Založ si blog

Súkromný postoj. Kiskov klamstvomet nehanebníka?

(Na pravde záleží 2.) Že Kiska nehanebne klame – to vidím iba ja a mal by som sa z toho liečiť – alebo je v tomto štáte aspoň jeden dvaja traja, ktorí si to tiež všimli?

Úžernícky ladený ((Najvyšší súd SR vydal 5 rozsudkov o úžerníckych úrokoch firiem A. Kisku. Rozsudky: 8Sžo/40/2011, 3Sžo/19/2012, 6Sžo/39/2012, 8Sžo/2/2013, 6Sžo/21/2013! Slovenská história prezidentského vedomia, svedomia, Pamäti národa!)) pseudo-prezident SR (a vraj aj veľa znalý odborník na pozemkové záležitosti v podtatranských pomeroch okolo parciel na predaj aj kúpu), ktorý sa rozhodol, že ešte do konca svojej funkčnosti bude a bude a bude škodiť tomuto štátu (ako keby jeho úžerníctvo nebolo obrovskou fackou aj kopancom do duší obyvateľšstva?!) – pre českú televíziu klamal, že SMER sa začala spájať s ĽSNS Mariána Kotlebu – KLAMSTVO!!! Nehanbíte sa, pán úžernícky ladený klamár – takto očierňovať aj ohovárať Slovensko v očiach zahraničných občanov?

Pán pseudo-prezident, ktorý ste nemali byť nikdy zvolený za prezidenta SR – prečo klamete? Kto vás presvedčil, aby ste klamali? Alebo mi chcete nahovoriť, že ani netušíte? A že by ste to urobili aj tak?

A Harabín je ďalší extrém? A nie je to náhodou tak, že vy, ktorí ste hanbou Slovenska od roku 863 až po rok 2019 – ste ešte väčší EXTRÉM než ak by sme spojili Husáka, Dubčeka, Gašparoviča a Kováča, tak ich všetkých spolu prevyšujete v hanbe o minimálne jeden svetelný rok – dajte si to vysvetliť svojim poradcom – pochybujem, že pri nedostatku súdnosti by ste toto vôbec pochopili!!!

Pánovi JUDr. Harabinovi nesiahate ani po hrúbku podrážok – a ako som si všimol na jednej z bežných fotiek, je relatívne tenká…

Podlosť, s akou ešte neodsúdený vinník a nemorálny úžerník ((Najvyšší súd SR vydal 5 rozsudkov o úžerníckych úrokoch firiem A. Kisku! Rozsudky: 8Sžo/40/2011, 3Sžo/19/2012, 6Sžo/39/2012, 8Sžo/2/2013, 6Sžo/21/2013! Slovenská história prezidentského vedomia, svedomia, pamäti obyvateľstva!)) rozširuje osočovanie a zároveň špiní všetko obyvateľstvo pred cudzinou – to je nehoráznosť a drzosť, s ktorou si netrúfal ani náš široko-milovaný Igorko, však viete, o kom to…  – – – tak pána Harabina očierňovali vám podobní exoti, médiá na objednávku špinili a ničili a nestačilo to, tak ste – pán nemorálny pseudo-prezident Andrej Kiska – bez zábran špinili aj do zahraničia – to je neuveriteľné – je to na videu a predsa neverím, že ste tak podlý!

Alarmujúce je pre našu spoločnosť, že ste začali kampaň prv, než ste skončili s tou komédiou na akože-dobrého prezidenta (ako by mohol nemorálny byť dobrým???)…

Vy ste klamár!

