Založ si blog

Pozrel som si starú plačovku o diplomovke. Fúúú!

Dňa 22.07.2020: Predseda vlády Igor *atovič deklaroval, že ak ho poslanci NR SR na mimoriadnej schôdzi odvolajú, odíde z funkcie predsedu hnutia a z politiky. Uviedol to na tlačovej konferencii s tým, že koaliční poslanci majú voľné ruky pri hlasovaní o dôvere premiérovi. Vyhlásil, že prípadný podvod pri svojej diplomovej práci spáchal nevedome, pretože si bol údajne istý, že v nej správne citoval zdroje, hoci celá diplomovka bola založená na jednom obrovskom podvode, klamstve.

Igor *atovič poprosil lídrov koaličných strán, aby poslanci pri hlasovaní o jeho prípadnom odvolaní pre kauzu diplomovky hlasovali slobodne. Ako povedal na tlačovej besede, v prípade, že mu poslanci vyslovia nedôveru, hnutie OĽaNO zostane v koalícii. On sám by však skončil v parlamente a aj ako líder OĽaNO. Predseda vlády SR zároveň povedal, že o jeho diplomovej práci písali médiá už v roku 2012 a odvtedy sa nič nezmenilo – podvod zostal podvodom.

„Bol som si istý, že je riadne odcitovaná,” povedal drzo amorálne – s tým, že svoju prácu nevidel od roku 1998 ((koho to zaujíma, že ty, podvodník, si nevidel svoju prácu?!)). Istota, že jeho práca je v poriadku, *atovičovi, podľa jeho vlastných slov (drzej opovážlivosti), umožnila kritizovať pre plagiátorskú kauzu bývalého predsedu parlamentu Andreja Danka – amorálny jedinec nedokáže rozlíšiť (lebo nechce a aj nevie), čo je a čo nie je v súlade s morálkou, tak čo ho otravbujú novinári?!“.

V dobe, keď svoju prácu písal, existovalo (podľa *atoviča) minimum zdrojov na danú tému. To, že v práci sa pri tretine textu odvoláva citáciami na dvoch autorov podľa *atoviča konštatuje článok z roku 2012. „Tak som ju odovzdal a išiel som si ju obhájiť.” Zároveň uviedol, že za svoju skutočnú diplomovú prácu považuje svoju firmu (drzé klamstvo amorálneho opovážlivca!), keďže ako študent zamestnával 2 000 ľudí (koho zaujíma, či si zamestnával 2 alebo 22 alebo 222 alebo 2222 ľudí?!). Pokiaľ ide o získaný titul, *atovič ho, podľa vlastných slov, nepoužíva.

Dodal, že ak by chcel niečo skrývať, prácu by odniesol z knižnice univerzity (FAKT?). Na otázku, či svoju prácu zverejní a dovolí, aby prešla antiplagiátorským systémom, priamo neodpovedal (lebo sa cítzil na konic!). Ako alternatívu zverejnenia práce uviedol, že je ochotný podstúpiť detektor lži v zahraničí (ako dlhoročný klamár by mal jednoznačne výhodu!). Pre premiéra SR je dôležitejší prípadný úmysel prácu plagizovať, a preto si hriešne myslí, že zverejnenie práce nič nedokáže (lebo tak on rozhodol a basta!). Kritizoval novinárov, že nehľadajú pravdu (jeho pravdu!) a nepočúvajú s porozumením, pretože sa dokola pýtajú na to isté. Redaktori reagovali tým, že tak robia preto, lebo doteraz jasne neodpovedal na ich otázky.

Študentské práce sú perpetuum mobile na odvolávanie hocikoho, myslí si v súvislosti s plagiátorskou kauzou predseda parlamentu Boris Kollár, ktorý tiež pre svoju záverečnú prácu čelí kritike. „Takto môžeme popravovať úplne každého (kto si zaslúži – tak nech hej!). Niekto vymyslel perpetuum mobile. Ak je niekto nepohodlný politik, nájdeme mu prácu a v nej štyri – päť viet, vyhlásime, že ich ukradol, je plagiátor a má odstúpiť. Takýmto spôsobom riešiť niečo, čo bolo pred 20 rokmi, to je pre mňa nepochopiteľné,“ povedal v diskusii na Tablet.TV (mnohým je nepochopiteľné ako môže mať niekto desať detí s jedenástimi ženami!).

„Keď začneme robiť takýto verejný lynč, tak sa môžeme pozrieť aj na pána Jahnátka či pána Richtera. A verte mi, že nájdem nejaké state, ktoré môžem vyhlásiť za plagiátorstvo,“ poznamenal pyšný Kollár. Na margo vlastnej práce dodal, že aj keď si niekde možno jej písanie uľahčil, ako taká bola urobená v súlade so zákonom. „Čo mi potvrdili aj právnici,“ tvrdí (asi má na zaplatenie právnikov!).

