Založ si blog

nebavili ma, nebavia ma amorálnosti politikov, nikdy nebudú

Tak údajne údajný Michal, údajne mladší havran (údajne občas vídavam údajných havranov počas údajnej zimy, ale všetci sa mi zdali len starými, aj to nie údajne) a ako niektoré červené jazyky tvrdia, že ide o údajného teológa a zaiste napísal aj akúsi knihu, ktorú som naisto nečítal a v rtvs moderuje, ba aj píše do štvavého denníka – tak ten práve zase šťavnato kydal na politika, ale takým amorálnym fortieľom, až pena fŕkala…

A že – podľa toho akože havrana – ktosi zarezáva 365 + 365 + 365 + 366 dní v macovom donalde a údajne aj allabendlich rabótajet a tak podobne aj o víkendoch, ba aj v lete čosi kamsi – nuž, ale ako sa domnievam akurátne – mal byť akože-novinárom alebo akože-teológom alebo akože-pisákom – a predovšetkým by musel byť tak enormne perfektným, ba až geniálne bezsvedomím ako je autor toho kydania na politika, ktorý fandí kapitáňom, ba ľjúbi óčeň russkuju dúšu, znáješ?!

Už dávno som nečítal toľko podlosti a pýchy – v tak nádherne literárnom šate – ale amorálne ako démonická škaredá pani, čo bozkáva smrti pazúre (smrť ako hriech, ako odpor voči Bohu Lásky) – démonov a diablov som vždy cítil údajne až na kilometre…

Údajný Michal, ktorý má prívlastok „teológ“ asi tak ako má Danko „kapitáňa“ – si stihol kopnúť aj do expápeža, však prečo nie?! Veď bludná Beatka ho bude aj s ďalšími najatými obhajovať akože demokrata akože slobody – hoci, keby videli pani Demokraciu a pani Slobodu, potentoXXXX by sa na to tatam!

Tituly?

Evanjelium podľa Matúša 7. kapitola, 15-20: Varujte sa falošných prorokov, ktorí prichádzajú k vám v ovčom rúchu, ale vo vnútri sú draví vlci. Po ovocí poznáte ich. Či oberajú z tŕnia hrozno alebo z bodľačia figy? Tak každý dobrý strom rodí dobré ovocie, ale planý strom rodí zlé ovocie. Nemôže dobrý strom donášať zlé ovocie, ani planý strom donášať dobré ovocie. Každý strom, ktorý nerodí dobré ovocie, vytnú a hodia do ohňa. Tak teda po ovocí poznáte ich. (koniec citácie) Takže ma nezaujíma titul Riška ani šašoviča, ba ani titul Lucie kanaďanovskej, ani titul rezidenta a ani titul môjho suseda – rozhoduje o tom, kto je kto – titul? Koľkí z vás, páni a panie opozičníci ste plní diabolskej zášte, nenávisti, ba až hnevu na seba samých, že ste neschopní prísť pred voličov s takým programom a takou fazonoiu, ktorá by zaujala bežných smrteľníkov voličov??? ( ! ! ! )

Nakoľko o koalícii, ba aj o Dankovi, je mediálne „na tony“, tak v tomto článku budem písať viac o opozícii – takže tie tituly – odmyslime si tituly a čo vám zostane? To štvanie, tá zloba, tie husté reči okolo? Toľko hnusu?

Opozícia ako jeden starý havran, čo si vraví, že je mladý havran a úradníci mu musia dopisovať mladší – za ostatných približne pol roka či sedem mesiacov – nedokázala nič iné, než krivo obviňovať, hromžiť, zavádzať, využívať mediálne postupy, ktoré ich naučili – už len odhadnúť, či sa dá znovu-obrodiť OPOZÍCIA?!

Ak sa niekto z opozície, niekto z tých krikľúňov mediálnych trúb, prípadne pán Andrej pozemkový akože-anjel – kto z nich sa ospravedlnil Ficovi a koalícii? Kto z nich sa aspoň náznakom vrátil k priznaniu, že bol omyl spájať vraždu Kuciaka (a jeho milej) s koaličníkmi?!

