Založ si blog

0, 58 € za týždeň? Za vaše klamstvá a zavádzanie? !

Údajne môžeme získať predplatné za sme už za 0,58 € za 1 týždeň. Fakt? A to je špeciálna zľava (že by skôr „zprava“, veď nie sú žiadni ľavičiari!) za to, že nasajeme klamstvá, zavádzanie, výmysly, hoaxy, fake news a smetiarske prieskumy trhu, pridáte aj osočovanie nevinných, ohováranie bežných smrteľníkov, posudzovanie aj odsudzovanie politikov, ktorí nie sú tak dokonalí ako istá kandidátka na prezidenta Zuzanka Č., ktorá je evidentne podľa vašich snov?

Zaiste je toho omnoho viac a táto smrteľná koncentrácia denníka SME rozožerie úplne každého človeka – jedného prv, druhého neskôr, tamtoho na druhý deň a tých najviac odolných až po týždni?

Vaše heslo, SMEtiari, „Získajte prístup k tisíckam prémiových článkov ročne za najvýhodnejšiu cenu“, nič neprezrádza o tom, akú lúčavku kráľovskú to ponúkate!

Uznávam, že nie je v silách jedného autora dať absolútne dokonalý obraz škodlivosti a nebezpečnosti SME – takže iba miniatúra v podobe krátkeho článku.

Už viac ako rok od vraždy pána Jána Kuciaka (analytika Aktuality) sypete v SME na svoje obete toľko klamstiev a podlostí – a áno, efektne dokonalých, alebo aspoň usilujúcich sa o dokonalosť – niečo v tom štýle, ako vystupuje takmer dokonalá cyborg-kandidátka na prezidenta SR pani Z. Č.

Ale nie všetci sú slepí, nie všetci sú hluchí, nie všetci majú trepanáciu mozgu, nie všetci prišli o svedomie, nie všetci sa zapredali za boh-vie-čo a boh-vie-koho…

Váľali ste špinu na koalíciu (špeciálne na R.F. a R.K.) celý rok, neospravedlnili ste sa za obviňovanie za inkriminovanú vraždu a aj keď už prokuratúra s vyšetrovateľmi pokročila, vy stále trváte na svojom.

Najčerstvejšie ste prišli s prznením a očierňovaním Šefčoviča:

„Rezeň sa stal vďačnou paródiou na prezidentského kandidáta SMERu, ktorého vládna strana vytiahla priamo z Európskej komisie, kde je podpredsedom zodpovedným za energetickú úniu.

V Šefčovičovej prezidentskej kampani je rezeň synonymom premeny uhladeného euroúradníka na vizuálne žoviálne pôsobiaceho politika, ktorý má rád ľudové jedlá, vykrúca staršie dámy na oslavách MDŽ a ako absolvent prestížnej komunistickej školy v Moskve objavil v sebe zrazu zápal pre ochranu kresťanstva.“

0,58 € za týždeň? A za čo, za vaše klamstvá a zavádzanie?!

„Z európskeho politika sa stal v krátkom čase konzervatívny, národne orientovaný politik, ktorý zastáva kresťanský pohľad na morálno-etické témy,“ hodnotí Šefčovičovu premenu sociológ Martin Slosiarik. ///Koľko dostal pán Slosiarik eur za túto morálnu ideu? Či profesionálne tajomstvo, chránené zákonmi SR?

0,58 € za týždeň? A za čo, za vaše klamstvá a zavádzanie?!

SME: „Napriek premene niekdajší favorit prezidentských prieskumov verejnej mienky zaostáva o viac ako 20 % za čoraz populárnejšou pani právničkou ((CYBORG???)) Zuzanou Čaputovou, podpredsedníčkou Progresívneho Slovenska.“

Že by „progresívne Slovensko“ a cyborg-pani Z.Č. bola spolu-produktom denníka SME, ktorý má priniesť bohatú úrodu???

     0,58 € za týždeň? A za čo, za vaše klamstvá a zavádzanie?!