Igor *atovič, podľa medializovaných informácií, vo svojej diplomovej práci odpísal dve knihy a v roku 1998 ju odovzdal ako svoje dielo. Igor *atovič v reakcii priznal, že školu „flákal“ a ospravedlnil sa všetkým poctivým študentom (len amorálny človek niečo takéto tvrdí na svoju obhajobu!). „Úprimne, netuším, či som pred 22 rokmi vo svojej diplomovke niečo necitoval a koľko toho bolo. Ak to tak je, ukradol som niečo, čo mi nepatrilo, som de facto v tejto veci zlodej, čo je smutné a určite nie na chválu,“ uviedol Igor *atovič na sociálnej sieti a dodal, že titulom sa nikdy nechválil. Doplnil, že zo svojej funkcie odstúpi „hneď, ako splní všetko, čo ľuďom pred voľbami sľúbil“. Na záver sa ospravedlnil všetkým poctivým študentom, ktorí dokázali vyštudovať bez jediného odpisovania, našepkávania a iných „fintičiek“.

Zdroj: https://www.ta3.com/clanok/1188450/tb-i-matovica-k-svojej-diplomovej-praci.html

ALE on zverejnil, že to dal prepísať sestre akéhosi kamaráta či známeho! A to je jadro pudla – to je kameň úrazu – nestačí tvrdiť, že skutočná skúška, ktorá ho odobruje, je fakt, že sa darilo jeho firme, prípadne, že zamestnával 2000 ľudí – drísty, irelevantné, výhovorky, kecy!

Ani porovnávanie sa s Andrejom Dankom neobstojí!

Ide o princíp – podvádzal alebo nepodvádzal – mňa nezaujíma (a nemalo by nikoho), či takisto niekto iný podviedol a ako kvalitne či kvantitatívne – pri hodnotení morálnej úrovne premiéra SR nemá koho zaujímať, či ktosi iný podvádzal viac alebo menej!

Podvádzal premiér SR alebo nepodvádzal?

Dal to písať niekomu inému alebo to nedal písať niekomu inému? On povedal otvorene, že akejsi sestre akéhosi známeho. Tak?

Koho v SR má zaujímať, že premiér SR sas dokáže dokonale vyhovárať, dokonale vyviňovať, geniálne argumentuje – keď PODSTATA sa aj tak neodstráni a zostáva trvale platná, prítomná, odpudzujúca a nemravná? Človek, ktorý nedokáže prijať svoju vlastnú zodpovednosť za klamstvo, za podvod – čo potom v oveľa ťažších prípadoch alebo v ťažších časoch? Aká záruka? Kde?

V tlačovke júl 2020 exceloval kritikou na novinárov a novinári čo? Nič! Keď čokoľvek len šprtol Fico, šli ho lynčovať – keď premiér Ingwarr Patovič hlboko podviedol celú verejnosť, vrátane novinárskej obce – a oni držia ústočká ako malé detičky! Fíha?!

Iba Boh vie, prečo!

Tvrdil, že ľudia ho volili napriek tomu, že sa niečo vedelo o jeho diplomovke – ale ba?! Nie, ľudia volili Ingwarra Patoviča s ignoranciou na akúkoľvek diplomovku – ale to nie je ospravedlnenie – nezmenila sa morálka len preto, že voliči ignorujú porušovanie morálnych pravidiel! Tí voliči sú doslova odkojení demagógiou a manipuláciou médií za viac ako 10 rokov! Nuž, to je celosvetová pliaga, že sa ľudia nechajú oklamať, ohlúpiť, ovplyvniť!

Opakujem – ak niekto klame alebo podvádza dokonale či geniálne – tak to akože neklame? Je toto všetko akési stanovenie nových noriem?

„Prácu mi prepisovala kamarátova sestra…“ – Čo ešte chcete viac? Páni novinári a váš povestný dvojitý meter!

Kedy si novinári budú robiť svoju prácu a nebudú jednostranný – veď vy vlastne hráte úlohu, ktorá vám nepatrí! Vy nie ste politici!

Prečo považujete za naivitu, ak ktosi očakáva, že vy budete akýmsi zástupcom ľudu či občanov v mediálnej oblasti – ale – PROTI ste len ohľadne SMER-SD alebo HLAS, no náprotivok nech aj bomby odpaľuje, to vám nevadí – a morálka? Ešte to tak! Aby náhodou niekto nechcel, aby ste aj vy aspoň trochu brali do úvahy, že čosi také existuje – však?!

