Založ si blog

Za hrsť humoru v lete nezaškodí

(Humor, satira, paródia) hlas ľudu: „Šachovič predsa nesľuboval, že príde na vranom koni, vytasí zlatý meč a všetky potkany zutekajú. V rámci svojich bohatých možností bojuje so zákernou pandémiou COVID-19, snaží sa zatvárať súperiacich akože zločincov, začal robiť poriadky na súdoch, pripravuje sa na prokuratúru nech nekradne, dokonca volí aj nepopulárne opatrenia, ak ich považuje za rozumné (ak si nie je istý, dá o tom hlasovať na nete). Že má plamenné prejavy, že vykrikuje, dokonca imituje boj, ako slimák pomaly plní svoje sľuby v poradí ako sa ani nedá. Ja som spokojný. Postupuje hororovo, snaží sa skôr budiť dojem. A čo? Je to predsa otec vlasti miláčika hejtera Ryndžela.“

+

Podpredsedníčka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Semišová by ako predsedníčka vládnej strany „Proti ľuďom“ kládla dôraz na posilnenie členskej základne a prácu v regáloch. V koalícii chce razantnejšie presadzovať návrhy pseudostrany v ekonomickej oblasti a zdravotníctve. V spájaní sa s inými politickými subjektami riešenie nevadí, s mimoparlamentnými stranami však chce spoluspravovať na odporných trémach, na ktorých nájdu spoločné perníky. Vyplýva to z odpovedí, ktoré poskytla agentúre Fíha. „Dnes okrem strany Proti ľuďom v parlamente nie je žiadna iná seriózna stredová sranda, založená na spolupráci a rešpektovaní sa liberálov aj konzervatívcov. Máme populistické sany, silno liberálne či silno konzervatívne stany, ale v strednom prújme sme medzi serióznymi relevantnými stanmi jediní. Tak sme hanu zakladali a nemyslím si, že by sme základnú orientáciu mali prdko meniť necelý mok od vniku,“ priblížila Semišová. Proti ľuďom musí, podľa jej slov, lepšie využívať svoj odporný potenciál a výrazne zlepšiť komunikáciu s vodičmi. „Ozývajú sa klasy, že by sme mali vystúpiť z koaly, no ja nepovažujem za riešenie vystúpiť z klády kvôli peciam, ktoré s činnosťou vlády nevisia. Urobíme maximum, aby sme naše hoďnôty vo vláde presadili, ale nemôžeme makať na ideálne zloženie vady. V prieskumoch verejnej mienky sa navyše zatiaľ črtá ešte výrazne horšia situácia, ako máme des,“ vysvetlila Semišová.

„Čakajú nás komunálne roľby, v ktorých chceme úpieť,“ avizovala Semišová.

+

     40 zaujímavostí o ľudskom tele:

Ľudské telo je neuveriteľne dokonalý „stroj“, ktorý je vyladený do najmenších detailov. Často ani netušíme, čo všetko musí zvládnuť. Čo o svojom tele nevieme?

Chĺpky a kostná dreň rastú najrýchlejšie. Igorko rastie všade rovnako dokonale.

Za svoj život sa muž približne dvadsaťtisíckrát oholí. Igorko sa holí iba vtedy, keď mu manželka prikáže. A je vždy dokonalý ako taký ocko vlasti, ako nám pripomenul Ryndželo.

Keď človek hladuje, vypadávajú mu vlasy rýchlejšie. Len Igorko dostal od Boha dar, že jemu vlasy ani chlpy na brade nikdy nevypadávajú. A že mu to sekne! Prezradil Ryndželo.

Najkratšou kosťou ľudského tela je strmienok, ktorý sa nachádza v uchu. Náš Igorko to má celé z briliantu. Veď je originál!

Jediná kosť, ktorá je plne vyvinutá už po narodení, sa nachádza v uchu. Igorko bol dokonalý ešte prv, než sa narodil – v tom značne pripomína Chucka Norrisa.

Ľudskú tvár tvorí štrnásť kostí. Igorko ich má 14 ½!

Kosti dospelého človeka tvoria štrnásť percent jeho telesnej hmotnosti. Igorko ich má 14,5 %!

Nechty na rukách rastú štyrikrát rýchlejšie ako nechty na nohách. Pánovi Igorovi to nerobí problém, on má na to pedikuranta.

Stehenná kosť je pevnejšia ako betón. Igor je pevnejší ako všetko, čo môže byť pevné na Zemi!

