Založ si blog

Hýrenie klamárov nebude mať do volieb žiadneho konca?

Všetky hviezdy opozičného spektra sa nasáčkovali a klamali cez telku celú Verejnosť, ako tí hnusní koaličníci ukradli ústavné právo pánov poslancov opozície – no fuj, ako sa len opovážili! My sa nedáme, my to musíme celej Verejnosti oznámiť, že je azda čas na revolúciu a podobné výplody ich ducha sa rinuli virtuálnym priestorom médií…

Že klamali? Že oni si myslia a sú aj presvedčení, že klamármi sú vždy a všade a furt sú iba koaličníci?

Že na tlačovke smerákov ešte aj novinári odhalili tajnú pravdu údajne nepravdivú, že sú nie iba zaujatí, ale nepamätajú si ani to, čo bolo pred 4 rokmi, oni si nepamätajú nič, čo by bolo na prospech koalície, oni si často ani neoverujú, čo za choroboplodné výplody vypúšťajú zo svojich úst páni a panie opoziční – nikto z médií si nedal tú námahu – čo im pán Bugár napokon rád a zadarmo poskytol, že aj v roku 2016 a aj 2012 a zrejme aj v iných obdobia sa krátko pred voľbami, ak je posledná schôdza, tak sa návrhy zákonov, ktoré by neprešli cez druhé čítanie, tak sa neprijmú! Že to tak vždy bolo, aj za Radičky aj za Sulíka aj za ostatných.

Klamali ste, páni opozičníci, ktorí sa nasúkate pred kamery ako keby sa nasáčkovali dávni americkí kongresmani, ktorým sa nepáčilo, čo sa proti ich aktivitám udialo… Prečo to strašne pripomína ako mafiánske praktiky v nejakom starom talianskom filme? – vravíte si: ak sa ukážeme v dobrom svetle MY zdatní, tak nám tí » «ovčania«, čo si ani neoverujú INFO a spapkajú nám aj prvé posledné? A že ha ha ha?

A zas sa tam kymácal Igorko šachMATovie, ktorého ste sa mohli zbaviť minimálne 2 či 3 razy, ale nie, vy ste sa nechali radšej nakaziť jeho klamstvoTokom – ako keď sa šíri pandémia neznámej choroby… (Už dlho sa neberie do úvahy, že pred stáročiami vedeli naši predkovia bojovať proti démonom a dnes?!)

Áno, áno, áno, to pán šachMATovič je žriedlom výroku: „Čím viac percent vo voľbách získa strana exprezidenta Andreja Kisku, tým je väčšia šanca, že opozičné strany nebudú vedieť po voľbách zostaviť vládu.“ – Nie, drahí páni opozičníci!

Vy sa neviete dohodnúť ani pred voľbami, ani tesne pred, ba ani po… Lebo ste chamtiví po úspechu, po sláve, po vplyve, VY ste mali byť tí, ktorí nahradia nehodných koaličníkov – ALE – ak chcem nahradiť niečo zlé, tak by som automaticky a múdro – hľadal by som kvalitnejšiu, pozitívnu náhradu, a nie podporovať staré porekadlo-úslovie, že nenapapkané sviňky šli nahradiť už napapkané sviňky – NIE NIE NIE!

Ale keby si aj prefujazdil Slovensko, tak sťažka by si našiel, čo hľadáme.

Najväčšia hrôza je, že v mnohom má Fico pravdu (jeho odsudzujúce vyjadrenia na amorálnosť opozičníkov!) – vy by ste radi zaujali miesto vládnutia, ale ste klamári, podvodníci a namýšľate si, že všetci voliči SR sú vygumovaní ako od žiačika prvej triedy pomýlené ťahy ceruzkou!

Ak klamete v zdanlivých drobnostiach, akou je aj údajné právo podávať návrhy zákonov (pán Bugár to dnes vysvetlil aj novinárom aj Verejnosti na tlačovke) – tak potom klamete aj v údajnom úmysle, že odstránite jednu mafiu a bude – čo?! – mier, raj, nebo – alebo čo bude?!

Oprávnená obava je – že – nahradíte jednu nedokonalú mafiu inou mafiou, ale dokonalejšou a prípadne zariadite, že nastane taká totalita, o akej sa ani Biľakovi, Husákovi, Štrougalovi, Honeckerovi, Hočiminovi, Castrovi a Stalinovi NESNÍVALO !!! A nie len preto, že to boli páni s prízemnou fantáziou…

Veď tamtí =Komančovia= ani nevedeli, čo je to päť gramov bieleho predať – alebo – aké pozemky nejakému bedárovi preľstiť.

Údajne akýsi americký komik (nevedno kedy to povedal) riekol nasledovné: „Jediný spôsob boja proti zločincom je ten, že ich nebudeme voliť.“ – – – ALE – na Slovensku by to ASI vyzeralo tak, že „jedných zločincov by sme odstavili a druhých by sme (omnoho skrytejších a zákernejších, však Igorko!) navolili!“

Spomenul som si na Antoine de Saint-Exupéryho, ktorý sa v knihe Citadela dotkol jemne klamstva a klamárov, ale jeho myšlienky mali šmrnc, esprit…

(Úryvok z knihy Citadela od Exupéryho, 86 kapitola) Sú zamdlení a chceli by ti nahovoriť, že dňom aj nocou žhnú. Klamú však.

