Založ si blog

Pêle-mêle hlášky vetry tvrdenia

(Humor, satira, Paródia) „Kde sa na mna hrabe Ficó, ten na mna nemá! Šak len pováž, tá moja prátelka, čo my spáchala diplomofku, mi raz ukázala výrokuš: „If a little mafiosi is in custody, he’s got a problem. If a big mafiosi is in custody, there’s a problem for the police and judges.“ („Ak zadržia malého mafiána, má problém malý mafián, ak zadržia veľkého mafiána, majú problém sudcovia a policajti!“)

„A co ste si vy mysleli všické, že čo som robil celé té roky!

Ja som vždycenky študoval praktiky mafií po celém sviete, driloval som s detektorem lží, stretával sem od najmenšého pouličňáka až po Sorosa, šak aj Kiska bew od neho, čo si vy myšlice!

Čítaly sce, že kýs funkcionár ze špecializovaného súdu sa vyjadril pre médiá, že to né já som dal zavrec Lučanskýho, ale enem súd dal príkaz – no bodejc by né, ešce nebyly voľby a já sem to vidzeu, múj pán rohatej my to ukázau, já sem to naozaj vidzew dopredu a teším sa, že my to wychádza!

Pellého, Ficá, Kotlebú a jakéhokliv jiného sem mohew porazic enem tedy, že som ich totálne zmagoril a nechal sem pozatvárac policajtúv. Cez nich obviníme Robkov, Peťulíka a kohokoliv!

Sere mne jenom, že sem musel klamať s tým osmým písmenom, do kelu, šak ôsmé písmeno je Ď! Nuž ale vynašew sem se, zavolaly sme zahraničné úplatné sily jakože znalcov a tý nám doložyly pred ustráchanými sudcami, že osmé písmeno je „H“ hocyka nenyká! Háčko je až patnácté a Kotleba je nespravodlivo odsúdedzený a národ mi zobé z ruky, šycký sú tichó!

To já sem wícaz! A ne hentyká Ficó, ba ani Pellé! To já mohu ryžovac zlato!

Tomu Kotlebovi som prišil aj tých 14 nevinných slov akože za prachy sme ukecaly súdcov – keby ony vedzely, že tých 14 slov je naplno v súlade s Deklaráciou ľudských práv a Ústavou a Bibliou, šak by bol problém!

Ale ja, moja UMELÁ INTELIGENCIA ((to bola dobrá investícia – to má málokto – podaktorí to majú na zarábanie peňazí, ja to mám na získavanie mocy!)) a celá naša JUNTA najprv odstránime Kotlebu, potom Fica, potom Pellého a ostatný budú od strachu prdét granule!

Rehotal som sa celý pät minút, ked som si čítal to, čo vypotiw Fico na Tódovú a Záleskú. Šak jasné, že ony robá pre mna a aj pre Sorosa a my robíme za krásne penýzky od Sorosa a za ágétestíky a šycko za kóšer penáze, nykto nemóže nyč povedať na naše byznysy, lebo my to tu vedemééé!

__ MY SME TU DOMA!

     JA SOM TU WYTAZ! Na mna nykto nemá!

Odpusť mi, ó Pane rohatej, moje malé žartíky, ktoré si robím z Teba a ja Ti odpustím Tvoj veličizný žart, ktorý si urobil Ty mne, že sy my nedál vác mocy! A vác penazí – to si ako predstavuješ, ty rohatý mój Pán?!

A jak dobre, že takmer nykto neverý!? Šycy iba imitujú, to len já mám z teho zlatý dúl a je my dobreee… Ja som tu víťaz!

FYCÓ na mna nemá!

On neví, že ja som sy spracoval aj arcibiskupa, aj celú ich počmáranú kábeesku, bežný verácy nech sú ticho, väčšinu národa sem prerobew na jednu big veľkú otročenskú masu otrokú, ktorý za minimálnu mzdu sa budú nyčytyt a kapytalysty mi ruky a nohy pobozkajú a odvedú mne výpalné, inaky nech si idú do Číny, šlaka im ho tam!“

+

Na traktore sedí Igo,

preháňa sa rezko,

zrazu sa mu volant strhol,

do kríkov ho plesklo!

+

Ja, robot

Detektív: Ľudské bytosti majú sny. Dokonca aj psy majú sny na rozdiel od teba. Ty si len plechový stroj. Napodobenina skutočného života. Dokážu snáď roboti skomponovať symfóniu? Dokáže snáď robot na maliarskom plátne stvoriť umelecký klenot?

