Založ si blog

Verklikár v „Sobotných dialógoch“

Dnešná pseudo*diskusia s premiérom SR (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola) mi hrozne pripomínala tlačovku o diplomovke (plagiátorstvo) z júla minulého roka, keď do nemoty opakoval: „Diplomovú prácu som dal opísať sestre môjho kamaráta…“ a nevidí v tom nič amorálne, nič trestné, nič napadnuteľné. Fakt?

Aj v dnešnej časti seriálu „Sobotné dialógy“ opakoval ako mantry podaktoré myšlienky či tvrdenia, ktoré sa – možno? – učil pred veľkým chodbovým zrkadlom… A s výsledkom bol sám spokojný. Veď ON je IN…

*

„Vulgárny, vulgárny…“ adresoval SMERom k ministrovi Richardovi Sulíkovi, ktorý mi utkvel v pamäti ako „Ten, ktorý priateľsky diskutoval s Marianom Kočnerom a sú z toho zachované videá na YouTubečku. Igorko bol „iba“ odfotený investigatívnym novinárom, že sa s ním =radil= – o čom, to vedia len oni dvaja.

„Toto prebieha už jedenásť mesiacov…“ Bla bla bla oľano. A znovu a znovu a znovu, aby náhodou jednoduchý »ovčan« nezabudol. Pán premiér SR (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola) ako keby bol adresátom biblistu ((Lk 16, 10)): „Kto je verný v najmenšom, je verný aj vo veľkom, a kto je nepoctivý v malom, je nepoctivý aj vo veľkom.“ (koniec citátu)

„Ľudia si urobia úsudok.“ = = = Neboj sa, už si urobili a ty furt neabdikuješ a neabdikuješ! Väčšina Verejnosti chce, aby si konečne odišiel.

„Celý týždeň sa snažím…“ = = = A čo, ostatní sa na to vytoto?

„My potrebujeme, aby sa ňou očkovali.“ = = = Ale prečo (aspoň zatiaľ) je predbežne „nutné“, aby občan, ktorý by rád prijal vakcínu Sputnik V, musí sa podpísať, že tak robí na »vlastné riziko«? A momentálne by to mal zakryť svojím „požehnaním“ obvodný lekár?!

„A ja som si dovolil…“ = = = Veď len TY si naj, len ty si kráľ, len ty si cisár, ty si poloboh, ty si prvý aj posledný – A kedy abdikuješ?

„Keby tam bola aj matka Tereza (urážka!)…“ = = = Takže nielen urážať Ukrajincov a montovať sa ministrovi zahraničia SR do jeho roboty, ale aj sväticu uráža!

„Ja som bol členom SaS!“ = = = To sa chválil alebo sťažoval? Nebolo to také jednoznačné!

„Má priamu zodpovednosť za to…“ = = = A JASNÉ, že pár premiér SR (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola) je čistučký, nevinný, svätý viac ako Matka Tereza alebo akýkoľvek iný… (! ! !)

Kašľal na redaktorku rtvs ako keby mal Covid-19! = = = Prečo sa redaktorka slovenského rozhlasu firmy rtvs oprávnene neohradila, že prečo na ňu utajene kašle – to netuším.

„Ja som komunikoval všetky zlé opatrenia…“ = = = Veď hovorím, svätý viac ako akýkoľvek iný svätý!

„Zodpovedné voči krajine…“ = = = v súťaži o zodpovednosť je na planéte Zem iba jediný adept, a to náš pán premiér SR (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola)…

„…vychcanec…“ ( ? ? ? ) bolo len jedno z mnohých „úletov“ pána premiéra SR (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola), ba znovu kašľal na pani redaktorku rtvs, ako keby bol nakazený Covid-19? Nie je to náhodou ten nový terminus technicus „extrémny šíriteľ nákazy“? Vyšetril ho už nejaký lekár – alebo – sa ho všetci boja, aby na nich neziapal?

