Založ si blog

A vraj že kukali na ostrý duel!

Ó aká úľava, že som dnes nesledoval v televízii duel Robert verzus Véronique (duel je súboj alebo zápas, boj 2 protivníkov so zbraňami podľa dohovoreného aj času aj miesta aj druhu zbraní, pri dueli bývavali sekundanti, v takom dueli šlo vždy o úsilie prekonať súpera silou, v dueli si mohol podľahnúť alebo zvíťaziť, duel môže byť potýčkou, šarvátkou, pasovačkou, zápolením, borbou) alias ficovci kontra kiskoidní remišovci šeligovského =rangu=.

__ =Topky= sa nechali počuť, že šlo o ostrý duel, ale ja som počul ako Ronja Remišová dokáže klamať LIVE – priama voľba nie je výdobytkom Novembra 1989! Ona si obdobne ako Igor namýšľa, že stačí niečo opakovať N-krát, M-krát, F-krát a je to potom pravda.

__ Krátko po ôsmej minúte vykríkla pani Remišová slovo „FUCK“! No comment! Video je na stránke tatrojky – pokojne si to vypočujte! (Pamätám si, ako raz dostala česká tenistka pokutu od rozhodcu, keď sa spýtala „FAKT JÓ?“ ale zhltla vyslovené a bolo počuť kontroverznú =vec=.

__ Verejne voliť a zároveň =sloboda voľby=?!? – to je možné iba v hlavách Igorka alebo Veronicky. Ale čo sa čudujeme, ak vo voľbách do NR SR dňa 29.02.2020 zoskupenie „OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola“ (iba Boh vie, či toto zoskupenie bolo v duchu platných zákonov SR?!) volilo 25,02 % z aktívnych voličov z Celku registrovaných voličov SR, ktorých sa aktívne zúčastnilo iba 65,79 % (!!!), SME rodina 8,24 %, SaS 6,22 %, »Za ľudí« 5,77 %, po sčítaní hlasov vtedy aktívnych voličov SR vieme, že súčasnú vládnu koalíciu volilo spolu „iba“ 45,24 %, (https://volby.statistics.sk/nrsr/nrsr2020/sk/data02.html) ale pani Remišová považuje spolu s Igorkom, že je to „väčšina“ – tak neviem neviem, či tá dlho očakávaná „svätá“ koalícia má zdravý rozum – a samotní voliči SR asi pozabudli, že s Kočnerom debatili aj Sulík a aj Igorko – nikdy to nepopreli a u Riška, ktorý mal podržať balónik, jestvuje VIDEO na YouTube ako sa družne baví s Kočnerom a ak by sa dalo, dali by si aj družnú cmúľanú…

__ Aj Veronika aj Igorko, ktorí boli kedysi v 1 pseudostraničke (4 registrované hlasy), nechcú pochopiť, že k ústavnej väčšine pomohli v NR SR aktuálne vládnej koalícii, sú tí „neúspešní“ ((28,5 %)), ktorí sa nedostali cez prah 5% zvoliteľnosti (u PS/spolu šlo o prah zvoliteľnosti 7 %, chýbalo im 926 hlasov!): PS/SPOLU 6,97 %, KDH 4,65 %, MKD*MKS 3,91 %, SNS 3,16 %, Dobrá voľba 3,06 %, Vlasť 2,93 %, Most*Híd 2,05 %, Socialisti 0,55 %, MTD 0,32 %, SĽS 0,28 %, DS 0,15 %, Solidarita 0,11 %, Stan 0,07 %, SHO 0,17 %, Hlas ľudu 0,07 %, PSN 0,04 %, 99%, 0,03 %, SL 0,03 %, Hlas pravice 0,00 % – ich hlasy sa proporcionálne rozdelili, iba tak ako druhý krok dosiahli koaličníci 95 kresiel – top je to čaro 28,5 % neúspešných!

