Založ si blog

Je to „čestný“ človek. Fakt? Unbelievable!

Pán poslanec NR SR Jozef Pročko (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola): „Nie, odísť sa nechystám. To, že má Igor *atovič svoje komunikačné chyby, je v poriadku, lebo je to »čestný« človek. Keď Sulík zoberie zo svojho ega a *atovič zo svojej ješitnosti, tak si myslím, že to bude super.“

Igor *atovič: „Kým som zháňal vakcíny, Sulík klamal, útočil a nadával“ do omrzenia v poslednej dobe opakoval… údajne „čestný“ človek.

Premiér SR Igor *atovič (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola) k sporu v 4koalícii odkazuje slovenskej verejnosti, aby si porovnala, čo za týždeň urobil On (!) a čo minister hospodárstva Richard Sulík.

Ktosi nevie, že úloha premiéra SR je komplexnejšia, než vystatovať sa minivýsekom činnosti, ktorú azda mal robiť niekto iný a po dohode 4koalície?

„V pondelok som bol pri lietadle s 2 miliónmi vakcín,“ pripomenul premiér SR (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola) pondelkový prílet vakcín Sputnik V z Ruska, potom pripočítal 15-tisíc vakcín Astra Zeneca od Francúzska, ktoré spolu s francúzskym veľvyslancom privítal v Bojniciach a pridal ďalších „de facto“ stotisíc vakcín. ((Chvastúnstvo? Pýcha? Narcis? Čo?))

„Sumár pána ministra hospodárstva je stovky útokov, stovky klamstiev, stovky vulgárnych slov,“ dodal Igor *atovič (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola), toho času ešte neabdikujúci premiér SR.

Riešenie 4koaličnej krízy sa odsunulo na tento týždeň. Podľa Richarda Sulíka nemá záujem na rozpade vlády SR, ale spôsoby Igora *atoviča (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola) sú, podľa neho, neprijateľné! V prípade, že by Igor *atovič (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola) rezignoval na post premiéra, je pripravený aj on odísť zo svojho ministerského postu.

Náhodný hlas z Verejnosti: „On obviní Sulíka, že môže za vraždu tisícov občanov SR, nadá mu do =idiotov=, obviní ho zo zodpovednosti za vraždu Kuciaka (!), robí veci, ktoré politik nerobí a ide sa tu sťažovať?“ Nuž tak!

Igor *atovič (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola): „Kým som zháňal vakcíny, Sulík klamal, útočil a nadával“ a evergreen na pokračovanie, bez prestania. Bugy bugy woody?

 

*

Kotlebovci vs Jozef Pročko – Konflikt v NR SR, padali aj vulgarizmy… … 162 895 zhliadnutí • 13. 1. 2021

Náhodný ohlas: „Ten J. Pročko je fakt tak dezorientovaný, alebo hrá to divadlo ako »čo dokáže ulica?« Myslíte, že si uvedomuje, kde sa nachádza?“ (((Jozef Pročko kričal ako pominutý!)))

*

Pripomenutie z univerzálnej morálky (pohľad niektorých častí z biblie, ktoré môžu niečo napovedať aj nám súčasníkom):

 

„Nepovieš na svojho blížneho falošného svedectva!“ (2 Moj 20, 16) Príbeh Sk 5, 1-11

 

„Takže, moji milovaní bratia, nech je každý človek rýchly počuť, pomalý hovoriť, pomalý do hnevu.“ (Jak 1, 19)

 

Nevyslovíš krivé (falošné) svedectvo o svojom blížnom na súde. Lživé svedectvo na súde sa podľa Mojžišovho zákona trestalo smrťou (Prísl 6,19; 5 Moj 19,16-21).

 

„Hovorte pravdu každý so svojím blížnym.“ (Zach 8, 16)

 

Sokrates hovorí o trojitej stráži úst; pri vyslovení každej pravdy by sme si mali položiť tri otázky: Prvá sa pýta každého slova: Si pravdivé? Druhá sa pýta: Si láskavé? Tretia sa pýta: Si nutné? Ak slovo nemôže kladne odpovedať na jednu z troch uvedených otázok, nemá cez pery vyjsť.

