Založ si blog

Provokatívna otázka, Prečo zachraňovať samovrahov? ! (1. )

Ak by od začiatku roka 2015 až po dnešok prišlo v migračnej vlne viac ako 1,5 milióna fašistov alebo nacistov alebo stalinistov, stopol by to niekto? Európa si za 100 rokov zažila všeličo, ale dnešok ju nenápadne šrotuje sťaby mala na sebe ako taký »Vráskavec obrovský« miliardy mikroorganizmov, príživnícky ju ničiacich a ona sa nevie brániť, lebo o hrozbe ani netuší.

Aby to nebolo nudné, tak »nepriateľ« prichádza pod rúškom „utečenectva“, ktoré je vo vyspelom euro-atlantickom kultúrno-civilizačnom prostredí takzvane pod „vyššou ochranou“ a pridáva sa k tomu »erb« údajného náboženstva, takže po stáročiach vojen rôznych náboženských prúdov je dnes celosvetovo »tabu« babrať sa v tak intímnej záležitosti.

Zopakujem to ešte raz – ak by sme my, Európania vedeli či tušili, že sa nám sem valí 1,5 milióna (a viac – kto to dnes relevantne kontroluje a eviduje tak, aby o tom vedela aj celkovo Verejnosť?) nacistických hrdlorezov, krvilačných fašistov (ozbrojení od hlavy až k ponožkám), alebo hrdých stalinistov (akože-komunistov, socialistov, husákovcov, fidela-castrovcov, hočiminovcov, honeckerovcov a kto-vie ešte akých rudoarmejcov) – vedeli by sme sa brániť a schengenský priestor Európy by zostal neporušený obdobne – ako sme my, Slováci, boli doteraz schopní ochrániť schengenský priestor pred „náporom“ možných nežiaducich síl cez ukrajinsko-slovenskú hranicu?

Prečo v titulke článku spomínam samovrahov?

Pretože konanie EÚ, Európy ako takej, pripomína konanie človeka (jedinca), ktorému už nezáleží na živote, je mu takmer všetko jedno, neuvedomuje si, že svojou apatiou ohrozuje ďalšie trvanie svojej existencie, že kvôli nekonaniu, prípadne pre morbídne činy – napokon dotyčný jedinec skončí svoj život – Lenže to, čo zažívame ostatné roky, to je jedna mega-akcia samovraždy, kde nikto nevie nič a ani len netuší, čo bude ďalej a všetci sa tvária, že je všetko v poriadku, ba naopak, ktokoľvek by sa chcel ozvať, tak je braný na zodpovednosť (je trestaný) ako keby šlo o väčšie zlo ako to, ktorému Celok práve čelí.

Trochu odbočím.

Čerstvo sme tu mali jedno extra vystúpenie predsedu parlamentu, ktorý vyhlásil „vojnu“ kotlebovcom, lebo pán Danko sa hanbí v zahraničí, že tu máme fašistov v parlamente. Čo tam po tom, že kotlebovci sú čitateľní ako list lopúcha pred vytretím XXXi, ba čo tam po tom, že slovenské politické strany aj hnutia svojou amatérčinou a svojimi nepodarkami akoby sami ponúkli možnosť jestvovania a pôsobenia už spomenutej straničky.

Jasné, že zľahčovať nie je ten najlepší spôsob, ako sa k tomu stavať, ale spoločnosť Slovenska má oveľa väčšie, omnoho dôležitejšie problémy alebo aj ťažkosti – a o nich sa mlčí.

A to už nehovorím o Európe ako celku!

Nuž a imaginárny granát vo virtuálnom vrecku sa mi ide odpáliť, keď počujem v »rtvs« moderátora slovenského rozhlasu Braňa Dobšinského po ixtý raz zapotiť, že čo sa my bojíme migrantov, keď k nám nikto z nich nechce ísť…

Nie sme vari už 14 rokov členmi EÚ? Nepamätám sa, že by sme vystúpili obdobne ako to ešte len ide urobiť Veľká Británia (tzv Spojené kráľovstvo etc).