„Vyfasovali britskú mutáciu…“ = = = Kde sme vyfasovali? Čo sme vyfasovali? Premiér SR fasuje mutácie? A bez povolenia NR SR? Koaliční partneri boli informovaní?

„Mojou úlohou je chrániť životy…“ = = =  Takto? Ak by nebolo zopár bojovníkov za ivermektín či ako sa volali niektoré látky, podporujúce liečbu, tak tých mŕtvych by bolo ešte viac!

Redaktorka usvedčila I.M. (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola), že zle parafrázoval Radičovú – a on ani bééé. On a ospravedlniť sa? Nemožné! Nebuďte opovážlivý chcieť od neho serióznosť!

„Fica ako bonus (?)…“ = = = Ten vidí Fica aj na toalete? Keď otvorí škatuľu, aj tam je a bez dôkazov.

„To naozaj idete hlasovať za pád Ivety Radičovej – od našich hlasov už nezáležalo…“ = = = Ha ha ha – A o červenej Karkulke nepozná? Alebo o guľatej kocke.

„Ja viem svoje.“ = = = Geniálne! Jasan!

„Snaží sa kontaktovať vybraných poslancov.“ = = = posadnutosť Sulíkom sa ťahala počas 47 minút. Podobne ako psychopatiu a narcizmus odmieta si liečiť a nenájde sa psychológ, ktorý by si sám trúfal.

„Ja som to zažil.“ = = =  Ty si zažil úplne všetko, ty vieš všetko, ty všetko ovládaš, ty si prvý, ty si posledný, ty si jedinečný, ty si kráľ, ty si cisár!

„Aby položil túto vládu…“ = = = A verklík ide a ide a ide a šiel by, ak by nebol koniec relácie…

„Tak ľudia sa tešia vakcíne…“ (? ? ?) = = = Na akej fotke ich videl? Alebo má halucinácie?

*

Lk 6, 43-45: Nie je dobrý strom, ktorý rodí zlé ovocie, ako nie je zlý strom, ktorý rodí dobré ovocie. Každý strom možno poznať po ovocí. Z tŕnia predsa nezbierajú figy, ani z ostružín neoberajú hrozno. Dobrý človek vynáša z dobrého pokladu svojho srdca dobro a zlý človek zo zlého vynáša zlo. Veď z plnosti srdca hovoria jeho ústa.

  • ale aj iný úryvok:

Ef 5, 9-13: Ovocie svetla je v každej dobrote, spravodlivosti a pravde. Skúmajte, čo sa páči Pánovi, a nemajte účasť na daromných skutkoch tmy, radšej ich odhaľujte, lebo to, čo oni potajomky robia, je hanba aj hovoriť. Ale všetko, čo sa odhalí, svetlo vynesie najavo, a všetko, čo je zjavné, je svetlo. (koniec citátu)

*

V médiách sa mihlo aj čosi okolo — „Úrad vlády SR zhorí v plameňoch“?

Z denníka Pravda – informácia o „údajnom výhražnom produkte proti vláde SR“ === === === „V liste sa odosielatelia vyhrážajú likvidáciou budov, ako aj áut, ba tvrdia, že dokonca zhorí v plameňoch úrad vlády SR. Celé Slovensko bude podľa nich v plameňoch. Autori uvádzajú, že majú k dispozícii aj adresy rodín politikov a predstaviteľov štátu…“

Kedykoľvek počúvam nášho geniálneho až dokonalého „záchrancu“ republiky – nečudoval by som sa „podozreniu“, že rovnakí ľudia (kvalitní, inteligentní, vynaliezaví, šikovní, vycvičení a podobne), ktorí spáchali megaoblbnutie obyvateľstva SR a ono zvolilo to, čo nám aj dnes verklikovalo – presne tí sú za chimérou akýchsi skrytých či neskrytých teroristov či páchateľov či čo sú to zač? TOTO kričí umelosťou, zinscenovaním, vyumelkované, nacvičené, nahrané – že ide o budenie dojmov, ktosi sa nám tu pokúša urobiť čosi, čo sa aj inde vo svete v iných dejinných časoch darilo aj v USA, v ZSSR, v Taliansku a inde, a je toho nepožehnane priveľa. Ja to cítim ako PODVOD a nech by bol akokoľvek prepracovaný či dokonalý, podvod vždy zostane podvodom…