__ Nikto v štáte Slovenská republika nemôže pravdivo tvrdiť, že „väčšina“ voličov SR volila súčasnú vládnu koalíciu, lebo by to bolo nemorálne klamstvo… (ústavná väčšina vznikla až po rozdelení hlasov voličov pre neúspešné strany! ///26,26 % opozícia, 45,24 % koalícia, 28,5 % od neúspešných čo neprešli päťpercentnú hranicu voliteľnosti – štatisticky 28,5 % je viac ako opozícia 26,26 % – ale matematika je odjakživa neovplyvniteľná. 45,24 % nemôže byť väčšinou – ešte aj polovica z tých, ktorí prišli, nie je polovicou registrovaných voličov. 65,79 % aktívnych voličov a koalícia len 45,24 %. POZOR! Víťaz je terajšia koalícia – nech nikto neberie ich právo rozhodovať v NR SR – to len morálka nedovoľuje tvrdiť klamlivo predsedovi vlády SR, že ich volila väčšina, ak to tak nie je. Neúspešní s ich počtom hlasov 28,5 % PRIDALI k ústavnej väčšine. Ak by som ja bol býval sa ukazoval Verejnosti/Spoločnosti, že som čistý a nevinný, tak by som nemohol zároveň klamať čo aj deti dokážu na svojich kalkulačkách spočítať. Áno, v ďalšom kroku sa neúspešných hlasy prerozdelili a až tam nastala ústavná väčšina. Howgh.

__ Klon Kisku a teraz Veronikina strana »Za ľudí« ((nemalo tam byť „Proti“???)) chce, aby bol kandidát na generálneho prokurátora SR nevydierateľný a aby mal ochotu robiť potrebné reformy na prokuratúre. Nepovedala však, ako môže generálny prokurátor, ktorý vie po hlasovaní, kto presne ho volil – ako má byť nestranný? Ťažko! Nemôžeš byť svätým aj nesvätým zároveň! (To si len Igorko sníva sen o tom, ako plniť vôľu Boha a zároveň ju neplniť).

__ A »potrebné reformy«?! It’s valid to me like legs to a snake.

__ Ktorýkoľvek z navrhovaných kandidátov na generálneho prokurátora SR je pripravený plniť politické zadania súčasnej koaličnej vlády SR (tá vláda SR, ktorú nevolila „absolútna“ väčšina voličov SR – ale len 45,24 % z tých, ktorí aktívne prišli voliť!). Kým predchádzajúca vláda SR na plnenie svojich politických zadaní a objednávok vraj korumpovala justíciu, prokuratúru aj políciu, táto terajšia vláda SR už nemusí, lebo generálny prokurátor SR sa stane priamo predlženou rukou exekutívnej moci koaličnej vlády a vláda SR (koalícia nedosiahla viac ako 45,24 % voličov SR, ktorí prišli voliť!) už nebude odkázaná na korumpovanie, GP sa stane priamym nástrojom moci tejto koaličnej vlády (ktorá dnes vládne ústavnou väčšinou 95 kresiel poslancov v NR SR „iba“ vďaka neúspešným stranám (28,5 %), ktoré neprešli cez 5*percentnú hranicu zvoliteľnosti do NR SR). Je vysokou pravdepodobnosťou, že generálnym prokurátorom SR sa stane ten politicky najhorlivejší =týpek=, s najväčším odhodlaním vtiahnuť GP SR do politického zápasu na politickej scéne Slovenskej republiky. Pani Remišová sa ani nedotkla výroku poslanca SaS súdrpána Baránika (ten sa nechal počuť, že: „Nikde na svete neexistuje táto mečiarovská téza, že prokuratúra má byť nezávislá. Prokuratúra vykonáva plne exekutívnu funkciu, teda plní nejakú funkciu štátu na to, aby štát fungoval.“)

__ „Mnohí ľudia sedia vo väzbe nezákonne,“ povedal pravdivo poslanec NR SR pán JUDr. Robert Fico s tým, že väzba exšéfa polície Tibora Gašpara a špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika je čisto politická vec. Niektorí policajti či prokurátori, podľa neho, porušujú zákon. Bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Monika Jankovská je vo väzbe nezmyselne trápená, myslí si šéf Smer-SD. Zopakoval, že agendu, ktorú s ňou riešil, si riadne plnila. Ale čo sa Igorkovi snívalo, to sa igorkovcom plnilo – keby bolo treba posekať veveričky, určite by aj to zvládli!

