Založ si blog

A vy si fakt myslíte, že. . .

(pôvodne „drzosť, opovážlivosť, nehoráznosť“) A vy si fakt myslíte, že sme nevideli všetky tie zábery televízií, ktoré sa čerstvo tak správne ziskožravo predávalo výhodnejšie než teplé párky v rožku bez horčice?

A vy si fakt myslíte, že sme bezprizorné deti, ktoré zakaždým a nevyhnutne potrebujú mediálnych vykladačov toho, čo sme my sami videli vlastnými očami a čo naše neuróny a mozgovne uložili do našich pamätí?! Je jasné, že v rámci Gaussovej krivky hodnotenia celej populácie sa nájdu malé extrémy, ale byť na vašom mieste, nespoliehal by som sa na to.

Div že ste sa neroztrhali pri obhajobe ohlúpených a ovplyvniteľných údajne slušných z iniciatívy „Za slušné Slovensko“ (ideová urážka všetkých slušných občanov SR!) – ale na druhej strane sa smetiarske a enkárske noviny idú »roz*ochkať blahom«, že konečne nastala éra, keď sa tí neovplyvniteľní Rusáci opovažujú ochraňovať svoje vlastné územie – na rozdiel od európskych prímorských síl, ktoré iba trpne prizerajú ako si plávajú ilegáli a smejú sa, že ako im to dobre a podľa plánu vychádza…

V interview s ukrajinskými televíznymi stanicami kiskoidný prezident Petro Porošenko obhajoval nutnosť zavedenia stanného práva v 10 pobrežných a pohraničných regiónoch Ukrajiny: „Nechcem, aby si niekto myslel, že sa tak deje pre zábavu, alebo sú to iba nejaké hry. Ukrajina je vystavená hrozbe otvorenej vojny s Ruskou federáciou.“

A vy si fakt myslíte, že Porošenko je v celosvetovej súťaži o najpravdivejšieho a najmorálnejšieho jedinca planéty Zem v prvej trojke? To skôr peklo zamrzne a šašovičovci z údajných akože-obyčajných »ľudí« a vraj nezávislých (=extra-závislých=) imaginárnych osobností budú korčuľovať na nabrúsených kosákoch do skonania svetov a spievať pesničky „Igorko, jedine Igorko, tak strašne milujem teba, Igorko, drahý Igorko!“

Porošenko predložil textové a obrazové informácie od ukrajinských spravodajských služieb o údajnom zhromažďovaní ruských vojsk a vojenského materiálu na hranici s Ukrajinou.

Ruský prezident Vladimír Putin označil incident v Kerčskom prielive za provokáciu, zorganizovanú ukrajinským kiskoidným prezidentom Ukrajiny Petrom Porošenkom krátko pred voľbami ukrajinského prezidenta… Uviedol to v stredu v prejave na investičnom fóre „Rusko pozýva“. Bolo to jeho prvou priamou reakciou na inkriminovaný incident, vyvolávajúci obavy, že by mohol prerásť do ozbrojeného konfliktu medzi Ruskom a Ukrajinou.

A vy si fakt myslíte, že sme museli čakať až na to, čo povie prezident Ruskej federácie, aby sme sa dovtípili úplne sami, že Ukrajina s Porošenkom na čele – iba vyhovela vojnovým štváčom SVETA – napokon – tie zábery ako odpovedá Stoltenberg – kedy prijali Ukrajinu do NATO? Že tam je štát Turecko s totalitnou ideológiou „i“ a diktátorom Erdoganom – to ešte neznamená, že tam musí byť aj proti-demokratická Ukrajina s kiskoidným Porošenkom, ktorá nebola schopná sa už niekedy okolo roku 1993 dohodnúť s mega-menšinou rusky hovoriacich spoluobčanov – to nebolo slovenských 500 000 (plus mínus) Rómov či Maďarov!