Pripusťme čo len na okamih, že koalícia nie je svätá. Neviem, kto z koalície o sebe tvrdil, že je údajne svätý – ale opozícia ako jeden havran hrala a hrá celý čas divadlo – kde sa vydáva sama seba za svätých,. Hoci vedia, že nie sú svätí, no hrajú divadlo o svätosti naďalej!

Prečo?

A aj k tomu údajnému havranovi starému, čo si píše akože-mladší: Keby sa to rozčuľoval niekto iný ako „TEN“ havran, niekto s titulom prof. respektíve doc. pred menom a DrSc. za menom, mohol by som kritiku údajného Danka akože-akceptovať, ALE pokiaľ sa rozčuľuje skrachovaný postgraduálny akože-študent akože-miško údajne havran mladší, absolvent „Univerzity Marca Blocha“ v Štrasburgu (údajne vo Francúzsku, údajne Zem), ale žiadny vedecký článok z teológie nikdy nenapísal, čiže pri svojom mene pod článkom podvádza v oveľa väčšej miere ako tí, ktorých on kritizuje. Ale tie reči o tom, že praktizuje kresťanstvo? To nemyslíte vážne, drahá opozícia a údajne bludná Beatka – musel by žiť kresťanstvo, aby mal právo povedať či napísať, že praktizuje niečo – obdobne ako naša drahomilovaná opozícia, ktorú by bolo treba celú vymeniť, lenže oni všetci údajne tvrdia, akože ju nemožno, lebo je nenahraditeľná!
Ale čo možno čakať od údajného človeka, ktorého akože dedo bol za údajnej 1. slovenskej republiky VRAJ spoluvlastník akéhosi hotela s televíznym názvom GrandHotel v Starom vraj Smokovci kdesi v Tatrách a jeho údajná babička bola údajnou riaditeľkou toho vraj hotela. GrandHotel v Starom Smokovci bol, okrem iného, výberovým zariadením SS-waffen – tak šepkajú zlé jazyky tohto časopriestoru.
Vraj akožemiško havran bol v nejakých voľbách do údajného Európskeho parlamentu 6. júna 2009 na 1. mieste za občiansko-liberálnu stranu LIGA (aj Boh vie o tom, len ja nie). LIGA získala v týchto voľbách 0.001 % hlasov vtedy akože hlasujúcich voličov. Teda skrachovaný študent-doktorand, údajne skrachovaný „teológ“ a skrachovaný politik, čo ho nadobro poznačilo prehĺbením zloby a nenávisti, ale napokon sa ešte viacv vyučil v tom, ako iných obviňovať z toho, v čom je on sám akože preborník – tak vravia údajne niektorí nemenovaní.

V totalitných časoch, keď sme niektorí mohli cestovať tak akurát do Maďarska, Bulharska, či do Merkelinho NDR (tam sa pripravovala ako zatočí s celou Európou a pomstí tak svoju matku!), tak otec mladšieho havranka si chodil po Západe, kedy sa mu vraj zachcelo a kde sa mu zachcelo, alebo skôr, kde mu »isté zložky« údajne prikázali. Pre koho jeho otec asi tak pracoval? To zanechá stopy!

Takže, nech si havran mladší neuvádza pri svojom mene »Autor je teológ a spisovateľ«, ale: »Autor je nedokončený akože-študent, skrachovaný imitátor-teológ a skrachovaný politik, ktorý iných politikov buď chváli jedna radosť alebo haní ako kapitáňa.«

Z akéhosi neznámeho interview havranček zanôtil, že teológia je viac o ľuďoch – to ako keby povedal, že veda o potkanoch je vlastne vedou o opozičnom náítlaku v parlamentoch, najmä v slovenských…

Nuž, keby ktorýkoľvek teológ kdesi inde vo svete chcel naozaj myslieť vedecky a kriticky, tak by azda aj pochopil, že aj boh je „starý mytologický materiál“. Keď chcú v Štrasburgu, aj kdekoľvek inde, naozaj skúmať akože vedecky a údajne aj kriticky, tak ich jedinou šancou, aby teológia obhájila svoje postavenie v 21. storočí, je konečne pochopiť, že boh je vždy starý „mytologický materiál“, lebo „Ja som“ stvoril aj svet aj čas aj život aj politikov a aj opozičných politikov Slovenska…

Načo teológ prekrúca významy slov? Teológia je náuka o bohu. Náuka o človeku sa nazýva antropológia. A veda o opozičníkoch Slovenska sa možno volá havranológia, alebo že by som sa mýlil?

