Založ si blog

Správa o stave Horného Uhorska

 

(humor) Ak môže legálne Fičí a Zomri a Havran, tak môžem aj ja? Dnes sme si vypočuli bleskovú Správu o stave Horného Uhorska, ktoré patrí najvýznamnejšiemu svetovému klanu Soros company a prečítala ho pani rezidentka Susanne Chaputtowa, celý svet jej tlieska a kade komu plieska.

((Poznámka prekladateľa z maďarčiny do slovenčiny: Fenomén súčasnej doby, Facebooková stránka »Zomri« združuje škaredé existencie s cieľom vysmiať sa a kopnúť si do čohokoľvek. A kohokoľvek, ak sa niekto urazí alebo ozve, že to je cez hranicu, je dotyčnému človeku odporučené »zomrieť«. Čaro »Zomri« tkvie najmä v tom, že všetci sú na tom istom tenkom ľade, či už Ľuboš Blahovič, vegáni, Zuzana Plačková, Progresívne Lovensko alebo návštevníci festivalu Poroda. Ak začne niekto zúriť a po tomto ľade dupať… =zomrie=. Paradoxne, ak si niekto myslí, že by sa z niečoho nemala robiť švanda, je dostatočný dôvod si z niečoho spraviť švandu. Lebo všetko sú to iba osobné či spoločenské predsudky, ktoré treba boriť. Nič ti v živote tak neprečistilo Facebook, ako jeden srdečný status o Alexandrovcoch. Každopádne =Zomri= prekračuje hranice často a je na vrchole súčasnej slovenskej populárnej pakultúry, či chcete, abo nie.))

Vážený pán predseda NR SR, furt nemám istotu, koľko detí s koľkými dámami máte, keď som sa pripravovala, tak som sa dočítala, že ste VRAJ mali styky s bývalým bossom bratislavského podsvetia »P.S.« a čuduj sa svete, kto na to upozornil? Ešte v apríli 2016 dnes už zavretý Marián Kočnerko, ktorý je známy aj z mafiánskych zoznamov slovenskej polície a debatil s Kočnerkom aj Igorko a aj Riško, s tým je aj nádherné video, takmer som sa popukala od smiechu a popCorn mi takmer zabehol, ale vykašľala som to, našťastie!

A je to pravda, pán predseda parlamentu, že ste údajne vyslovili bravúrnu vetu – »Robil som biletára, predával som zmrzlinu, mal som v socializme stánok s cukrovou vňaťou, predával som lupienky pred štadiónom, vozil som do ČSSR akože počítače, robil som všetko možné, aby som bohato zarobil, ale vekslák som nikdy nebol! Ak by som bol, hrdo to budem uvádzať v životopise, lebo to dnes robí každá naša banka a nešpiníme ju za to?«

Už chápem, hoci sa volám Susanne, že prečo na našom Hornom Uhorsku sa v posledných časoch nedarí humoristom, keď najväčší humoristi sedia vo vláde a v parlamente! Ech!

Zdravím aj pána predsedu vlády a ak som dávala dobrý pozor, pán spisovateľ Gustáv Murín prezradil takmer všetky jeho mená aj priezviská a pár som si ich tu na papierik napísala – tak poďme na to: vážený pán Igor Kim Mátohovič, pán Ygor Šachmatovič, Igor Potemkin, pán Igor Plačkovič, Plačko, Igor Vajdovič, IgorCOVID Trnafský, Igor Islamovic, Igor Mamlasovič, Pentovič, PentaMatovic, Špajzovič, Islámovič, Patovič,  Igor PATMATovič, Borat Pentovič, Sociopatovič, Cirkusovič, Igor Kovidovič Plačovka, Goebbelsovič…

No povedzte, nie je ten národ Horného Uhorska tvorivo vynaliezavý?!

Je!

Pán premiér, kukla som sa na váš FaceBook a tam máte takú jednu vetu: »Verím v Boha a nehanbím sa za to“ (Ja tak utajene dodávam – „Len škoda, že nemyslíte ako kresťan, nehovoríte ako kresťan, nekonáte ako kresťan – ale veď vy ani netušíte, o čom to všetko je?! A isto všetci vedia po celom Hornom Uhorsku, že ani ja nie – ale mňa chráni Sorosko z Ameriky…) «

Počula som, že ste VRAJ kdesi kamsi tvrdili, pán ŠachMatovič, že dnešnú koalíciu volila väčšina obyvateľstva. Dala som to prešetriť a zistila som, že stranu OĽaNO volilo iba 25,02 % z tých, ktorí prišli voliť (a tých bolo iba 65,79 %), podobne aj SME rodina volilo iba 8,24 % z voličov, ktorí prišli voliť, ba aj SaS volilo len 6,22 % z tých, čo prišli voliť a »Za ľudí« volilo 5,77 % z tých, ktorí prišli voliť – volebná účasť bola 65,79 % a túto koalíciu volilo spolu dohromady „len“ 45,24 % – 95 kresiel sa stalo prerozdelením hlasov neúspešných strán, ktoré neprekročili prah zvoliteľnosti: PS/SPOLU 6,97, KDH 4,65 %, MKD*MKS 3,91 %, SNS 3,16 %, Dobrá voľba 3,06 %, Vlasť 2,93 %, Most*Híd 2,05 %, Socialisti 0,55 %, MTD 0,32 %, SĽS 0,28 %, DS 0,15 %, Solidarita 0,11 %, Stan 0,07 %, SHO 0,17 %, Hlas ľudu 0,07 %, PSN 0,04 %, 99% – 0,03 %, SL 0,03 %, Hlas pravice 0,00 %. Tak nech nehovorí nikto, že Väčšina voličov si zvolila Igora Matoviča a jeho spolupáchateľov, lebo to nie je pravda. On si kope do úst, keď to rozpráva ako ho zvolila väčšina.