„Provokácia bola zosnovaná súčasnou mocou (na Ukrajine) a úradujúcim ((kiskoidným)) prezidentom v predvečer prezidentských volieb na Ukrajine v marci budúceho roku“. Vladimir Putin svoj výrok vysvetlil slovami, že pokiaľ ide o popularitu, kiskoidný Porošenko je „zhruba na piatom mieste“ v rebríčkoch, takže hrozí, že sa nedostane do druhého kola volieb.

Porošenko preto (podľa Putina) musel podniknúť kroky, ktoré by vyostrili situáciu v krajine a vytvorili pre jeho „konkurentov – najmä z radov opozície – neprekonateľné prekážky“.

Je jasné, že prezident Ruskej federácie nebude vopred odhaľovať všetko, čo vie ((tak ako to nevhodne robieval Robert Fico, keď vopred vyzvonil, čo nemusel a prevaha jeho odporcov sa tak ľahšie dokázala mobilizovať proti nemu)), aby tak spôsobil ľahšie prispôsobenie taktiky či stratégie všetkých odporcov Ruska.

Podľa Vladimira Putina ruskí pohraničníci postupovali pri riešení nedeľného incidentu „s ukrajinskými narušiteľmi hraníc“ Ruskej federácie v súlade so svojou vojenskou povinnosťou a aj harmonicky proti amorálnosti ukrajinských provokatérov.

Ruské hliadky ukrajinským lodiam, plaviacim sa v Azovskom mori, prehradili plavebné dráhy, pričom pochopiteľne použili aj zbrane, následne zadržali lode aj všetky tri posádky.

„Čo iné mali robiť? Vojenské lode (Ukrajiny) zámerne vtrhli do teritoriálnych vôd Ruskej federácie a opovážlivo nereagovali (na oprávnené výzvy ruskej strany). Nebolo jasné, čo (Ukrajinci) zamýšľajú robiť“. Ak by ruskí vojaci postupovali inak, hrozil by im vojenský súd.

A vy si fakt myslíte, že ak by šlo o amerických vojakov, im by nehrozil súd? Alebo ak by šlo o izraelských – tiež nie? Azda jedine sprisahanecky riadení príslušníci Frontex by vítali ilegálnych imigrantov – „Vítajte, kde ste boli tak dlho? Pani Merkelová sa vás už nemôže dočkať a aj pán Juncker vykrikuje zo sna – jéééj, to bude ziskov! To bude veľa ziskov! Hurá, to bude veľa ziskov! A ak nie, tak my to z tých Európanov vyžmýkame akokoľvek inak!“

Vladimir Putin spresnil, že takto ruskí pohraničníci splnili svoju vojenskú povinnosť a bránili teritoriálnu celistvosť Ruskej federácie. Škoda, že európski strážcovia európskych hraníc tak nekonajú.

Ukrajinská strana však pritom tvrdí, že jej lode sa približovali z iného smeru a určite sa plavili v medzinárodných vodách. A vy si fakt myslíte, že vám zožerieme totálne všetko – a to len preto, že vy si hájite svoje vysnívané zámery?! ((Kto ho vie, ako ste si získali na svoju stranu toho nášho slovenského Mirka?! Nie, nemyslím tým Nogu! Toho, ktorý napomáha pri probléme s budúcimi migráciami vesmírnych rozmerov…))

…najprv neboli Rusi, potom neboli tajní, potom zmizla babička, ktorá veľa rozprávala do vetra… Už len Rusom nechceme veriť, údajne je to banánová demokraticko-mafiánska republika podobná Slovensku, len o kus väčšia. Dodnes vieme, že nám v roku 1968 pomohli aj proti našej vôli – inak by sme prepadli tomu krutému kapitalizmu omnoho prv, než sa stalo. Teraz je na rade vrhnúť všetky sily proti nevinným na obrovskom území Ruska, ktorí však majú viac nerastných surovín, ale aj ropu a plyn – to predsa Boh nemyslel vážne, ak im to daroval?!