(úryvok z biblie) Prís 26, 17-27: Kto sa mieša do sporu, ktorý sa ho netýka, je ako ten, kto chytá túlavého psa za uši. 18 Ako šialenec, čo strieľa ohnivé strely a šípy, 19 je človek, ktorý klame svojho blížneho, a potom povie: Ja som len žartoval.20 Kde niet dreva, hasne oheň, kde niet ohovárania, tíchne svár. 21 Čím je uhlie pahrebe a drevo ohňu, tým je škriepny človek pri rozdúchavaní sváru. 22 Slová ohovárača sú ako pochúťka, zostupujú až do útrob tela. 23 Zaliečavé pery so zlým srdcom sú ako oblievka na hlinenej nádobe. 24 Kto nenávidí, pretvaruje sa svojimi perami, ale vo svojom vnútri prechováva klam. 25 Keď vraví ľúbezným hlasom, never mu, lebo v srdci má sedem ohavností. 26 Niekto sa skrýva za pretvárkou, ale v zhromaždení vyjde jej zloba najavo. 27 Kto kope jamu, padne do nej, kameň sa privalí na toho, kto ho váľa. (Koniec citácie Prís 26, 17-27)

+

Krátky výňatok z dnešného dňa – – – K slovu sa prihlásil Andrej Danko (jeho meno drnčí aj bez titulu a kohosi aj tri tituly nemajú žiadny cveng). „Počuli sme slová na jednej strane plné pátosu, na druhej strane zákerných narážok. Ťažko sa reaguje na ženu, ale ja dnes zareagujem ako predseda parlamentu, predseda strany, poslanec a otec. Znova ste ukázali, že vám nejde o Slovensko a krágľujete ľudí bez rozsudku, ale stačí vám len novinový článok,“ uviedol terajší predseda NR SR, ktorý ako tak zatiaľ je prekážkou sorosovskej promigračnej politiky likvidácie domorodých občanov. „Bez riadneho konania chcete terorizovať ľudí. Hovoríte o slušnosti, no sami ju nemáte.“

14:38 Ku slovu sa prihlásil poslanec pán Robert Kaliňák a zas to bolo bez titulu (iní majú tituly a figu z toho). „Pobavilo ma vystúpenie Zsolta Simona. Ste zhmotnením, karikatúrou korupcie. Ste jediným, kto sa stal ministrom vďaka kupovaniu poslancov. Vedeli ste to, lebo vám to povedali,“ povedal nespravodlivo obviňovaný poslanec.

15:35 „Niet väčšieho škodcu oficiálnej zahraničnej politiky Slovenska, ako je Andrej Danko. Ak nerátame fašistov v parlamente, ale tých nikto zatiaľ neberie vážne,“ povedal v rozprave Martin Poliačik, kedysi kamarát šašoviča.

15:59 „Zasmradil a zdúchol, ako to zvykne robiť,“ otvorila svoj prejav svätá poslankyňa SaS Jana C. a mimikou upozornila všetkých svojich kolegov-opozičníkov, či jej dostatočne silno svieti svätožiara, že inak by musela poprosiť svojich démonov, nech zaberú naplno. Okrem toho čítala Dankovi (ktorý dokázal svojimi činmi, kto je a že nepotrebuje tituly a v konečnom dôsledku urobil pre SR dosť – už tým, ako oklieštil zlostné prejavy šašoviča a jeho kumpánov, ktorí nie sú ani náhodou svätí) odkazy od ľudí, ktorí reagovali na jej výzvu na sociálnej sieti – že si ich vyvolala pomerne komplikovane, nie je predmetom tohto blogu.

16:22 „Nie je pravda, čo Danko tvrdil. Kompilácia nebola povolená ani v roku 2000,“ povedala v rozprave svätá Lucia a zamávala krídlami. (koniec literárnej časti zvanej fantastika gotického veku).