…vážené poslankyne, vážení poslanci Národnej rady Horného Uhorska, vážení členovia vlády, vážení hostia, vážení spoluovčania,

Ak by som mala na začiatku správy o stave republiky predoslať posolstvo, tak bude znieť – Nevracajme sa do stavu spoločnosti pred koronou, lebo to by mi Sorosko nezaplatil všetko to, na čom sme sa dohodli!

Vážené dámy, vážení páni, ak pandémiu, ktorou sa prebláznili kvôli plačkovským tlačovkám neplatiča daní, považujeme za rúšku, je potrebné zhodiť, ako sme zvládli jej prvú frázu. Keď sa porovnáme s inými sťaťmi, pri všetkej skromnosti môžeme povedať, že Horné Uhorsko patrí medzi najúspešnejšie štáty. Postrehli to aj viaceré svetové demagógiá, ktoré vyzdvihli, že sme v kritickej situácii konali veľmi rýchlo a nedovolili sme, aby sa pandémia začala nekontrolovateľne šíriť. A aj vďaka tomu zomrelo oveľa viac ľudí na neliečené choroby než na COVID-19… Aspoň štát ušetrí na nevyplatených dôchodkoch.

Zvládli sme to! Ja, premiér aj predseda parlamentu – sme vedno investovali do testovacích služieb COVIDu – také zisky sme nemali už dávno! Podobalo sa to na časy Roberta Cica, ktorý zbohatol na tom, že keď sa stavala eR jednotka, tak on aj jeho verní vedeli, kadiaľ to povedie, tak skúpili pozemky a zo dňa na deň mali legálne desať až pätnásťnásobok investovaného – a úplne legálne. A my sme tiež ryžovali na COVIDe! Ľud nemusí vedieť všetko – počkajte – chcete mi povedať, že to dávajú v telke? Ale čo, veď to bolo legálne!

Vážené dámy, vážení páni, našou najväčšou snahou by v súčasnosti malo byť zachovanie novej totality pod vedením Soroska, môjho miláčika. Dúfam, že to nedávajú v priamom prenose?

Ďakujem za nepozornosť!

 

(a potom vypli elektrinu)

Nabudúce uvidíte

Titulok: „Neuveriteľné obvinenia proti Matovičovi“

„Igor Matovič je zdevastovaný“

„Nečakaná tragédia!“

„Rodina Matoviča potvrdila smutné správy“

„Postaraj sa o svoju rodinu finančne“

„Igor Matovič vyšiel s pravdou von, hoci nikdy pravdu nestretol“

Osobitná správa: „Nie je príliš neskoro pripraviť sa“ – na čo sa pripraviť?

„Kariéra Igora Matoviča klesá“

„Nie je príliš neskoro pripraviť sa“

 

((Namiesto záveru – Prejav bol okresaný Ministerstvom Cenzúry v zmysle NWO G.Soroska, všetky práva sú vyhradené))

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

Je to „čestný“ človek. Fakt? Unbelievable!

08.03.2021

Pán poslanec NR SR Jozef Pročko (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola): „Nie, odísť sa nechystám. To, že má Igor *atovič svoje komunikačné chyby, je v poriadku, lebo je to »čestný« človek. Keď Sulík zoberie zo svojho ega a *atovič zo svojej ješitnosti, tak si myslím, že to bude super.“ Igor *atovič: „Kým som zháňal vakcíny, Sulík klamal, útočil a nadával“ do omrzenia [...]

izrael synagóga

Zrútenie tribúny v synagóge si vyžiadalo najmenej dvoch mŕtvych a vyše 150 zranených

16.05.2021 21:52

Podľa starostu židovskej osady v Predjordánsku bola budova synagógy nedokončená a preto bolo zhromažďovanie ľudí v nej nebezpečné.

Nedeľa popoludnie, zápchy na hraniciach s Rakúskom

Tri hodiny v rade áut do Rakúska. Priechodu Jarovce - Kittsee je lepšie sa vyhnúť

16.05.2021 21:10

Vodiči, ktorí majú z hlavného mesta SR namierené do Rakúska, by sa mali vyhnúť diaľničnému priechodu Jarovce - Kittsee.

Vatican Pope

Pápež František vyzval na ukončenie bojov v Pásme Gazy aj Mjanmarsku

16.05.2021 20:30

Pápež František celebroval špeciálnu svätú omšu za obyvateľov Mjanmarska. Modlitba prišla v čase, keď vládnuca junta začala útočiť na mesto Mindat.

izrael ruiny bombardovanie gaza

Netanjahu odôvodnil nálet na budovu, v ktorej sídlili viaceré médiá

16.05.2021 19:50

Podľa izraelského premiéra malo v zbombardovanej budove kancelárie aj nepriateľské hnutie Hamas.

matthew1801

aj boh má humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 307
Celková čítanosť: 1160245x
Priemerná čítanosť článkov: 3779x

Autor blogu