Založ si blog

Otázok za vagón? Ani nie!

Prečítal som si v denníku Pravda, že náš geniálny činec-zlo Igorko mal na fejsbúku po štátnom sviatku večer po desiatej fotku hákového kríža made in Germany 1939-1945 a keďže išlo o oficiálny profilček Igorka M. (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola) skromne sa pýtam – je už zadržaný v lochu? Že nie? A ako to? Že by sa mi to iba snívalo?

__ A prečo tam bolo napísané, že sa tým má zaoberať polícia? Prečo tam neorganizuje pán Mičev z Banskej Bystrice protestný útok partizánskych síl Slovenska na čele s pánom Zvolenským, ktorý ho hneď aj exkomunikuje? Lebo on síce tvrdí, že údajne verí v Boha, ale Boh sa zaňho hanbí?

__ Povedzte, naozaj sa mi iba nesnívalo, že údajne pán Martin Dorčák podal trestné oznámenie na neznámeho páchateľa, hoci všetci veľmi dobre vedia, že to bol Igorko? Tak ako môže byť Igorko neznámym páchateľom, keď on bol, je a aj vždy bude vždy iba a jedine známym?

__ Viete vy, kto je to Igorko?

__ A prečo sa tvárite, že vôbec neviete, kto je to Igorko, keď ste ho volili? Že by ste sa hanbili? Máte vôbec tušenie, že naša Ústava vám garantuje, že môžete voliť aj Igorka? Prečo teda Igorko zamlčuje, že OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola“ volilo 25,02 % z aktívnych voličov, pričom sa ich aktívne zúčastnilo len 65,79 %, stranu SME*rodina volili 8,24 %, SaS 6,22 %, »Za ľudí« 5,77 %, čiže koalíciu volilo spolu iba 45,24 %? A prečo Igorko odmieta rešpektovať, že 95 kresiel poslancov NR SR za koalíciu sa udialo prerozdelením hlasov neúspešných strán (až po zverejnení oficiálnych výsledkov sa hlasy voličov pre neúspešných rozdelili k víťazom koaličným aj porazeným opozičným – ale tentoraz sme všetci prehrali, =lebo Igor=) a on zakaždým klame, ak sa opovažuje tvrdiť, že koalíciu volila väčšina Spoločnosti? Dokedy sa bude Igorko skrývať za klamstvo?

__ Viete mi povedať, ktoré z nasledujúcich dvojíc je menom nášho pána premiéra – Igor Katovič, Igor Hákovič, Igor Šašovič, Igor Šachovič, Igor Pandemovič, Igor Diktátorovič, Igor Totalitič, Igor Kovidovič, Igor Zbojnikovič, Igor Covidovich, Igor Kradoshovich, Igor Zmätkovič, Igor Plačkovič, Igor Psychopatovič, Igor Mgr, Igor Islamovitch, Igor Alláhovič, Igor Mohamedánovič, Igor Mahometovich, Igor Ciganovič, Igor Antigenovič, Igor Polopatovič, Igor Turkovič, Igor Fejsbukovič, Igor Mafiánovič, Igor Chmatovič, Igor Patovič, Igor PentaTovič, Igor Nehanbovič, Igor Goebbelsowyč??? Neviete, lebo ho nepoznáte? Nechcete, lebo ste neboli jeho patoVolič? A fakt ste presvedčený, pán spoluobčan, že toho človeka, ktorý obsadil kreslo premiéra SR, vôbec nepoznáte?

__ Naozaj ste vy čítali v novinách Pravda, že údajne „Zverejnením fotografie hákového kríža na sociálnej sieti na profile predsedu vlády SR, ktorý mal ku dňu 18. novembra 2020 o 20.30 h. 258 528 sledovateľov (!), príspevok zaznamenal viac ako 10-tisíc reakcií (!), vyše 2200 komentárov a 695 zdieľaní (!), takže sa dá predpokladať, že tento príspevok videlo viac ako 200-tisíc ľudí“???

__ A prečo tak málo? Poznáte, čo Igorko vypotil v istom videu? Kuknite si…

 

__ Viete o tom, že najobľúbenejšia riekanka pána Igorka bola – Letel vtáčik svetom, trafili ho guľometom. Letel vtáčik dole, na mínové pole. Po dopade od radosti rozhadzuje vnútornosti?

__ Aké HESLO svojho života zastáva Igorko? – „Ak máš nádhernú manželku, očarujúcu milenku, milé dcéry, ak vlastníš skvelé auto, ak nemáš problémy s daňovým úradom, ak vždy, keď vyjdeš na ulicu, svieti na teba jasné Slnko a ľudia sa na teba usmievajú, je čas skončiť s narkotikami, ukončiť kšeft s antigenovými testami a utiecť do Belize“?

