Založ si blog

Pumpa. Čo ak urobili z obete vinníka? !

Je to zvláštne. Keď som to počul „v priamom prenose“, tak som si to neuvedomil, lebo som bol pár hodín od atentátu, ktorý spáchal Patovič prinúteným AG*testom, skapíňal som a málo chýbalo, už som mohol byť mŕtvy tak, ako iX iných jeho obetí.

Teda, však ste to hádam už počuli, ako v priamom prenose v inej relácii sa priznal náš milovaný »diktátor« Igorko (pôvod mena Igorko – z islandského „Igwarr“, čo znamená „pod ochranou boha Ingvia“. Čiže čosi tak odporné ako mesačný bôžik z Temnoty s názvom Alah, to len islandčina má iné odtiene pomenovaní pseudobohov pekiel), že je spoluvinníkom smrti 4300 slovenských občanov aj ovčanov a že tie testy by nepoužil ani na testovanie psov (zatiaľ sa ochranárske organizácie neohlásili s protestom vo veci zneužívania pojmu pes týmto zlo—čincom)!? Tento génius si neuvedomil, čo aj na seba odhaľuje obvinením ministra hospodárstva Richarda Sulíka? Ak ho obviňuje, tak automaticky vina padá aj na neho – TY si kde bol, keď sa tak dialo! A čo robí generálny prokurátor, že nereagoval patričným spôsobom? Nikto predsa Igorka nenútil, že sa =MUSÍ= priznať sám a bez donucovania. Žiadny nátlak tam nebol. Ak si čo len okamih myslel, že je to rovnako freeBonanza hulahuláHa ako keď sa kedysi za Ivetky priznal k 20 melónom – aj vtedy rátal v anti-genialitu poslucháčov, že to nebudú brať vážne.

Čítal som väčšinu znechutených reakcií na sobotný seriál „Pumpa“, rozumiem tomu a dá sa to plne pochopiť. Ale neunáhlil by som sa a dúfam, že ani iní sa neunáhlia, lebo nie je všetko TAK ako sa nám môže zdať na prvý pohľad.

__ ALE! ČO AK JE TO CELÉ INAK?!

! / *

__ RTVS predstavila seriál »Pumpa« v zásade ako „komediálny seriál“ (prvky satiry, paródie, voľného humoru na milión spôsobov), ktorý reaguje na aktuálne udalosti predošlého týždňa cez trojicu svojských postáv, stretávajúcich sa na benzínovej pumpe.

Tentoraz sa k nim pridala aj spolupáchateľka diktátora Igora – ALE TO JE reálna človečica (a to je zároveň jej nevýhoda!) – pani ministerka Mária Kolíková (Proti ľuďom), ktorá sa popri vysvetľovaní takzvanej súdnej mapy dotkla aj udalostí v prešovskej väznici v decembri minulého roka.

__ „K aktuálnym témam patrí aj tragická udalosť smrti generála Milana Lučanského. RTVS si uvedomuje, že táto udalosť polarizuje spoločnosť a tento fakt bol znázornený aj ústrednými postavami seriálu, ktoré reprezentovali oba názorové póly,“ reagovala verejnoprávna televízia RTVS, lebo nemohla priznať farbu a hulákať NAPLNO DO SVETA, že: –– viete, donútili nás členovia Igorovej junty, že ak nenatočíme PRESNE TAK AKO TO ONI chcú, že buď všetci prídeme o zamestnanie, o džob, prípadne zrušia našu prácu, alebo pošlú na nás kontroly, že sa z toho nespamätáme, že sa nám môže stať niečo ešte horšie ako generálovi Lučanskému, ktorého sme my JUNTA diktátora Igora sa snažili poctivo presvedčiť, aby »SPRAVODLIVO« akokoľvek namočil smeráckeho hrdinu Roba F. a prípadne aj toho druhého Roba K., lebo ONI sú tí =socialistickí=, a nie ako my, čo sme poctivá JUNTA Igora, chápete?!