Pokiaľ ide o vedecké a politické „veličiny“, ktoré by mohli čo to napovedať (poradiť) občanom Slovenskej republiky – tak to občas pripomína – ako keby sme nechali vyvraždiť všetkých znalcov totalitnej ideológie islam (ale aj Koránu a dejín historických štátov Arabského polostrova), ako keby sme násilne vysťahovali všetkých relevantných teológov a filozofov, čo vedeli alebo vedia „čo to“ o základných podstatách, ktoré sú spojené so súčasnou migračnou hrozbou… a zostal nám tu iba dr. Jozef Lenč, už od puberty konvertita na totalitnú ideológiu islam a jednoznačne najväčší propagátor a extrémne-vysoko-inteligentný (blízko geniality) odborník na korán aj islam – A KDE ŽE JE ZAMESTNANÝ? – na univerzite svätého Cyrila a Metoda v Trnave. SR je štát, kde odhadom 69 % občanov sa hlási ku kresťanstvu. A najvýznamnejší propagátor islamu v celej Strednej Európe pokojne vystupuje v slovenských médiách.

Takže prečo by mi to nemalo pripomínať samovrahov?

To, čo urobila Angela Dorothea Merkel v Nemecku a vlastne následne aj celej Európe – je jej známe široko roztvorené náručie a jej pozvanie sýrskych utečencov pred vojnou v Assadovom područí.

Koho dnes už zaujíma, že na 98 % boli všetci tí, ktorí „museli“ ujsť pred Assadom – väčšinou tí, ktorí vyvolali občiansku vojnu v Sýrii, lebo v prvom rade nesúhlasili s Ústavou, ktorá zaručovala slobodu náboženského presvedčenia a tí, ktorí vyvolali nepokoje aj vojnu, tí boli, sú a vždy budú za džihád, za démonického Alaha a rozšírenie totalitnej ideológie islam po celom svete – až sa núka spomienka „So Sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak!“ – lenže na strane islamistických teroristov sú skúsenosti 1386 rokov – to nie je historická skúsenosť stalinských bojovníkov z roku 1917 a ich nasledovníkov, dokonca aj Hitler nevydržal dlhšie než 15 rokov.

Kto je taký samovrah, že zľahčuje časovú líniu 1386 rokov totalitnej ideológie islam?
.
(pokračovanie…)
.
(napísal v utorok 31.7.2018 Matthew Di Mateo,, (L’ideologia totalitaria dell’Islam ci taglia il collo.))

Kto chce žiť vo svete Igora M?

13.09.2019

Údajne spúšťačom amorálneho útoku poslanca a lídra OĽaNO na predsedu parlamentu bola Dankova veta: „Slovensko by sa nemalo báť požičať si niekoľko miliárd na kapitálovom trhu a rozbehnúť viac »

Že by už tretí pokus ako sa samozničiť?

11.09.2019

Niektoré nemenované denníky, niektorí nepomenovaní nespokojenci z bizniskruhov či zahraničia, jemne neschopná a rozhádzaná opozícia (?) – títo všetci sa za dlhé obdobie snažili, snažia viac »

Oklamali Pellegriniho alebo klame on nás?

08.09.2019

V nedeľnej tatrojke ´V politike´ prejavil premiér odsúdenie, ale ako divák, ktorý sleduje tlačovky, mám pocit, že buď nedával pozor, niekto ho zavádzal, prípadne si prihrieva polievočku. viac »

bravčové mäso, supermarket, mäsiar, obchod, nákup

Slováci prejedli za miliardu eur viac cudzích potravín ako domácich

15.09.2019 13:08

Záporné saldo zahraničného obchodu s poľnohospodárskymi a potravinárskymi výrobkami už v prvom polroku dosiahlo 906,5 milióna eur.

danko,

Danko: Budeme bojovať, aby sme zostavili vládu, ktorá zastaví PS

15.09.2019 12:50

Danko si myslí, že prieskumy klamú. "Ak má Drucker sedem percent, zajtra to zabalím," povedal

elektrina, ceny, energie, elektrický prúd

Cena elektriny opäť stúpa, aj pre obavy o jadrové zdroje

15.09.2019 11:44

Ceny elektriny na svetových trhoch začali znova rásť. Elektrina zažila počas týždňa na burze EEX najväčšie výkyvy v obchodovaní od mája.

Tunisko, prezidentské voľby

V Tunisku sa začali prezidentské voľby, považované za dôležité pre demokraciu

15.09.2019 11:24

O priazeň približne siedmich miliónov voličov sa uchádza 26 kandidátov.