Založ si blog

Kto chce žiť vo svete Igora M?

Údajne spúšťačom amorálneho útoku poslanca a lídra OĽaNO na predsedu parlamentu bola Dankova veta: „Slovensko by sa nemalo báť požičať si niekoľko miliárd na kapitálovom trhu a rozbehnúť konečne dostavbu diaľnic a nemocníc,“ ako odznelo v rádiu Expres.

Zabudol vari majiteľ oľano, že sa blížia voľby do NR SR?

Verejnoprávna rtvs už párkrát vysielala rôzne štúdie+rozhovory+reportáže okolo súčasného stavu bankových úverov, o tom, aký je stav ohľadne financií vo svete, v EÚ a aj u nás, takže aj mnohí tí, ktorí si berú hypotéky alebo si požičajú, vedia informovane, čo sa dnes deje a výhľadovo majú výhodné úroky a ľahšie splátky – áno, môže sa to AJ zmeniť… Ale od toho tu máme odborníkov, od toho máme ministerstvá a prípadne aj strany v parlamente, aby sa nezopakovalo to, čo sa udialo v Grécku. Dlhy mali aj Íri a iní a neskončilo to s nimi tragicky…

Lenže iba tušenie, že by pán Danko mohol priviesť SR k napodobeniu Grécka – to nestačí, aby si ktokoľvek namýšľal, že amorálnosť Igora M je v poriadku a ešte sa poniektorí uškŕňajú – nech je pán Danko z konkurenčnej strany alebo nie, nevykonal nič také, aby sa na ňom amorálny Igor M takto navystrájal – a všetci okolo tam čušali ako keby sa nič nedialo – prečo nikto nezasiahol a neuzemnil amorálneho Igora M???

Pán Sulík – vám sa takáto amorálnosť, keď údajne majiteľ strany OĽaNO príde k predsedovi parlamentu a hodí mu letenku do Grécka, hoci ak by niekto mohol, pokojne by Igorovi M mohol kúpiť lístok na loď do Belize? Alebo kam bude chcieť! Niekam, kde by uvítali jeho bohaté nápady amorálností…

Alebo páni Kollár, Budaj, Osuský, Beblavý, Dostál, Blahová, Rataj, Kotleba, Bugár, Fico, atď atď ktorýkoľvek z vás, čo tam „bojujete“ podľa svojich predstáv a všetci tam veľmi dobre viete, ako rýchlo sa tie voľby blížia – VY VŠETCI súhlasíte s takýmto odroňstvom?

Prečo ste tohto amorálneho človeka neposlali kade tade už pred viac ako tromi rokmi, keď nahrával svojho kamoša Radka? (Ako je možné, že súdnictvo či prokuratúra nezohľadnili tú vec okolo nahrávania Radka Procházku?) Tých výčinov je nespočítateľne a kto túži sa o nich dozvedieť, naisto ich nájde na internete v ktoromkoľvek vyhľadávači – a ak má „chuť – nechuť“, nech si prečíta do sýtosti.

Ale (https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/525647-danko-povazuje-dlhovu-brzdu-za-blbost-matovic-mu-kupil-letenku-do-grecka/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox) prečo by sa mal pán Andrej Danko ospravedlňovať Igorovi M., majiteľovi a lídrovi strany, ktorá má údajne 4 členov? Danko bol obeťou, a nie útočníkom!

Kto sa len minimálne zoznámil s tým, čo sa včera stalo, tak musí byť správaním a skutkami Igora M pobúrený, znechutený a amoralitu Igora M odsúdiť. To, čo v šoku vyriekol pán Danko, by vyrieklo 99,79 % mužov (a možno ženy by pridali aj pohyb nohy na nezakryté miesto) – naopak, pán Danko sa podvedome ešte zdržal – Igor M by si zaslúžil omnoho ráznejšiu reakciu…

AGRESOR/útočník bol jasný – kto prišiel s tou letenkou? Kto prišiel s mínusovou morálkou čiže bezcharakternosťou, ktorá hádam ani vo =vyšinutých= režimoch nemá právo na jestvovanie a aj inde by to nikto netoleroval? Kto už viac ako 3 roky stále a stále koná podobne amorálne skutky, slová, píše – a je jedno, či sú to súperi z koalície, ale on je ešte aj proti svojim vlastným! (o tom by sa možno mohla vyjadriť pani Remišová a mnohí iní z tábora nemravného poslanca Igora M).

Je to odporné, pán Igor M – ja by som vo svete, ktorý by bol podľa vás – nechcel žiť. Nie!

 

P.S.: „nuž, kto chce kam … pomôže si tam aj sám“ – to sú vaše slová, pán nemravný Igor M a ak vám zabudli oznámiť, že karma dobehne každého – tak úprimnú sústrasť!

 

Za hrsť humoru v lete nezaškodí

04.08.2020

(Humor, satira, paródia) hlas ľudu: „Šachovič predsa nesľuboval, že príde na vranom koni, vytasí zlatý meč a všetky potkany zutekajú. V rámci svojich bohatých možností bojuje so zákernou pandémiou COVID-19, snaží sa zatvárať súperiacich akože zločincov, začal robiť poriadky na súdoch, pripravuje sa na prokuratúru nech nekradne, dokonca volí aj nepopulárne [...]

Hlboký omyl evanjelických aj katolíckych biskupov

30.07.2020

S oneSKorením som si kukol rozhovor s Havranom ako jeho reakciu na troch evanjelických biSKupov, ktorí odsúdili farárku Polckovú a natárali viac ako bolo únosné. „Najviac mi je ľúto z celej tejto nešťastnej komunikácie, že o5 sa tu snažia 3 biskupi sploštiť človeka na nejakú ideologickú floSKulu. Anička Polcková má také vyhlásenia, ako má drvivá väčšina jej [...]

Neveríš v Boha a nehanbíš sa za to!

24.07.2020

Pobúrilo ma to. Spupný majiteľ oľano má nevedno ako dlho odkaz na fejsbúku: „Verím v Boha a nehanbím sa za to!“ Tak neviem, či sa mi to iba nezdalo, ale nepoznám verejne činnú osobu – inú a inde – ktorá by sa v mojej mysli nezapísala tak hororovo, znechucujúco, odpudzujúco – ako je to s menom Igor Matovič. To sú sprosté/nechutné/nevhodné nadávky [...]

Západné Tatry

Češky zablúdili pod Barancom, záchranári ich vylovili z kosodreviny

07.08.2020 11:03

Zablúdeným českým turistkám pod Barancom v Západných Tatrách pomáhali v noci zo štvrtka na piatok horskí záchranári.

Centrum sociálnych služieb Vita Vitalis

Pribudlo 43 infikovaných a dve úmrtia. Koronavírus je opäť v centre sociálnych služieb

07.08.2020 09:34, aktualizované: 12:33

Za uplynulý deň urobili 2 473 testov. Stúpol počet úmrtí, hospitalizovaných v nemocniciach aj pacientov na umelej pľúcnej ventilácii.

strana Za ľudí

Kiska to zabalil. Do boja o šéfa strany Za ľudí idú dvaja

07.08.2020 09:00

Žena alebo muž? Sobota rozhodne, kto bude strane Za ľudí šéfovať po Kiskovi. Ten odporúča Remišovú, M. Kollára podporuje Šeliga.

Libanon Bejrút Prístav Výbuchy Obeť Pohreb

Počet obetí výbuchov v Bejrúte stúpol na 149

07.08.2020 07:16, aktualizované: 10:08

Výbuchy podľa doterajších informácií spôsobil náhodný požiar, ktorý zapálil zásoby asi 2750 ton dusičnanu amónneho.