Sonny: A vy to dokážete?

Samozrejme, ja sa volám IGOR!

+

Igor povedal veľmi závažnú vec – Ako je možné, že nemal nikoho, kto by mu poradil, nech utečie hoci na Mars, ale né, on sa vráti a nechá sa mnou na diaľku zavraždiť! Videl si toľkú drzosť?! Mal použiť heslo: „Keď sa niečo zomelie, nehraj sa na hrdinu a rychle bež!“

+

„Mama vždy hovorila, že zázraky sa dejú každý deň. Niekto tomu neverí, no je to tak.“ „Veď hovorím – je to zázrak, že ma už dávno neobesili!“

+

„Bola moja najlepšia priateľka. Moja jediná priateľka.“ (Forrest Igor o Pavlínke) „Tak si zaslúži nakradnuté milióny – no – povedz, ty by si to pre ňu neurobil? Mne stačí, že škodím ľuďom kade chodím – to ti je pôžitok! Ešte aj pán lucifer belzebubský ma vždy chváli!“

+

„Nie som múdry (iba skromne – som geniálny! SOM BOREC!), ale viem, čo je sláva – a ešte niečo, keďže som Igor, tak mám všetkých vo svojej močy!“

+

„Mama hovorila, že človek má mať len toľko, koľko potrebuje. A zvyšok je na chválenie. A tie dokonale uliate prachy mi nikto nevezme – jedine že by ma povolali predčasne do našeho Pekla!“

+

„Byť idiotom nie je žiadna sranda, preto som sa rozhodol, že budem génius, hoci meno Igor – čo už, keď si to mama priala!“

+

„Všetci občas robíme veci, ktoré tak úplne nedávajú zmysel. Ale hlavne, že mi to vynáša – pozrite sa na toho Fyca, ako sa trasie od strachu! Jeho anjel mu asi prezradil, že po ňom páchne celé PEKLO od zlosti, že tak pomáhal obyčajným ľuďom!”

+

„Ale zabudli povedať národu – tak Fyco aj Pelé, že krátko pred koncom ma mohli odvolať a VRAJ sa báli, že by zo mňa urobili martýra, tak ma neodvolali, hoci mali tú príležitosť – ja im to nandám aj s úrokmi! Ale som dokonalý, čo?!“

+

Igor sa rozpamätal na dávne časy: „Ja si nemyslím, že bol spáchaný trestný čin. Neberiem to ako pokus o podplácanie, ale ako pokus o srandu, čo na tom, že som naozaj vzal 20 melónov, aby som potopil ivetinu vládu!? Aj riško podrž balónik sa obkecával s Kočnerkom!“

+

„Sorry, je 00:22 … ale tejto mňamke od ženičky nedokážem odolať. Veď len pozrite – ako pravý upír musím raz čas nefalšovanú krv našich mučeníkov!“

+

„Dr. Oetker… jediná istota nám zostala, že aspoň tento ujo titul nemá falošný. A nech ma nikto nesrdí, že ja si ho nenechám vziať – to radšej predám celé Slovensko Číňanom!“

+

Ako vyzerá súkromná lekcia angličtiny u Igorkovcov?

„Can I go one time? Next time?“ = „Môžem ísť raz? Nabudúce?“

„Môžem ešte raz?“ = „Can I do it again?“

„Môžem to zopakovať ešte raz?“ = „Can I repeat that again?“

„Prosím vás, mohli by ste povedať generálnemu prokurátorovi, nech ma zatvorí do väzenia?“ = „Please, could you tell the Attorney General to put me in jail?“

„Prosím vás – novinári a novinárky – mohli by ste informovať celý národ, že som šialený psychopat?“ = „Please – journalists – could you tell the whole nation that I’m a crazy psychopath?“

+

Netopier igor lieta svetom, v očiach má však veľký strach. Do troch stromov sa už plesol, veď mal walkman na ušiach. – nič čudné, ak šlo o Igora!

+

Súčasný premiér SR Igor Patovič má (okrem iného) na svojom FaceBook aj (zdanlivo nádhernú) ideu: „Verím v Boha a nehanbím sa za to!“ ((Pán Boh mu odkazuje – ty zločinec jeden! To aby som sa ja za teba hanbil?! A ideš ty do Feldeka?!))

