Založ si blog

Igor nám vlastne prehral, len o tom ešte nevie!

Videl som tie súkromné videá, ktoré natočili sami občania SR: ako to bolo sedemnásteho novembra (delobuchy od polície smerom k protestantom). Počul som dnes antidebatu =rtvs= o5 minút 12, aj čítal som vyjadrenia Igora aj PodržBalónika. Na statuse FB má Igor »Verím v Boha a nehanbím sa za to!«, ale Pán Boh je nad časom a nad hmotou, to iba Igor nevie (nechce si to pripustiť), že je len otázkou času, kým všetci budú vedieť „to“, čo Boh pozná dokonale, že Igor už prehral a je len otázkou času, keď sa to v našom časopriestore ukotví tak, aby nikto nepochyboval – ani všetci tí Igorkovia, ktorých v tomto článku spomeniem.

Nie, nepíšem vedeckú štúdiu, nie, nepíšem jasnovidecké pojednanie, ani nič podobné. Iba nahlas rozmýšľam a iracionálne dociťujem to, čo som stihol počuť či vidieť… … … A keby aj zbory oponentov tvrdili čo chcú, mne to stačí.

Na TaTrojke zaznelo z Igorkovských úst: Celoplošné antigénové testovanie by sa malo uskutočniť o 2 týždne. Deti sa do škôl vrátia =až= v novom roku, tvrdil premiér SR Igor Šachovič (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola, ale vládnu koalíciu volilo 29.02.2020 „iba“ 45,24 % voličov, ktorí aktívne volili do NR SR).

Už som to kdesi spomenul a nechce sa mi to znovu hľadať: pojem/výraz „FUKU“ spomenul ako prvý svetovo známy ruský spisovateľ Jevgenij Jevtušenko – údajne/VRAJ Indiáni v časoch vyvražďovania dobyvateľmi odmietali vyslovovať mená svojich vrahov aj dobyvateľov, zotročovateľov. Ja ((kým nebude ten »človek« Igor Katovič vo väzení – a nie je to výhradne za jeho extrémistickú podporu teroristického islamu v NR SR – čoho dokladom je 1 video z YouTube/com – ak sa ti chce, nájdeš si ho aj sám!)) sa k tým Indiánom rád pridám… ((V mini*zozname nie sú extrémne alebo vulgárne prezývky – takéto kolovali blogovským svetom a mnohé zachytil pán Gustáv Murín, ktorému za ten počin úprimná VĎAKA!!!))::

Igor Katovič

Igor Šašovič

Igor Šachovič

Igor Pandemovič

Igor Haščakovič

Igor Diktátorovič

Igor Totalitič

Igor Kovidovič

Igor Covidovich

Igor Zmätkovič

Igor Plačkovič

Igor Psychopatovič

Igor Mgr

Igor Islamovič

Igor Alahovič

Igor Mohamedanovič

Igor Mahometovich

Igor Ciganovič

Igor Antigenovič

Igor Turkovič

Igor SyncreoNič

Igor Urikowič

A to, čo opísal pred dávnym časom ctený pán Gustáv Murín (13.05.2020 – „Za krátku dobu prebudil aj najspavejších občanov, ba aj ovčanov, zadĺžil štát Slovenská republika tak ako pred ním nikto, takmer poničil malých aj stredných podnikateľov.“):

Igor Kim Mátohovič

Igor Šachmatovič

Igor Zmatkovič

Igorček Matelko

Igor Hrozný

Igor Potemkinovič

Ygor Magorovich

Igor Plačko

Igor Vajdovič

Igor MatelCovid

Igor Chmatovič-Kradovič

Igor Patovič

Igor PentaTovič

Igor Goebbelsovič (imitátorovič)

+

Ale pokračujme v »náznakoch« prehry pána Igora Katoviča.

Pán premiér SR Igor Pandemovič sa chvastal, že bude mať akúsi videokonferenciu, len by túžil, aby nikto nevedel, že už sa nám pomaly ale isto bude vysmievať takzvane CELÝ SVET! Lebo – virológov, doktorov, lekárov, epidemiológov, ba aj psychiatrov – má ostatný svet habadej – takže nebyť diplomatického vychovania-vybavenia správania politikov EÚ – smiali by sa aj megamestá, rokliny, priepasti EÚ, rieky, jazerá, imigranti, konzervatívci, ľudovci, liberáli, kiskoidi, čaputoidi, podržBalonikovci, rezešeovci, radičovsko-kňažkoví obdivovatelia – skrátim to – prosto a jasne VŠETCI – že čo to ten Igorko Kovidovič pustil do éteru aj Sveta aj do histórie ĽUDSTVA!!! A veru ani na smiech to nie je – to je rovno na plač a škrípanie zubmi zároveň!