__ Ak VY ako verejnoprávna televízia poslúžite svätým cieľom našej spravodlivej Junty svätého diktátora Igora nevinného, tak my zabudneme na to, akí ste boli počas panovania smerákov slepí, hluchí, všelijakí a nepošleme pätnásť kontrolných skupín…

__ Pozrite sa aj vy, herci, ak nebudete tancovať tak, ako my svätá Junta Igorova chceme, už nikdy si nezahráte nikdy a nikde a nikdy, ba môže sa stať, že vás za záhadných okolností nájdu pod kyslíkovým prístrojom, lebo ten COVID*19 je ale odporné svinstvo, hádam VIETE?!

 

__ SAMOZREJME, toto je len jedna z možných verzií – čosi ako príklad na ukážku – v krutej objektívnej realite sa mohlo udiať omnoho viac verzií.

 

https://www.tv-archiv.sk/pumpa/sobota-16-01-2021-21-30

 

__ Kto chce, pozrie si to znovu z archívu, Link na to máte.

__ Kto mal to „šťastie“, že si vypočul ako ja ONEN slávny záznam ilegálneho zločineckého nahrávania bez povolenia súdu či polície či prokuratúry kamoša Radka Procházku a ten zadržiavaný šialený nával radosti slávneho Igorka s ráznym psychopatickým puncom – tak možno, ak si to vypočuje päťkrát ako ja, naučí sa rozoznávať, akým dokonalým geniálnym zlo—čincom bez akejkoľvek morálky je tento náš „diktátor“ – však chúďa aj pani Kolíková mala z toho =horor= – a to nezabúdajme, že keď sa plánovala vražda generála, pôvodne to malo byť slávne priznanie sa a DIAMANT v podobe udania Smerákov či aj Hlasákov – ale čo už, keď zabudli na Pána Boha! Peklá sú rôzneho druhu, pekelníkov sú celé húfy kategórií, to len my bežní ľudkovia žasneme, kde vzali títo členovia Junty toľkú drzosť z nás robiť blbcov…

__ Takže, prv, ako budeme pokračovať, skúsme sa jednoducho pomodliť: ((Mt 18, 19-20)) A zasa vám hovorím: Ak budú dvaja z vás na Zemi jednomyseľne prosiť o čokoľvek, dostanú to od môjho Otca, ktorý je na nebesiach. Lebo kde sú dvaja alebo traja zhromaždení v mojom mene, tam som ja medzi nimi.“ MODLITE SA SO MNOU: „Pane jediný Bože – prosíme ŤA, urob niečo s tým našim politikom psychopatom na čele štátu, ktorý si vzal do hlavy, že beztrestne a jasne ublíži celej Spoločnosti! Ty vieš najlepšie ČO KEDY AKO a predovšetkým PREČO… Ty vieš, podobne ako my, že sa iba hrá na »svätého«, na »spravodlivého«, na čistého aj nevinného, na veriaceho »kresťana« – áno, POTUPUJE nás všetkých a OHROZUJE životy naše aj našich potomkov či seniorov – PROSÍME ŤA, vykonaj nám na ochranu čokoľvek, čo by mu znemožnilo ďalej páchať všetko to zlé a likvidačné… Nech sa stane Tvoja vôľa, Pane jediný a Láskavý Bože – ďakujeme… AMEN“

*

__ Takže späť k „pumpe“: pri počúvaní toho, čo sa tam navravelo, mi doslova cvendžalo…

__ „Počúvam hlas spravodlivosti“ ((Pozor, najprv  poznamenal, že spravodlivosť sa zobrazuje ako žena, ktorá ma zakryté oči šatkou)) – ale Igorkova spolupáchateľka paňulka Kolíková nie je „SPRAVODLIVOSŤ“!