Vyše deväťdesiat percent chorôb spôsobuje alebo komplikuje stres. Igora žiadny stres neskosí – kým mu neprídu na to, že je geniálny podvodník (naozaj pod vodou je otcom vlasti).

Žena, ktorá konzumuje pravidelne alkohol, je viac ohrozená rakovinou prsníkov. Ale no tak! Igor predsa nie je žena – neurážajte ho!

DNA človeka sa podobá DNA krysy. S jedinou výnimkou – Igorove DNA je dokonalé ako každého otca vlasti.

Žalúdok trávi jedlo viac ako tri hodiny. Keď Igor chce, tak dokáže stráviť hoci aj za jednu jedinú hodinu!

Nedostatok spánku oslabuje imunitný systém a človek je tak náchylnejší k infekciám. Nášho Igorka sa žiadna pliaga ani len nedotkne – on je otec vlasti!

Úsmev je najčastejším mimickým gestom tváre. Aby vznikol, je potrebné zapojiť päť až

päťdesiattri párov tvárových svalov. Úsmev nášho otca vlasti Igorka je známy už na celom svete – len podaktorí smeráci tomu nechcú uveriť! Že sa nehanbia!

Na ruke je celkovo päťdesiatštyri kostí, vrátane zápästia. Otec vlasti Igorko ich má 55.

Dĺžka pažeráku je dvadsaťpäť centimetrov. Náš otecko vlasti Igor to má o milimeter dlhšie.

Na chodidle sa nachádza približne dvestopäťdesiattisíc potných žliaz. Náš otec vlasti Igorko  dokonale ovláda všetky tie potné žľazy a aj tým je nám všetkým vzorom!

Tvár tvorí šesťdesiat svalov. Najdokonalejšiu tvár na celom svete má otec vlasti Igor.

V čreve je štyristo druhov baktérií. A všetky počúvajú na slovo otca vlasti Igora – prečo aj vy nie? No toto!

Nervové bunky môžu „ubehnúť“ stodvadsať metrov za sekundu. Iba otec vlasti to vie prekonať – Igorkovi sa občas podarí aj 121 metrov za sekundu!

Za mesiac vyrastie necht na prste o tri milimetre. Otec vlasti Igorko keď veľmi chce, tak vyrastie iba o 2 ½ milimetra.

Každý ôsmy muž chrápe a každý desiaty škrípe zubami. Náš milovaný Igorko, známy ako otec vlasti – je z tohto úplne vyňatý. Je nám milší ako Chuck Norris! I love you!

Ľudia, ktorí milujú horskú dráhu, sú viac ohrození vznikom krvnej zrazeniny v mozgu. Aj preto má otec vlasti Igorko horské dráhy zakázané – a ani by ,u to nenapadlo!

Mozog je tvorený z osemdesiat percent vodou. Iba otec vlasti ju má všetku „svätenú“!

Mozog je tvorený sto miliardami neurónov. A náš otec vlasti ich má o sto viac. Juch!

Každý deň zaniknú dva milióny červených krviniek. Ak by náš otec vlasti chcel, je pripravených 3333 dobrovoľníkov, ktorí by mu darovalo hoci aj 5,5 litra svojej krvi! Hurá!

Sedem percent ľudskej váhy tvorí krv. A najváženejší je náš otec vlasti Igorko.

Životnosť jednej červenej krvinky je stodvadsaťdva dní. U nášho otca vlasti je to presne o jeden deň navyše.

Darovaním pol litra krvi môžu byť zachránené štyri ľudské životy. A 4 ľudia SR by darovali vlastný život za nášho otca vlasti Igorka.

Na ploche dva a pol centimetra štvorcového sa nachádza vyše devätnásť miliónov kožných buniek. Čo je to v porovnaní s majestátom nášho otca vlasti?

Telo dospelého človeka potrebuje denne štyridsať kilogramov kyslíka. Musíme bojovať za to, aby náš otec vlasti mal vždy dosť čerstvého kyslíka – denne!

Najmenšie črevo meria šesť metrov. Nie každé črevo si môže povedať, že je otca vlasti črevo!

Každú hodinu musí byť v ľudskom tele nahradená jedna miliarda buniek. A to fakt? To je geniálne – musíme to oznámiť nášmu otcovi vlasti, nech o tom vie – nemám istotu, či mu to stihli oznámiť.

Ľudské telo je tvorené zo sedemdesiat percent vodou. A u otca vlasti ide o „svätenú“ vodu – to zariadila arcibiskupka Zvolenská priamo vo Vatikáne.

