Založ si blog

Kto chce žiť vo svete Igora M?

Údajne spúšťačom amorálneho útoku poslanca a lídra OĽaNO na predsedu parlamentu bola Dankova veta: „Slovensko by sa nemalo báť požičať si niekoľko miliárd na kapitálovom trhu a rozbehnúť konečne dostavbu diaľnic a nemocníc,“ ako odznelo v rádiu Expres.

Zabudol vari majiteľ oľano, že sa blížia voľby do NR SR?

Verejnoprávna rtvs už párkrát vysielala rôzne štúdie+rozhovory+reportáže okolo súčasného stavu bankových úverov, o tom, aký je stav ohľadne financií vo svete, v EÚ a aj u nás, takže aj mnohí tí, ktorí si berú hypotéky alebo si požičajú, vedia informovane, čo sa dnes deje a výhľadovo majú výhodné úroky a ľahšie splátky – áno, môže sa to AJ zmeniť… Ale od toho tu máme odborníkov, od toho máme ministerstvá a prípadne aj strany v parlamente, aby sa nezopakovalo to, čo sa udialo v Grécku. Dlhy mali aj Íri a iní a neskončilo to s nimi tragicky…

Lenže iba tušenie, že by pán Danko mohol priviesť SR k napodobeniu Grécka – to nestačí, aby si ktokoľvek namýšľal, že amorálnosť Igora M je v poriadku a ešte sa poniektorí uškŕňajú – nech je pán Danko z konkurenčnej strany alebo nie, nevykonal nič také, aby sa na ňom amorálny Igor M takto navystrájal – a všetci okolo tam čušali ako keby sa nič nedialo – prečo nikto nezasiahol a neuzemnil amorálneho Igora M???

Pán Sulík – vám sa takáto amorálnosť, keď údajne majiteľ strany OĽaNO príde k predsedovi parlamentu a hodí mu letenku do Grécka, hoci ak by niekto mohol, pokojne by Igorovi M mohol kúpiť lístok na loď do Belize? Alebo kam bude chcieť! Niekam, kde by uvítali jeho bohaté nápady amorálností…

Alebo páni Kollár, Budaj, Osuský, Beblavý, Dostál, Blahová, Rataj, Kotleba, Bugár, Fico, atď atď ktorýkoľvek z vás, čo tam „bojujete“ podľa svojich predstáv a všetci tam veľmi dobre viete, ako rýchlo sa tie voľby blížia – VY VŠETCI súhlasíte s takýmto odroňstvom?

Prečo ste tohto amorálneho človeka neposlali kade tade už pred viac ako tromi rokmi, keď nahrával svojho kamoša Radka? (Ako je možné, že súdnictvo či prokuratúra nezohľadnili tú vec okolo nahrávania Radka Procházku?) Tých výčinov je nespočítateľne a kto túži sa o nich dozvedieť, naisto ich nájde na internete v ktoromkoľvek vyhľadávači – a ak má „chuť – nechuť“, nech si prečíta do sýtosti.

Ale (https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/525647-danko-povazuje-dlhovu-brzdu-za-blbost-matovic-mu-kupil-letenku-do-grecka/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox) prečo by sa mal pán Andrej Danko ospravedlňovať Igorovi M., majiteľovi a lídrovi strany, ktorá má údajne 4 členov? Danko bol obeťou, a nie útočníkom!

Kto sa len minimálne zoznámil s tým, čo sa včera stalo, tak musí byť správaním a skutkami Igora M pobúrený, znechutený a amoralitu Igora M odsúdiť. To, čo v šoku vyriekol pán Danko, by vyrieklo 99,79 % mužov (a možno ženy by pridali aj pohyb nohy na nezakryté miesto) – naopak, pán Danko sa podvedome ešte zdržal – Igor M by si zaslúžil omnoho ráznejšiu reakciu…

AGRESOR/útočník bol jasný – kto prišiel s tou letenkou? Kto prišiel s mínusovou morálkou čiže bezcharakternosťou, ktorá hádam ani vo =vyšinutých= režimoch nemá právo na jestvovanie a aj inde by to nikto netoleroval? Kto už viac ako 3 roky stále a stále koná podobne amorálne skutky, slová, píše – a je jedno, či sú to súperi z koalície, ale on je ešte aj proti svojim vlastným! (o tom by sa možno mohla vyjadriť pani Remišová a mnohí iní z tábora nemravného poslanca Igora M).

Je to odporné, pán Igor M – ja by som vo svete, ktorý by bol podľa vás – nechcel žiť. Nie!

 

P.S.: „nuž, kto chce kam … pomôže si tam aj sám“ – to sú vaše slová, pán nemravný Igor M a ak vám zabudli oznámiť, že karma dobehne každého – tak úprimnú sústrasť!

 

Krátko o dueli Harabin verzus Hlina, ktorý vyrážal dych

13.10.2019

Neviem úplne presne ako dlho má tatrojka novú taktiku či postoj k diskusiám aj duelom, ale čo predvádzala dnes pseudo-moderátorka, to nádherne odhaľuje, čo robí väčšina obyvateľstva (občanov) viac »

Teologický pohľad na príkro-objektívnu realitu súčasnej doby

12.10.2019

Zjv 22, 11-21: Kto škodí, nech škodí ďalej, kto je špinavý, nech sa špiní ďalej, spravodlivý nech ďalej koná spravodlivo a svätý nech sa ďalej posväcuje. 12 Hľa, prídem čoskoro a moja viac »

Mazurek? Je to možné? Je to naozaj tak?

07.10.2019

Nie som sympatizant ani propagátor kotlebovcov, k Mazurekovi som sa dostal nepriamo cez Fica (jeho nepochopený komentár rozsudku NS SR), Pellegriniho (nekolegiálna ignorancia ísť do hĺbky), ale viac »

Euro, peniaze, bankovky

Slovenská ekonomika bude rásť len o 2,6 %, prognózuje MMF

15.10.2019 17:48

Slovenská ekonomika podľa predpovede Medzinárodného menového fondu (MMF) v tomto roku reálne posilní iba o 2,6 percenta.

peniaze, kalkulačka

Niektoré firmy nebudú musieť overovať účtovné závierky

15.10.2019 17:43

Niektorým firmám ubudnú povinnosti v oblasti účtovníctva. Počíta s tým novela zákona z dielne ministerstva financií, ktorú schválil parlament.

Zrážka lodí v Budapešti

Za májovú nehodu lodí na Dunaji je zodpovedný kapitán plavidla Viking Sigyn

15.10.2019 17:31

Pri nehode zomrelo 26 Juhokórejčanov a dvaja maďarskí členovia posádky. Prežilo len sedem ľudí na palube.

klus

SaS navrhla za podpredsedu parlamentu Martina Klusa

15.10.2019 17:30

Hlasovať o tomto návrhu majú poslanci v stredu (16. 10.) doobedu. V pléne to oznámil podpredseda NR SR Béla Bugár (Most-Híd).