Som znechutený, keď počúvam tú tlačovku z júla minulého roka, hoci prešlo mnoho času a Ingwarr *atovič si tu robí svojvoľne čo sa mu zasníva – lebo vy ste mu to nechtiac aj nepriamo umožnili!

NIKTO pri hodnotení diplomovky Ingwarra *atoviča nemá čo porovnávať kohokoľvek iného – ALE – že premiér SR ako vlastné odobrenie bude dávať za PLUS fakt, že sa kvalitne staral o firmu? To čo a ako súvisí? Mal nechať školu a mohol sa venovať biznisu – ako súvisí s podvodom diplomovky, že on sa venoval podnikaniu? Neskutočné!

Nerozumiem, prečo novinári tak ľahko pustili tento konflikt – on má čisté svedomie, povedal! Aké čisté a aké svedomie? Má tento človek vôbec nejaké svedomie? Páchne to skôr po absencii svedomia!

A zas trepal o tom, že odíde z politiky a že má čisté svedomie – ha ha ha! (Človek bez svedomia má svedomie?)

Úmyselne verzus neúmyselne – premiér SR tvrdí, že to urobil neúmyselne – ale ako mohol urobiť neúmyselne, ak dal prácu napísať akejsi sestre akéhosi kamoša a nemal ani páru, čo tam je?!

Ja tomu nerozumiem. Novinári v SR sú ako vygumovaní? Podplatení? Nadrogovaní? Alebo čo sa im stalo?

Už vtedy v júli minulého roka – ak by novinárska obec za to stála – mala začať všeobecný bojkot voči osobe Ingwarra *atoviča. Ak premiérovi stačí dávať „šialenosti“ na FB do statusov či na instagram – tak nech si to dáva – možno sa inšpiroval Trumpom.

Klamal, podvádzal a nedokázal sa ani priznať či uznať svoju vinu – balamutil novinárov, vymýšľal, zavádzal – básnil, trepal, bla bla bla – všetko FUJ!

Ziapal v 31.minúte na novinárov ako na sprosté decká. Odporné. Nehoráznosť!

A takto to robí s celou spoločnosťou, lebo aj novinári to umožnili a 25,02 % voličov (prišlo máličko nad 65 zo zaregistrovaných voličov)…

„Od roku 1998 som sa o svoju diplomovú prácu nezaujímala ani sa o ňu zaujímať nebudem.“ HOWGH. To je fakt geniálne a fakt dokonalé – ale s univerzálnou morálkou to nemá ani toľko, čo sa zmewstí do 1 jedinej bunky nášho tela!

Páni z novinárskej obce – vy ste to celé pohnojili. Sklapli ste svoje uši ako zahriaknutý psík, ktorý je považovaný ešte za šteniatko…

Nechcel by som patriť medzi novinárov SR ani náhodou.

Plagiátor. Klamár. Podvodník – a ziape na novinárov ako na malé deti (tak ziapal aj na doktorov, lekárov, epidemiológov, virológov a aj na Krčméryho).

Arogantný jedinec na poste premiéra SR!

Odstúpi až potom, keď splní, čo sľúbil voličom – ha ha ha. Škoda plakať.

Tvrdil, že by šiel na detektor lži – ale pár ľudí už dobre vie, že ak ktosi dokáže desaťročia klamať a je v sebaovládaní tak dokonalý – nie je problém zvládnuť akýsi detektor lži. Oklamať detektor lži sa učia agenti, vojaci, mafiáni a podvodníci – opakujú klamstvá, opakujú a sústavne opakujú – takže nejaký detektor lži na nich nemá!

Argument o novinárovi z HN je ako od malého škôlkára.

Zákon by mohol a mal platiť pre každého – Ingwarr si myslí iné.

V Chorvátsku na dovolenke – bože, to je neuveriteľné! A tento amorálny človek rozhoduje o celej republike a občanoch v počte 5,46 miliónov mínus 4300 kusov…

„Žil som v presvedčení… a mám čisté svedomie…“ – NIE. Nemá svedomie. A novinári nič.

TY SA nemáš čo vyhovárať na Danka!

„Objednávka vraždy po 20 rokoch je premlčaná…“ FAKT?! 20 rokov? Skutočne?

Spáchal si amorálny skutok – čo na tom jednoduchom konštatovaní nerozumieš? Nie poslanci, ale premiér bez poslancov mal odstúpiť – všade vo vyspelom svete by tak urobili. Nie, nie poslanci. Ty sám!

ĽUDIA Ťa nevolili pre diplomovku – ale preto, že sa nechali okabátiť, otupiť, zmanipulovať, dlhodobá práca demagógie médií spôsobili, že všetci zvolili klamára – akože lepšie takého, než podľa novinárov zločinného Fica a smerákov – dnes všetci trpia aj kvôli ich  zmanipulovaniu či slabosti či zblbnutosti…

Pán premiér SR sa hádal s novinármi a oni mu to nechali, nech si trepe ďalej. Mali všetci vstať a odísť z tlačovky.

