Založ si blog

Ak si miloval Igora, dnes je dôvod končiť!

Tých káuz bolo neúrekom. Aj zamilovanosť fanúšika by dlho odolávala.

Dávna minulosť. Kedysi. Krátko po nástupe do NR SR pán Igor M. tvrdil, že mu 23. júna 2010 ponúkli 20 miliónov € za to, že spolu s 3 poslancami z Obyčajných ľudí pomôže odstaviť novú vládu Ivety R. „Kamarát ma pozval na kávu a ponúkol mi 20 miliónov eur,“ povedal pre denník SME. Redakcii sa ozval sám. Ponuku mu mal dať človek, s ktorým sa vraj dobre pozná. ¼ mal dostať hneď, zvyšok po vyhlásení predčasných volieb. Predseda SaS Richard Sulík to komentoval slovami: „Viem o tom a považujem to za isté, keď to tvrdí.“ Nikto nevie, či pán „podrž-balónik“ nemá chuť zaplakať horkou slzou.

3 dni po tomto pán Igor M. oznámil, že ho o5 navštívil ten istý »kamarát« (?), ktorý mu ponúkol „obrovský balík peňazí“ (?) a so slzami v očiach (?) mu povedal, že šlo o vtip (?) a aby na políciu SR nič nepodával. „Ja si nemyslím, že bol spáchaný trestný čip. Neberiem to ako pokus o podplácanie, ale ako pokus o srandu,“ povedal vtedy najgeniálnejší politik Slovenskej republiky od čias Ľudovíta Štúra po dnešok (?)….

Kto by si robil špeciálne aj podrobné záznamy o výčinoch pána Igora M.? Akýchsi 600 kilometrov – kto by dnes aj tušil, o čo išlo, že? Alebo údajne obvinenie z neplatenia daní – no povedzte, vy, ktorí ste ho milovali, milujete a furt sa toho držíte – mohol by váš »miláčik« Igorko byť neplatičom daní?! Oooooj, to sú ale hnusoby, čo si dovolili obviňovať Igorka! Ba údajne aj orgány činné v trestnom konaní sa opovážili chvíľu pripravovať príslušné doklady – ale – na zásah Lipšica sa to ukončilo. Ej ej ej, ale sú vraj ľudia takí aj onakí, že? Vysypaný smetný kôš nekresťansky na hlavu poslanca Poliačika, nadávky tam, vulgarizmy najhrubšieho zrna, urážky onam, vyjadrovanie horšie od krčmy štvrtej cenovej skupiny v čase spred pandémie, pôžitok v hlase a zadržiavaná radosť nad nahrávaním »kamoša« Procházku, krátko po tom vloženie videonahrávky na YouTubečko a milé zisky (?) zasielané v pravidelných časoch výplaty podľa webu… No ale tí, čo ho zbožňovali a sú fanúšikovia – nedajú dopustiť! Nie a stále NIE!

Netuším, či milujúci a fandiaci ovčan SR vie o všetkých tých výčinoch aj zlo-činoch, kiksoch a potknutiach Igora, zámerných aj nezámerných chýb či prehreškov „miláčika“, raz budú mať v Slovenskom národnom múzeu problém zohnať všetky tieto excesy, nechutnosti, aby bolo INFO o ňom totálne kompletné (?)…

Kto by to čo len na chvíľu pripustil, že ktosi si nedá poradiť a čoraz viac a viac a viac si bude trúfať, ako keby na neho žiadne zákony, zákonitosti, žiadna morálka neplatili!!!

Najčerstvejšie sa znovu ako keby z reťaze utrhol a po akomsi zasadaní či čom: „Podľa cieľa, ktorý sme si stanovili na ústrednom krízovom štábe, a zhode, že hlavným nástrojom zostáva masívne testovanie, odhadujem objem potrebných testov v rozsahu 2 až 3 celoplošných testovaní, teda vychádza to na 7 až 11 miliónov testov,“ uviedol premiér SR. On o tom hovoril v súvislosti s materiálom o nákupe antigénových testov, ktorý v stredu dodatočne predložil na 52. rokovanie vlády SR. V návrhu nešpecifikoval objem testov, navrhoval však, aby ich zaobstaranie podľa špecifikácie rezortu zdravotníctva bolo v gescii ministerstva hospodárstva.

