Založ si blog

Ing. Andrej Kiska a jeho imitation of sanctity

(Pôvodne »Kto z vás je bez hriechu, nech prvý hodí po nich kameňom.«) Keď som si prečítal „tie veci“, ktoré vypustil smerom k verejnosti kiskoidný prezident, tak prvá myšlienka znela: „Čo? Vari nemá živého boha pri sebe?!“

Nuž, stávajú sa aj také veci.

((„Každý človek má 3 charaktery: jeden, ktorý ukazuje, jeden, ktorý má, a jeden, ktorý si myslí, že má.“ (Alphonse Karr aj pre Ing. A.K.))

Ani pri sebe, ani vedľa seba, ani pod sebou, ani v sebe, lebo býva aj tak, že niekto odoženie od seba boha a ešte aj slobodne. Ako tvrdia kresťania: nemôžeš slúžiť dvom pánom zároveň – buď slúžiš mamonu alebo bohu, obom súčasne sa nedá…

Bol presne neurčitý MOMENT, keď som si naivne namýšľal, že TERAZ je tá chvíľa, kedy môže kiskoidný prezident, ale aj zarastený bajúzatý ex-ukrývač daňových dokladov pod akousi strechou (ktorý ziskoidne vlastní najmenšiu politickú stranu v okolí 333 svetelných rokov v Kozme), pridajme aj Riška, ktorý má držať balónik, potom Ľubomír prihorlivý odpočúvač svojich vlastných kolegov, prípadne otec mnohých krásnych zdravých detí a sympatizant šarmantných žien, potom exmanželka kanadského prinášača bombového materiálu analytikovi („na prípadnú obetu?“) a mnohí ďalší aj nemenovaní, ktorí BEZ DÔKAZU vykrikovali spoza DAVu, ktorí sa soros-sériovo zorganizovali ako radiačné prvky v americkom/ruskom/čínskom výbuchu tesne pred podpísaním zmluvy o neútočení jadrových striel – – – BOLA ŠANCA na zmier, na extra-super krátke PARDON „tak sme sa sekli“… Nevyšlo to a vopred sme sa extravagantne radovali až sa nám z kečky parilo a až sme zvracali svoju radosť, keď sme si predstavovali, že MY nahradíme zničených koaličníkov – ficovcov, bugárovcov, dankovcov.

Som pohoršený, pretože virtuálna tretia svetová začala presne tam, kde na pár sekúnd zamrzla – KTOSI mal eminentný záujem rozpáliť hladinu horenia.

Lk 17, 1-6: Potom povedal svojim učeníkom: „Nie je možné, aby neprišli pohoršenia, ale beda tomu, skrze koho prichádzajú! 2 Tomu by bolo lepšie, keby mu zavesili mlynský kameň na krk a hodili ho do mora, akoby mal pohoršiť jedného z týchto maličkých. 3 Dávajte si pozor! Keď sa tvoj brat prehreší, pokarhaj ho! Ak sa obráti, odpusť mu! 4 A keď sa aj sedem ráz za deň prehreší proti tebe a sedem ráz sa vráti k tebe a povie: »Ľutujem,« odpusť mu!“ 5 Apoštoli povedali Pánovi: „Daj nám väčšiu vieru!“ 6 Pán vravel: „Keby ste mali vieru ako horčičné zrnko a povedali by ste tejto moruši: »Vytrhni sa aj s koreňom a presaď sa do mora,« poslúchla by vás. (Koniec citátu Lk 17, 1-6)

Je možné, že NIEKTO ENORMNE SILNÝ je nedočkavý ako štvorročné decko, ktoré nedostalo čokoládové pralinky, kvôli ktorým sa už naplakalo až až vyše práva.

Kiskoidný prezident jednoznačne podporil konšpiračné médiá SR, ktoré priaktívne horlivo  informujú (fantazírujú, fabulujú, konšpirujú a je možné, že aj sú aktívne zapojené do konšpirácie) o podpredsedovi parlamentu Martinovi Glváčovi zo strany Smer-sd, ktoré ignorujú objektívnu realitu – že pán Glváč nemal ani ATÓM tušenia, že komunikoval s osobou, ktorá bola zadržaná aj obvinená z možnej objednávky sprostých zákerných vrážd (iniciály A.Z.)…

Niektoré médiá si zaiste povedali, že železo sa kuje za horúca a čo tam po tom, že ešte neskončilo vyšetrovanie, ešte ani súd nezačťal – ALE – oni už vedia, KTO je vinný, kto je adeptom na vyhadzov na smetisko dejín.