Kto / čo – teológ (niehavran), teológovia

Do koho / do čoho – do teológa, do teológov

Dám teológovi, dám teológom

Koho / čo – teológa, teológov

O kom / o čom – o teológovi, o teológoch

S kým / s čím – s teológom, s teológmi

Líder a majiteľ neObyčajných akože-ľudí a údajne nezávislých vraj-osobností uzavrel magisterské štúdium v roku 1998 prácou „Daňový systém a jeho vplyv na podnikateľské subjekty“. Prácu s takmer identickým názvom vydali v roku 1997 pôvodní autori Pavol Kárász st., Pavol Kárász ml. a Juraj Renčko. Ide o zhodu okolností, reagoval šašovič.

„Ak mne chce ktokoľvek dávať akékoľvek otázky na detektore lži, tak akceptujem jedine otázky od predsedov politických strán a tých ľudí, ktorí pôjdu na detektor lži s týmito istými otázkami,“ reagoval šašovič.

To je borec! Koľko dlhých dní venoval ťažkému nácviku ako sa odoláva svetu pravdy a netreba ani pokračovať, ak nechceme pokračovať v skrývaní sa pred mafiánsko-svätcami súčasnosti…

A že vraj nebolo žiadneho sprisahania? Stačilo pozerať istú nemenovanú tlačovku na ta3 – už dostali aj Lajhčáka a kotlebu! Strach a hrôza!

Kto chce, nech si povie – to sú všetko iba také ihranie sa a zábavky!

Mimochodom – ak viete, koľkých a za koľko a kde a čo kúpil ten exhebrej (ku ktorému sa ani Netanyahu nehlási), ktorého tak všetci opozičníci zvelebujú – dajte mi vedieť – ale aby som nebol zle pochopený:  „Nebavili ma, nebavia ma údajné amorálností politikov a nikdy nebudú!“

     (Jn 8, 44-47: Vaším otcom je diabol a vy chcete plniť túžby svojho otca. On bol vrah od počiatku a nezotrval v pravde, lebo v ňom pravdy niet. Keď luhá, hovorí zo seba, lebo je luhár a otec lži. Ale ja hovorím pravdu, a preto mi neveríte. Kto z vás ma usvedčí z hriechu? Prečo mi neveríte, keď vám hovorím pravdu?! Kto je z Boha, počúva Božie slová. Vy nepočúvate, lebo nie ste z Boha.“)

     IDEA na ZÁVER): Neposudzujte a neodsudzujte, ak „dokonale“ neviete, prečo a za akým účelom k niečomu došlo.

*

Tento článok už nemienim naťahovať ani za peniaze Schwartza newyorkského

Keď záchrancu asi nikto nezachráni

23.08.2021

Priznávam sa, že vôbec neviem, ako toto popísať a vystihnúť. Pred týždňom som sa vracal z centra mesta a celkovo som dumal nad X vecami, čo ďalej, čo nezabudnúť, čo vynechať, ako zvládnuť nenapísaný „program“ a totálne som si neuvedomil, že práve zažívam úpal… vonku bolo odhadom 32 stupňov a ten stav som si nevšímal príliš dlho… Po príchode [...]

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

thumbnail image001, pr, nepouzivat

Pellegrini: Noha slovenského vojaka na Ukrajinu nevkročí

27.02.2024 19:04

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Peter Pellegrini trvá na tom, že Slovensko nebude posielať svojich vojakov na Ukrajinu.

Michal Šipoš

Koalícia plánuje ukončiť parlamentnú schôdzu, tvrdí Šipoš

27.02.2024 18:04

„Parlamentné vrabce čvirikajú, že v stredu chcú páni poslanci ukončiť túto schôdzu, pretože idú prezidentské voľby," uviedol poslanec hnutia Slovensko.

Poľsko, NATO

Prídu špeciáli či ženisti? Kto pošle na Ukrajinu vojakov a čo na to Rusko?

27.02.2024 17:23

Experti pre Pravdu vysvetlili, ako by západné jednotky mohli pomôcť Kyjevu, a či je reálne, že ich niektoré štáty nasadia.

Rusko, Moskva, Ukrajina, protesty

Režim v Rusku sa snaží zlomiť všetok odpor. Prenasleduje už aj rodiny oponentov vlády

27.02.2024 16:45

Ruské úrady začínajú prenasledovať už aj rodiny a príbuzných oponentov režimu.

matthew1801

boh stvoril humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1401817x
Priemerná čítanosť článkov: 4551x

Autor blogu