Na sme.sk SME mohli nájsť aj: Nie je to tak medzi Božími prikázaniami. Ako môže biskup podporovať kandidáta SMEru. Liberalizmus nie je hriech. Štát ani cirkev by nemali prenasledovať hriešnikov. Tí, keď chcú dosiahnuť odpustenie, sa musia sami napraviť. Tým nehovorím, že by štát nemal trestať zločincov. Kňaz ich môže vyspovedať a odpustiť im hriechy (nie zločiny, tie podliehajú ľudskej spravodlivosti.)

     0,58 € za týždeň? A za čo, za vaše klamstvá a zavádzanie?!

Na stránke sme.sk SME mohli nájsť aj: 1. Kandidatúru na prezidenta oznámil až v januári 2019 ako jeden z posledných kandidátov. Pritom len v septembri 2018 ohlásil v Bruseli kandidatúru na inú funkciu – na lídra európskych socialistov v tohtoročných voľbách do EuroParlamentu. Svoju kandidatúru stiahol o 2 mesiace neskôr (v novembri 2018) keď bolo jasné, že jeho protikandidát Timmermans získal podporu socialistov z väčšieho počtu krajín, vrátane nemeckej SPD. Vychádza mi to tak, že pozícia slovenského prezidenta bola pre Šefčoviča až DRUHÁ najlepšia voľba po tom, čo mu tá prvá nevyšla. Ide po funkciách, nie za srdcom.

Autor tohto článku nebude voliť Šefčoviča, ale ani nie pani cyborg-Z.Č.

Na stránke sme.sk SME mohli nájsť aj pokračovanie: 2. Na EuroKomisára bol prvýkrát nominovaný slovenskou vládou v roku 2009, a potom znovu v roku 2014, tzn. v oboch prípadoch za vlády strany SMER. Jeho základný plat v EK za posledných 10 rokov bol na úrovni „cca“ 20-25 tisíc € mesačne (verejne dostupná informácia). Po započítaní všetkých dodatočných prídavkov a paušálnych náhrad, jeho celkový príjem za posledných 10 rokov mohol byť na úrovni 2,5 až 3,0 milióny €. Príjem mu nevyčítam – mal štandardný plat člena EK. Vychádza mi to ale tak, že Šefčovič má byť Smeru za čo vďačný. A veľmi.

Autor tohto článku nebude voliť Šefčoviča, ale ani nie pani cyborg-Z.Č.

Na stránke sme.sk SME mohli nájsť aj pokračovanie: 3. Všetci SME videli, ako dlho sa SMEru nedarilo nájsť vhodného kandidáta. Kto vie, možno Šefčovič kandidoval na lídra európskych socialistov preto, aby sa VYHOL SMEráckej nominácii na prezidenta. Keď mu to v novembri nevyšlo, viem si živo predstaviť, že ho SMEr požiadal o prezidentskú kandidatúru ako protislužbu za lukratívne miesto v Bruseli za posledných 10 rokov. Tým, že ju prijal, získal (podľa mňa) nálepku spoľahlivej a užitočnej bábky, ktorej lojalita ku strane bude vždy väčšia ako lojalita k vlastnej krajine. Nemyslím si, že takýto človek má morálne predpoklady zastávať úrad prezidenta SR a reprezentovať ma ako občana tejto krajiny. Som pre neho len druhá priorita. Prvá bude vždy ich strana.

Autor tohto článku nebude voliť Šefčoviča, ale ani nie pani cyborg-Z.Č.

