Založ si blog

Únos? Intuitívne – neverím vám ani váš nos medzi očami

Vietnam? Únos? Kali? Má to ten istý »rukopis« ako sprisahanecká láva okolo Kuciaka. Nuž, keď som videl všetkých tých „ctihodných“ poslancov v TA3 a dával som dosť dobrý pozor na všetko, čo sa vydávilo do éteru, prečítal som si dostupné info.

Moje písanie je založené na iracionalite.

Dôkazy? Nebláznite! Ak by som mal ja nejaké dôkazy, musel by som byť práve na úteku kamsi do neznáma, kde by ma nikto nenašiel, kde by siom dokázal prežiť kratšie alebo dlhšie obdobie – bez záruky dožiť sa roku 2012.

Ja všetkým tým, ktorí sa ostatných 24 hodín prejavovali s neskrývanou radosťou proti súčasnej vládnej koalícii, ktoirí si už medlia ruky s víziou pádu vlády, s túžbou zavretého ex-ministra vnútra SR, pána R.K., NEVERÍM neverím, NEVERÍM a neverím.

Takže pocity, tušenia, domnienky – aj keď nepodložené, aj keď bez istoty čohokoľvek.

Novinára Kuciaka nechali na objednávku zavraždiť profesionálnymi zabijakmi a vlastne je jedno, či to bol 1 alebo 2 alebo viac ľudí, či to bol Kórejčan, Číňan, Američan, Juhoameričan, alebo bez štátnosti a pasu.

Boli za tým nadnárodné sily a celosvetové záujmy, preto tá dokonalosť vykonania a azda žiadne stopy. Doma dosť príživníkov, ktorí sa chopili príležitosti.

Prešli dni, týždne a výsledok takmer nulový, iba čo sa zmenila osoba predsedu vlády, osoba na ministerstve vnútra a pád vlády žiadny. Ešte aj to truľkovské občianstvo sa nenechalo otatárčiť v takej miere, ako sa plánovalo!

Dnes nie je problém objednať si v plnej anonymite riešenie akéhokoľvek problému – ak máte dostatok peňazí – a rébus „ako zhodiť vládu Slovenskej republiky“ sa v pohode dá vyriešiť.

Na webe sa dalo prečítať, že onen Vietnamčan – pán Trinh Xuan Thanh (51 rokov) stál v minulosti na čele dcérskej spoločnosti štátneho ropného podniku PetroVietnam a zastával tiež vysoké funkcie v komunistickej strane Vietnamu.

Po protikorupčných opatreniach z krajiny utiekol do Nemeckej spolkovej republiky ((pozor – ako sa nechalo počuť spravodajstvo RTVS, tak takmer 25 % obyvateľstva NSR je pôvodom nenemeckým, z toho je viac ako 4,5 milióna Turkov, mnoho ďalších národností a aj islamistov, zaiste aj Vietnamcov sa tam nájde dosť)), kde požiadal Trinh o politický azyl.

Pre podozrenie, že spoločnosti PetroVietnam spôsobil stratu zhruba 137 miliónov eur (a teda aj štátu!), bol na neho vydaný zatykač a Vietnam požadoval oprávnene jeho vydanie. Predtým, ako bolo o jeho azylovom konaní rozhodnuté, zrazu zmizol aj spolu s priateľkou a o niekoľko dní sa obaja objavili vo Vietname. Tamojšej polícii sa vlani 31. júla sám vzdal. Za korupciu a zlé hospodárenie bol odsúdený na dva doživotné tresty.

Väčšina krajín, ktorým by nejaký občan spôsobil škodu 137 miliónov eur – by ho odsúdila a bolo by amorálne ho kryť, lebo zlodejov kedysi stínali, minimálne zatvárali.

Iracionálne či pocitovo by som sa nečudoval, ak by toto celé bolo iba súčasťou pošpinenia slovenskej vlády – pretože komusi záleží na tom, aby v blízkej dobe odsunul vládu, ktorá bráni budúcnosť EÚ, kde každý štát »ochotne« prijme značné počty ilegálnych migrantov – je jasné, že by sa oficiálne nazvali „utečenci“.

Je to v intuitívnej rovine vyšší level, než rozmer samotnej Európy a vôbec by som tam nepchal Sorosa (jedine ako miniatúrnu až mikroskopickú súčasť omnoho komplexnejšieho celku) – je to „čosi“, o čom sa o 100 alebo X rokov bude hovoriť tak málo pravdivo ako o vražde Kennedyho či o oblasti 51 v USA…

Rímske právo malo jednu zo základných poučiek (pilierov?) – sudca sa mal dopytovať seba aj iných – „KOMU TO OSOŽÍ“ ?