Pán Igor M. to vysvetlil jednak tým, že chce využiť voľné kapacity rezortu hospodárstva. „Druhým dôvodom je aj to, že výhodnosť a transparentnosť predchádzajúceho nákupu prostredníctvom štátnych hmotných rezerv, vrátane výberu dodávateľa, bola spochybňovaná, je tu teda možnosť dokázať, že sa to dá zaobstarať tak, aby to nevyvolalo žiadne pochybnosti,“ dodal pán Igor M.

Minister hospodárstva pán Richard Sulík ((SaS, …nebyť tohto človeka, exposlanec by nezotrval v parlamente a nebol by dnes premiérom SR!)) premiérovmu návrhu nerozumie, tvrdí, že nákup testov nepatrí ku kompetenciám jeho rezortu. Upozornil, že o nákupe antigénových testov koaliční lídri vopred nediskutovali, preto sa aj na stredajšom zasadnutí vlády SR o ňom prerušilo rokovanie. Minister Richard Sulík novinárom povedal, že o návrhu majú debatovať lídri na stredajšej koaličnej rade a vláda SR by o ňom mohla rokovať vo štvrtok.

Premiér SR: Ak koaličná strana SaS príde s vlastným pandemickým plánom, premiér Igor M. (OĽaNO) odporúča, aby ho ponúkla krajine, ktorá plán vypracovaný ešte nemá. I. M. deklaruje, že Slovensko v rámci pandémie nového koronavírusu postupuje podľa schváleného plánu a rozhodnutia epidemiológov, infektológov či verejných zdravotníkov. – – – „Vymýšľať vymyslené je zbytočné. Keď aj niečo SaS vymyslí, odporúčam obrátiť sa na krajinu, ktorá túto problematiku nezvláda,“ ((? ? ?)) poznamenal s tým, že šéf SaS a minister hospodárstva Richard Sulík môže prísť svojím plánom skúsiť presvedčiť odborníkov, pandemickú komisiu, aj ústredný krízový štáb.

„Ak si miloval Igora, dnes by bol dôvod končiť!“

Pýtaš sa – prečo? Logika hovorí jedno: pokúša niekto, pokúša, probuje a opovažuje sa, stále si namýšľa, že nikto mu nič neurobí + nepovie + nevyčíta + neurobí… Ale skôr či neskôr sa aj skala zrúti, vysoký končiar prestane byť vysokým, nádherné pobrežie zmelie obrovská vlna, zbesnie vlčia svorka a tak podobne – aj ľudia majú svoje limity či hranice a aj najzamilovanejší fanúšik môže prekuknúť či zobudiť sa.

A to, čo tu skúša pán Igor M do svojho koaličného partnera (spolupáchateľa?), do spoluvládneho predsedu strany SaS, to nie je vecou jednej hodiny, jedného dňa, kto že ho vie, kto je ten pravý, ktorý drží STOPKY a kuká sa na údaj o čase…

Igor M.: „Ktokoľvek na Slovensku môže tvrdiť, že vymyslí lepší plán. My sa tu však nehráme v hračkárstve. Bavíme sa o životoch, zdraví a čas plynie. Počet pozitívnych prípadov klesať sám od seba nebude. Musíme prijímať rozhodnutia.“

…Slovensko v boji proti novému koronavírusu nemôže ísť v jeden deň podľa jedného schváleného plánu a ďalší týždeň podľa nového plánu, lebo sa niekto cíti urazený. „To nemôže byť o urazenosti a egu, ale o zákonných postupoch, a tak aj postupujeme…“

CHLAPI! Dnes, keď je medzinárodný deň mužov a pripomienka rakoviny pankrásu, nehrajte sa na krásu a neondite sa! – tu ide naozaj o občanov, o obyvateľov SR, a vaše neutajované boje o moc či psychopatické dojmy – nikto na ne nie je zvedavý!