Na stránke sme.sk SME mohli nájsť aj pokračovanie: 4. Vychádza mi to tak, že Šefčovičova situácia zosobňuje súkromnú dilemu nominantov SMEru, ktorí (možno) boli kedysi slušnými ľuďmi. Na zahraničných pozíciách, ktoré vyžadujú skutočných demokratov, a nie len nominantov národných vlád, sa presadzujú ťažko. Možno je to spôsobené tým, že sa nevedia zbaviť korupčnej nálepky resp. podozrenia, že si kariéru vybudovali na základe lojality, a nie vlastných schopností. To je tá drsná =pravda= – bez SMEru sa inde nevedia presadiť. Preto potom dúfajú, že sa o nich SMEr postará doma. Tak, ako sa postaral o Pokladníka, ktorý si to teraz mieri do Národnej banky SR po tom, čo mu nevyšla kandidatúra na šéfa Eurozóny. Náhoda? Ťažko. Len pred niekoľkými týždňami SME boli svedkami toho, ako sa Najväčší snažil zabetónovať na Ústavnom súde SR na 12 rokov ((povinných 15 rokov praxe prevýšil omnoho viac – ako potvrdil národný kandidát pán Harabin)). Na Európsky súdny dvor to ani neskúsi. Vie, že by sa mu tam za chrbtom vysmiali. V prípade, že sa tento príspevok zázrakom dostane k Šefčovičovi, tak mám na neho priamu výzvu: Odstúpte, pán Šefčovič. Máte za sebou 10 rokov pôsobenia v EÚ, ktorá je založená na ochrane ľudskej dôstojnosti, ľudských práv, slobody, demokracie a právneho štátu. Odstúpte z prezidentskej kampane a odíďte so vztýčenou hlavou ako =slušný= človek. Ako niekto, kto je hodný pozície podpredsedu Európskej komisie. V opačnom prípade ten SMErácky zápach zo seba nikdy nezmyjete. Budete len ďalšia užitočná bábka ktorá vrátila protislužbu, a zároveň zradila všetky európske hodnoty ktoré posledných 10 rokov (naoko) reprezentovala. Vyberte si, Pán EUROKOMISÁR. A nebojte sa! ((Koniec úryvku, ktorý sa dal prečítať na stránkach SME.sk))

     0,58 € za týždeň? A za čo, za vaše klamstvá a zavádzanie?!

A čo SME-obľúbená pani Z.Č.?

Presne tak! Človek je v plameňoch, reve od bolesti a zúfalstva a miesto vody sa dočká iba vety: „Ticho, prosím“. To je riešenie pani prezidentskej kandidátky Zuzany Čaputovej, žijúcej v nejakom paralelnom časopriestore, kde síce vidí toho človeka, čo trpí a zmieta sa od bolesti, ale plameň – príčinu – tam vôbec nevidí… Nechce.

„Slušnosť nie je slabosť“ vraví Čaputová. Klame ako SME. Keď odvádzali do Osvienčimu obete Hitlera – aj od nich sa čakala slušnosť – a oni boli slušní, oni pokorne a slušne nastupovali do vagónov sme Osvienčim.

…spolupráca… zmena k lepšiemu (pre koho a za koľko a komu nie a komu áno, pani cybor-Z.Č.?)

…ofenzíva… proti mimo/vládkam a novinárom… ČO TO TREPE?!!! Pani cyborg-Z.Č. to má niekým nadiktované? Nemá?

Splieta piate cez deviate a trepe a trepe!

„Nezabúdajme, kto SME a kam patríme!“ Pani Čaputová nemá ani páru ani nepáru.

„Boj o záchranu planéty?“ O čom to – u nás zomierame od biedy a núdze a ona sa trápi planétou?

„My musíme dokázať, že sme slušní…“ Pani cyborg-Z.Č. – mnohí chcú emigrovať, ako to vy a SME a ďalší obdobní vyhráte!

…postaviť sa zlu a prekonať ho! Slušne a nenásilne sa postaviť zlu a prekonať ho? Čo to trepete, pani cyborg-Zuzka Č.?

Čo z toho, že údajne má ona súcit s mnohými, ale samotná politika je v iných rozmeroch – my si vyberáme prezidenta! A nie cyborga v ženskej forme.

„Progresívne Slovensko“ sú ako slniečkári – oni sa nechcú venovať negatívnym veciam – ale to ako samy zmiznú?