Ako totálne podviedli občanov SR vo voľbách do NR SR dňa 29.02.2020, tak sa teraz ktosi snaží napodobniť západniarske praktiky BOJA pri likvidácii oponentov. Bola by škoda, ak by tomuto niekto naletel rovnako, ako naleteli Igorkovi minulý rok!

*

Evanjelium podľa Matúša 18,19-20: A zasa vám hovorím: Ak budú dvaja z vás na Zemi jednomyseľne prosiť o čokoľvek, dostanú to od môjho Otca, ktorý je na nebesiach. Lebo kde sú dvaja alebo traja zhromaždení v mojom mene, tam som ja medzi nimi.“

(aby sme nezabudli) POMODLITE sa so mnou: Ó Bože všemohúci jediný láskavý, prosíme Ťa, paralyzuj toho nebezpečného politika, ktorý si namýšľa, že nás bude vraždiť podobne, ako to dal vykonať na svätom mučeníkovi Milanovi! My sme Ti verní – na rozdiel od tohto =herca=, ktorý len imituje vieru a čistotu a nevinnosť a svätosť, má krásne ľúbivé rečičky, ale iba reči a ide mu výhradne o jeho zisky bonusy prospechy – zmiluj sa, PANE, prosíme Ťa, urob s ním čokoľvek tak jasne účinné, aby už viac nikdy neškodil nám, Tebe oddaným obyvateľom Slovenska! Vopred Ti všetci ďakujeme.

Aleluja! … … … Amen.

 

Keď záchrancu asi nikto nezachráni

23.08.2021

Priznávam sa, že vôbec neviem, ako toto popísať a vystihnúť. Pred týždňom som sa vracal z centra mesta a celkovo som dumal nad X vecami, čo ďalej, čo nezabudnúť, čo vynechať, ako zvládnuť nenapísaný „program“ a totálne som si neuvedomil, že práve zažívam úpal… vonku bolo odhadom 32 stupňov a ten stav som si nevšímal príliš dlho… Po príchode [...]

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

Bundeswehr

Nemecké vzdušné sily absolvovali na Aljaške manévre so systémami HIMARS

16.07.2024 16:35

Vojenské cvičenie Arctic Defender sú vzdušné manévre, ktoré vedie Nemecko a simulujú scenár kolektívnej obrany NATO na základe článku 5 Severoatlantickej zmluvy.

Peter Pellegrini

Pellegrini vymenoval troch nových členov Súdnej rady

16.07.2024 16:06

Nominantmi hlavy štátu v Súdnej rade sa stali Zuzana Čížová, Martin Puchalla a Adrián Kucek.

SR Bratislava NRSR parlament 16. schôdza mimoriadna BAX

Huliak: Andrej Danko bol pozvaný do ruskej Dumy

16.07.2024 16:02

Dodal, že ako delegácia SNS mali možnosť zúčastniť sa na rokovaní v parlamente Ruskej federácie.

Veľké Kolpašské jazero, Banský Studenec

„Masaker“ pri štiavnických jazerách: Načo je nám more, keď máme tajchy? Turisti našli perfektnú dovolenku a relax

16.07.2024 16:00

Teplota niektorých tajchov má v týchto dňoch príjemných 26 stupňov. Sú ideálnym osviežením. „Cez víkend sem ale nechoďte, je tu hlava na hlave,“ upozornil nás mladý muž v Banskom Studenci.

matthew1801

boh stvoril humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1420752x
Priemerná čítanosť článkov: 4613x

Autor blogu