Aj kiskoidný prezident musel MINIMÁLNE šípiť, že celou svojou váhou »osobnosti« (?) BORÍ či RÚCA jeden z PILIEROV DEMOKRACIE !!!

Aký pilier demokracie mám na mysli? Prezumpcia neviny. ((Dôležitý rozdiel – iné je posudzovať svetské právo a iné je posudzovať svoju či blížneho morálnosť – A – či som náročný iba k druhým a seba vyviňujem, kým sa to len dá???))

Prezumpcia neviny. Ak by mal problémy s pamäťou, ak poradcovia majú práve krátku dovolenku, mohol poprosiť univerzitnú knižnicu, nech mu zapožičajú slovník cudzích slov. Alebo by mu z úradu vlády SR vyhľadali na internete – čo to znamená. Alebo mal poprosiť o IQ taxík pána Kuliho Desmodovie.

Viaceré médiá Slovenska, bulvárny denník SME nevynímajúc, už niekoľko dní štvavo píšu o tom, ako pán Glváč so Zsuzsovou komunikoval nielen cez SMS správy, ale aj sociálne siete. Že ju nepoznal pod občianskym menom a priezviskom? Že sa vydávala za kohosi iného, že imitovala bohvie akú bytosť a prosto a jasne imitovala čosi/kohosi, čo mohlo viacerých chlapov zaujať – lebo vonkajšia povrchná krása môže nalákať mnohých mužov – ktorí nikdy pápežovi neprisahali SVÄTOSŤ a málokto by „nenaletel“… Samozrejme, že najprv detinsky a zdĺhavo zapieral – ZAISTE sa hanbil a najradšej by sa schoval do myšej diery, ktorá nikde ani imaginárne nejestvuje. Áno, zapieral, neskôr prišiel aj s tvrdením, že do nej zapojil aj tretie osoby a v strede týždňa povedal, že o komunikácii vedelo aj Vojenské spravodajstvo. Nuž hej, z takej hanby sa ťažko vymaňuje.

Rád by som za všetkých tých oklamaných a zneužitých mužov vyriekol spolu s Pánom Ježišom Kristom: »Kto z vás je bez hriechu, nech prvý hodí po nich kameňom.« (!)

Je kiskoidný prezident SR bez hriechu? Ja ako občan, ktorý som volil A.K. si vyčítam voľbu… (Ak má problém kancelária kiskoidného prezidenta SR s rébusom – čo je a čo nie je HRIECH – nech sa obráti na arcibiskupa, ktorý isto bude vedieť poradiť, hoci sám bol už vydieraný a vie si predstaviť, aké to je, keď je niekto obviňovaný bez dôkazov, bez súdu, bez vyšetrovania a bez ľudskosti)…

