Založ si blog

Súkromný postoj. Kiskov klamstvomet nehanebníka?

(Na pravde záleží 2.) Že Kiska nehanebne klame – to vidím iba ja a mal by som sa z toho liečiť – alebo je v tomto štáte aspoň jeden dvaja traja, ktorí si to tiež všimli?

Úžernícky ladený ((Najvyšší súd SR vydal 5 rozsudkov o úžerníckych úrokoch firiem A. Kisku. Rozsudky: 8Sžo/40/2011, 3Sžo/19/2012, 6Sžo/39/2012, 8Sžo/2/2013, 6Sžo/21/2013! Slovenská história prezidentského vedomia, svedomia, Pamäti národa!)) pseudo-prezident SR (a vraj aj veľa znalý odborník na pozemkové záležitosti v podtatranských pomeroch okolo parciel na predaj aj kúpu), ktorý sa rozhodol, že ešte do konca svojej funkčnosti bude a bude a bude škodiť tomuto štátu (ako keby jeho úžerníctvo nebolo obrovskou fackou aj kopancom do duší obyvateľšstva?!) – pre českú televíziu klamal, že SMER sa začala spájať s ĽSNS Mariána Kotlebu – KLAMSTVO!!! Nehanbíte sa, pán úžernícky ladený klamár – takto očierňovať aj ohovárať Slovensko v očiach zahraničných občanov?

Pán pseudo-prezident, ktorý ste nemali byť nikdy zvolený za prezidenta SR – prečo klamete? Kto vás presvedčil, aby ste klamali? Alebo mi chcete nahovoriť, že ani netušíte? A že by ste to urobili aj tak?

A Harabín je ďalší extrém? A nie je to náhodou tak, že vy, ktorí ste hanbou Slovenska od roku 863 až po rok 2019 – ste ešte väčší EXTRÉM než ak by sme spojili Husáka, Dubčeka, Gašparoviča a Kováča, tak ich všetkých spolu prevyšujete v hanbe o minimálne jeden svetelný rok – dajte si to vysvetliť svojim poradcom – pochybujem, že pri nedostatku súdnosti by ste toto vôbec pochopili!!!

Pánovi JUDr. Harabinovi nesiahate ani po hrúbku podrážok – a ako som si všimol na jednej z bežných fotiek, je relatívne tenká…

Podlosť, s akou ešte neodsúdený vinník a nemorálny úžerník ((Najvyšší súd SR vydal 5 rozsudkov o úžerníckych úrokoch firiem A. Kisku! Rozsudky: 8Sžo/40/2011, 3Sžo/19/2012, 6Sžo/39/2012, 8Sžo/2/2013, 6Sžo/21/2013! Slovenská história prezidentského vedomia, svedomia, pamäti obyvateľstva!)) rozširuje osočovanie a zároveň špiní všetko obyvateľstvo pred cudzinou – to je nehoráznosť a drzosť, s ktorou si netrúfal ani náš široko-milovaný Igorko, však viete, o kom to…  – – – tak pána Harabina očierňovali vám podobní exoti, médiá na objednávku špinili a ničili a nestačilo to, tak ste – pán nemorálny pseudo-prezident Andrej Kiska – bez zábran špinili aj do zahraničia – to je neuveriteľné – je to na videu a predsa neverím, že ste tak podlý!

Alarmujúce je pre našu spoločnosť, že ste začali kampaň prv, než ste skončili s tou komédiou na akože-dobrého prezidenta (ako by mohol nemorálny byť dobrým???)…

Vy ste klamár!

To vy ste ZLO a je mi jedno, akého tvaru, typu, druhu, veľkosti – prosto ZLO a podstata zla má vždy rovnaký základ! Ktorí nemáte skúsenosti s jazykom – podobné je to s pojmom výkaly – niečo, čo sa vypustí von z tela, aby nedošlo ku kontaminácii – aj zlo sa tak dá vypudiť…

 

https://tv.pravda.sk/relacie/spravodajstvo/epizoda/1220-kiskove-obvinenia-voci-smeru-su-manipulacia-a-marketing-odkazuje-blanar?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rubrikovy_box

 

Čítal som kdesi, že sme všetci duchovne prepojení a viny aj neviny, hriechy aj dobro-skutky – odnáša/znáša/odtrpí celá Spoločnosť – takmer ako chrám Notre Dame za celú Európu…

+

Keď si denník SME namýšľa, že „Fičí“ je o humore… ich abnormalita otravuje duše ľudí! – v tom sú si Kiska a SME duchovne príbuzní, kolegovci) V humore jestvuje aj kategória „krčmový humor štvrtej cenovej skupiny“, ale SME prinieslo novinku: humor kategórie „nevidíme dno a ešte je to hlbšie“! A aj pseudo-prezident Kiska robí rozhovory pre zahraničie v štýle smečka a jeho =fičí= !!!

     SME tvrdí o totálnej spodine v podobe „Fičí“: Slovenský mediálny priestor je opäť bohatší, konkrétne o jeden webový portál, zameraný predovšetkým na mladšie ročníky, ba je určený všetkým, ktorí už majú dosť nezáživného spravodajstva aj »prehnaného« bulváru.

„Zameriavame sa na mladých ľudí, ktorí sú zvyknutí na internete tráviť veľa času. Chceme im ponúknuť zábavný a inšpiratívny obsah.“ ((Škoda, že denník SME takto núka výkaly slovenským občanom!))

A pseudo-prezident Andrej Kiska si namýšľa, že Slovensko bude otravovať ešte viac než to robí smečko či eNko.

Že by sa občania-voliči ešte stihli spamätať, kým dôjde k voľbám?

Minirekapitulácia o slovenských boľševikoch vraj demokratickej opozície

26.01.2020

Najprv trochu teórie, nech sa vyhneme nejasnostiam. Boľševizmus je spoločenstvo ľudí, snažiacich sa vo svojej činnosti prejaviť strategické záujmy (údajnej) väčšiny, nezávisle od toho, viac »

Kompliment? Keď já ti nevím Karle!

24.01.2020

A vrabce čvirikajú, že tu máme medzinárodný Deň komplimentov, ktorý údajne vznikol v roku 1998 na základe iniciatívy Američaniek Kathy Chamberlin(ovej) z Hopkintonu v štáte New Hampshire viac »

Boris Strugackij a môj list mu do nebíčka

22.01.2020

(´fašizmus?´) meniny Zora, 25. tevet 5780, Slnko vyšlo 07:16 a zapadlo 16:24, v katolíckom kalendári si pripomínam mučeníka Vincenta a grékokatolíci Timoteja aj Anastáza Perzského. "Tak ako viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).