+

(Jn 13, 34-35): „Nové prikázanie vám dávam, aby ste sa milovali navzájom. Aby ste sa aj vy vzájomne milovali, ako som ja miloval vás. Podľa toho spoznajú všetci, že ste moji učeníci, ak sa budete navzájom milovať.“ Pán Igor Patovič si ASI ((???)) myslí, že vysypávať kôš na Poliačika, prípadne nahrávať kamoša Radka Procházku bez povolenia súdu na záznam bez povolenia prokuratúry či polície SR je dôkazom, že on verí v Boha?

+

„Ja verím v Boha a nehanbím sa za to,“ reagoval Andrej Ziska. Čo by som pre zisky neurobil?! ((štvavý sorosovský Denník SME 23.03.2014))

+

„Chcem poprosiť každú a každého z vás, ktorí cítite potrebu sa ma zastávať, aby ste to nerobili… Nezaslúžim si to! Odpisovať sa v škole nemá, citovať sa musí.“ – a potom som sa obrátil na moju ženušku – „Vieš koľko nám to zarobí prachov!?“

+

„Naozaj úprimne – ani som len netušil, že som niečo v mojej diplomovke necitoval. Je tomu 22 rokov a žil som v presvedčení, že ju mám určite OK… A nemal som. Respektíve, ak by som tušil, že v nej je nejaký problém, tak by som nikdy nekritizoval Danka a spol. za plagiátorstvo, až taký samovrah teda nie som.“ – „Zbaštili mi to! Hurááá – a teraz si podám Fyca a Pelého!“

+

Neznáša, aby ktokoľvek žartoval na jeho účet, kritizoval ho, alebo mu dokonca niečo odmietol. Dokáže popierať aj jasné fakty. Kritika v ňom vyvoláva neistotu a úzkosť, ktoré potom zakrýva jedovatými a uštipačnými poznámkami.

To mu musíme nechať, Patovič sa rád prezentuje ako taký šašo. To je štýl jemu vlastný. Uj, ale aký bol zrazu jedovatý, keď sa ho pýtali na zmenky. Kto videl jeho tlačovku, tak už vie, že na vine je Fico a Pellegríny.

+

Ak mu dochádzajú argumenty, uchyľuje sa k teatrálnym posmešným gestám a opovržlivým grimasám.

+

Je majstrom v používaní „dvojitej väzby“ (double bind). Ide o paradoxnú komunikáciu, pri ktorej sú dve navzájom si odporujúce správy vyslovené tak, že keď vyhoviete jednej, nevyhoviete druhej. Vyčíta Vám napríklad, že ste v odbore nevzdelaní, a keď sa od neho chcete dozvedieť viacej, odpovie: „To je zbytočné, aj tak by ste to nepochopili.“ Nech urobíte čokoľvek, je z vás akože hlupák. A on je ten mudrc!

+

S diskusiou súhlasí vtedy, pokiaľ si je istý, že z nej vyjde ako víťaz. Ak sa dostane do úzkych, odíde, alebo neomalene mení tému rozhovoru. V strachu z prehry neváha siahnuť ku skrytým hrozbám.

+

Áno, keď Patoviča pritlačia k múru, začne sa vyhrážať, ako to spravil v odkaze „svalovcom“. Premiér SR sa vyhráža svojim občanom. Keď však išli štrajkovať autodopravcovia pri kauze mýty pre Skytoll, tak tvrdil, že na to majú nielen právo, ale aj dôvod. Ale to je Patovič s gumenými zásadami.

+

Svoje žiadosti neformuluje jasne, ale radšej okľukou tak, aby na základe vynútenej odpovede druhého mohol dospieť k záveru sám.

+

Prekážajú mu ľudia v okolí, ktorí si dobre rozumejú. Rozoštváva ich. Nesúlad a podozrievavosť sa pritom šíri plúživo. Býva ťažké určiť, odkiaľ vlastne prichádzajú.

+

Vyhýba sa priamemu kontaktu, odkazy necháva vybavovať „svojimi“ ľuďmi. Miesto osobného rozhovoru radšej telefonuje, píše alebo komunikuje prostredníctvom médií.

Napriek tomu, že nie je v obvyklom zmysle slova stranícky, stráni sa, rozdeľuje, aby ľahšie panoval.

Pravidelne porušuje, alebo naopak zákon vychvaľuje.