Je… ((Prípad pozemku Veľký Slavkov je azda učebnicovým príkladom podvodu, ktorý poukázal na niektoré praktiky organizovaného zločinu. Pozemok zdedil pán MUDr. Ján Franc v roku 1998 po otcovi. Tak ako otec, aj on ho naďalej na základe zmluvy prenajímal poľno-družstvu z obce Mlynica. Pozemok nikdy nepredal, ďalší vlastníci sa k nemu nemohli dostať inak ako podvodom, čiže protizákonne. V roku 1999 vznikla firma Agras, s.r.o., dnes už nejestvuje, privlastnila si pozemok pána Franca.  Údajne vydržaním, čo je nonsens, nakoľko pán Franc pozemok vedome vlastnil a prenajímal družstvu z Mlynice. Navyše nadobúdateľ porušil hneď 1. pravidlo pri vydržaní nehnuteľnosti: nemohol mať dobrú vieru (ako predpoklad oprávnenej držby), teda presvedčenie, že nekoná bezprávne, keď si prisvojuje určitú vec. Oprávnená držba sa musí opierať o právny titul, formálne správny, neplatný, či domnelý a súčasne musí byť poctivá v zmysle existencie dobrej viery držiteľa. Ešte v tom istom roku firma Agras, s. r. o. predala pozemok Júliusovi Sirockému, ten ho už po 6 dňoch =vlastníctva= posunul obchodníkovi s úrokmi, dnes prezidentovi A. K. Budúci »dobrý anjel« a prezident SR kúpil pozemok o rozlohe 1,2 Ha za 54 tisíc SK a nejaké drobné. Dnes je z pasienkov asi iba náhodou =lukratívna= lokalita. A náš anjelík presviedčal, že on nič, on muzikant. »Bože, no tak bol naivný, no a čo? « A obchodník  také chyby nerobí? Tak si iba nevšimol, že v kúpnej zmluve k predmetnému pozemku chýba číslo listu vlastníctva. Ako keď ľud pred rokom presviedčal, že v žiadnom prípade nie je daňovým previnilcom a ľutoval obdobne ako B… Zdá sa, že »dobrý anjel« si big verí. V diskusnej relácii »rtvs« O 5 minút 12, venovanej 100. výročiu vzniku Československej republiky,  pán A. K. povedal, že Masarykovo „Nebát se a nekrást!“ platilo vždy a platí aj dnes. Citát Masarykovho syna Jana: „Pravda zvíťazí, ale dá to fušku!“))

Je Igorko bez hriechu? Je Ľubomír bez hriechu? Je Riško bez hriechu? Je otec mnohých detí bez hriechu? Je nejaký iný pán poslanec NR SR totálne bez hriechu? Všetci ste takí svätí, že by ste na pokyn Pána Ježiša Krista vrhali kamene? Ja sám seba viním kvôli voľbe A.K. – ale to mi treba riešiť pri najbližších voľbách.

.

„V situácii, keď predstavitelia štátu klamú, je ich usvedčovanie z klamstiev verejným záujmom. Preto nestačí pokrytecky sa rozčuľovať nad únikmi informácií z vyšetrovacích spisov a pripisovať ich spravodajským hrám,“ napísal Ing. Andrej Kiska na svojom FaceBookovom profile.

Takže tu máme kontrarevolúciu či revolúciu? Máme tu pokus o prevrat? Čo to má byť? Čo to je?

Predstavitelia štátu klamú o tom, že sú plní hormónov alebo chlípnej/sexuálnej žiadostivosti, takže dokázali naletieť podaktorí špeciálni poslanci dnes už odhalenej Alene Z. – pričom sa nič ASI nestalo v zmysle – že by niekto sexoval ako neverný manžel, ba ani sa nič špeciálneho nezosnovalo – ALE to teraz nádherne poslúži kompromitácii, poslúži to na vyvolávanie vášní, vyvolanie demonštrácií – však ako ste sa to VY =sprisahanci= dlhodobo a komplikovane učili aj pripravovali?

Prečo nikto z vás nepoložil otázku: „Prečo ten Fico reálne nenaštartoval vyšetrovanie sprisahania?!“

Že by zistil topoľčiansky birmovanec a gymnazista – ako obrovsky rozbujnel tábor sprisahancov? Že je to v takom dokonalom prevedení a rozsahu, aký nikto nikdy nedá do poriadku?

Bodaj by som sa mýlil. Kto po takom niečom túži? Alebo sprisahanci našli niečo tak megalitické na Roberta, že ešte aj filmy v štýle HOROR sú iba odvarom z odvaru?

Kiskoidný prezident SR azda nepozná božiu myšlienku: „Všetko, čo sa týka druhých, môžete robiť iba s ich súhlasom.“ – iba vycítil (vydumal?) aj s poradcami, že by bolo vhodné získať čím viac občanov na „našu“ stranu – v čase, keď sa to darí žltým vestám vo Francúzsku, obdobným sorosovským akciám v Srbsku alebo Rumunsku a všelikde inde…

Kauza za kauzou podľa prezidenta VRAJ ukazuje, že štát ignoroval, či priamo kryl organizovaný zločin a ústavní činitelia udržiavali kontakty, ktoré ich navždy diskvalifikujú z verejného života. VRAJ.