To vy ste ZLO a je mi jedno, akého tvaru, typu, druhu, veľkosti – prosto ZLO a podstata zla má vždy rovnaký základ! Ktorí nemáte skúsenosti s jazykom – podobné je to s pojmom výkaly – niečo, čo sa vypustí von z tela, aby nedošlo ku kontaminácii – aj zlo sa tak dá vypudiť…

 

https://tv.pravda.sk/relacie/spravodajstvo/epizoda/1220-kiskove-obvinenia-voci-smeru-su-manipulacia-a-marketing-odkazuje-blanar?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rubrikovy_box

 

Čítal som kdesi, že sme všetci duchovne prepojení a viny aj neviny, hriechy aj dobro-skutky – odnáša/znáša/odtrpí celá Spoločnosť – takmer ako chrám Notre Dame za celú Európu…

+

Keď si denník SME namýšľa, že „Fičí“ je o humore… ich abnormalita otravuje duše ľudí! – v tom sú si Kiska a SME duchovne príbuzní, kolegovci) V humore jestvuje aj kategória „krčmový humor štvrtej cenovej skupiny“, ale SME prinieslo novinku: humor kategórie „nevidíme dno a ešte je to hlbšie“! A aj pseudo-prezident Kiska robí rozhovory pre zahraničie v štýle smečka a jeho =fičí= !!!

     SME tvrdí o totálnej spodine v podobe „Fičí“: Slovenský mediálny priestor je opäť bohatší, konkrétne o jeden webový portál, zameraný predovšetkým na mladšie ročníky, ba je určený všetkým, ktorí už majú dosť nezáživného spravodajstva aj »prehnaného« bulváru.

„Zameriavame sa na mladých ľudí, ktorí sú zvyknutí na internete tráviť veľa času. Chceme im ponúknuť zábavný a inšpiratívny obsah.“ ((Škoda, že denník SME takto núka výkaly slovenským občanom!))

A pseudo-prezident Andrej Kiska si namýšľa, že Slovensko bude otravovať ešte viac než to robí smečko či eNko.

Že by sa občania-voliči ešte stihli spamätať, kým dôjde k voľbám?

Kto chce žiť vo svete Igora M?

13.09.2019

Údajne spúšťačom amorálneho útoku poslanca a lídra OĽaNO na predsedu parlamentu bola Dankova veta: „Slovensko by sa nemalo báť požičať si niekoľko miliárd na kapitálovom trhu a rozbehnúť viac »

Že by už tretí pokus ako sa samozničiť?

11.09.2019

Niektoré nemenované denníky, niektorí nepomenovaní nespokojenci z bizniskruhov či zahraničia, jemne neschopná a rozhádzaná opozícia (?) – títo všetci sa za dlhé obdobie snažili, snažia viac »

Oklamali Pellegriniho alebo klame on nás?

08.09.2019

V nedeľnej tatrojke ´V politike´ prejavil premiér odsúdenie, ale ako divák, ktorý sleduje tlačovky, mám pocit, že buď nedával pozor, niekto ho zavádzal, prípadne si prihrieva polievočku. viac »

bravčové mäso, supermarket, mäsiar, obchod, nákup

Slováci prejedli za miliardu eur viac cudzích potravín ako domácich

15.09.2019 13:08

Záporné saldo zahraničného obchodu s poľnohospodárskymi a potravinárskymi výrobkami už v prvom polroku dosiahlo 906,5 milióna eur.

danko,

Danko: Budeme bojovať, aby sme zostavili vládu, ktorá zastaví PS

15.09.2019 12:50

Danko si myslí, že prieskumy klamú. "Ak má Drucker sedem percent, zajtra to zabalím," povedal

elektrina, ceny, energie, elektrický prúd

Cena elektriny opäť stúpa, aj pre obavy o jadrové zdroje

15.09.2019 11:44

Ceny elektriny na svetových trhoch začali znova rásť. Elektrina zažila počas týždňa na burze EEX najväčšie výkyvy v obchodovaní od mája.

Tunisko, prezidentské voľby

V Tunisku sa začali prezidentské voľby, považované za dôležité pre demokraciu

15.09.2019 11:24

O priazeň približne siedmich miliónov voličov sa uchádza 26 kandidátov.