Založ si blog

Ovocie vypočutej tlačovky – som pobúrený!

S malým oneskorením som si vypočul tlačovú besedu predsedu strany SMER-SD pána JUDr. Roberta Fica k aktuálnym politickým témam. Netušil som, že slovenskí novinári sú tak neuveriteľne klamárski, špeciálne z denníka n M.Tódová.

Celú tlačovku robila nevkusné, agresívne, nekultúrne, amorálne, klamárske vstupy, hádala sa, skákala do reči predsedovi strany SMER-SD, kvitla pyšným vzdorom, neakceptovala zaužívané postupy, aké poznajú všetci erudovaní normálni bežní novinári EÚ – jednoducho ako keby prišla kráľovná zo Sáby, presnejšie jej paródia z béčkového filmu treťotriednych hollywoodskych filmárov, ONA si zabudla dať kráľovskú korunu na vznešenú hlavu, jej otroci alebo sluhovia s ňou akosi vôbec neprišli…

Čistá katastrofa!

((Tlačová beseda predsedu strany SMER – SD R. Fica k aktuálnym politickým témam.

Pseudonovinárka pseudoMonika pseudoTódová: kdesi inde napísala táto napodobenina novinárov: Milan Lučanský spáchal samovraždu tak, že sa obesil na teplákovej bunde ((KLAMSTVO, drahá! Kde si ty, pseudonovinárka, zobrala INFO, že by mal Lučanský, ktorý bol zavraždený, akože údajne spáchať samovraždu?! Pokiaľ berieme do úvahy univerzálnu morálku, tak si spomenieme aj na rímske právo a rímske príslovia, práve tam sme sa dozvedeli, že zisti si, komu najviac vyhovuje, že sa niečo stalo, udialo, uskutočnilo – a hneď máš vinníka – pokiaľ som ja ako laik, a nie pseudonovinár ako ty, som sa dopočul, že najväčším aktivátorom zatknutia a uväznenia bol Igor psychoPatovič, tak aj máme toho, kto ho vlastne tým aktom zavraždil, hoci fyzicky pri ňom nemusel byť. On sa viac ako pandémii venoval v lete predovšetkým tomu, aby sa pomstil tým ľuďom, ktorí dokázali, že amorálny Psychopatovič bol neplatičom daní, ktorí dokázali, že Psychopatovič podvádzal a klamal v rôznych obdobiach v rôznych veciach a v médiách o tom bolo dosť a dosť popísané, ľudia to videli aj počuli v TV alebo v rozhlase – čiže nie Fico a jeho SMER-SD, …tak Psychopatovič viac ako stav štátu zaujímala akcia „Judáš“ – a takýto psychopaticko-amorálny názov mohol dať iba služobník Temnoty a vinník v službách Sorosa aj samotného Satana – to preto to hrané divadlo, ako igorkovi záleží na živote umierajúcich – kdeže! On sa chcel pomstiť, on sa chce pomstiť, on sa bude chcieť pomstiť a vražda Lučanského je iba prvý krok. Pandémia COVIDu je len výhodnou zástierkou – krytím pre jeho morbídne záujmy. A pyšne si namýšľa, že nikto a nič mu nikdy nijako nedokáže, že je vinný a môže si tu pokojne vyskakovať ako doteraz. Fakt?

Veľmi by ma zaujímalo, aké morálne právo má amorálna pseudonovinárka pseudoMonika pseudoTódová k tomu, aby sa tvárila, že tomu všetkému rozumie, ak je amorálna? Ako môže byť presvedčená o samovražde Lučanského, ak bol Lučanský zavraždený a ona ako pseudoNovinárka to veľmi dobre vie, lebo bola do toho utajene zainteresovaná (?)…

Prečo ma poburuje a pohoršuje amorálna pseudoNovinárka, ak klamlivo tvrdí, že údajne aj opozícia dôveruje M. Žilinkovi – prečo by mu mala opozícia dôverovať, ak je to zástupca koalície, ktorú volilo iba a len 45,24 % voličov SR, čiže nie väčšina obyvateľstva SR!

Kde berie pseudoNovinárka tú drzosť a aroganciu, že klame obyvateľov SR – vraj nejestvuje žiadny rozumný dôvod pochybovať o tom, či šlo o samovraždu!

