Založ si blog

akože havran píše za peniaze, balamutí grátis

Že smetiarske noviny sú u nás predvojom mediálnej politiky v duchu »nwo«, sme si už pomaly azda aj zvykli a bolo by čudné, ak by zrazu otočili o stoosemdesiat stupňov, ako ich poznáme, oni by sa otočili jedine tak o 360 grádov.

Demisia ministra Lajčáka bola na spadnutie už mnoho dní. Takže v podstate žiadne extra  prekvapenie!

Ale ako je možné, že mediálna hviezda »super novinár« Michal Havran mladší nedostal od vedenia svojej redakcie info, že kľúčovo nejde o „kompakt OSN o svetovej migrácii“, ALE sporilo sa (hádalo sa, diskutovalo sa, lamentovalo sa) o »Globálnom pakte OSN o trvalej a riadenej migrácii«.

Alebo si to exkluzívny Miško nevšimol sám?

Že by hviezdy nášho slovenského „mediálneho neba“ – mali výnimku na presné termíny, nemusia uvádzať všeobecne prijaté názvy či oficiálne pomenovania? A čo ak práve detaily stáli za aktuálnou demisiou ešte fungujúceho ministra Lajčáka?!

Ako to, že údajný teológ (((„teológ“ – a množné číslo „teológovia“, mužský rod – odborník v teológii, alebo je to poslucháč teologickej fakulty s predpokladom, že štúdium úspešne dokončí, zvykne sa hovoriť aj „bohoslovec“. „Teológia“ je veda, ktorá sa zaoberá „Bohom“, študuje alebo skúma všetko okolo tohto pojmu, ale zaoberá sa aj náboženskými pravdami, zvykne sa nazývať aj ako „bohoslovie“ – v rámci filozofie sa dá skúmať vedecky „Boh“ a nemusí byť podmienkou byť členom konkrétnej cirkvi, náboženskej skupiny a podobne))) nechce alebo nedokáže vidieť, že OVOCIE rozhoduje nie iba o tom, aký je strom, ale aj o tom, akí sme my našimi skutkami – áno, naše skutky alebo neskutky (absencia skutkov), naše slová + reči + vyjadrovanie + písanie, prípadne naše mlčanie tam, kde by nemalo byť – čo si nepozrie bibliu (knihy „Novej zmluvy“), ak už náhodou zabudol pri tom všetkom napádaní vybraných objektov na objednávku?!

Údajne najdokonalejší novinár na Slovensku bol síce fyzicky na Slovensku, ale kto ho vie, či duchom kdesi inde, lebo minister Miroslav Lajčák sa nedostal do konfliktu s vlastnými ľuďmi pre text, o ktorom na Slovensku ešte pred 2 týždňami nikto nepočul – ALE – skôr preto, že o »Globálnom pakte OSN o trvalej a riadenej migrácii« sústavne nehovoril plnú pravdu – PRESNE v štýle toho, čo povedal vo vysielaní televíznej relácie „Nikto nie je dokonalý“, kde povedal, že diplomat neklame, iba nehovorí celú pravdu.

A pán minister Lajčák to bral tvrdohlavo osobne, nakoľko bol rok na pôde OSN v USA (on neprezradí, čo všetko sa tam dialo, čo všetko on zažil a podstúpil) – nie je minister vlády SR predovšetkým niekto, komu by malo ísť o záujmy Slovenskej republiky? On nie je nedotknuteľný, neomylný, svätý a čo ja viem čo ešte by tak mohol byť. On nie iba pre samotnú funkciu diplomata – má hájiť záujmy všetkých občanov (voličov?) SR!

A ako on mohol dopustiť, že teda pred 2 týždňami ešte o texte nikto nič nevedel? Keby poveril sekretárku vo svojej kancelárii (aby rozoslala preklady dokumentu tým, komu mal), tak by to mohlo byť OK!

Prečo extra super novinár Michal Havran mladší balamutí verejnosť SR? Je to fakt len a výhradne pre prachy? Jasné, dá sa to z logiky chápať – ALE – občas treba byť univerzálnejší a takisto v prospech všetkých.

V prospech CELKU

 

 

Namiesto záveru humorný prídavok – „Posledné slová pred smrťou“:

To lano udrží aj slona!

Neboj, to preskočíme!

Pozor – auto!

Svokra, podviedol som vašu dcéru!

Čo je to za červené svetielko na mojej hrudi?

Ja sa predsa nikoho nebojím!

Nech sa prepadnem ak nie som najlepší!

Som predsa neporaziteľný borec!

Pozri ako to preskočím!

To nevieš napísať obyčajný článok do novín?!

Hop…

Ujo, načo je vám tá brokovnica?

Kryte ma!

Vypol si ten plyn?

Pozor, granát!

O akých experimentoch to vravíme?

Ten padák sa nedá otvoriť!!!

Aha, horí vám auto!

Ja viem, ktorý drôt treba prestrihnúť!

Sleduj, ako tú vatru preskočím…

Panadol, ibalgin, paralen… mňam lentilky…!

Aké kyseliny to nesmiem zmiešať?

Pôjdem do krčmy aj keby sekery z oblohy padali!

No podaj mi už tie zápalky, nech sa pozriem, či je to plyn!

Keď záchrancu asi nikto nezachráni

23.08.2021

Priznávam sa, že vôbec neviem, ako toto popísať a vystihnúť. Pred týždňom som sa vracal z centra mesta a celkovo som dumal nad X vecami, čo ďalej, čo nezabudnúť, čo vynechať, ako zvládnuť nenapísaný „program“ a totálne som si neuvedomil, že práve zažívam úpal… vonku bolo odhadom 32 stupňov a ten stav som si nevšímal príliš dlho… Po príchode [...]

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

thumbnail image001, pr, nepouzivat

Pellegrini: Noha slovenského vojaka na Ukrajinu nevkročí

27.02.2024 19:04

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Peter Pellegrini trvá na tom, že Slovensko nebude posielať svojich vojakov na Ukrajinu.

Michal Šipoš

Koalícia plánuje ukončiť parlamentnú schôdzu, tvrdí Šipoš

27.02.2024 18:04

„Parlamentné vrabce čvirikajú, že v stredu chcú páni poslanci ukončiť túto schôdzu, pretože idú prezidentské voľby," uviedol poslanec hnutia Slovensko.

Poľsko, NATO

Prídu špeciáli či ženisti? Kto pošle na Ukrajinu vojakov a čo na to Rusko?

27.02.2024 17:23

Experti pre Pravdu vysvetlili, ako by západné jednotky mohli pomôcť Kyjevu, a či je reálne, že ich niektoré štáty nasadia.

Rusko, Moskva, Ukrajina, protesty

Režim v Rusku sa snaží zlomiť všetok odpor. Prenasleduje už aj rodiny oponentov vlády

27.02.2024 16:45

Ruské úrady začínajú prenasledovať už aj rodiny a príbuzných oponentov režimu.

matthew1801

boh stvoril humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1401814x
Priemerná čítanosť článkov: 4551x

Autor blogu