Igora Financoviča zaujíma iba to, či sa mu prepečie ten mafiánsky ťah získať AKOŽE-legálne-ťažké-prachy prašule euráče dotáče déňgy rupie jeny hrivny groše a tak podobne – čím viac a čím skôr. Ešte šťastie, že nemá v rukách atómovú zbraň, iba svoje veľko*hubé táraniny a ako našepkáva slovník slovenského jazyka – DRÍSTY!

A keby tohto nášho premiéra Igora Goebbelsoviča aspoň ťuklo do čelíčka, že NEBUĎ katovský voči tým, ktorí sa spolu s tebou spolupodieľajú na tom obrovskom podvode! – ale on nie! – on cez sociálne siete, cez médiá a cez svoju megaHlavu hlavatú uráža raz Fischera, potom Sulíka, potom Bukovskému (ktorému nesiaha ani po šnúrky na topánkach) – a mám vážne podozrenie, že hulákal a ziapal ešte aj na doktora Krčméryho, ktorý to má trošičku pomýlené a vierou+náboženstvom+úctou a v chybnej domnienke, že poslúži SPOLOČNOSTI, tak nevyzvonil našincom-občanom, ako ten Igor Skazenovič na neho ziapal – NAPOKON, čo by ste čakali od človeka, ktorý dokáže bez súhlasu (a bez spolupráce) polície SR alebo súdu SR nahrávať kamoša Radka Procházku?!? Zrejme to pán Krčméry nemal šancu včas vypočuť – ak by on tušil, že náš Igorko Pandemovič je neokrôchanec a má blízko k schizoidnosti a nemorálnosti… Boh vie, či by zutekal včas a bez ujmy?

V TA3 zaznelo aj: „Ak by to malo byť tak, že urobíme manévre za milióny € a pôjde sa otestovať 1/3 ľudí a 2/3 na to hodia salám-párky, tak na to sa prizerať nebudeme,“ ((VYKÁ SI?!)) týmito slovami premiér SR Igor Katovič pripustil, že testovanie bude povinné ((KVôLI PRACHOM?!?)). V ďalších kolách by sa =malo= testovať iba v regiónoch, kde bude najvyšší počet infikovaných.

Pán premiér SR súdruh Igor Katovič prehral, len to ešte nevie. On žije v akomsi čudnom Svete, v ktorom má zablokované vnímanie objektívnej Reality. Nuž, nebudeme hľadať-pátrať, ako sa volá táto diagnóza! – ale – úprimnú sústrasť, drahí spoluobčania Slovenska a aj vy, páni ovčania či ovčianky, ktorí vlastníte naše občianske preukazy!

Premiér Slovenskej republiky pán Igor Strachovič trvá pyšne a nekresťansky na tom, že minister a líder koaličnej strany SaS pán Richard Sulík ((známy tiež ako „PodržBalónik!“)) údajne odsabotoval myšlienku komunitného testovania a výsledkom je, že školy sa otvoria až v budúcom roku. „Lebo deti môžu doniesť vírus domov, tam sa to premieša a zdravotníctvo ľahne popolom,“ fantazíroval ešte premiér SR pán Igor Patovič (viac známy ako Igor Pandemovič). Ak by si bol býval vypočul toť českých a amerických odborníkov, hádam by mal plastickejšiu predstavu o COVIDe – koronavírus nie je pliaga, to nie je HNUSOBA (ňou je Strachovič sám, kde je sám, tak určite!) – to je súčasť ŽIVOTA – ale – čo už, keď to je neveriaci jedinec na čele našej slovenskej vlády, ktorý ani netuší, že jestvuje napríklad aj DUCH Svätý a milosť Božia – nuž, ak niekto pyšne odmieta byť harmonizujúcim prvkom čohosi vyššieho/hlbšieho – darmo čokoľvek vysloviť! – tož trpíme, ba aj trpieť budeme – lebo tých približných 45 percent boli asi pobosorovaní voliči a MY ostatní budeme spoluTrpiaci – a dokedy, to nenapíšem.