 

„Kto zostáva vo mne a ja v ňom, ten nesie mnoho ovocia.“ (Jn 15, 5) ((Veru, kto by si čo len na okamih dokázal predstaviť, že Pán Ježiš Kristus by vyháňal diablov ešte diabolskejšími činmi aj slovami, alebo premáhal zlo ešte obrovskejším zlom?! Nonsens! Absurdum v štýle škeriaceho sa Igorka ((napríklad včera večer sa prezentoval súkromným videom v TV*správach! S Nadom ako úchvatne makajú v prospech Slovenska.- Phobos et Deimos.)).

 

„Lebo tí, čo chcú zbohatnúť, upadajú do pokušenia a osídla a do mnohých nezmyselných a škodlivých žiadostí, ktoré ľudí ponárajú do záhuby a zatratenia. 10 Lebo koreňom všetkého zla je láska k peniazom; niektorí po nich pachtili, a tak zablúdili od viery a spôsobili si mnoho bolestí.“ (1 Tim, 9-10)

 

+

 

Ohlas verejnosti: Tak *atovič je čestný človek (?), už chýba iba to, aby Pročko doplnil o *atovičovi to, že je úplne zdravý a do psychiatrickej kliniky chodí na rekreáciu. Jožo, iba jednu otázku mám na teba. Keď si poklepeš hánkami po čele, nepočuješ nejaké podozrivé zvuky, podobné tým, aké sa ozývajú z prázdneho suda, keď po ňom pobúchaš? Lebo podľa tvojich kritérií daňový podvodník je čestný človek? Plagiátor diplomovky je čestný človek? ((Ja som to dal opísať sestre svojho kamoša a nevidím v tom nič…)) Klamár a ako povedal sám o sebe, bolo to aj v jednom videu „som zlodej a podvodník, no a čo?“ Vychádza podľa tvojich hodnôt, že aj Al Capone v USA bol čestný človek? Mafián, za ktorým zostalo množstvo mŕtvych, ktorých mu nevedeli dokázať, tak ho nakoniec zavreli za daňové podvody – četného človeka. Dokonca na doživotie. Keď som čítal ten zoznam opýtaných, tak mi napadlo to známe z filmu „Velebnosti, jdu blejt“.

 

+

 

Ohlas verejnosti: Spomínam si na jeden vtip, s ktorým Maiga skoro dostal Pročka na psychiatriu, keď mu za bieleho dňa s partiou „ukradli“ spred domu jeho drahé auto. Pročko vtedy lietal po okolitých uliciach ako zmyslov zbavený. Keby to boli tá partia vtedy dotiahli do druhého dňa, dnes by sme už ani nevedeli, že nejaký Pročko existoval. Ako prestal stvárať tie jeho koniny, takmer okamžite padol do zabudnutia.

 

+

 

Ohlas verejnosti:

Čestný človek *atovič?

  1. Z vlastnej matky si spravil bielu kobylu a tuneloval cez ňu podvodom zisky z pofidérnych kšeftov s Majským
  2. Z vlastnej ženy si spravil bielu kobylu, cez ktorú tuneluje štátne financie, určene na chod politickej strany
  3. Účtovníctvo, ktoré potreboval skryť pred finančným úradom, uskladnil u vlastnej babky na povale
  4. Z vlastného zamestnanca si spravil bieleho koňa, cez ktorého zlikvidoval účtovníctvo svojej firmy, ktoré by dokazovalo jeho podvody
  5. Za štátne peniaze objednával testy a profituje na tom spriaznená firma
  6. Čestne napísal diplomovku… skutočne čestne!

Narcis, ktorý nie je schopný skončiť vysokú školu bez plagiátu, to je stelesnenie významu slova ČESŤ?

+

 

Ohlas verejnosti: No veru čestný pravdovravný človek *atovič….

