Založ si blog

V kauze Ali Ajuška mám pár naivných otázok

Keď som si prečítal základné info o „komunikácii Aleny Zs“, tak mi okamžite vyvstali otázky: „A to čo, SME vari v Libérii, v Burundi, v Guinea Bissau?!“ To páni novinári aj politici či prokurátori nikdy nesledovali detektívky, kriminálky, thrillery? Nikto nemá hlbšie znalosti o praktikách zločincov?

Prečo mi to celé pripomína skôr dôkaz toho, že KTOSI pre opozíciu alebo pre záujmy KOHOSI spoza hraníc, KTO potreboval ráznu ZMENU (odchod „SMErákov“, predčasné voľby, skompromitovanie či zlyhanie buď celej koalície alebo aspoň najslabšieho BODu vládnych síl) – neváhal ani na okamih s prípravou vraždy Kuciaka – ALE AJ – do celého PLÁNu isto patrili aj prípravné činy k budúcemu zámernému vydieraniu, a to sa bez imitovania v štýle „Áno, ja som Ali Ajuška a som seriózna, som výhodná osoba pre budúcnosť A PODOBNE“ – takže, ak niekto Z NICH (ktorí sa akokoľvek dostali ku komunikácii s Ali Ajuškou) bol taký čistý a nevinný („neskúsený“), že by mu nikdy v živote ani na okamih nenapadlo, čo za ŽUMPA sa ho ide KOMUNIKAČNE dotknúť – tak prečo sa to zveličuje?!

A čo to máme za poriadky, že v televízii v hlavnom čase vystúpi matka zavraždenej a robí si paralelnú bojovú úderku ako keby vedela viac, než najinformovanejší JEDINEC zo všetkých, ktorí do celej kauzy boli zainteresovaní či informovaní z titulu svojej profesie???

Nesmrdí to po amorálnosti? Nie je to čudné? Nedokážem si plne predstaviť, že by som ja stál kdesi na ulici a s neskrývaným potešením rozprával pre akúkoľvek televíziu – fakt tomu nerozumiem – je to súčasť akejsi pomsty? Domnieva sa tá pani, že tým dôjde ku vzkrieseniu zavraždenej, ak sa bude aj ona podieľať na informačnom linčovaní alebo je to SPRAVODLIVOSŤ v štýle Západu? Je to takto v USA? Je to takto v Západnej Európe?

Neohrozuje to legitimitu prokurátorsko-súdneho procesu…?

Ak tí, ktorí s touto osôbkou, ktorá sa skrývala za nick Ali Ajuška (Alena Zs. obvinená z objednávky vraždy) komunikovali, ale nebolo to s plným vedomím a plnou aktívnou vedomou účasťou – tak je to poľahčujúca okolnosť?

Ako je možné, že nejaký novinársky tím miesto toho, aby rešpektoval klasické vyšetrovanie, tak robí ČOSI, čo AZDA hraničí s praktikami mafiánov alebo špiónov alebo spoluaktérom… (?)

Zlyhali (asi za úplatu?) znalci? Od nich to majú? Alebo prezrádza niekto z oficiálnych štruktúr/zložiek?

A ako majú dokázať tí, ktorí s ňou nič nespolupracovali a nič s ňou nevykonali – že nemali byť ako alebo prečo vydierateľní?

Takže – čo ak toto všetko je len drobnou súčasťou MEGA-PLÁNu, kde v prvom štádiu dali zavraždiť Kuciaka+Kušnírovú, no teraz je len jeden z mnohých krokov (mnohých mnohých mnohých) – dôkladne pripravený a dôkladne realizovaný práve tými, ktorí to všetko vymysleli a aj objednali – ALE hlavným nebola vražda, ale RÁZNE ZMENY na SLOVENSKU?! (?!)

Vanek komunikoval „raz za čas“, netušil a je vyradený. Beriem to, ak ide iba a jedine o vylúčenie možnosti toto zneužiť proti doterajšiemu vyšetrovaniu – ALE – Vanek neurobil nič extra… Bol jedným zo zámerov urobiť „čo najviac škody“ aj takýmto spôsobom „kade tade“?

SMErák Glváč pravdepodobne takisto netušil, o koho ide a tiež nič sa nemuselo stať – zámer však bolo ASI: „Namočte niekoho zo SMErákov a čím vyššie bude postavený, tým lepšie“ – a PLÁN KOHOSI sa zdarne plní. Je aj teraz naivné, ak sa R.F. pýtal, či to neaktivoval „S“ – ale mne osobne je ukradnuté, ako sa nejaká figúrka menuje, lebo tak či tak za ňou budú alebo mohli by byť reálni aktéri, ktorým to má priniesť vopred stanovené bonusy! (?)

Prečo z nás zase „celá tá BANDA všivavá“ robí blbcov či ovčanov, SME vari v Libérii, v Burundi, v Guinea Bissau?!

DOKEDY ešte budú otravovať celú našu spoločnosť???

 

Minirekapitulácia o slovenských boľševikoch vraj demokratickej opozície

26.01.2020

Najprv trochu teórie, nech sa vyhneme nejasnostiam. Boľševizmus je spoločenstvo ľudí, snažiacich sa vo svojej činnosti prejaviť strategické záujmy (údajnej) väčšiny, nezávisle od toho, viac »

Kompliment? Keď já ti nevím Karle!

24.01.2020

A vrabce čvirikajú, že tu máme medzinárodný Deň komplimentov, ktorý údajne vznikol v roku 1998 na základe iniciatívy Američaniek Kathy Chamberlin(ovej) z Hopkintonu v štáte New Hampshire viac »

Boris Strugackij a môj list mu do nebíčka

22.01.2020

(´fašizmus?´) meniny Zora, 25. tevet 5780, Slnko vyšlo 07:16 a zapadlo 16:24, v katolíckom kalendári si pripomínam mučeníka Vincenta a grékokatolíci Timoteja aj Anastáza Perzského. "Tak ako viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).