Cyborg-Čaputová bola do jari 2018 v letargii (ako to hovorí na svojom videu) – robila pre Via Iuris. Nemusela nič robiť (brigádovať)… Ocko všetko dal.

„Smrť jedného je tragédia, smrť miliónov je štatistika!“ (Stalin) a nepriamo aj cyborg-Čaputová.

„Smrť jedného nás prebudila z letargie“ …Čaputová…

„Prinavrátenie slušnosti?“ – Pani Čaputová, o čom to klamete? Aj vy čítate SME? Dlhodobé pôsobenie SME? A teraz aj =progresívne= akože-Slovensko?

Z.Č. praktizuje selektívny súcit. Z.Č. by mala hovoriť len o sebe, že sa prebudila z letargie (lebo niekto sa prebudil z bludov už v roku 2014, keď =Západ= na čele s USA zrealizovali „farebnú“ revolúciu v Kyjeve) a že dovtedy nevidela kvantá tých mŕtvol, ktoré salámovo genocíduje súčasný proti-ľudský kapitalistický režim, ktorý si vyštrngali sami ľudia na námestiach a ktorý tu bol nainštalovaný už dávno pred založením SMEru…

     0,58 € za týždeň? A za čo, za vaše klamstvá a zavádzanie?!

…čiže =slušnosť= znamená zničiť každého, kto nie je liberálne pozitívny a jednoducho ich treba zaškatulkovať podľa =slušných= a eliminovať ostatných, toto je predstava všetkých =slušných= ľudí ohlupovať a klamať v záujme =slušnosti= je taký istý zločin ako kradnúť, lebo nakoniec, keď už budú iba =slušní= ľudia, tak potom už nebude nikto, kto by povedal Pravdu nahlas (presne ako rozprávka cisárove nové šaty) no a vtedy slušní ľudia dovedú dokonca svoje predstavy o =slušnosti= ovce ovce ovce len jedno – nedovoľte, aby =slušní= ľudia tohto typu (cyborg-čaputová) nikdy nemohli praktizovať svoju =slušnosť= a už vôbec nie z pozície ústavného činiteľa. Zobuďte sa už konečne, voliči, ešte Vám to nestačí tie prázdne frázy, kydanie a hlúposti, čo tu povedala, no podľa mňa, ani komunistický pohlavári nedokázali toľko prázdnych rečí dať do tak kompresného časového úseku, a to sa oni učili dosť dlho hovoriť a hovoriť a nič nepovedať, nie, toto nikdy, už stačilo snobisticko-liberálneho SMErovania.!

     0,58 € za týždeň? A za čo, za vaše klamstvá a zavádzanie?!

SME: Keď je znechutenie z Fica autentickejšie než rezne. Šefčoviča znásilňuje vlastný tím.

PROPAGANDA! Fotka na R. Fica býva na stránkach SME zásadne taká, ktorá ho znázorňuje negatívne, ktorá ho zosmiešňuje, zhadzuje. Lebo SME. Najskôr zaznieva štátnická znelka, premiér si podáva ruky s robotníkmi a baníkmi, odovzdáva kvety počas estrád MDŽ, otvára novú prevádzku. A následne v prestrihu uvoľnená atmosféra 2 dlhoročných priateľov, v pozadí busta Štefánika, miniatúra sochy Svätopluka, slovenská a európska vlajka a v popredí naľavo a vpravo ležérne oblečený Marek Maďarič. Propaganda v duchu SME.

     0,58 € za týždeň? A za čo, za vaše klamstvá a zavádzanie?!

SME: Je Krym ruský alebo ukrajinský? Pýtali sme sa prezidentských kandidátov (video)

Rýchle otázky, rýchle odpovede. A vari nebolo legálne Referendum za prítomnosti medzinárodných pozorovateľov? Videli SME to v televíznych novinách väčšiny slovenských TV. Až následne presadilo USA spolu s Bruselom, že bude sa hovoriť o anexii a o okupácii. Propaganda v duchu SME.

     0,58 € za týždeň? A za čo, za vaše klamstvá a zavádzanie?!