Pani pseudoNovinárka! Človek nemôže byť zároveň zavraždený šialeným psychopatom a súčasne aj spáchať samovraždu ((POZOR – on nemusel osobne tam byť a sám vlastnou rukou siahnuť na neho!)) – obdobne nemôže byť pseudoNovinárka aj normálnou novinárkou, ktorá by rešpektovala objektívnu realitu! To je ako s graviditou – buď žena je gravídna alebo nie je – tam nemáte vy, pseudoNovinárka – tretiu možnosť! – vy ste klamárka podobne, ako je klamárom vrah pána Lučanského. Čo na tom nerozumiete? Kto dal príkaz, aby bol Lučanský zavretý a kto mal v úmysle, že zneužije Lučanského proti nevinným? To vy ako klamárka a spoluaktívna na tejto totalitárskej vláde, kde koalíciu volilo len 45,24 % občanov SR…

Web*portál „omediach-com“ sorosovsky si kopol do nevinného Roberta Fica, predsedu SMER-SD. V rozpore s objektívnou realitou tento pseudo-web doniesol znôšku sorosovských klamstiev, zrejme ako spolupáchatelia sorosovskej kliky sprisahania G.Sorosa proti slovenskému predsedovi nezávislej strany SMER-SD.

Titulok „Fico zneužil smrť Lučanského na primitívny útok na novinárov, Sorosa a ďalších: Pykať musia aj hyeny typu Tódovej!“ – vrchol arogantnosti a opovážlivosti, nerešpektovanie objektívnej reality! PseudoNovinárka PseudoTódová priamo na tlačovke SMER-SD zaútočila nekultúrne, nemorálne, necivilizovane, v rozpore s pravdou a nedala si povedať – ako dedinská krčmárka sa hádala, narušovala zaužívané spôsoby slušnosti a miesto toho, aby ju vyhodili samotní kolegovia z iných redakcií, tak furt húdla svoje amorálne drísty, rušila prácu iným a klamala. Odporné! Som znechutený! Som pohoršený tým, čo na tej tlačovke predvádzala napodobenina novinárstva pani pseudoTódová – komu slúžiš, pani napodobenina novinárov? Kto ťa platí? Prečo si namýšľaš, že môžeš bezuzdne klamať?

A potom sa čudujeme, prečo psychopatického samozvanca, ktorý je premiérom iba vďaka 45,24 % aktívnych voličov – NIKTO NEKRITIZUJE, hoci si zaslúži až za ušami a nebyť pandémie, už by ho ľud tejto krajiny v zuboch vyniesol z postu predsedu vlády SR! Hanbite sa, pseudoNovinári! A vy, pseudoMonika takisto!

+

Amorálna pseudoNovinárka pseudoTódová napísala článok „Beblavý: *atovič je bezcharakterný klamár, môj otec za Mečiara nič neprivatizoval“ – ale čo by sme mohli čakať od amorálnej osoby, ktorá si zarába na život klamstvom, amorálnosťou, službou sprisahancom, službou psychopatovi Igorovi?!

Pani pseudoNovinárka by mala vedieť, že ak podporuje psychopata a klame, tak je amorálna buď rovnako ako ten psychopat, alebo o kúsok viac.

+

Monika Tódová a ostatní novinári denníka N doslova parazitovali na slovenskom sociálnom systéme. V čase vzniku denníka N boli „nezamestnaní“, poberali podporu v nezamestnanosti, ale zároveň pracovali pre denník N. Informáciu zverejnil portál Faktyadokazy.

Vydavateľstvo im neplatilo mzdu, ale obchádzalo zákon a vyplácalo ich formou daru. PseudoReportérka Monika Tódová s tým naoko nesúhlasila, ale odmenu nakoniec prijala, vyplynulo to z uniknutej komunikácie so zástupcom šéfredaktora denníka N Konštantínom Čikovským.

Monika Tódová v uniknutej komunikácii opakovane komunikuje s nadriadeným vulgárne a odmenu sa najprv zdráha prijať, no nakoniec na žiadosť Čikovského mu číslo účtu posiela.

„Na základe zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie viacerým z nich totiž vznikol nárok na dávku v nezamestnanosti. V prípade Moniky Tódovej išlo o čiastku cca. 800 EUR / mesiac. Ak zoberiete do úvahy, že novinárov, ktorí odišli zo SME, boli desiatky, tak aj suma, ktorou ich štát podporoval v nezamestnanosti, bola viac než slušná,“ uviedol portál Faktyadokazy.

Denník N vznikol kvôli nenávratnej pôžičke vo výške 1,2 miliónov eur od majiteľov spoločnosti ESET. Neskôr finančne prispel majiteľ ESET Anton Zajac, spolu s Michalom Meškom, majiteľom kníhkupectva Martinus.sk aj na vznik politickej strany Progresívne Slovensko. Michal Meško je dodnes aj členom redakčnej rady denníka N.

