Založ si blog

Satirických 33 paralelných svetov prezidenta A. K.

Tých rôznych teórií o paralelných svetoch a súbežných dimenziách je neuveriteľne veľa a všetci sa zhodujú, že to, čo ich spojuje, je minimálny počet 33 až po možné nekonečno. Ak môžete, nestrácajte svoj drahocenný čas čítaním týchto subjektívnych taľafatiek, ktoré si berú za satirický terč renitentného A. K., ktorý občas pôsobí proti vláde SR…

V tejto satire najprv: „náš svet“

Prezident Slovenskej republiky pán A. K. si pred časom, po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, vyžiadal od Slovenskej informačnej služby SR  informácie o pôsobení talianskej mafie u nás. Prezident A. K. tvrdil, že do rúk sa mu dostali dokumenty, ktoré opisovali podvody s agrodotáciami, obsahovali mená zainteresovaných, sumy, názvy firiem. Prezident A. K. obviňoval políciu, že nekoná, tá však jeho slová poprela.

Po tom, čo sa začala spomínať talianska stopa a talianska mafia, ktorej sa analytický »novinár« Ján Kuciak vo svojich článkoch venoval, vyžiadal si A. K. od Slovenskej informačnej služby SR informácie o jej pôsobení u nás. To, čo dostal na stôl, ho vraj šokovalo – písal A. K. pre publikáciu, ktorú VRAJ pripravuje kašírovaný „DenníkN“.

Pozoruhodné!

Nie je v našom svete – čírou náhodou – alebo – úplne jednoznačne jasné, že ak je niečo tajnou službou, tak zistenia obdobnej služby sú pred verejnosťou aj pred zahraničím UTAJENÉ?! Ak by to bolo pre účel všeobecného informovania, dostali by to všetky relevantné médiá?

V paralelnom vesmíre číslo 4 je už prezident SR vo väzení, pretože ani prvý muž SR nemá absolútne právo porušovať svojvoľne a kedykoľvek prijaté zákony SR.

V paralelnom vesmíre číslo 7 číta pán A. K. nasledujúci list:

»Post prezidenta Slovenskej republiky nie je osobným postojom. Je to štátny úrad SR, kde jeho predstaviteľ je hlavným garantom pre zastúpenie záujmov všetkých ľudí v štáte SR. Je prvým občanom SR a zároveň azda neoficiálnym ombudsmanom Demokracie. Alebo by aspoň mohol byť.

Bohužiaľ, výkonom tejto funkcie sa na míle vzdialil od ideálu. Andrej Kiska si sprivatizoval post prezidenta SR a jeho postoje v mene nemenovanej zámorskej veľmoci počas výkonu funkcie mu vyniesli „čestný“ titul hovorca poradcu Bútoru. Jeho správanie sa v mnohých otázkach javí ako nesvojprávne, je to skôr správanie sa duševného roľníka. Obmedzeného, hlúpeho, arogantného…“

Pán A. K. likviduje – podľa neho – neadekvátny list. A nič sa nedeje.

V paralelnom vesmíre číslo 9 dostal prezident A. K. infarkt, ale zdravotná pomoc neprišla včas. Pohreb bude o desať dní.

V paralelnom vesmíre číslo 12 o tri sekundy vybuchne v bezprostrednej blízkosti prezidenta A. K. bomba. Bezvládie bude trvať, kým sa nezíde NR SR…

V paralelnom vesmíre číslo 15 premiér SR pán Robert Fico tvrdí, že prezident Andrej Kiska nedostal správu o prepojení kalábrijskej mafie na vládne špičky SR, ale iba 12 základných informácií, pričom tie sa začínajú rokom 2000. K správe prezidentovi poslala SIS aj sprievodný list, v ktorom sa píše, že je to výhradne základný sumár správ za mnohé roky, nikde sa však nepíše, že je to správa o prepojení mafie a štátu v SR.

Informácie, ktoré prezidentovi A. K. odoslala SIS ešte v marci, sú predmetom vyšetrovania či akcií tajných a boli definované ako prísne tajné, pokračoval premiér Robert Fico. Prezident tak podľa neho chce opäť zneužívať správy, ktoré dostal. „Chápem, že je to blog opozičného denníka, ktorý je súčasťou údajne pripravovanej knihy, ale chcem vyvrátiť, že by prezident dostal konkrétne informácie o prepojení mafie na vládu SR. Dostal 12 čiastkových informácií, ktoré sa týkali osôb, o ktoré sa zaujímal, a boli datované od roku 2000,“ dodal premiér SR Fico a poprosil médiá, aby apelovali na pud sebazáchovy nezodpovedného prezidenta, ktorý koná proti Slovensku.

V paralelnom vesmíre číslo 17 sa koná práve demonštrácia pod oknami obydlia pána prezidenta SR, ktorý sa stále volá A. K.:

Demonštranti počúvajú –

»Prezident, ktorý je obyčajný vlastizradca a niekdajší úžerník, čo ožobračil mnohých ľudí na pôžičkách a 100 % úrokoch, nevie zo seba vypotiť ani jedno jediné slovo, všetko mu musia písať na papier vopred a ani to nevie normálne prečítať, často kokce ako nejaký analfabet! My nechceme neschopného prezidenta! Chodí aj do kostola, hoci nežije v súlade s božou vôľou a tvári sa ako svätý pri našich katolíkoch, od neho to vnímame ako trik na oklamanie naivných a jemu podobných farizejov. Podporuje terorizmus Erdogana a Porošenka, ilegálnych migrantov, zadĺženosť SR a skrýva sa pod falošnou tvárou, za svojou pochybnou nadáciou akože dobrým anjelom, čím ešte uráža aj ríšu anjelov, ktorí majú ľudstvu pomáhať!«

Pohľad na plagáty ODSTÚP, ZMIZNI!, PRESTAŇ! Odstúpiť!