Že je to dom postavený na piesku – to ho nezaujíma. Že štát sme my všetci a že funguje napriek snahe sprisahancov/médií a napriek enormnej snahe zahraničia (nech je za tým ktokoľvek, hoci aj Santa Claus so svojou pani manželkou)?

Ktosi z kiskoidných hejterov sústavne opakuje výčitku – a bol Kiska odsúdený? Morálka však nie je zvedavá na odsúdenie súdu a konečný verdikt, lenže ani nie je zlučiteľná s krivým obvinením. Ak tu máme Kohosi/Mnohých, ktorí chcú „čisto“ a takmer „sväto“ nahradiť akože-fuj-koalíciu, tak to nemôže dosahovať ako učebnicovo-ukážkový mafiánsky CELOK/konglomerát zločineckých spojencov – takže nech mi znovu niekto nevyčíta, že som =smerák= alebo obhajca mafiánov! Nie! Ak túto spoločnosť niekto chce očistiť, povzniesť na vyšší LEVEL, ak chce občanom tejto republiky zachovať nádej na progres k lepšiemu – tak v žiadnom prípade nie ešte odpornejšími prostriedkami/spôsobmi a cestičkami – morálnosť nemorálnymi krokmi? ((Tu nejde o prvoradý CIEĽ totálne zlikvidovať človeka alebo skupinu, nejde o nenávisť alebo túžbu po smrti kohosi, nejde o extrémne podoby akoby stredovekého riešenia problémov – ale – ak komusi ide o vyššiu kvalitu, o progres pre CELOK, tak nikdy nie hriešnymi/negatívnymi alebo pochybnými spôsobmi/krokmi a tak podobne – a Orwellovo vymenenie jedných prasiatok za ešte nenapapkané prasiatka – by bol teoreticky ten najmenší problém – ide o budúcnosť aj bytie SPOLOČNOSTI…))

To by totiž mohlo ublížiť v podstate všetkým t.j. celej SPOLOČNOSTI neodhadnuteľne a extra-hrozne negatívne, že sa z toho nespamätáme 20-30 rokov… (!)

.

„Prvým krokom na ceste k dôvere je začať hovoriť poctivo a priamo,“ konštatuje prezident Kiska. Ale bez toho, že by šiel príkladom.

Prečo mám pocit, že voľby prezidenta sú za chvíľu a ON =by mal= iba udržovať oheň a krb a po voľbách ísť kade-tade?

.

Odvolávka na apel ducha morálnosti… Mt 12, 33-35: Vypestujte dobrý strom a bude dobré aj jeho ovocie, alebo zasaďte zlý strom a bude zlé aj jeho ovocie. Lebo strom možno poznať po ovocí. Hadie plemeno, ako môžete hovoriť dobre, keď ste zlí? Veď z plnosti srdca hovoria ústa. Dobrý človek vynáša z dobrého pokladu dobré veci a zlý človek vynáša zo zlého pokladu zlé. (Koniec citátu Mt 12, 33-35)

(((z technických príčin krátené/zostručnené)))

„Zlý človek predpokladá, že všetci ľudia sú jemu podobní.“ (Gruzínske príslovie)

„Have no fear of perfection – you’ll never reach it.“ (S. Dalí)

.

Minirekapitulácia o slovenských boľševikoch vraj demokratickej opozície

26.01.2020

Najprv trochu teórie, nech sa vyhneme nejasnostiam. Boľševizmus je spoločenstvo ľudí, snažiacich sa vo svojej činnosti prejaviť strategické záujmy (údajnej) väčšiny, nezávisle od toho, viac »

Kompliment? Keď já ti nevím Karle!

24.01.2020

A vrabce čvirikajú, že tu máme medzinárodný Deň komplimentov, ktorý údajne vznikol v roku 1998 na základe iniciatívy Američaniek Kathy Chamberlin(ovej) z Hopkintonu v štáte New Hampshire viac »

Boris Strugackij a môj list mu do nebíčka

22.01.2020

(´fašizmus?´) meniny Zora, 25. tevet 5780, Slnko vyšlo 07:16 a zapadlo 16:24, v katolíckom kalendári si pripomínam mučeníka Vincenta a grékokatolíci Timoteja aj Anastáza Perzského. "Tak ako viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).