__ Igorkova spolupáchateľka Kolíková tam povedala: „Toto je taká smutná vec, tak ja o tom nerozprávam, keď nemusím. Ale môžem o tom niečo povedať. Prvé zranenie bolo jeho vlastné, Nakoniec to povedal on sám a povedal to advokát ((KLAMSTVO!!! – umele vložené do médií na geniálno*dokonalý ťah ZHORA!)), a to druhé bohužiaľ bola samovražda ((KLAMSTVO! – podvod je podvodom, aj keď je geniálny a dokonalý!)), TAK TO zo všetkého vychádza ((KLAMSTVO!!! – vychádza to iba z úst pani spolu*páchateľky geniálneho a dokonalého hýbateľa udalostí!)).“ … Igorkova spolupáchateľka Kolíková rozprávala tak, ako keby sa celý text učila niekoľko hodín a istý okamih – možno – či to nenatáčali toľkokrát, aby to vyšlo podľa ich želaní alebo zámeru. Ak by sa mala živiť herectvom, asi by umrela od hladu, čo sa jej azda ako spolupáchateľke Junty azda nestane, kto-že-ho-vie?

__ Najväčšiu urážku, ktorá TAM ZAZNELA, povedal ten súdruh herec, ktorý tam obvykle málokedy čosi povie:

     „Mňa serie, že niektorí ľudia ho považujú za hrdinu.“

__ pani Kolíková: „Kuciak ani Palach to nebol.“ MEGAURÁŽKA! Ale znovu opakujem, že je pokojne možné, že túto časť natáčali 6-7 ráz, lebo Kolíkovej to jednoznačne nešlo. Treba sa pozorne pozerať na ten záznam – a nečudoval by som sa, ak by Igorkova Junta spôsobila, že sa čosi tomuto archívnemu záznamu niečo stane a už nebude…

__ „Nebol odsúdený!“ … „Poctivý policajt nezarobí…“??? … … …

__ „Ten chlap si zaslúži úctu.“

*

__ ZOPAKUJME TO: Pri odchode sa jej prihovorí druhý hosť (pozrite si scénku v archíve RTVS), ktorého „strašne serie, že niektorí ľudia majú toho Lučanského za hrdinu“. „No Kuciak ani Palach to nebol,“ NECHUTNE ODPORNE odpovedala Igorkova spolupáchateľka Kolíková.

__ Potom všetci traja ešte filozofujú o vyšetrovaní, podmienkach v base, spomínajú bezpečnostného analytika Milana Žitného či poslanca Smeru Ľuboša Blahu. Jedna z postáv bez obalu hovorí, že Lučanský mal toľko majetku, ktorý poctivý policajt nezarobí za tri životy a samovraždu spáchal, aby ochránil majetky. KLAMSTVO!

__ Ak je Igorkova Junta schopná za 9 mesiacov nainscenovať „všetko“ tak, že nezainteresovaným sa budí dojem, že generál mohol mať „veľa“ majetku – POZRITE – ako samotná RTVS dokázala v relácii „Občan za dverami“, že je možné= posielať čokoľvek cez mobilný telefón a bez vedomia aj súhlasu pôvodného majiteľa, tak šikovný člen Junty môže zinscenovať, že Kočner poslal milión esemesiek, hoci by ich neposlal, ak člen Junty dokáže, že nevinný Martin Daňo urobil to, čo by ani James Bond nedokázal, tak neverím tejto igorkovskej Junte ani mäkké F, ani keby sa ukázali v televíznej paráde s ohnivými krídlami anjelov a každý z nich by mal tri svätožiary…

__ NIE!

__ Urobiť z obete vinníka je nechutné a je jedno, či sa tak udeje voči osobe alebo voči RTVS.

__ Jediná milá hláška, ktorá stála za reč, bola – „Fico vás nazval strúhadlo na mrkvu“ – ja osobne by som to pozmenil „Ktosi vás nazval strúhadlo na pravdu – vy to tak vždy nádherne pomeliete, že by vám takmer aj všetci uverili, vy spolupáchateľka – ako mohli vymenovať takú nedôveryhodnú ženu za ministerku, to nikdy nepochopím!“ A ona by tam kukala ako teľa na nové stádo.