__ „Remišovci“ chcú komunitné testovanie. Vraj. Asi pozerali českú TV? »Za ľudí« (nemalo by tam byť „PROTI“? s heslom „Many people f**k for Money!“) navrhuje komunitné testovanie, aby sa prioritne testovali zraniteľné skupiny, napríklad klienti a pracovníci v domovoch sociálnych služieb alebo zdravotníci. Prioritou, podľa Veroniky R., je vrátiť deti do škôl.

__ Ak by bol o5 pokus o celoplošné testovanie s následnými obmedzeniami v prípade neúčasti, Smer-SD sa obráti na Ústavný súd SR. Školy mali byť, podľa poslanca Fica, už dávno otvorené, pripísal to neschopnosti koalície.

__ Čo nemohlo zaznieť vo vysielaní:

__ „Nepáči sa mi spôsob vládnutia súčasnej vlády a hlavne nášho premiéra Patoviča. Byť dobrým politikom a vodcom je niečo úplne iné, ako predvádza on. Jasne mi ukazuje, že sa k premiérskemu kreslu dostal nešťastnou náhodou ((súčasnú koalíciu volilo spolu „iba“ 45,24 % voličov, ktorí prišli k voľbám do NR SR a celková účasť bola 67 %)) – zúfalou reakciou ľudí na katastrofálny stav našej politiky a krajiny, ktorá zatiaľ veľa šťastia v podobe dobrých politikov nemala. Je vlastne zázrakom, že máme skvelú prezidentku,” vyhlásil na sieti Instagram spevák Habera Pavol.

__ Ešte dodal Habera: „Čo sme ale komu urobili, že máme takéhoto premiéra? Múdrosť a rozvážnosť je mu extrémne vzdialená a snaží sa ju nahrádzať konfrontáciami, diktátorstvom, svojou detinskou urážlivosťou a prehnaným vylievaním svojich pocitov prostredníctvom sociálnych sietí (ktoré už nikoho nezaujímajú, ale o to viac nasierajú). Vlastnosťami, ktoré by nemal mať žiadny dobrý a ani priemerný politik! Robiť opatrenia nie je jednoduché – chápem. Čo nechápem – prečo neplatia pre všetkých rovnako, vrátane politikov.“

__ Diamant: „Hmm… Ste tu už dlho! Takže – next, please!” zdôraznil Pavol Habera, podľa ktorého by niektorí ľudia na Slovensku potrebovali vakcínu na =rozum=. ((Ak by mali záujem, tak americký výskumník a autor mnohých liekov proti rakovine pán Arnold Shit má k dispozícii pre slovenskú vládu 25 dávok vakcíny na chorý mozog.)) – – – Keby pán muzikant Pavol Habera videl a zažil Remišovú, Naďa, Sulíka, Kočnera, Kisku, Šeligu, Osuského, Radičovú, Patoviča, Kollára „mnohodetného“ atd atd atd – asi by sa odsťahoval na Mars, či dokonca na Alfa Centauri. Ale vďaka Bohu, žije v Prahe, tak sa mu taká pliaga nestane a s hnusobou bude bojovať v ČR.