     V paralelnom vesmíre číslo 21 číta a aj konzultuje pán A. K. nasledovný list:

»Ako prezident SR ste priamo podriadený Ústave SR, všetkým platným zákonom SR a môžete čeliť hrozbe odvolania z funkcie pred skončením volebného obdobia ľudovým hlasovaním a prezidenta SR možno stíhať iba za úmyselné porušenie Ústavy SR alebo za vlastizradu.

Mám dôvodné podozrenie, že ako prezident porušujete Ústavu SR, ste v spojení s cudzou mocou a vykonávate príkazy cudzej moci, ktoré sú proti záujmom Slovenskej republiky. Rovnako mám podozrenie, že ako prezident, svojou činnosťou podporujete prejavy extrémizmu, fašizmu a neonacizmu. Podporujete porušovanie ľudských práv a nabádate k porušovaniu ľudských práv iné osoby.

Tieto podozrenia sú zároveň podozrením, že svojou činnosťou ste naplnili skutkovú podstatu spáchania trestného činu vlastizrady, podľa § 311, Trestného zákona SR.

Vyzývam vás pán A. K., aby ste všetky svoje skutky dostatočne zargumentovali a jasne zdôvodnili, a tým váš úrad očistili od všetkých podozrení. Ako prezident SR ste povinný odpovedať na tieto otázky, pretože ste boli zvolený v demokratických voľbách a zodpovedáte sa za svoje konanie všetkým občanom SR…

V paralelnom vesmíre číslo 23 sa práve vládnym lietadlom vracia pán Andrej Kiska s premiérom Ficom a ministrom vnútra Kaliňákom z krátkej dovolenky z Vladivostoku, kde rokovali s ruským prezidentom Putinom o rozšírení vzájomnej ekonomickej a kultúrnej spolupráce.

V paralelnom vesmíre číslo 27 upratujú vyšetrovatelia vo vyšetrovacej väzbe krv po mučení nenapraviteľného väzňa, ktorý sa nechce priznať k vlastizrade.

V paralelnom vesmíre číslo 28 sa koná rozhovor prezidenta SR pána A. K. s mladučkým novinárom J.K. o tom, ako to napísať na webe, aby sme sa zbavili nenávideného predsedu vlády pána Františka Miloška, ktorý stál na čele KDH.

V paralelnom vesmíre číslo 29 sa pripravuje celá Slovenská republika na prijatie kráľa Salmana zo Saudskej Arábie.

V paralelnom vesmíre číslo 31 práve dopadá strela stredného doletu na budovu NR SR, všetci ústavní činitelia sú už v bunkroch.

V paralelnom vesmíre číslo 32 pán A. K. nie je prezidentom. Na hrade pôsobí František Miloško.

V paralelnom vesmíre číslo 33 je prezidentom pán Štefan Harabín a celá Slovenská republika funguje tak, ako má. Slovensko patrí medzi 5 najúspešnejších štátov „Spojených štátov európskych“.

 

(The End)

 

 

Video nesúvisí priamo s článkom, ale so samotným pojmom paralelné svety, dimenzie

 

 

Keď záchrancu asi nikto nezachráni

23.08.2021

Priznávam sa, že vôbec neviem, ako toto popísať a vystihnúť. Pred týždňom som sa vracal z centra mesta a celkovo som dumal nad X vecami, čo ďalej, čo nezabudnúť, čo vynechať, ako zvládnuť nenapísaný „program“ a totálne som si neuvedomil, že práve zažívam úpal… vonku bolo odhadom 32 stupňov a ten stav som si nevšímal príliš dlho… Po príchode [...]

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

LOZ, TK, lekári, výpovede, vyjednávanie,

Najziskovejší v zdravotníctve nie sú už len zubári. Pozrite si, kto má tržby v desiatkach miliónov a kde sú najvyššie marže

27.05.2024 08:35

Vďaka starnutiu populácie, vyšším zárobkom a lepšej informovanosť obyvateľstva sa môžu podnikatelia v zdravotníctve tešiť neustálemu finančnému rastu.

France Belmondo Tribute

Vydražili skúter, na ktorom francúzsky prezident tajne jazdil za milenkou. Kto ho kúpil a čo s ním urobí?

27.05.2024 08:00

Na trhu ojazdených vozidiel by stál od 1300 do 4000 eur, ale toto je Rolls-Royce medzi skútrami, tvrdí dražiteľ o stroji, ktorý má najazdených už 34-tisíc kilometrov.

Papua New Guinea, zosuv pôdy

Zosuv pôdy na Papui-Novej Guinei zavalili najmenej 2000 ľudí, oznámili úrady OSN

27.05.2024 07:44, aktualizované: 08:09

Sobotňajšie správy hovorili o 670 obetiach.

tornádo SR

Tornáda a tlakové níže si v USA vyžiadali najmenej 15 obetí

27.05.2024 06:42

Podľa predpovedí sa riziko nepriaznivého počasia v pondelok presunie do Severnej Karolíny a Virgínie.

matthew1801

boh stvoril humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1414276x
Priemerná čítanosť článkov: 4592x

Autor blogu