SME: Niekdajší disident a dlhoročný kresťanskodemokratický politik =pán= František Mikloško v rozhovore hovorí aj o vzťahu k arcibiskupovi Bezákovi, o tom, že kresťania tápajú, a mnohí z nich preto volili Vladimíra Mečiara a Roberta Fica, ale vyznáva sa aj z priateľstva s liberálmi. Denník SME ho oslovil v rámci rozhovorov s kandidátmi na prezidenta, ktorí mali v prieskumoch podporu vyššiu ako päť percent. – Nič o tom, ako pyšný F.M. sústavne (spolu s V.Palkom) tvrdí, že „po páde komunizmu“, hoci komunizmus na tejto planéte nikdy nejestvoval. PROPAGANDA SME!

     0,58 € za týždeň? A za čo, za vaše klamstvá a zavádzanie?!

     STĹPČEK ŠÉFREDAKTORKY SME: „Kam ťahá Ficov klan túto krajinu? Lustrácie sú symptómy policajného štátu.“

Že SME vyhadzovalo autorov zo svojich stránok? Že nechali iba tých, ktorí boli plne v súlade so snami aj záujmami SME? Že cenzúra alias likvidácia akýchkoľvek príspevokov v diskusiách, ktoré sa SME nepáčia – pripomína skôr časy diktatúry proletariátu na čele s komunistami a početnými kolaborantmi (medzi ktorými boli aj mnohí novinári!)? A SME brojí proti akýmkoľvek reguláciami štátu, ktoré by brzdili sprisahanecké maniere SME a im podobných…

     0,58 € za týždeň? A za čo, za vaše klamstvá a zavádzanie?!

Žiaľ, takto by sa dalo pokračovať sústavne ďalej, ale to je už otravné, zaoberať sa SME a ich propagandou, ich klamstvami, ich snami o budúcnosti, kde budú mať navrch len oni a im podobní či ich klony…

…a ich propagandistického =ja=…

(Chybička se vloudí. Ať tě nesežere! 4.časť) Nie je žiadnou novinkou, že sa stále vždy nájde pomerne dosť lumpov, ktorí škodia, ubližujú, krivdia, zavádzajú, klamú, ničia atď. Človek by sa mal celoživotne učiť obrane proti chybám, omylom, bludom, prechmatom, kotrmelcom, lapsusom.

Toto nie je vedecká štúdia a budem písať zdanlivo »halabala«, ale netreba sa vopred obávať, veď aj na vrchol osemtisícoviek je viacero trás a aj dôchodca môže chodiť do svojej „samošky“ viacerými cestami…

+

     Pozrite si video: Zuzana Čaputová – zobudená z letargie? ((Technická poznámka – LINK je zámerne nespojený, takže kto to chce vidieť, musí si najprv spojiť a na youtube zhliadnuť/pozrieť: https://www. you tube. com/ watch? v=sDjiM 2P8W-o ))

 

end

 

Minirekapitulácia o slovenských boľševikoch vraj demokratickej opozície

26.01.2020

Najprv trochu teórie, nech sa vyhneme nejasnostiam. Boľševizmus je spoločenstvo ľudí, snažiacich sa vo svojej činnosti prejaviť strategické záujmy (údajnej) väčšiny, nezávisle od toho, viac »

Kompliment? Keď já ti nevím Karle!

24.01.2020

A vrabce čvirikajú, že tu máme medzinárodný Deň komplimentov, ktorý údajne vznikol v roku 1998 na základe iniciatívy Američaniek Kathy Chamberlin(ovej) z Hopkintonu v štáte New Hampshire viac »

Boris Strugackij a môj list mu do nebíčka

22.01.2020

(´fašizmus?´) meniny Zora, 25. tevet 5780, Slnko vyšlo 07:16 a zapadlo 16:24, v katolíckom kalendári si pripomínam mučeníka Vincenta a grékokatolíci Timoteja aj Anastáza Perzského. "Tak ako viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).