__ Igorkova Junta sa snaží o dokonalosť, takže pridali aj článok do blogu s názvom: „Keď je samovražda jediným riešením, ako sa vyhnúť trestu a hanbe“ (((Pseudonym „DavidovaHviezda“ je provokačne antisemitský a poplatný hlbokým časom nacizmu počas druhej svetovej vojny.)))

__ Ale aj tu urobili BIG*chybu – nechtiac zapojili hejtera Ringela, ktorý to nechtiac prezradil. Ak najväčší hejter z krajín V4 a možno aj celej EÚ napíše do diskusie: „Veľmi dobrý, faktický blog… Ďakujem!“ ((hejter Ringel, ktorý má nicky Pia-anima to je žena!, šššš, fúrik a NX iných)) – tak to jednoznačne odkazuje, že konkrétny ospravedlňujúci článok je podvod, výmysel a brutálna opovážlivosť, ktorá przní pamiatku generála mučeníka.))

+

__ Ja by som tento seriál neodsudzoval iba preto, že ho Igorkovská Junta prinútila slúžiť ich morbídno-amorálnym cieľom a takmer nikto o tom nevie, čiže mnohí MUSELI byť tým znechutení.

__ Ale ani autori a ani herci to nerobili dobrovoľne a s radosťou.

+

__ Televízia =rtvs= sa ospravedlnila divákom, ktorých sa vyjadrenia, ktoré odzneli v sobotnej epizóde, dotkli. NUŽ hádam nečakáte, že prezradia Igorkovu Juntu!

*

__ Verejnoprávna televízia sa zastáva relácie, v ktorej sa bez obalu hovorí o samovražde ako spôsobe ochrany majetku. Tým sa síce autori snažia naznačiť, že Lučanský bol väzobne stíhaný za korupciu, ALE nebol uznaný vinným. Platí pre neho prezumpcia neviny. Plán junty nevyšiel.

= = =

 

__ Z diskusií k téme ((ako to nazývam ja – že – „Hlas ľudu, hlas boží“)):

 

__ Tak som si to vyhľadal a pozrel. Mne to teda neprišlo ani najmenej vtipné. Je to len nevhodné, smutné, bez trošky empatie, napľutie do tváre všetkých slušných ľudí. Citlivé, ako pexeso Remišovej. Hanbím sa za našu ministerku. Neverím, že spokojne spí, že ju to v duchu netrápi.

__ Som zvedavý, či sa ešte niekedy dokáže postaviť pred ľudí a vyzvať ich, aby sa všetci zomkli. Táto vláda nemá žiadne právo obracať sa na ostatných s výzvami, že „my to dáme“. Alebo pod tým MY TO DÁME myslia totálny rozvrat spoločnosti? Poštvanie detí proti rodičom?

__ NeroSeneca7

+

„Verejný funkcionár nesmie nikde vystupovať ako herec, platí to aj pre poslancov, ústavný zákon č. 357/2004 Z. z. explicitne vymenúva všetkých verejných funkcionárov, ktorých sa to týka. Môžu sa zúčastňovať iba publicistických programov a televíznych diskusných relácií podľa programovej štruktúry TV alebo v čase vyhradenom na volebnú kampaň, alebo umiestňovať svoju reklamu v čase vyhradenom na volebnú kampaň, tak ako je to upravené v zákone č. 308/2000 Z. z. o vysielaní a retransmisii a zákone č. 532/2010 Z. z. o Rozhlase a televízii Slovenska.“

Naozaj neplánuješ odstúpiť?