     Klame hliadka na hradbách, ak ti spieva dňom aj nocou o láske k mestu. Dá pred ním prednosť polievke. Klame básnik, ktorý hovorí dňom aj nocou o svojom básnickom opojení. Stačí, aby ho trochu rozbolelo brucho, a pustí všetky básne z hlavy.

     Klame zamilovaný, ak tvrdí, že má dňom aj nocou pred očami obraz svojej milej. Dokáže ho od neho odvrátiť obyčajné uhryznutie blchy. Alebo prosto nuda, a on začne zívať. Klame cestovateľ, ak tvrdí, že je dňom aj nocou v opojení svojich objavov. Stačí jedna hlbšia vlna, a začne vrhnúť. Klame svätec, ak tvrdí, že dňom aj nocou kontempluje Boha. Tak ako morský odliv, aj Boh sa od neho občas odvracia. A svätec je náhle vyprahlejší než kamenisté pobrežie. Klamú tí, ktorí dňom aj nocou žialia nad mŕtvym. Prečo by nad ním mali dňom aj nocou žialiť, keď ho predsa dňom aj nocou nemilovali? (Koniec citácie)

Naši slovenskí opoziční klamári na plný úväzok nedosahujú takú pestrosť či zaujímavosť vo svojom klamaní – ide im iba o získanie moci, poslaneckého kresla alebo platu (alebo aj aj), o slávu, o úzke záujmy ich strán a straničiek (Igorkovi účastníci zájazdu nie sú klasickými politikmi!), alebo iba boh-vie o čo im ide…

Najväčšia sranda je, že keď sa dial justičný omyl proti nevinnému ľudákovi, tak ani jeden z tých komediálne protestujúcich (včera to bolo?) nepredstúpil pred kamery s protestom proti nespravodlivosti, proti zločinnosti ani proti ničomu.

Koľko z ľudí, z občanov SR, z voličov SR – VÁM všetkým, páni klamári! – naleteli, koľkí Vám to skonzumovali aj so servítkou?

Ak by Verejnosť alias Celok chcel mať adekvátne zastúpenie v NR SR – asi – by museli vymeniť všetkých 150 poslancov a robiť konkurz aspoň počas troch mesiacov – s víziou, že by sme sa stali neparlamentnou ríšou…

Ale kto-že-ho-vie?!? Možno by sme zistili, že sa štát dá riadiť aj IBA/LEN na komunálnej úrovni?

…no dobre, koľko dní nás budú ešte otravovať a klamať tí naši podarení nepodarenci?!

 

CAPIAT QUI CAPERE POTEST – Kto to môže pochopiť, nech pochopí

+

Článok 19

Každý má právo na slobodu presvedčenia a prejavu; toto právo nepripúšťa, aby niekto trpel ujmu za svoje presvedčenie a zahrňuje právo vyhľadávať, prijímať a rozširovať informácie a myšlienky akýmikoľvek prostriedkami a bez ohľadu na hranice.

 

Keď záchrancu asi nikto nezachráni

23.08.2021

Priznávam sa, že vôbec neviem, ako toto popísať a vystihnúť. Pred týždňom som sa vracal z centra mesta a celkovo som dumal nad X vecami, čo ďalej, čo nezabudnúť, čo vynechať, ako zvládnuť nenapísaný „program“ a totálne som si neuvedomil, že práve zažívam úpal… vonku bolo odhadom 32 stupňov a ten stav som si nevšímal príliš dlho… Po príchode [...]

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

thumbnail image001, pr, nepouzivat

Pellegrini: Noha slovenského vojaka na Ukrajinu nevkročí

27.02.2024 19:04

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Peter Pellegrini trvá na tom, že Slovensko nebude posielať svojich vojakov na Ukrajinu.

Michal Šipoš

Koalícia plánuje ukončiť parlamentnú schôdzu, tvrdí Šipoš

27.02.2024 18:04

„Parlamentné vrabce čvirikajú, že v stredu chcú páni poslanci ukončiť túto schôdzu, pretože idú prezidentské voľby," uviedol poslanec hnutia Slovensko.

Poľsko, NATO

Prídu špeciáli či ženisti? Kto pošle na Ukrajinu vojakov a čo na to Rusko?

27.02.2024 17:23

Experti pre Pravdu vysvetlili, ako by západné jednotky mohli pomôcť Kyjevu, a či je reálne, že ich niektoré štáty nasadia.

Rusko, Moskva, Ukrajina, protesty

Režim v Rusku sa snaží zlomiť všetok odpor. Prenasleduje už aj rodiny oponentov vlády

27.02.2024 16:45

Ruské úrady začínajú prenasledovať už aj rodiny a príbuzných oponentov režimu.

matthew1801

boh stvoril humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1401831x
Priemerná čítanosť článkov: 4551x

Autor blogu