__ A čo robí NAKA, generálny prokurátor SR a celá polícia SR, že ešte Igorko nesedí v zadržiavacej väzbe? A koľko ľudí by ho chcelo vidieť v Pezinku alebo vo Veľklom Záluží?

__ Prepáčte, naozaj som dobre počul a vy ste sa mi prihovorili – „Zapamätaj si, Igorko povie pravdu iba vtedy, ak sa pomýli, aj to nie vždy“?!?

__ Prečo dokázal novinárom Igorko poskytnúť presne rovnaký úškrn ako keď si nahrával Radka Procházku? A usmieval sa aj vtedy, keď nekresťansky vysypával smetný koš na Poliačika? A naozaj si Igorko namýšľal, že to robieval aj Pán Ježiš Kristus? A v ktorej Dimenzii MetaVesmíru?

__ Pozná Igorko znenie niektorých častí našich zákonov (SR) – pozná aj tento – (1) Kto rozmnožuje, prepravuje, zadovažuje, sprístupňuje, uvádza do obehu, dováža, vyváža, ponúka, predáva, zasiela alebo rozširuje extrémistické materiály (((napríklad na statuse FB hákový kríž))), potrestá sa odňatím slobody na 1 rok až 5 rokov.

(2) Odňatím slobody na 3 roky až 8 rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) závažnejším spôsobom konania,

b) verejne, alebo

c) ako člen extrémistickej skupiny???

__ Skončí to aj teraz tak, že si novototalisti objednajú extra odborníkov, ktorí budú tvrdiť, že ôsme písmeno slovenskej abecedy je NIE „Ď“ ale nemecké H??? Prečo si nepamätám, že by sme používali abecedu nemeckú alebo anglickú, kde azda aj ôsmym písmenom je to igorkovské H??? A prečo znalci na súde proti Kotlebovi breptali čosi o 14 slovách, keď tam bolo v zmysle kresťanskej náuky, že pud sebazáchovy vložil do človeka sám Boh Stvoriteľ, takže áno, belosi musia ochrániť svoje biele deti rovnako ako černosi svoje čierne deti a bodkovaní svoje bodkované deti, ale dokonca aj levy svoje mláďatá a aj všetky druhy, kultúry, civilizácie, spoločnosti, spolky, čokoľvek živé sa stará o svoje prežitie – tak čo tárali o nacizme, ak sa jedná o BOŽÍ dar už od stvorenia sveta? Pamätá si ešte niekto ako do nás vnucovali Komančovia-komunistickí ich rudo-červené predstavy o internacionalizme a teraz sa máme kvôli akýmsi igorkovským znalcom na súde báť priznať, že sme od Boha dostali pud sebazáchovy a nebudeme sa kvôli ich panstvu starať, aby naše deti (zhodou okolností biele) prežili a pokračoval náš rod, náš národ, náš druh a naša kultúra s civilizáciou? A na ktoré popravisko mám okamžite utekať, aby ma popravili, lebo ja som sa opovážil byť skutočným kresťanom, a nie oľanovsko-kiskoidným? Prečo by som mal napomáhať novodobým snahám novototalitárom akéhosi NWO či ako sa to nazýva? A prečo si ktosi myslí, že som =Igorko=? Musíme byť teraz na jedno kopyto len preto, že si akýsi diktátor zmyslel speňažiť antigénové testy a iba on vie, čo je správne, čo je sväté, čo je čisté, čo je dokonalé aj geniálne ako ON?

__ „Je všetko okolo tých antigenových testov iba a jedine PRE TO, aby nahanobil dostatok finančných prostriedkov pre seba a svoju rodinu? Alebo?! Čo ešte asi tak by za tým mohlo byť?

__ Koľko ľudí ešte stále dokáže zniesť Igorove hulvátstvo? A prečo by som mal byť jeho otrokom, jeho vazalom, jeho poddaným, jeho majetkom? Alebo čo ešte? Ak si nechá na seba zioapať profesor Krčméry, prečo by som mal znášať diktátorstvo Igorka? Kresťanstvo neznamená byť islamisticky zotročeným – to mu vari zabudli povedať? A prečo by som mu to mal kričať práve ja?

__ Je Igorko autorom celoživotného hesla: „Keď som bol malý, bol som namyslený. Ale teraz už nemám chybu“???

__ Je autorom Igorko alebo ste to boli vy? – – – „Vkročila k nám do dvora dvojmetrová potvora. Ale už k nám nevkročí, motyku má v obočí.“ Naozaj to urobil Igorko?