Ústredný krízový štáb, »podľa neho«, jednoznačne odhlasoval masové testovanie, a preto aj vláda poverila Richarda Sulíka a jeho ministerstvo hospodárstva nákupom 16 miliónov antigénových testov. Premiér tvrdí, že by to malo byť na viac vĺn testovania a zostať by mala aj zásoba pre nemocnice alebo domovy sociálnych služieb, kde testuje pravidelne. ((Znovu sa tlačí na jazyk otázka – „Je to iba a jedine PRE TO, aby nahanobil dostatok finančných prostriedkov pre seba a svoju rodinku? Alebo?!))

Nakoľko Pán Boh nie je otrokom pána Igora Šašoviča, tak BOD ZERO sa blíži a pán Igor Katovič to iba pritiahol virtuálne bližšie nasledujúcou šlamastikou:: Na margo Sulíkovho nápadu, aby vo výberovej komisii, ktorá bude riešiť nákup antigénových testov, boli aj zástupcovia súčasnej opozície, ktorí to však zatiaľ odmietli, pán premiér Igor Katovič posadnuto poznamenal, že VRAJ – „majú na paprčiach množstvo chorých a mŕtvych“. ((Urážka na cti! Ešte aj v Etiópii či na púšti Gobi by to tak bolo, že ide o sprostú urážku od pyšného politika! A veru, Pán Boh už vie, že tento jedinec prehral!))

+

Z diskusií:

Špičkový slovenský vedec Pavol Čekan upozorňuje na celé znenie odporúčaní Európskej komisie, kde vypichol z nich niekoľko vecí:

Pred použitím Ag testov by sa mala robiť validácia voči RT-PCR testom na plošnej vzorke ľudí

Odporúčanie (aj podľa WHO): senzitivita Ag testov nad 80 % a špecificita nad 97 %. Ide o parametre pre príznakových pacientov

Európska komisia odporúča cielené testovanie plošnej populácie (lokálne, v oblasti s vysokou prevalenicou), nespomína sa celoplošné (((TO sa odohráva iba a jedine v choroboplodnej hlave bažiacej po ziskoch pána Šachoviča))

Po výsledku Ag testu komisia odporúča vykonať potvrdzujúci test

Testy by sa mali používať najmä v prípade limitovanej dostupnosti RT-PCR testov alebo v prípade vysokej prevalencie infekcie

RT-PCR test sa spomína v texte ako zlatý štandard testovania

Európska komisia apeluje aj na vzájomné uznávanie výsledkov, ktoré vníma ako kľúčové pre uľahčenie cezhraničného pohybu

Text opisuje výhody, ale aj limity Ag testov voči RT-PCR, atď.

+

„Použitie Ag testov je správne v zamorených regiónoch, ohniskách a tam, kde sa dá často testovať: v nemocniciach, DSS-kách, väzniciach ((KEDY bude v 1 z nich aj náš Igor Pandemovič?! Kto to vie, nech je radšej ticho! Aj steny majú uši!)), uzavretých komunitách, atď. Komisia jasne odporúča, čo robiť pred nasadením testov, ako postupovať pri a PO testovaní. Plošné Ag testovanie je v mnohom komplementárne (doplnkové) presnému RT-PCR testovaniu,“ uviedol pán Čekan.

Podobné odporúčania na Slovensku už dlhšie presadzuje časť odborníkov, ktorých premiér SR súdruh Igor Katovič často spochybňuje. V prípade Čekana naznačuje, že mu ide o testovanie PCR testami preto, lebo ich vyrába, ha ha ha. Čekan len nedávno daroval Slovensku 100-tisíc kusov PCR testov, pričom mu premiér SR s nadšením asistoval (komediant!).

Samotný Čekan prišiel so systémom semaforov, ktorými by Slovensko mohlo bojovať proti koronavírusovej epidémii.

+

Opozícia okomentovala videá, na ktorých si mali sami policajti hádzať pred seba

 

 

pyrotechniku. Polícia tento moment označila za VRAJ-hoax! „Ak sa toto tak udialo ako je zaznamenané na videách, tak toto je jav, ktorý robia len diktátori,“ hovorí poslanec Taraba. Pán Boh už vie, že Igor Pandemovič prehral. Iba jeho spolupáchatelia sa ešte nezobudili!

+

„Hovoriť pravdu, v čase všeobecného klamu, je revolučný čin.“ George Orwell (((ALE ALE ALE pán Igor Pentatovič považuje za pravdu iba to, čo vyjde z jeho =svätých= úst – lenže Pán Boh nie je ani Zuzanka, ba ani Paulínka – a to trnafčanovi nevysvetlíš!)))