A čo tí zaslepení miláčikovia-fanúšikovia, fakt si ktosi namýšľa, že vás tam bude milovať do aleluja či do ostatného dňa súdneho?!

Tak ako DEMOKRACIA je aj o slobodnej súťaži názorov, postojov, politík – vo veciach odborných by mali rozhodovať NIE horúce hlavy, ale odbornosť + skúsenosť + objektívna realita – – – – – a ak nie je faktom, že tam na tých lekárov Igorko ziape, aby si presadil svoje egoistické chúťky o bohatstve, tak vypúšťajte INFO smerom k VEREJNOSTI až po vzájomnom súlade a definitívnom ukončení všetkých rozhodnutí – ešte ste tam neskončili a už Igorko vypúšťa zmätočné odsudky plne nemorálneho charakteru…

    „Ak niekto miloval Igora cez prizmu svojej zaslepenosti – má šancu ukončiť svoje poblúznenie!“

+

Minister hospodárstva SR a vicepremiér vlády SR pán Richard Sulík pripravuje s odborníkmi vlastný pandemický plán, ktorý plánuje predstaviť a zverejniť v najbližších dňoch. Dokument má obsahovať súbor opatrení v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu. Tie však nebudú platiť plošne pre celé Slovensko, ale lokálne, podľa závažnosti situácie. Kde bude v súvislosti s pandemickou situáciou problém, navrhuje prijať tomu zodpovedajúce riešenia, teda lockdown a zavretie prevádzok. Tam, kde problém nebude, nemá podľa neho zmysel prijímať tvrdé opatrenia.

 

Ja osobne som bol enormne šokovaný už vtedy, čo som počúval ZÁZNAM z nahrávania Radka Procházku. Brrr!

A TY čo, ani dnes nemáš dôvod končiť? Alebo už the End?

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

Je to „čestný“ človek. Fakt? Unbelievable!

08.03.2021

Pán poslanec NR SR Jozef Pročko (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola): „Nie, odísť sa nechystám. To, že má Igor *atovič svoje komunikačné chyby, je v poriadku, lebo je to »čestný« človek. Keď Sulík zoberie zo svojho ega a *atovič zo svojej ješitnosti, tak si myslím, že to bude super.“ Igor *atovič: „Kým som zháňal vakcíny, Sulík klamal, útočil a nadával“ do omrzenia [...]

izrael synagóga

Zrútenie tribúny v synagóge si vyžiadalo najmenej dvoch mŕtvych a vyše 150 zranených

16.05.2021 21:52

Podľa starostu židovskej osady v Predjordánsku bola budova synagógy nedokončená a preto bolo zhromažďovanie ľudí v nej nebezpečné.

Nedeľa popoludnie, zápchy na hraniciach s Rakúskom

Tri hodiny v rade áut do Rakúska. Priechodu Jarovce - Kittsee je lepšie sa vyhnúť

16.05.2021 21:10

Vodiči, ktorí majú z hlavného mesta SR namierené do Rakúska, by sa mali vyhnúť diaľničnému priechodu Jarovce - Kittsee.

Vatican Pope

Pápež František vyzval na ukončenie bojov v Pásme Gazy aj Mjanmarsku

16.05.2021 20:30

Pápež František celebroval špeciálnu svätú omšu za obyvateľov Mjanmarska. Modlitba prišla v čase, keď vládnuca junta začala útočiť na mesto Mindat.

izrael ruiny bombardovanie gaza

Netanjahu odôvodnil nálet na budovu, v ktorej sídlili viaceré médiá

16.05.2021 19:50

Podľa izraelského premiéra malo v zbombardovanej budove kancelárie aj nepriateľské hnutie Hamas.

matthew1801

aj boh má humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 307
Celková čítanosť: 1160171x
Priemerná čítanosť článkov: 3779x

Autor blogu