Denník N, ktorý sa hrdí tým, že patrí medzi nezávislé noviny, stráca postojmi Antona Zajaca z ESETU a Michala Meška, ktorí neskrývane propagujú politické hnutie, svoju nezávislosť a svojím konaním, keď denník N obchádza zákony pri odmeňovaní zamestnancov stráca redakcia tohto denníka aj etickú hrdosť. Ich konanie znižuje dôveryhodnosť slovenskej žurnalistiky.

Zároveň ale nejde iba o finančnú podporu zo strany denníka N, ktorá propaguje politické hnutie Progresívne Slovensko. Svojim statusom na sociálnej sieti Facebook otvorene vyjadril svoje sympatie k tejto strane aj zástupca šéfredaktora denníka N, Konštantín Čikovský.

Monika Tódová, Konštantín Čikovský, ale ani Fila, riaditeľ vydavateľstva denníka N na nijaké otázky nereagovali.

+

Ž 5, 2-13: Hospodin, naslúchaj mojim slovám a povšimni si môj vzdych! 3 Pozoruj hlas môjho volania, Kráľ môj a Boh môj, lebo k Tebe sa modlím. 4 „Čuj, Hospodin, hlas môj zrána; zrána Ti robím prípravy a vyčkávam.“ 5 „Lebo Ty nie si Bohom, ktorý záľubu má v bezbožnosti; u Teba nemá miesta nešľachetník.“ 6 „Chvastaví nesmú sa Ti postaviť pred oči; Ty nenávidíš všetkých, ktorí pášu neprávosť.“ 7 „Zahubíš luhárov; vrah a klamár ošklivia sa Hospodinovi.“ 8 Ale ja z Tvojej veľkej milosti smiem vstúpiť do Tvojho domu, pred Tvojím svätým chrámom klaňať sa budem v bázni pred Tebou. 9 Hospodin, veď ma vo svojej spravodlivosti, pre tých, čo za mnou sliedia, urovnaj svoju cestu predo mnou. 10 „Lebo niet nič istého v ich ústach; ich vnútro je samá skaza; ich hrdlo otvorený hrob; jazykom úlisne hovoria.“ 11 „Bože, daj im pykať! Nech padnú pre svoje úmysly; zažeň ich pre mnohé priestupky, lebo sa Tebe postavili na odpor.“ 12 Nech sa radujú všetci, ktorí dúfajú v Teba a plesajú stále. Ty ich ochraňuj, nech v Tebe jasajú milovníci Tvojho mena. 13 „Lebo Ty žehnáš spravodlivého, ó Hospodin; láskavosťou kryješ ho ako štítom.“

+

MODLITBA: „Pane jediný Bože – prosíme ŤA, urob niečo s tým našim politikom na čele štátu, ktorý si vzal do hlavy, že beztrestne a jasne ublíži celej Spoločnosti! Ty vieš najlepšie ČO KEDY AKO a predovšetkým PREČO! Ty vieš, podobne ako my, že sa iba hrá na »svätého«, na »spravodlivého«, na čistého aj nevinného, na veriaceho »kresťana« – áno, POTUPUJE nás všetkých a OHROZUJE životy naše aj našich potomkov či seniorov – PROSÍME ŤA, vykonaj nám na ochranu »čokoľvek«, čo by mu znemožnilo ďalej páchať všetko to zlé a likvidačné… Nech sa stane Tvoja vôľa, Pane jediný a Láskavý Bože – ďakujeme. AMEN.“

+

„Hlas ľudu, hlas boží“ – – – Igor *atovič by sa mal tiež dobrovoľne-nasilu podrobiť verejnému odbornému vyšetreniu odborníkmi z oblasti psychológie a psychiatrie! Ak títo naozaj nezávislí odborníci vystavia Igorovi *atovičovi certifikát duševného, psychického zdravia s výsledkom NEGATÍVNY, tak potom ochránka na vstupe do budovy Úradu vlády bude oprávnená vpustiť Igora *atoviča na Úrad vlády. Ak však bude výsledok na tomto jeho certifikáte duševného, psychického zdravia POZITÍVNY, tak mu musí byť vstup na Úrad vlády SR znemožnený, musí nasledovať u neho povinná liečba hospitalizáciou v príslušnom, na to určenom zdravotníckom zariadení, teda žiadna domáca desaťdňová samoliečba! A po absolvovaní odbornej liečby je potrebné, aby Igor Matovič tieto testy opakovane vykonával, navrhujem tiež v týždenných intervaloch, až pokiaľ odborné konzílium v oblasti psychológie a psychiatrie s pokojným svedomím, nevydá Igorovi Matovičovi certifikát jeho duševného, psychického zdravia – „trvale NEGATÍVNY“!!!

+

Monika Tódová z Denníka N bola 21. Decembra 2020 prichytená, ako ide spoločne so sudkyňou Pamelou Záleskou na PCR test.