Tak atentát na Kuciaka, ale aj súčasná VRAJ-spoluúčasť Kaliňáka na únose Vietnamca Trinh Xuan Thanha – aj jedna aj druhá kauza evidentne nemá s koaličnou vládou ani zrnko prachu.

A čudujem sa, prečo niektoré občianske združenia, prípadne nespojení protestujúci nežioadali opozíciu, abu odstúpila – že veď v tej zlatej »Západnej Európe« je obvyklé, ak odstúpia tí, ktorí vo voľbách neuspeli – tak prečo Matovič, Galko, Remišová, Sulík, Nicholsonová a aj ostatní, ktorých si nebudem vybavovať – prečo neumožnili ostatným, aby napravili ich chyby – a že nech príde takzvaná „nová krv“ – či to nebude tým, že »zlatá Západná Európa« sa napodobňuje len vtedy, kjeď sa to komusi hodí. Ešte aj svetoborný havran rýpe iba do koaličníkov, sťaby opozičníci boli eschatologicky svätožiariví!

Zazneli hlasy, aby bola daná ochrana tým, ktorí údajne prehovorili pre novinárku z denníka en – kto komu zaručí, že buď ich nezlákali na vidinu veľkého balíka peňazí, alebo ich vydierali, alebo sa im vyhrážali?! A že to urobili tí »medzinárodne nadnárodní« s pomocou našej neschopnej alebo všetkého-schopnej opozície?!

Nie je extra-ľahulinko možné, aby do lietadla nastúpil niekto bez akejkoľvek kontroly. Stroj tiež odlieta z jedného letiska a smeruje na druhé letisko (všade sú kontroly a zodpovední pracovníci), ktorého súčasťou je rovnako oddelenie príslušných colníkov, je tam aj pasová kontrola. To, že letí ministerské lietadlo, ešte neznamená automaticky, že posádka nemusí byť kontrolovaná, že neprejdú bezpečnostným rámom. Ako si predstaviť, že by sa niekto bez absolútneho vedomia „kompetentných“ dostal IBA TAK na palubu. Ak sa to stane, ide o zásadné zlyhanie pasovej a colnej kontroly, lenže to by sa už dávno vedelo. Pokiaľ k tomu dôjde s vedomím štátnych orgánov, je to naozaj zlé, pretože to posúva krajinu do niečoho, čomu sa hovorí štátom sponzorovaný zločin – a na toto mysleli aj tí, ktorí to celé plánovali a vykonávali – s plánom poškodiť vládu SR. Kvôli čomu by niekto takto riskoval, že nechá vyviezť cudzieho občana?

A je vysoko možné – že toho uneseného prešupli mimo schengen úplne inak, ale potrebovali to narafičiť AKOŽE to vykonali cez náš špeciál.

(Výrok prezidenta Kisku) „Ľudia majú nárok dozvedieť sa pravdu od slovenských vyšetrovateľov. Ak tomu niekto bráni, je potrebné prijať personálne opatrenia a odstrániť všetky prekážky poctivému vyšetrovaniu podozrení z účasti na medzinárodnom únose…“ – – – Prečo riskuje pán A.K.? Že by sa raz deti našich detí učili: a mali sme prezidenta, ktorý sa namočil a ani si nedal bacha, že sa v tom prihorlivo angažuje? Je to len iracionálny pocit, že sa mstí konkrétnym ľuďom za konkrétne činy, lenže na Spoločnosť ako Celok vôbec nemyslí… (?)

Záverom zopakujem – neverím vám ani váš nos medzi očami.

(napísal Matthew Di Mateo)

Minirekapitulácia o slovenských boľševikoch vraj demokratickej opozície

26.01.2020

Najprv trochu teórie, nech sa vyhneme nejasnostiam. Boľševizmus je spoločenstvo ľudí, snažiacich sa vo svojej činnosti prejaviť strategické záujmy (údajnej) väčšiny, nezávisle od toho, viac »

Kompliment? Keď já ti nevím Karle!

24.01.2020

A vrabce čvirikajú, že tu máme medzinárodný Deň komplimentov, ktorý údajne vznikol v roku 1998 na základe iniciatívy Američaniek Kathy Chamberlin(ovej) z Hopkintonu v štáte New Hampshire viac »

Boris Strugackij a môj list mu do nebíčka

22.01.2020

(´fašizmus?´) meniny Zora, 25. tevet 5780, Slnko vyšlo 07:16 a zapadlo 16:24, v katolíckom kalendári si pripomínam mučeníka Vincenta a grékokatolíci Timoteja aj Anastáza Perzského. "Tak ako viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).