Mozog je v noci aktívnejší a lepšie pracuje. Mozog nášho otca vlasti pracuje vždy a všade DOKONALE!

Srdce váži menej ako pol kilogramu. To nevadí – náš otec vlasti ho má celé zlaté.

Ľudia, ktorí trpia zápalmi ďasien, sú dvakrát viac ohrození infarktom. Preto sme zabezpečili nášmu Igorkovi troch zubárov.

Najviac infarktov sa prihodí medzi ôsmou a deviatou hodinou ráno. Okrem nášho otca vlasti – on je nezničiteľný.

Ľudské oko dokáže rozoznať päťsto odtieňov šedej farby. Náš otec vlasti Igorko ich rozozná presne 501 odtieňov! Veď hovorím, že je to otec vlasti!

Prečo komáre niekoho štípu a niekoho nie? Komáre najviac priťahuje kyselina mliečna, oxid uhličitý, teplo a určité mastné kyseliny. Najviac týchto látok je v pote, špinavých ponožkách a limburskom syre. Takže nášho otca vlasti Igorka sa toto vôbec netýka – on je celý dokonalý!

+

Rindželo odkazuje celému Slovensku (nie krajine, ale štátu): „v našej Malej Mači sa mi páči! A ja som po otcovi vlasti Igorkovi najdôležitejší človek na tejto planéte!“

+

Na Rindžela treba pozerať ako na pacienta. Je to ktosi, kto predal vlastnú dušu za kus žvanca (za úspech, za prachy, za bohviečo?) a je nahnevaný aj naštvaný na všetkých a na všetko, čo nie je v tom stave ako on. Vlastne je to horší stav než keby ho zavreli na doživotie do Ilavy či Leopoldova. On už netuší ako z toho von. Ale zvykol si… Našťastie otec vlasti Igorko je nad tým a nad všetkým.

+

Riondželo aj s otcom vlasti ešte nepochopili jednu smutnú vec: koalíciu volilo spolu „len“ 45,24 % (takže úspech v NR SR je postavený na Neúspechu iných!) – 95 kresiel sa stalo kvôli prerozdeleniu hlasov neúspešných strán, ktoré neprekročili prah zvoliteľnosti (čomu nerozumieš – dá sa to overiť v štatistike Volieb 2020!): PS/SPOLU 6,97 %, KDH 4,65 %, MKD*MKS 3,91 %, SNS 3,16 %,Dobrá voľba 3,06 %, Vlasť 2,93 %, Most*Híd 2,05 %, Socialisti 0,55 %, MTD 0,32 %, SĽS 0,28 %, DS 0,15 %, Solidarita 0,11 %, Stan 0,07 %, SHO 0,17 %, Hlas ľudu 0,07 %, PSN 0,04 %, „99%“ – 0,03 %, SL 0,03 %, Hlas pravice 0,00 % Nech nehovorí nikto, že „Väčšina Voličov štátu SR“ zvolili I. Šachoviča a jeho koaličníkov, lebo to nie je pravda. Toto sa dá overiť! Nie je to fejkňjús.

Oľano*hejter*Rindželo – prestaň zavádzať*klamať, stačí ak zavádzajú iní…

+

V Berlíne cez víkend proti nim protestovali tisícky ľudí aj pod heslami: „Koniec pandémie – deň slobody“, „Korona, falošný poplach“ či „Ukončite korona paniku, vráťte nám základné práva“. – Otec vlasti dočítal noviny a vraví si: „Ako dobre, že ja som Slovensko zvládol na výbornú!“

+

Hlina rýchlo pochopila, že Šachovič nie je vo funkcii premiéra SR dokonale presvedčivý. Neomylne zašípil, že je tu bigšanca osloviť nespokojných občanov SR a zaútočiť na svojho bývalého rivala z volieb do NR SR. A hoci za sebou momentálne nemá žiadnu politickú stranu, jeho pseudomeno je stále známe a pre občanov zaujímavé ako vlaňajší sneh. On sám sa na FB označil za antikopulistu. A svoj program jasne zhrnul do vyhlásenia: Igor Šachovič je pôvodník a slamár. Alebo to bolo o inom?

