Založ si blog

Provokatívna otázka, Prečo zachraňovať samovrahov? ! (1. )

Ak by od začiatku roka 2015 až po dnešok prišlo v migračnej vlne viac ako 1,5 milióna fašistov alebo nacistov alebo stalinistov, stopol by to niekto? Európa si za 100 rokov zažila všeličo, ale dnešok ju nenápadne šrotuje sťaby mala na sebe ako taký »Vráskavec obrovský« miliardy mikroorganizmov, príživnícky ju ničiacich a ona sa nevie brániť, lebo o hrozbe ani netuší.

Aby to nebolo nudné, tak »nepriateľ« prichádza pod rúškom „utečenectva“, ktoré je vo vyspelom euro-atlantickom kultúrno-civilizačnom prostredí takzvane pod „vyššou ochranou“ a pridáva sa k tomu »erb« údajného náboženstva, takže po stáročiach vojen rôznych náboženských prúdov je dnes celosvetovo »tabu« babrať sa v tak intímnej záležitosti.

Zopakujem to ešte raz – ak by sme my, Európania vedeli či tušili, že sa nám sem valí 1,5 milióna (a viac – kto to dnes relevantne kontroluje a eviduje tak, aby o tom vedela aj celkovo Verejnosť?) nacistických hrdlorezov, krvilačných fašistov (ozbrojení od hlavy až k ponožkám), alebo hrdých stalinistov (akože-komunistov, socialistov, husákovcov, fidela-castrovcov, hočiminovcov, honeckerovcov a kto-vie ešte akých rudoarmejcov) – vedeli by sme sa brániť a schengenský priestor Európy by zostal neporušený obdobne – ako sme my, Slováci, boli doteraz schopní ochrániť schengenský priestor pred „náporom“ možných nežiaducich síl cez ukrajinsko-slovenskú hranicu?

Prečo v titulke článku spomínam samovrahov?

Pretože konanie EÚ, Európy ako takej, pripomína konanie človeka (jedinca), ktorému už nezáleží na živote, je mu takmer všetko jedno, neuvedomuje si, že svojou apatiou ohrozuje ďalšie trvanie svojej existencie, že kvôli nekonaniu, prípadne pre morbídne činy – napokon dotyčný jedinec skončí svoj život – Lenže to, čo zažívame ostatné roky, to je jedna mega-akcia samovraždy, kde nikto nevie nič a ani len netuší, čo bude ďalej a všetci sa tvária, že je všetko v poriadku, ba naopak, ktokoľvek by sa chcel ozvať, tak je braný na zodpovednosť (je trestaný) ako keby šlo o väčšie zlo ako to, ktorému Celok práve čelí.

Trochu odbočím.

Čerstvo sme tu mali jedno extra vystúpenie predsedu parlamentu, ktorý vyhlásil „vojnu“ kotlebovcom, lebo pán Danko sa hanbí v zahraničí, že tu máme fašistov v parlamente. Čo tam po tom, že kotlebovci sú čitateľní ako list lopúcha pred vytretím XXXi, ba čo tam po tom, že slovenské politické strany aj hnutia svojou amatérčinou a svojimi nepodarkami akoby sami ponúkli možnosť jestvovania a pôsobenia už spomenutej straničky.

Jasné, že zľahčovať nie je ten najlepší spôsob, ako sa k tomu stavať, ale spoločnosť Slovenska má oveľa väčšie, omnoho dôležitejšie problémy alebo aj ťažkosti – a o nich sa mlčí.

A to už nehovorím o Európe ako celku!

Nuž a imaginárny granát vo virtuálnom vrecku sa mi ide odpáliť, keď počujem v »rtvs« moderátora slovenského rozhlasu Braňa Dobšinského po ixtý raz zapotiť, že čo sa my bojíme migrantov, keď k nám nikto z nich nechce ísť…

Nie sme vari už 14 rokov členmi EÚ? Nepamätám sa, že by sme vystúpili obdobne ako to ešte len ide urobiť Veľká Británia (tzv Spojené kráľovstvo etc).

Pokiaľ ide o vedecké a politické „veličiny“, ktoré by mohli čo to napovedať (poradiť) občanom Slovenskej republiky – tak to občas pripomína – ako keby sme nechali vyvraždiť všetkých znalcov totalitnej ideológie islam (ale aj Koránu a dejín historických štátov Arabského polostrova), ako keby sme násilne vysťahovali všetkých relevantných teológov a filozofov, čo vedeli alebo vedia „čo to“ o základných podstatách, ktoré sú spojené so súčasnou migračnou hrozbou… a zostal nám tu iba dr. Jozef Lenč, už od puberty konvertita na totalitnú ideológiu islam a jednoznačne najväčší propagátor a extrémne-vysoko-inteligentný (blízko geniality) odborník na korán aj islam – A KDE ŽE JE ZAMESTNANÝ? – na univerzite svätého Cyrila a Metoda v Trnave. SR je štát, kde odhadom 69 % občanov sa hlási ku kresťanstvu. A najvýznamnejší propagátor islamu v celej Strednej Európe pokojne vystupuje v slovenských médiách.

Takže prečo by mi to nemalo pripomínať samovrahov?

To, čo urobila Angela Dorothea Merkel v Nemecku a vlastne následne aj celej Európe – je jej známe široko roztvorené náručie a jej pozvanie sýrskych utečencov pred vojnou v Assadovom područí.

Koho dnes už zaujíma, že na 98 % boli všetci tí, ktorí „museli“ ujsť pred Assadom – väčšinou tí, ktorí vyvolali občiansku vojnu v Sýrii, lebo v prvom rade nesúhlasili s Ústavou, ktorá zaručovala slobodu náboženského presvedčenia a tí, ktorí vyvolali nepokoje aj vojnu, tí boli, sú a vždy budú za džihád, za démonického Alaha a rozšírenie totalitnej ideológie islam po celom svete – až sa núka spomienka „So Sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak!“ – lenže na strane islamistických teroristov sú skúsenosti 1386 rokov – to nie je historická skúsenosť stalinských bojovníkov z roku 1917 a ich nasledovníkov, dokonca aj Hitler nevydržal dlhšie než 15 rokov.

Kto je taký samovrah, že zľahčuje časovú líniu 1386 rokov totalitnej ideológie islam?
.
(pokračovanie…)
.
(napísal v utorok 31.7.2018 Matthew Di Mateo,, (L’ideologia totalitaria dell’Islam ci taglia il collo.))

Minirekapitulácia o slovenských boľševikoch vraj demokratickej opozície

26.01.2020

Najprv trochu teórie, nech sa vyhneme nejasnostiam. Boľševizmus je spoločenstvo ľudí, snažiacich sa vo svojej činnosti prejaviť strategické záujmy (údajnej) väčšiny, nezávisle od toho, viac »

Kompliment? Keď já ti nevím Karle!

24.01.2020

A vrabce čvirikajú, že tu máme medzinárodný Deň komplimentov, ktorý údajne vznikol v roku 1998 na základe iniciatívy Američaniek Kathy Chamberlin(ovej) z Hopkintonu v štáte New Hampshire viac »

Boris Strugackij a môj list mu do nebíčka

22.01.2020

(´fašizmus?´) meniny Zora, 25. tevet 5780, Slnko vyšlo 07:16 a zapadlo 16:24, v katolíckom kalendári si pripomínam mučeníka Vincenta a grékokatolíci Timoteja aj Anastáza Perzského. "Tak ako viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).