  1. Diplomovku mi písala kamoška na dovolenke v Chorvátsku. Prepísala ju z mojich rukou písaných poznámok (ha ha ha, ale ste mi naleteli a ja na tom trvám!)
  2. Celý čas som si myslel, že moja diplomovka je v poriadku . Ak by som vedel, že nie, nikdy by som na Danka neútočil.

3.Nikdy som sa nesnažil zatajiť, že som vychádzal zo spomínanej štúdie, a som si istý, že som ju aj priamo v diplomovej práci citoval…

A teraz tie hnusné klamstvá Pročko čítaj.

Univerzita Komenského preskúmala diplomovku Igora *atoviča. Okrem úvodu a záveru je doslovne odpísaná a nemala byť vôbec obhájená!

 

+

 

Ohlas verejnosti: *atovič je priam prototyp čestnosti – preto:

– plagiátoroval diplomovku

– páchal daňové podvody

– dohováral sa s Procházkom na volebnom podvode

– hovor s Radkom Procházkom si tajne nahral, aby mohol Procházku zničiť (spolupráca s políciou alebo prokuratúrou alebo súdom – NIČ)

– vymyslel si úplatok 20 mil. za povalenie vlády Radičovej

On je prosto čestnosť sama 🙂 a debatil s Kočnerom – kto vie s kým ešte? Kto o ňom vie naozaj krutú pravdu či objektívnu realitu? Vedia tí, ktorí ho volili, čím je a čo má za sebou? Ťažko!

 

+

 

„Čo ma oslovujete: »Pane, Pane,« keď nerobíte, čo hovorím?“ (Lk 6, 46) ((Bacha! Kto o sebe od začiatku proklamoval – čistotu, nevinnosť, svätosť, spravodlivosť – aká tu ešte nebola? Nevyhovárajte sa na smerákov alebo na hlasákov alebo na kotlebovcov, to vy ste od začiatku tvrdili o sebe, že ste tí NAJ a aká čistučká Zmena to bude?!))

 

+

 

Príslovia 13, 3: Ten, kto si dáva pozor na ústa, je strážcom svojho života, kto však rozdrapuje svoje pery, tomu (hrozí) pohroma. (koniec citátu)

 

+

 

Neznámy autor: „Please, could you tell the Attorney General to put me in jail?“

 

+

 

Svetlo má vždy skôr pravdu než všetka temnota.“ (Karl Rahner)

Keď záchrancu asi nikto nezachráni

23.08.2021

Priznávam sa, že vôbec neviem, ako toto popísať a vystihnúť. Pred týždňom som sa vracal z centra mesta a celkovo som dumal nad X vecami, čo ďalej, čo nezabudnúť, čo vynechať, ako zvládnuť nenapísaný „program“ a totálne som si neuvedomil, že práve zažívam úpal… vonku bolo odhadom 32 stupňov a ten stav som si nevšímal príliš dlho… Po príchode [...]

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

Voľby 24, Michal Šimečka, Ivan Korčok, štáb

PS kritizuje vládny návrh, hovorí o obmedzení práva na informácie

21.06.2024 16:37

Vládna koalícia by podľa PS toto mohla ľahko zneužívať, aby bránila občanom kontrolovať, ako verejní činitelia nakladajú s mocou.

voľby, voľba poštou zahraničie, obálky, lístky

Česi žijúci v zahraničí budú môcť vo voľbách hlasovať aj poštou

21.06.2024 16:20

Poslanecká snemovňa Parlamentu ČR v treťom čítaní schválila novelu zákona o korešpondenčnej voľbe.

medveď

Vo viacerých okresoch BBSK odvolali mimoriadnu situáciu pre výskyt medveďa

21.06.2024 15:56

Mimoriadna situácia v niektorých okresoch aj naďalej pretrváva.

Peter Kubina

Policajti Čurilla a Ďurka žiadajú odškodné za väzbu

21.06.2024 14:35

O veci mal súd rozhodovať dnes, podľa medializovaných informácií však pojednávanie odročili na september pre nahlásenú bombu.

matthew1801

boh stvoril humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1417056x
Priemerná čítanosť článkov: 4601x

Autor blogu