+

     „Všetko, čo sa týka druhých, môžete robiť iba s ich súhlasom.“ – to je vyšší level DEMOKRACIE – Igorkovi by sme to márne chceli podať do jeho pyšnej hlavy.

+

Berthold Brecht: „Kto nepozná pravdu, je len hlupák, kto ju však pozná a napriek svojmu svedomiu ju zatajuje alebo dokonca nazýva lžou, ten je opovrhnutia hodný zlo-činec.“ Áno, pán Berthold, náš drahoMilovaný Igorko Katovič pozná Pravdu – podobne ako keď si nahrával Kočnera počas jeho =Debatičky= – ale niekto mu ASI prehral americký film o =Matrixe= a Igorko sa pokúsi zarobiť viac ako díleri drog či prostitúti – jednoducho a jasne – cez antigénové testy!

+

„OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola“ volilo 25,02 % z aktívnych voličov z Celku registrovaných voličov SR, ktorých sa aktívne zúčastnilo iba 65,79 %, SME*rodina 8,24 % z tých, ktorí prišli voliť, SaS 6,22 % a »Za ľudí« 5,77 %, volebná účasť bola 65,79 %, po sčítaní vieme, že aktuálnu vládnu koalíciu volilo spolu „iba“ 45,24 %.

+

T. Blair sa pýta Matoviča: „How are you?“

Matovič odpovedal pohotovo a presne: „Haváriu mal Kollár, a nie ja.“

+

__ „Pane jediný Bože – prosíme ŤA, urob niečo s tým našim politikom psychopatom na čele štátu, ktorý si vzal do hlavy, že beztrestne a jasne ublíži celej Spoločnosti! Ty vieš najlepšie ČO KEDY AKO a predovšetkým PREČO! Ty vieš, podobne ako my, že sa iba hrá na »svätého«, na »spravodlivého«, na čistého aj nevinného, na veriaceho »kresťana« – áno, POTUPUJE nás všetkých a OHROZUJE životy naše aj našich potomkov či seniorov – PROSÍME ŤA, vykonaj nám na ochranu »čokoľvek«, čo by mu znemožnilo ďalej páchať všetko to zlé a likvidačné… Nech sa stane Tvoja vôľa, Pane jediný a Láskavý Bože – ďakujeme.

AMEN.“ And nothing else matters.

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

Je to „čestný“ človek. Fakt? Unbelievable!

08.03.2021

Pán poslanec NR SR Jozef Pročko (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola): „Nie, odísť sa nechystám. To, že má Igor *atovič svoje komunikačné chyby, je v poriadku, lebo je to »čestný« človek. Keď Sulík zoberie zo svojho ega a *atovič zo svojej ješitnosti, tak si myslím, že to bude super.“ Igor *atovič: „Kým som zháňal vakcíny, Sulík klamal, útočil a nadával“ do omrzenia [...]

izrael synagóga

Zrútenie tribúny v synagóge si vyžiadalo najmenej dvoch mŕtvych a vyše 150 zranených

16.05.2021 21:52

Podľa starostu židovskej osady v Predjordánsku bola budova synagógy nedokončená a preto bolo zhromažďovanie ľudí v nej nebezpečné.

Nedeľa popoludnie, zápchy na hraniciach s Rakúskom

Tri hodiny v rade áut do Rakúska. Priechodu Jarovce - Kittsee je lepšie sa vyhnúť

16.05.2021 21:10

Vodiči, ktorí majú z hlavného mesta SR namierené do Rakúska, by sa mali vyhnúť diaľničnému priechodu Jarovce - Kittsee.

Vatican Pope

Pápež František vyzval na ukončenie bojov v Pásme Gazy aj Mjanmarsku

16.05.2021 20:30

Pápež František celebroval špeciálnu svätú omšu za obyvateľov Mjanmarska. Modlitba prišla v čase, keď vládnuca junta začala útočiť na mesto Mindat.

izrael ruiny bombardovanie gaza

Netanjahu odôvodnil nálet na budovu, v ktorej sídlili viaceré médiá

16.05.2021 19:50

Podľa izraelského premiéra malo v zbombardovanej budove kancelárie aj nepriateľské hnutie Hamas.

matthew1801

aj boh má humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 307
Celková čítanosť: 1160195x
Priemerná čítanosť článkov: 3779x

Autor blogu