Založ si blog

Kto chce žiť vo svete Igora M?

Údajne spúšťačom amorálneho útoku poslanca a lídra OĽaNO na predsedu parlamentu bola Dankova veta: „Slovensko by sa nemalo báť požičať si niekoľko miliárd na kapitálovom trhu a rozbehnúť konečne dostavbu diaľnic a nemocníc,“ ako odznelo v rádiu Expres.

Zabudol vari majiteľ oľano, že sa blížia voľby do NR SR?

Verejnoprávna rtvs už párkrát vysielala rôzne štúdie+rozhovory+reportáže okolo súčasného stavu bankových úverov, o tom, aký je stav ohľadne financií vo svete, v EÚ a aj u nás, takže aj mnohí tí, ktorí si berú hypotéky alebo si požičajú, vedia informovane, čo sa dnes deje a výhľadovo majú výhodné úroky a ľahšie splátky – áno, môže sa to AJ zmeniť… Ale od toho tu máme odborníkov, od toho máme ministerstvá a prípadne aj strany v parlamente, aby sa nezopakovalo to, čo sa udialo v Grécku. Dlhy mali aj Íri a iní a neskončilo to s nimi tragicky…

Lenže iba tušenie, že by pán Danko mohol priviesť SR k napodobeniu Grécka – to nestačí, aby si ktokoľvek namýšľal, že amorálnosť Igora M je v poriadku a ešte sa poniektorí uškŕňajú – nech je pán Danko z konkurenčnej strany alebo nie, nevykonal nič také, aby sa na ňom amorálny Igor M takto navystrájal – a všetci okolo tam čušali ako keby sa nič nedialo – prečo nikto nezasiahol a neuzemnil amorálneho Igora M???

Pán Sulík – vám sa takáto amorálnosť, keď údajne majiteľ strany OĽaNO príde k predsedovi parlamentu a hodí mu letenku do Grécka, hoci ak by niekto mohol, pokojne by Igorovi M mohol kúpiť lístok na loď do Belize? Alebo kam bude chcieť! Niekam, kde by uvítali jeho bohaté nápady amorálností…

Alebo páni Kollár, Budaj, Osuský, Beblavý, Dostál, Blahová, Rataj, Kotleba, Bugár, Fico, atď atď ktorýkoľvek z vás, čo tam „bojujete“ podľa svojich predstáv a všetci tam veľmi dobre viete, ako rýchlo sa tie voľby blížia – VY VŠETCI súhlasíte s takýmto odroňstvom?

Prečo ste tohto amorálneho človeka neposlali kade tade už pred viac ako tromi rokmi, keď nahrával svojho kamoša Radka? (Ako je možné, že súdnictvo či prokuratúra nezohľadnili tú vec okolo nahrávania Radka Procházku?) Tých výčinov je nespočítateľne a kto túži sa o nich dozvedieť, naisto ich nájde na internete v ktoromkoľvek vyhľadávači – a ak má „chuť – nechuť“, nech si prečíta do sýtosti.

Ale (https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/525647-danko-povazuje-dlhovu-brzdu-za-blbost-matovic-mu-kupil-letenku-do-grecka/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox) prečo by sa mal pán Andrej Danko ospravedlňovať Igorovi M., majiteľovi a lídrovi strany, ktorá má údajne 4 členov? Danko bol obeťou, a nie útočníkom!

Kto sa len minimálne zoznámil s tým, čo sa včera stalo, tak musí byť správaním a skutkami Igora M pobúrený, znechutený a amoralitu Igora M odsúdiť. To, čo v šoku vyriekol pán Danko, by vyrieklo 99,79 % mužov (a možno ženy by pridali aj pohyb nohy na nezakryté miesto) – naopak, pán Danko sa podvedome ešte zdržal – Igor M by si zaslúžil omnoho ráznejšiu reakciu…

AGRESOR/útočník bol jasný – kto prišiel s tou letenkou? Kto prišiel s mínusovou morálkou čiže bezcharakternosťou, ktorá hádam ani vo =vyšinutých= režimoch nemá právo na jestvovanie a aj inde by to nikto netoleroval? Kto už viac ako 3 roky stále a stále koná podobne amorálne skutky, slová, píše – a je jedno, či sú to súperi z koalície, ale on je ešte aj proti svojim vlastným! (o tom by sa možno mohla vyjadriť pani Remišová a mnohí iní z tábora nemravného poslanca Igora M).

Je to odporné, pán Igor M – ja by som vo svete, ktorý by bol podľa vás – nechcel žiť. Nie!

 

P.S.: „nuž, kto chce kam … pomôže si tam aj sám“ – to sú vaše slová, pán nemravný Igor M a ak vám zabudli oznámiť, že karma dobehne každého – tak úprimnú sústrasť!

 

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

Je to „čestný“ človek. Fakt? Unbelievable!

08.03.2021

Pán poslanec NR SR Jozef Pročko (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola): „Nie, odísť sa nechystám. To, že má Igor *atovič svoje komunikačné chyby, je v poriadku, lebo je to »čestný« človek. Keď Sulík zoberie zo svojho ega a *atovič zo svojej ješitnosti, tak si myslím, že to bude super.“ Igor *atovič: „Kým som zháňal vakcíny, Sulík klamal, útočil a nadával“ do omrzenia [...]

izrael synagóga

Zrútenie tribúny v synagóge si vyžiadalo najmenej dvoch mŕtvych a vyše 150 zranených

16.05.2021 21:52

Podľa starostu židovskej osady v Predjordánsku bola budova synagógy nedokončená a preto bolo zhromažďovanie ľudí v nej nebezpečné.

Nedeľa popoludnie, zápchy na hraniciach s Rakúskom

Tri hodiny v rade áut do Rakúska. Priechodu Jarovce - Kittsee je lepšie sa vyhnúť

16.05.2021 21:10

Vodiči, ktorí majú z hlavného mesta SR namierené do Rakúska, by sa mali vyhnúť diaľničnému priechodu Jarovce - Kittsee.

Vatican Pope

Pápež František vyzval na ukončenie bojov v Pásme Gazy aj Mjanmarsku

16.05.2021 20:30

Pápež František celebroval špeciálnu svätú omšu za obyvateľov Mjanmarska. Modlitba prišla v čase, keď vládnuca junta začala útočiť na mesto Mindat.

izrael ruiny bombardovanie gaza

Netanjahu odôvodnil nálet na budovu, v ktorej sídlili viaceré médiá

16.05.2021 19:50

Podľa izraelského premiéra malo v zbombardovanej budove kancelárie aj nepriateľské hnutie Hamas.

matthew1801

aj boh má humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 307
Celková čítanosť: 1160168x
Priemerná čítanosť článkov: 3779x

Autor blogu