BOJKOT.

Ak niečo mali urobiť novinári, tak bojkot.

Myšlienka údajnej vedomosti či nevedomosti – zákony nie sú zvedavé, či páchateľ poznal alebo nepoznal zákon. Tak či tak – sám priznal, že dal cudzej osobe písať, nie on, čo ešte chce? Vedome dal cudzej osobe, nepísal ON!

Urážal novinárov, znevažoval ich a oni nič. Žiadny bojkot – mali odísť – na protest!

„Neskáčte mi do reči!“

Výhovorka na summit EÚ – údajne sa ostatní premiéri pýtali, čo to má za problémy s diplomovkou – údajne boli ohrozené miliardy!

Krivda proti Slovensku – čiže nie jeho podvody a klamstvá sú problém, ale novinári, nie jeho nepísanie diplomovky (dal som to napísať sestre kamaráta) – a opakoval a opakoval a opakoval svoje!

A manipulácie o škodách voči Slovensku! Nie jeho klamstvá a zavádzanie a manipulácie – ale – ktosi očierňuje chúďatko premiéra SR!

VRAJ vedome nerobil nič – keď dával tej sestre kamaráta – tak nevedome?

Porovnával Trubana a jeho drogy v minulosti s tým, že on robí čosi v prospech SR – ha ha ha!

Drzúň a amorálny pyšniak zostane len a len amorálnym.

Slobodne môžu hlasovať – ale čo – nepodpisovali akési papiere ešte prv, ako prišlo k schváleniu vlády?

Znovu a znovu zavádzal príkladom Danka – ale mňa nezaujíma akýkoľvek iný plagiátor – ty si urobil zločin, tak načo sa vyviňuješ a demagogicky opakuješ svoje mantry?

„Pošlite ma k detektoru lži!“ Už sa vie, že agenti, mafiáni alebo vojaci – všetci oklamú akýkoľvek detektor lži.

Vedome dal tej sestre kamaráta – tak aká nevedomosť?!

„Ja sa spolieham na svojich voličov.“ Tí všetci sa už dávno hanbia, že ťa volili!

Hodinu a pol roka opakoval a opakoval a opakoval a stále a stále – dokonalé! Geniálne! Ale amorálne. Nízke. Úbohé. Odporné!

Už „asi“ chápem, prečo má na FB vetu „Verím v Boha a nehanbím sa za to!“ (Že sa Boh za neho hanbí, to ho nezaujíma.) – asi nevie, že aj diabli a démoni a kreatúry veria, že Boh je – a čo má byť?

  Autorský zákon ho nezaujímal.

Odporné. Záznam z tlačovky neodporúčam slabším jedincom – pozeranie môže ublížiť.

Nechcel by som žiť vo svete, ktorý by sa naplno riadil podľa tohto amorálneho jedinca!

 

„Čo ma oslovujete: »Pane, Pane,« keď nerobíte, čo hovorím?“ (Lk 6, 46)

 

Keď záchrancu asi nikto nezachráni

23.08.2021

Priznávam sa, že vôbec neviem, ako toto popísať a vystihnúť. Pred týždňom som sa vracal z centra mesta a celkovo som dumal nad X vecami, čo ďalej, čo nezabudnúť, čo vynechať, ako zvládnuť nenapísaný „program“ a totálne som si neuvedomil, že práve zažívam úpal… vonku bolo odhadom 32 stupňov a ten stav som si nevšímal príliš dlho… Po príchode [...]

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

NRSR, parlament, poslanci

Prieskum: Voľby by v máji vyhral Smer, náskok pred druhým PS je minimálny

27.05.2024 20:10

Hranicu zvoliteľnosti by prekročila aj SNS a Republika.

nehoda, horná streda

Počas zásahu na D1 do nich vrazil kamión, dvaja hasiči zahynuli. Šutaj Eštok vyjadril rodinám sústrasť

27.05.2024 18:10, aktualizované: 21:40

Diaľnica bude podľa polície uzatvorená do obhliadky.

žilina, polícia,

Len 16-ročný mladík namieril BMW do skupiny ľudí, jeden človek skončil v nemocnici

27.05.2024 17:53

Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Vlak v Podolínci zraziť malé dievčatko, doprava je smerom do Starej Ľubovne zastavená

27.05.2024 17:49

Dieťa malo utrpieť zranenia, ich rozsah nateraz nie je známy.

matthew1801

boh stvoril humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1414377x
Priemerná čítanosť článkov: 4592x

Autor blogu