1. Obe boli kľúčovými aktérkami pri uväznení Milana Lučanského, ktoré viedlo až k jeho smrti. Z tohto sa rodí jeden z najväčších justičných škandálov od roku 1993.

2. Monika Tódová je jednostranná liberálna novinárka, ktorá celé mesiace kopala a útočila na generála Lučanského.

3. Pamela Záleská je sudkyňa Špecializovaného trestného súdu, ktorá v šokujúcom rozhodnutí poslala generála Lučanského do tej najprísnejšej väzby, čo možno prirovnať k stredovekému mučeniu.

4. A tieto dve osoby, ktoré majú prsty v tom, ako skončil Milan Lučanský, spoločne chodia na testy ako najlepšie kamarátky.

5. Tie isté osoby v apríli 2020 uverejnili propagandistický rozhovor v Denníku N, v ktorom Tódová nadbieha Záleskej a označuje ju za „progresívnu sudkyňu“.

6. Pani magisterka Záleská je až taká „progresívna“, že ju na stránkach Otvorené súdy za rok 2017 vyhodnotili ako jednu z najhorších sudkýň na Slovensku – citujem, čo o nej napísali na základe nezávislých indikátorov kvality: „Sudca získal v roku 2017 celkovo 17.5 zo 40 možných bodov a umiestnil sa na 506 – 524. mieste spomedzi 651 hodnotených sudcov.“

7. Gratulujeme, spomedzi 651 sudcov na Slovensku je 130-ta od konca. Kvalita. Ale pre Tódovú je progresívna. Napokon, sama Tódová je až taká „progresívna“, že vo svojej diplomovke použila iba tri odborné knihy, čo je málo aj na ročníkovú prácu u prvákov. Hanba! Ale podstatné je, že obe dámy sú „progresívne“.

8. A zhodou okolností „progresívna“ Záleská rozhodla presne tak, ako si „progresívna“ Tódová v prípade generála Lučanského želala. Šup do najtvrdšej väzby. Na základe trápnych udaní zločincov. Denník N tlieskal. A Monika bola rada.

+

It’s valid to me like legs to a snake.

+

Satan má v Písme niekoľko pomenovaní – žalobca, ohovárač, otec lží, vrah, klamár, nepriateľ. Apoštol Pavol v liste Efezanom 6,12 hovorí: „Veď náš boj nie je proti krvi a telu, ale proti kniežatstvám a mocnostiam, vládcom tohto temného sveta a nadzemským duchom zla.“ V 2. liste Korinťanom 2,11 apoštol Pavol hovorí, že si je vedomý Satanových úmyslov a ani my by sme ich nemali ignorovať.

+

  „Čo ma oslovujete: »Pane, Pane,« keď nerobíte, čo hovorím?“ (Lk 6, 46)

 

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

Je to „čestný“ človek. Fakt? Unbelievable!

08.03.2021

Pán poslanec NR SR Jozef Pročko (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola): „Nie, odísť sa nechystám. To, že má Igor *atovič svoje komunikačné chyby, je v poriadku, lebo je to »čestný« človek. Keď Sulík zoberie zo svojho ega a *atovič zo svojej ješitnosti, tak si myslím, že to bude super.“ Igor *atovič: „Kým som zháňal vakcíny, Sulík klamal, útočil a nadával“ do omrzenia [...]

Recep Tayyip Erdogan

Erdogan Zelenskému: Turecko neuzná anexiu Krymu

10.04.2021 21:28

Podľa slov tureckého prezidenta je Ankara takisto pripravená ponúknuť "potrebnú podporu" na urovnanie konfliktu na východe Ukrajiny.

Srbsko Belehrad Protest Ekológia

Tisíce ľudí v Belehrade žiadali vládu, aby lepšie chránila životné prostredie

10.04.2021 21:00

Srbsko po desaťročiach zanedbávania zaznamenalo rekordné úrovne znečistenia ovzdušia a množstvo ďalších ekologických problémov.

Rakúsko / Viedeň /

V Rakúsku zatkli možného spolupáchateľa teroristického útoku vo Viedni

10.04.2021 20:00

Teroristický útok v centre Viedne z novembra minulého roka si vyžiadal štyri životy, vyše 20 zranených. Prihlásila sa k nemu extrémistická organizácii Islamský štát.

Rio de Janeiro

V Brazílii vzniká socha Krista Ochrancu, vyššia než známy Kristus Spasiteľ

10.04.2021 19:26

Socha v meste Encantado na juhu Brazílie bude mať výšku 43 metrov vrátane podstavca, čo z nej spraví jednu z najvyšších sôch Krista s rozpaženými rukami na svete.