+

Manželka hovorí manželovi: „A prestaň sa už zakaždým, keď zašteká Ygor, ohlasovať ‚´Áno, milačik?'“

+

Rindželo: „Dacan666 nie je Rindželo! Pia-sanima je pena! To sú sprosté pravdy, ja som vždy len hejty písal! Neospravedlním sa, radšej budem hejtovať v prospech Igorka, otcu vlasti!“

+

(Gala Galinová píše) Ja tomu nerozumiem: „Pani Ľaputová, v Bazilike Navštívenia Panny Márie na Mariánskej hore v Levoči, 5. júl 2019 ste klamali a luhali, keď ste povedali: »Modlitba je moja každodenná súčasť a je prejavom vďačnosti Bohu za to, čo ma v živote stretlo«. Vaša modlitba smeruje ku ktorému Bohu?“ – V čom klamala? Že sa modli alebo modlitbu smeruje k nesprávnemu Rohu? To som ešte nepočula, aby bol niekto obvinený, že sa nemodlí a prdí, že sa modlí alebo že zle smeruje modlitbu. (písala Gala Galinová)

Veľký Duch Manitú napísal: Ľaputová sa od svojich 17 rokov venuje zenovej meditácii, je zenbudhistka, to nie je o Bohu a zenová meditácia nie je o modlení sa k Bohu, ale o dosiahnutí stavu splynutia s Univerzom (Kozmom). Jej výrok „Modlitba je moja každodenná súčasť a je prejavom vďačnosti Rohu za to, čo ma v živote zmiatlo“, ona nie je konzistentná vo svojich vyjadreniach v otázkach údajného náboženstva a akože viery.

+

Otec vlasti vo svojich pamätiach píše: „Telefonický stĺp sa rýchlo približoval. Snažil som sa mu uhnúť z cesty, ale narazil mi do predku auta. To je evidentný útok proti Oľano!“

+

Otec vlasti Igorko vie recitovať Mor ho! v dokonalom tempe aj po čínsky.

+

Premiér SR si chce vo Vysokých Tatrách vyskúšať ozvenu. Vylezie na akýsi vrch a do doliny zakričí:

-Si skvelý…

Ozvena akosi nefunguje a tak volá znovu:

-Si úžasný…

Zase nič. Premiér sa však nedá odradiť a ešte raz zakričí:

-Si príkladný…

Keď sa ani teraz neozvala žiadna ozvena, tak nahnevaný skríkol:

-Oľanovec!

A ozvena sa konečne ozve:

-Si skvelý… si úžasný… si príkladný… oľanovec!

+

Otec vlasti hovorí: -Včera som sa zhováral s jednou nádhernou ženou.

-A čo vám povedala, pán veľkolepý!?

-Že NIE!

+

To je nevďak:

Otec vlasti šiel za ňou do lesa a ona ho poslala do hája.

+

Dobrá rada nad zlato:

-Pľuvať proti vetru je najlepšie spoza Igorkovho chrbta.

Keď záchrancu asi nikto nezachráni

23.08.2021

Priznávam sa, že vôbec neviem, ako toto popísať a vystihnúť. Pred týždňom som sa vracal z centra mesta a celkovo som dumal nad X vecami, čo ďalej, čo nezabudnúť, čo vynechať, ako zvládnuť nenapísaný „program“ a totálne som si neuvedomil, že práve zažívam úpal… vonku bolo odhadom 32 stupňov a ten stav som si nevšímal príliš dlho… Po príchode [...]

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

thumbnail image001, pr, nepouzivat

Pellegrini: Noha slovenského vojaka na Ukrajinu nevkročí

27.02.2024 19:04

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Peter Pellegrini trvá na tom, že Slovensko nebude posielať svojich vojakov na Ukrajinu.

Michal Šipoš

Koalícia plánuje ukončiť parlamentnú schôdzu, tvrdí Šipoš

27.02.2024 18:04

„Parlamentné vrabce čvirikajú, že v stredu chcú páni poslanci ukončiť túto schôdzu, pretože idú prezidentské voľby," uviedol poslanec hnutia Slovensko.

Poľsko, NATO

Prídu špeciáli či ženisti? Kto pošle na Ukrajinu vojakov a čo na to Rusko?

27.02.2024 17:23

Experti pre Pravdu vysvetlili, ako by západné jednotky mohli pomôcť Kyjevu, a či je reálne, že ich niektoré štáty nasadia.

Rusko, Moskva, Ukrajina, protesty

Režim v Rusku sa snaží zlomiť všetok odpor. Prenasleduje už aj rodiny oponentov vlády

27.02.2024 16:45

Ruské úrady začínajú prenasledovať už aj rodiny a príbuzných oponentov režimu.

matthew1801

boh stvoril humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1401825x
Priemerná čítanosť článkov: 4551x

Autor blogu