Stále klame a podvádza ostatných.

Je impulzívny a neplánuje veci dopredu.

Môže byť náchylný k agresivite a násiliu.

Prejavuje malý ohľad vo vzťahu k bezpečnosti ostatných.

Je nezodpovedný a rád apeluje na zodpovednosť ostatných.

Necíti výčitky alebo vinu. Podľa neho sú všetci iní tí zlí.

+

Čo odkazuje Igor na adresu opozície? – „Treba len zaťažiť a potopiť.“

+

*atovič: „Nykedy už inokedy nescem byt premérom..“ … „robím chyby..“ „nezvládnem to, nedám to“

VIDEO https://www.youtube.com/watch?v=LGc0oHk-Akw&feature=emb_logo&ab_channel=zazracnedieta

 

https://uploads.disquscdn.com/images/a4c1191241dde5e4351c6a30acdbcd44ef6364bcd31f2c150a6af19b73e9bb4b.jpg

+

   „A čo robíte na oblohe?“ spýtal sa prekvapený psychiater (regresný hypnotizér).

„Čakám… čakám, až sa narodím. Dívam sa, čo robí moja matka.“

„Kde je vaša matka?“

„Je pri studni a s veľkými ťažkosťami napĺňa nádobu s vodou.“

„Prečo s veľkými ťažkosťami?“

„Pretože ju ťaží moje telo. Chcem jej povedať, aby bola opatrná. Kvôli sebe a aj kvôli mne.“

„Ako sa voláte?“

     „Igorko Brejwik.“

Keď 2 robia to isté, nikdy to nie je to isté

24.02.2021

Pred 3 rokmi sa stala brutálna vražda novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej. Premiér SR (bez titulu kvôli plagiátorstvu diplomovky) Igor *atovič (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola) zverejnil pri tej príležitosti na svojom FB*statuse, kde si nebral servítku pred ústa a miesto dôstojnej spomienky vyprudil kritiku na väčšinu novinárov Slovenska. Je neskutočne [...]

„Nazývať človeka pravými menami, nie je, podľa neho, osočovanie“

22.02.2021

Urazil aj novinárov, aj voličov, aj občanov, aj ovčanov, ale na druhý deň sa tvári, že sa nič nestalo. Bojkot. Bojkot je jedinou formou protestu – ale netuším, či si ho novinári môžu dovoliť. Nadpis článku je odvodený od jeho vety: „Nazývať ľudí pravými menami nie je, podľa mňa, osočovanie“ … http://goo.gl/EF4hN6 Takže, odvolávajúc sa na výrok [...]

Narcis na čele toho všetkého

20.02.2021

Ten pán premiér (bez titulu) Ingwarr *atovič (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola), ktorý spojil nespojiteľné. Našťastie, nikto nemá dôkaz, že vysoký narcis*politik či náhodou akokoľvek nehľadal finančný benefit či pre seba alebo pre svojich z OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola, lebo keď ide o peniaze, tak ide o peniaze, najlepšie o „veľké“ peniaze. Aby sme nezabudli – malá [...]

Gröhling

Gröhling: Očkovať sa môžu už i nepedagogickí a odborní zamestnanci do 55 rokov

26.02.2021 18:27

Na dni 27. februára až 5. marca sú voľné termíny v očkovacích centrách vo viacerých lokalitách.

ČR Praha Bulovka Nemeocnica Koronavírus

Čechov vláda zamkne v okresoch

26.02.2021 17:47

Marec má byť v Česku mesiacom nehybnosti. Život v krajine sa s príchodom jari nemilosrdne zmrazí. Zatvoria sa škôlky a školy aj pre najmenších žiakov. Rolety stiahnu obchody. Obmedzí sa pohyb medzi okresmi.

test, kloktanie, testovanie, covid,

Čekan: Kloktací test je zlatý stred medzi PCR a antigénovými testami

26.02.2021 16:49

Spoločnosť MultiplexDX ponúka najnovší kloktací LAMP-test. Dosahuje takmer citlivosť PCR testov, vzorky sa vyhodnocujú jednoduchšie.

Trnavská univerzita / TU /

Trnavská univerzita vyhlásila štrajkovú pohotovosť

26.02.2021 14:20

Štrajková pohotovosť je reakciou na pripravovanú novelu vysokoškolského zákona, ktorú akademický senát zásadne odmieta.