A vy si fakt myslíte, že sme úplne vygumovaní a zožerieme vám všetky vaše nenávistné kydy? Ale hej, vy ste sa naučili zavádzať a nádherne zavádzať, ba ešte si zmonopolizovali nárok rozhodovať o tom, čo je hoax a čo nie je hoax, čo je klamstvo a čo nie je klamstvo, čo je ešte povolené a čo je už za čiarou, čo je fake news a čo nie je fake news – a aj tak vieme, že ste banda všivavá, ktorej nič nie je sväté… … …

A vy si fakt myslíte, že sme si nevšimli, ako ste rozzúrene alergickí, keď sa spomenie prepojenie niektorých „našich“ na sily celosvetových sprisahancov okolo yettyovského György Schwartza (ktorý sa skrýva za pseudonym »vraj-soros«)? Top je ten istý, ktorý sa vyjadril: „Musím povedať, že subverzia (=podvratná činnosť, prevrat, podrývanie, rozvracanie zvnútra) je veľká zábava. Najväčším umením boja je vôbec nebojovať, ale subverzovať všetko hodnotné, všetko, čo má cenu v nepriateľskej zemi. Zničiť morálne hodnoty, náboženstvo, úctu k autoritám a predstaviteľom, kultúrne tradície, všetko…“

A teraz je na rade Rusko – takmer nikomu nevadí, že do toho zatiahnu štáty patriace k NATO a aj zvyšok sveta – zrejme do tretej svetovej vojny – ale beda tým, ktorí sa opovážia a majú tú drzosť – bubnovať na plné kôstky, že jestvujú aj takí, ktorí nechcú ani vojnu a ani likvidáciu totalitnou ideológiou kráľa Salmana…

A vy si fakt myslíte, že sme zabudli na niektoré súvislosti s minulosťou? Prezident A. K. bol na stretnutí s americkým miliardárom György Schwartzom aj s predstaviteľom Ministerstva zahraničných vecí. Tvrdil to hovorca prezidenta A. K. pán Roman Krpelan v reakcii na vyhlásenia poslanca Roberta Fica.

„Pýtam sa, prečo hlava štátu išla na súkromnú pôdu k človeku, ktorý má pochybné meno. Ten človek sa volá G. Schwartz. Prosím si odpoveď od prezidenta, o čom bolo to stretnutie, na ktorom nemal A. K. so sebou žiadneho zástupcu slovenského ministerstva zahraničných vecí…“

Krpelan sa pre HNonline.sk vyjadril, že na stretnutí prezidenta so Schwartzom 20. septembra 2017 v New Yorku bol prítomný zástupca rezortu diplomacie.

A vy si fakt myslíte, že vždy vám všetko vyjde, vždy nás oblbnete, vždy dosiahnete svoje, vždy spracujete masy občanov až do tej miery, že sa zrealizujú všetku vaše čiernoty, podrazy, svinstvá, amorálnosti?

+

Nemôžeme vás nechať, aby vám to vždy a furt a stále prešlo, vyšlo – ešte vám to nedošlo?

+

Namiesto záveru pripomienka z histórie: „Sú tri druhy nevedomostí: keď sa nevie nič, keď sa vie niečo iné, než treba vedieť a keď sa vie dobre, čo sa vie“. (Voltaire)

 

Minirekapitulácia o slovenských boľševikoch vraj demokratickej opozície

26.01.2020

Najprv trochu teórie, nech sa vyhneme nejasnostiam. Boľševizmus je spoločenstvo ľudí, snažiacich sa vo svojej činnosti prejaviť strategické záujmy (údajnej) väčšiny, nezávisle od toho, viac »

Kompliment? Keď já ti nevím Karle!

24.01.2020

A vrabce čvirikajú, že tu máme medzinárodný Deň komplimentov, ktorý údajne vznikol v roku 1998 na základe iniciatívy Američaniek Kathy Chamberlin(ovej) z Hopkintonu v štáte New Hampshire viac »

Boris Strugackij a môj list mu do nebíčka

22.01.2020

(´fašizmus?´) meniny Zora, 25. tevet 5780, Slnko vyšlo 07:16 a zapadlo 16:24, v katolíckom kalendári si pripomínam mučeníka Vincenta a grékokatolíci Timoteja aj Anastáza Perzského. "Tak ako viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).