__ Hneď po voľbách generálneho prokurátora SR sa udeje aj voľba správnej dvojice (meno a priezvisko) pre sorosPolitika kiskoidného čaputoidného, ktorý je aktuálne premiérom a nevadí mu, že súčasnú koalíciu volilo len 45,24 % voličov a aj tak vehementne tvrdí, že túto koalíciu volila väčšina – takže – súbor mien, z ktorých budú koaličníci vyberať:

__ Igor Katovič, Igor Šašovič, Igor Šachovič, Igor Pandemovič, Igor Haščakovič, Igor Diktátorovič, Igor Totalitič, Igor Kovidovič, Igor Zbojnikovič, Igor Covidovich, Igor Kradoshovich, Igor Zmätkovič, Igor Plačkovič, Igor Psychopatovič, Igor Mgr, Igor Islamovitch, Igor Alláhovič, Igor Mohamedánovič, Igor Mahometovich, Igor Ciganovič, Igor Antigenovič, Igor Polopatovič, Igor Turkovič, Igor Mafianovič, Igorko Matelkovič, Igor Chmatovič, Igor Patovič, Igor PentaTovič, Igor Nehanbovič, Igor Goebbelsowych, Igor ZabiHoGýč… – – – ako sa nechal Igorko počuť ((„I have it on the hook.“)), on si ponecháva právo na používanie všetkých dvojíc, to len 1 meno s priezviskom bude mať na občianskom preukaze, 1 meno s priezviskom bude mať na pase, a aj 1 meno s priezviskom bude mať vo vodičskom preukaze – to len vojenská knižka pre jeho medicínske utajené diagnózy nikdy nejestvovala, škoda, že to voliči nevedeli, volilo by túto koalíciu menej ako 45,24 % z tých, ktorí sa vôbec donútili prísť voliť (účasť 65,79 percent)…

__ Video pre milovníkov Igorka:

https://www.youtube.com/watch?v=DPOf_EIZE0E

Pêle-mêle hlášky vetry tvrdenia

21.01.2021

(Humor, satira, Paródia) „Kde sa na mna hrabe Ficó, ten na mna nemá! Šak len pováž, tá moja prátelka, čo my spáchala diplomofku, mi raz ukázala výrokuš: „If a little mafiosi is in custody, he’s got a problem. If a big mafiosi is in custody, there’s a problem for the police and judges.“ („Ak zadržia malého mafiána, má problém malý mafián, ak zadržia [...]

Pumpa. Čo ak urobili z obete vinníka? !

19.01.2021

Je to zvláštne. Keď som to počul „v priamom prenose“, tak som si to neuvedomil, lebo som bol pár hodín od atentátu, ktorý spáchal Patovič prinúteným AG*testom, skapíňal som a málo chýbalo, už som mohol byť mŕtvy tak, ako iX iných jeho obetí. Teda, však ste to hádam už počuli, ako v priamom prenose v inej relácii sa priznal náš milovaný »diktátor« Igorko [...]

Pêle-mêle. Toto radšej nečítaj! Dá sa?

18.01.2021

Občas, keď nič nedávajú v telke, v rozhlase, alebo nemám rozčítanú knihu, tak sa „zabávam“ náhodnými citátmi alebo „úryvkami“, ktoré ponúkne vyhľadávač, ale vždy s podmienkou, že tam musí byť prvok náhodnosti, či prekvapenia, inak by to neponúklo ani kúsok »prekvapkania« alebo novosti. A veľmi sa mi páčila veta „Toto radšej nečítaj!“, ktorá bola [...]

Irak útok bombový bagdad

K zodpovednosti za samovražedné útoky v Bagdade sa prihlásil Islamský štát

22.01.2021 13:33

Pri explózii zahynulo 32 ľudí a desiatky osôb utrpeli zranenia.

Moniku Jankovskú privádzajú na súd

Bývalá štátna tajomníčka Monika Jankovská zostáva vo väzbe

22.01.2021 12:33

Vo väzbe je od minuloročnej marcovej akcie Národnej kriminálnej agentúry pod názvom Búrka.

bielorusko vlajka

V centre Minska sa podpálil muž

22.01.2021 12:22

35-ročný muž skončil so zraneniami v nemocnici.

ag testovanie, ružinovská poliklinika, koronavírus, test,

PCR testy odhalili 1785 infikovaných. Vírusu podľahlo ďalších 93 ľudí

22.01.2021 10:05, aktualizované: 13:13

Ďalších 2145 infikovaných odhalili antigénové testy.