__ Je vskutku možné, že pán premiér SR vyriekol zo svojich úst: „Myslím si, že NSDAP bola najväčšia politická strana, a keď akože kvalita politickej strany sa meria podľa počtu členov, tak oni mali, myslím, že 25 miliónov, takže tú ambíciu máme prekonať, to NSDAP v tejto veci…“

__ Je možné že Igorko je vlastne iba dobrovoľný pomocník diabla či Temnoty? To nemala Temnota na výber, ak siahla práve po našom milovanom Igorkovi? A na nás sa kto ešte vykašle, ak Igorko predáva svoje antigenové testíky vo veľkom za ťažké prachy? Ak by sme každý hodili jedným razom malý kamienok na jehno hlavu – bolelo by ho to vôbec? Alebo ani nie, čo ak tam nič nie je?

__ Prečo mu nikto z odborníkov imunity, epidemiológie a virológie – nepovedal, že COVID-19 nie je ani hnusoba ani pliaga? Nie je to náhodou jeden z mnohých prejavov Života, s ktorým sa musíme naučiť žiť, kým si TENTO uvedomí, že to bude s nami mať ľahšie, ak nás nebude vraždiť? A prečo si páni politici neberú z toho príklad? Nie je náhodou vo vyspelom demokratickom svete obvyklé, že sa oponenti snažia o primeranú koexistenciu bez toho, aby sa likvidovali? Prečo vyrába Igorko umelo akože-kriminalistické kauzy, ak si ešte pamätáme jeho 600 kilometrov a problémy s účtovníctvom, ktoré snímala televízna kamera – ako je na povale, kde by účtovníctvo nemalo byť? Prečo nás Igorko považuje za bezprizorné deti alebo blbcov?

*

__ „Pane jediný Bože – prosíme ŤA, urob niečo s tým našim politikom na čele štátu, ktorý si vzal do hlavy, že beztrestne a jasne ublíži celej Spoločnosti! Ty vieš najlepšie ČO KEDY AKO a predovšetkým PREČO! Ty vieš, podobne ako my, že sa iba hrá na »svätého«, na »spravodlivého«, na čistého aj nevinného, na veriaceho »kresťana« – áno, POTUPUJE nás všetkých a OHROZUJE životy naše aj našich potomkov či seniorov – PROSÍME ŤA, vykonaj nám na ochranu »čokoľvek«, čo by mu znemožnilo ďalej páchať všetko to zlé a likvidačné… Nech sa stane Tvoja vôľa, Pane jediný a Láskavý Bože – ďakujeme. AMEN.“

__ And nothing else matters. (?)

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

Je to „čestný“ človek. Fakt? Unbelievable!

08.03.2021

Pán poslanec NR SR Jozef Pročko (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola): „Nie, odísť sa nechystám. To, že má Igor *atovič svoje komunikačné chyby, je v poriadku, lebo je to »čestný« človek. Keď Sulík zoberie zo svojho ega a *atovič zo svojej ješitnosti, tak si myslím, že to bude super.“ Igor *atovič: „Kým som zháňal vakcíny, Sulík klamal, útočil a nadával“ do omrzenia [...]

izrael synagóga

Zrútenie tribúny v synagóge si vyžiadalo najmenej dvoch mŕtvych a vyše 150 zranených

16.05.2021 21:52

Podľa starostu židovskej osady v Predjordánsku bola budova synagógy nedokončená a preto bolo zhromažďovanie ľudí v nej nebezpečné.

Nedeľa popoludnie, zápchy na hraniciach s Rakúskom

Tri hodiny v rade áut do Rakúska. Priechodu Jarovce - Kittsee je lepšie sa vyhnúť

16.05.2021 21:10

Vodiči, ktorí majú z hlavného mesta SR namierené do Rakúska, by sa mali vyhnúť diaľničnému priechodu Jarovce - Kittsee.

Vatican Pope

Pápež František vyzval na ukončenie bojov v Pásme Gazy aj Mjanmarsku

16.05.2021 20:30

Pápež František celebroval špeciálnu svätú omšu za obyvateľov Mjanmarska. Modlitba prišla v čase, keď vládnuca junta začala útočiť na mesto Mindat.

izrael ruiny bombardovanie gaza

Netanjahu odôvodnil nálet na budovu, v ktorej sídlili viaceré médiá

16.05.2021 19:50

Podľa izraelského premiéra malo v zbombardovanej budove kancelárie aj nepriateľské hnutie Hamas.

matthew1801

aj boh má humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 307
Celková čítanosť: 1160216x
Priemerná čítanosť článkov: 3779x

Autor blogu