+

Toto predsa žiadna SATIRA nie je, TOTO JE NECHUTNÁ, AMORÁLNA, SPROSTÁ, POLOPATISTICKA, PRIMITIVNA ohováračka, špinenie dobrého mena a povesti POLITICKÝCH SUPEROV, OPOZICIE podľa § 373 Trestného zákona, NA KTOREJ SME AKO KONCESIONARI NUTENI PODIEĽAŤ SA…! NEHOVORIAC O POVESTI NEOBŽALOVANEHO, NEODSÚDENÉHO ČLOVEKA, KTORÝ PRIŠIEL O ŽIVOT NÁSILNOU SMRŤOU V DOSLEDKU DVOCH (!!!) NEVYJASNENÝCH INCIDENTOV vo VYŠETROVACEJ VAZBE…

POLITICKA VRAZDA – UMYSELNA? ALEBO Z NEDBALOSTI

A v tomto HNOJI vystupuje Kolíková! NEUVERITEĽNE!!! Toľko nevkusu, toľko IDIO TIZMU, toľkú absenciu súdnosti, najzákladnejšej slušnosti, toto snáď človek NEUVIDI ani v URUNDI-BURUNDI…

Toto je už za všetkými čiarami, totálna STOKA!

Regulienka

 

+

 

Akutagawa: „Blázon si vždy myslí, že blázni sú všetci ostatní okrem neho.“

+

Th.Fuller: „Líška by nemala byť v porote na súde husi.“

*

And here we are, still fighting for our lives!

Keď 2 robia to isté, nikdy to nie je to isté

24.02.2021

Pred 3 rokmi sa stala brutálna vražda novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej. Premiér SR (bez titulu kvôli plagiátorstvu diplomovky) Igor *atovič (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola) zverejnil pri tej príležitosti na svojom FB*statuse, kde si nebral servítku pred ústa a miesto dôstojnej spomienky vyprudil kritiku na väčšinu novinárov Slovenska. Je neskutočne [...]

„Nazývať človeka pravými menami, nie je, podľa neho, osočovanie“

22.02.2021

Urazil aj novinárov, aj voličov, aj občanov, aj ovčanov, ale na druhý deň sa tvári, že sa nič nestalo. Bojkot. Bojkot je jedinou formou protestu – ale netuším, či si ho novinári môžu dovoliť. Nadpis článku je odvodený od jeho vety: „Nazývať ľudí pravými menami nie je, podľa mňa, osočovanie“ … http://goo.gl/EF4hN6 Takže, odvolávajúc sa na výrok [...]

Narcis na čele toho všetkého

20.02.2021

Ten pán premiér (bez titulu) Ingwarr *atovič (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola), ktorý spojil nespojiteľné. Našťastie, nikto nemá dôkaz, že vysoký narcis*politik či náhodou akokoľvek nehľadal finančný benefit či pre seba alebo pre svojich z OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola, lebo keď ide o peniaze, tak ide o peniaze, najlepšie o „veľké“ peniaze. Aby sme nezabudli – malá [...]

Džamál Chášukdží

Vraždu Chášukdžího schválil saudskoarabský korunný princ, tvrdia americké tajné služby

26.02.2021 19:37

Washington avizoval, že ešte v piatok oznámi opatrenia súvisiace s kauzou zavraždeného novinára.

Joe Biden

Biden: USA nikdy neuznajú anexiu Krymu Ruskom

26.02.2021 19:30

Rusko zabralo územie Krymského polostrova vo februári 2014 a nasledujúci mesiac ho po spornom referende, ktoré Ukrajina ani Západ neuznali, pričlenilo k svojmu územiu.

Gröhling

Gröhling: Očkovať sa môžu už i nepedagogickí a odborní zamestnanci do 55 rokov

26.02.2021 18:27

Na dni 27. februára až 5. marca sú voľné termíny v očkovacích centrách vo viacerých lokalitách.

ČR Praha Bulovka Nemeocnica Koronavírus

Čechov vláda zamkne v okresoch

26.02.2021 17:47

Marec má byť v Česku mesiacom nehybnosti. Život v krajine sa s príchodom jari nemilosrdne zmrazí. Zatvoria sa škôlky a školy aj pre najmenších žiakov. Rolety stiahnu obchody. Obmedzí sa pohyb medzi okresmi.