymedzila voľby ako boj dobra proti zlu“?!? Vari v britskej frazeológii nemáte úslovie „zlodej kričí chyťte zlodeja“???

BBC BBC BBC a to čo BBC čo to, čo? „Pani ZuZana (VRAJ) uviedla smrť takmer novinára ako 1 z dôvodov, prečo sa rozhodla kandidovať za prezidenta, čo je však na Slovensku viac-menej reprezentatívna funkcia“??!??

Chcete mi páni a dámy z BBC povedať (naznačiť), že v takzvanom vyspelom »svete« ste ešte ani raz nepočuli o tom, ako úspešný kandidát bol trénovaný roky svojim tímom poradcov od nevidím do nevidím a nakoľko poslúchol pokyny ešte aj v tom, kedy má žmurknúť – a takmer by sme nedodali takú minimálnu drobnosť, že za tým kandidátom »makalo« 65416

4165511566674687 odborníkov fachmanov špecialistov z médií a z presne zostaveného kolektívu z celého sveta určených len a len na to a vždy víťazia atď atď atď???

BBC BBC BBC a to čo BBC čo to, čo? Vy tam tvrdíte, že „…pani Zuzana podporuje práva LGBT komunity v krajine, kde homosexuálne manželstvá a adopcie detí pármi rovnakého pohlavia zatiaľ neboli legalizované“??? Páni z BBC, my nie sme Bangladéž. My nie sme ani Pakistan. Dokonca nie sme ani KĽDR!

Skúste si v tom vašom BBC stiahnuť Ústavu SR a nakoľko v Spojenom onom maká dosť slovače, nech vám to ochotne preložia, nenechajte to robiť „google translater“ ako si nechávam ja – občas.

Ale keby to odflákli iba v BBC!!!

Rovnako povrchný (ako BBC) americký denník »The New York Times« zverejnil v sobotu večer 5 článkov ((čudoval by som sa, keby to malo byť 55!)) o výsledku prezidentských volieb na Slovensku.

Krátko po zverejnení predbežných výsledkov hlasovania denník publikoval správu agentúry Associated Press s titulom „Liberálny nováčik pani Zuzana bola zvolená za prvú slovenskú prezidentku“.

Takže mali ASI vopred napísané viaceré verzie ALEBO nejaký konšpirátor, čo študoval v USA, sa ponúkol sám a úplne zadarmo ((alebo za TO, že ho neprezradia???)). »Liberálna environmentálna aktivistka a relatívny nováčik v politike prilákal voličov zhrozených korupciou a politikou hlavných strán« ZATREPALI nadivoko v tom údajne slávnom »The New York Times«!

Zhrozených? Tak ako v USA, ako aj v Rusku, v Číne, v JAR, v Iráne, v Horných Janíkovciach – tam všade platí univerzálne NEBER ÚPLATKY, NEDÁVAJ ÚPLATKY a žiadna korupcia ťa nebude trápiť!

Alebo »The New York Times« by nemal o čom tárať, ak by sa univerzálne odporúčania žili?

„Využijúc vlnu nespokojnosti verejnosti s rozšírenou korupciou, ale odmietajúc zapojiť sa do osobných útokov na svojich oponentov, sľúbila, že vráti slušnosť do slovenskej, často toxickej politickej klímy,“ napísali reportéri Marc Santora a Miroslava German(ová).

A vedia americký novinár Santora s jeho kolegyňou, že naši borci mediálni sa naučili robiť politiku a mafiánske „praktiky“ tak od Američanov, ale aj od Talianov – už vedia, že machiavelistické maniere im doslova prikazujú – ak socialisticky zapáchajúca strana je dlhodobo na čele a neumožňuje robiť nielen korporáciám „čo sa im zachce“, tak sa pokojne objedná aj práve voľný mafiánik, ktorý si nájde =pipku=, ktorú nasadí na hranola a ak ani to nepomôže, vo svete je dosť kvalitných dobrých odstreľovačov a za prachy dokážu odstreliť aj fúzy komárovi s komaricou… ( ? ? ? )

My na Slovensku sme podaktorí naivní, ale sem tam sa nájde aj taká novinárka, ktorá suverénne do kamery bude tvrdiť v roku 2019 (keď už technológie sú iba krôčik od umelej inteligencie) – viete, došlo k nechcenej chybe, naozaj sme to neplánovali s tým posunutím čísiel na titulnej strane – TO povie, hoci vo výrobe a tlačení novín je podchytená každá SAKUNDA omnoho dôkladnejšie než let amerických lietadiel, ktoré nemuseli havarovať toť nedávno!!!

Ale ešte raz tie amerikaňskyje gazety »The New York Times«

VRAJ pani Zuzana „s pokojom vyzývala na transparentnosť, slušnosť a spravodlivosť v politike aj vo verejnom živote“.

ALE ALE ALE ALE BA ba ba ba! Fakt?! Sorry my Lord, no to mi pripomína ten strašne starý VTIP/Fór ako opilec ovracia nemenovaného muža, ten sa rozhorčuje a aj si zanadáva ((podľa môjho názoru úplne oprávnene – práve sa vyhýba hroziacemu infarktu a poslúchol Boha že pretvárka a lož a faloš sa mu hnusí!)), ALE opilec ho vysmeje a skríkne naň „Pozrite sa na seba, to vy ste teda………….. (!)“

Chápeme tu na Slovensku, že tí milučkí slušňáci, ktorí majú hodiny rečičky a snívajú o novom svetovom poriadku slušných transparentných spravodlivých a kto vie ešte akých – sú vlastne ako tento »HRDINA« zo starého VTIPu???

Ešte prv, než budem pokračovať, pripomeňme si enormne veľa preveľa MATEMATIKY, ktorá skôr odhalí pravdu, o ktorej by americkí mediálni eskamoltéri nikdy nepísali:

Neúčasť: 58,2 %, Účasť 41,8 %, zisk hlasov zo zúčastnených 58,4 % Zuzana, 41,6 % Maroš

Takže „iba“ 23,905 % z celkového množstva všetkých oprávnených voličov. Zopakujme si to – „iba“ 23,905 % voličov SR dalo hlas pani Zuzane.

A čo slovenské médiá?

Napríklad novinárka najviac „likvidujúca“ smerákov, koaličníkov a špeciálne pána RF veľkolepo sa rozkričala NÁROD POVEDAL ÁNO ZUZANE A ODMIETOL FICA!!!

NUŽ veru hej, naša slovenská hejterka tromfla amerických mediálnych klamárov stonásobne alebo NZPX-násobne: „…budúcnosť nemusí byť preplnená nepriateľmi národa ((stačí, ak je správnym nepriateľom dobre platený novinár alebo novinárka, ktorí za odmenu dostanú PRÁVO určovať, kto hovorí pravdu a kto klame, čo je správne a čo nie je správne a bude mať na to aj špeciálnu IT-pečiatku!!!)) …omrvinkami pre masy a ťažením proti novinárom ((ešte to tak, aby nás nejaký Robko usvedčoval po práve a po palici!!!)). Pre cestu do paláca sa nepotrebovala spolčovať s fašistami či s konšpirátorom. ((Na to som tu ja ako šéfka najaktívnejších novín – len ma zaplaťte lepšie ako tých Amíkov!!!))

A prípadne aj: „Prezidentka bude musieť byť pevne ukotvená a vysvetľovať, že demokracia je krehká, poukazovať jasne na to, kedy ju strácame. ((A kedykoľvek jej prikážeme, čo má urobiť, urobí tak, ako naša MEGA-sprisahanecká parta prikáže!))

+

Takže – kto prehral tieto voľby?

     Ja, ty, on, ona, ono, my, vy, oni, ony, (Maroš sa vráti do Bruselu), koalícia, bežní ľudia (víťazku volilo iba 23,905 % z registrovaných voličov!!!)

VÄČŠINA prehrali tieto voľby.

Takže si zvykajme, zvykajte si.

A možno prehrali aj tí, ktorí o tom nevedia, netušia to, ba možno aj niektorí, ktorí si namýšľajú, že vyhrali

Alebo nie. Ste slobodní, kým sa to skutočne nezmení – a aj potom sa dá byť slobodným aspoň vnútorne…

+

Počúvaj, čo hovorím,
V tvojom živote ťa čakajú nejaké problémy
Ale keď sa trápíš, robí ich to dvakrát väčšie
Netráp sa, buď šťastný
Buď šťastný teraz

Minirekapitulácia o slovenských boľševikoch vraj demokratickej opozície

26.01.2020

Najprv trochu teórie, nech sa vyhneme nejasnostiam. Boľševizmus je spoločenstvo ľudí, snažiacich sa vo svojej činnosti prejaviť strategické záujmy (údajnej) väčšiny, nezávisle od toho, viac »

Kompliment? Keď já ti nevím Karle!

24.01.2020

A vrabce čvirikajú, že tu máme medzinárodný Deň komplimentov, ktorý údajne vznikol v roku 1998 na základe iniciatívy Američaniek Kathy Chamberlin(ovej) z Hopkintonu v štáte New Hampshire viac »

Boris Strugackij a môj list mu do nebíčka

22.01.2020

(´fašizmus?´) meniny Zora, 25. tevet 5780, Slnko vyšlo 07:16 a zapadlo 16:24, v katolíckom kalendári si pripomínam mučeníka Vincenta a grékokatolíci Timoteja aj Anastáza Perzského. "Tak ako viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).