Založ si blog

Mám vážnu alergiu na prieskumy verejnej mienky

Žiadna agentúra, ktorá realizuje prieskum tzv »verejnej mienky« (zjednodušene „anketa“, kde sa dopytujú občanov z umne zvolenej vzorky obyvateľstva na ich postoj alebo názor na vybrané otázky, väčšinovo „koho by volili vo voľbách“), by sa nepriznala Verejnosti „Tak viete, náš sadzobník nájdete na tej alebo onej webstránke, kto chce, aby mu vyšli lepšie výsledky v prospech jeho strany či hnutia, nech vloží primeraný bonus na ibancode…“ Jasné, že nie! Ak chýba dôkaz, tak je agentúra kvalitná a klame ako istý psychopat, ktorého sa boja všetci nazvať nahlas a jeho pravým menom…

__ Minister vnútra Roman Mikulec a Peter Kovařík, dočasne poverený výkonom funkcie prezidenta Policajného zboru SR, sa obracajú na občanov a opozičných politikov: „Voľte súdruha Igora Katoviča, inak sa tej pliagy nikdy nezbavíme a jeho blahorodie nedovolí, aby sa doterigala vakcína z USA – a hádam nechcete, aby sme MY oľanovci vládli ovčanom SR počas výnimočného stavu až do nekonečna?! To by sme museli nadobro zrušiť voľby a boli by sme nekonečnými pánmi situácie a prichádzajúceho NWO! Tak sa kroťte, to vám prikazuje aj jeho veličenstvo Igor Pandemovič – a ak nedáte pokoj, polícia aj armáda je na to pripravená!“

__ Agentúra Median pre »rtvs« vykonala prieskum (od 06.11.2020 po 11.11.2020) na vopred kvalitne vybranej vzorke obyvateľov-ovčanov SR ((tak, aby to vyhovovalo neototalitárom, ktorí sa samonazývajú „Najväčší DEMOKRATI pod Slnkom aj inými hviezdami Mliečnej galaxie“ – ktorí napríklad dokázali v časoch predvolebnej kampane nahuckať trubanovských sympatizantov spolu s jednou extrémne prispôsobivou menšinou PROTI kotlebovcom v rozpore s dvestoročnými zásadami demokratizmu a úcty k zákonom aj vyhláškam a konflikt, ktorý sami vyprovokovali, dávali kotlebovcom za vinu!

__ PSEUDO*DEMOKRATI oľanovského typu dokázali oblbnúť sudcovskú kliku, aby odsúdili kotlebovca za 14 slov a ôsme písmeno slovenskej abecedy, ktoré je „Ď“ – a to v rozpore s kresťanstvom, ktoré sem dovliekli už Cyril s Metodom údajne v deviatom storočí – áno, už stáročia vieme, že to Pán Boh pri stvorení vložil do človeka „PUD SEBAZÁCHOVY“, takže tých 14 údajne sporných slov – citujem – „We must secure the existence of our people and a future for White children.“ V preklade do slovenského jazyka: „My musíme zabezpečiť existenciu našich ľudí a budúcnosť bielych detí.“

__ A čo má byť?!

__ Vo svete, ktorý STVORIL PÁN BOH, tak majú pud sebazáchovy opice, levy, myšy, blchy, mravce, černoši, Indiáni, belosi, albíni, Američania, Japonci, Austrálčania a XYZWQ tvorov, druhov, čokoľvek, čo žije v spoločenstvách aj individuálne na Zemi – takže SME POVINNÍ zabezpečiť existenciu našich a je jedno, či ľudí, opíc, levov, bodkovaných, pruhovaných a tak podobne, vrátane POTOMSTVA, čiže aj detí! Zneužili ste nevinnú vetu či výrok a nikoho vo Vesmíre nezaujíma, že ste to zneužili v POLITICKOM BOJI, lebo ste neboli schopní prísť s niečím hmatateľným a v súlade s objektívnou realitou! FUJ a vy sa samonazývate DEMOKRATI???

__ Je to v súlade s darom od Boha, ktorý sa nazýva „pud sebazáchovby“ a nemožno ho bez následkov odstrániť! Tak čo, páni DEMOKRATI, ktorí máte od demokratov tisíce svetelných rokov – ako to chcete urobiť, aby bolo pravdou, že ste DEMOKRATI?! Ak ste mali čokoľvek na Kotlebu a jeho kompániu, mali ste si vysúkať rukávy na vašich zafúľaných sakách a nájsť niečo reálne a objektívne, čo by nebolo v rozpore s Bohom a normalitou! Veď aj ôsme písmeno slovenskej abecedy je „Ď“ a nie H! Ste fušeri, ste anti-demokrati a namýšľate si, že stačí mať pod kontrolou výskum verejnej mienky, slovenaské médiá v zmysle hlavného prúdu, ktorý je skorumpovaný ako vaše myšlienky na vládnutrie nad ovčanmi SR…………………..))

__   Prieskum verejnej mienky nedoniesol absolútne nič o tom, čo hovoria občania alebo aj ovčania SR na bezprecedentné výčiny najväčších klamárov v dejinách Slovenska a Slovákov.

__ Moja reakcia – ako človeka, ktorý má vážnu alergiu na prieskumy verejnej mienky – je trochu oneskorená a veru nechápem, čo je zaujímavé na tom, že v umne vedenej ankete by vyhral človek (Peťko zradca Smerákov-ficovcov a najlenivejší premiér na planéte Zem, ktorý nebol ochotný si pozrieť VIDEO s Mazurekom z rádia Frontinus v dĺžke 1 hodina 42 minút, aby pochopil, že predseda SMER-SD Fico „správne“ sa zastal Mazureka – lebo Mazurek NEPOVEDAL ALEBO NEVYRIEKOL TO, za čo ho najvyšší súd justičným zločinom odsúdil. Ja som to trpezlivo videl aj počul tri razy s odstupmi – NIE, nie je tam nič, čo by harmonizovalo so slovenskými súdmi – a to je HANBA anti-demokratrických síl v SR, ktoré sami seba nazývajú, že sú DEMOKRATI – no figu borovú!

__ Takže samotný fakt, že prieskum verejnej mienky v SR prezradil o Pellegriniho odtrhnutej pseudo-strane s názvom HLAS že by dostali 20,3 % – to je podobne morbídne a katastrofálne ako 25,02 % pre „utajený“ zlepenec pána Pandemoviča v podobe OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola ((koľko občanov voličov SR vedelo, že volia túto záhadnú kombináciu, ktorá asi najlepšie spolupracovala s médiami v SR a najdokonalejšie vedela klamať všetkých a o všetkom???))!

__ Peter Pellegrini nie je jediný na tejto planéte Zem, ktorý sa rozhodol radšej vytvoriť ODDELOK – odklon – klon-neklon, než bojovať za prirodzené zmeny v pôvodnej strane SMER-SD…

__ INFO o prieskume verejnej mienky spomína – že – šlo o vzorku 1018 ovčanov starších 18 rokov – škoda, že nepridali aj fotografie – to by bola možno plejáda záberov na choroboplodné zárodky pseudo-demokracie, alebo aj nie, kto vie? Bože, tá alergia je ale hrozná vec!

__ A že druhé miesto by získalo zoskupenie okolo Igorka – len agentúra neupresnila, či ide o OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola ALEBO =iba= „OĽaNO“. Som jednoznačne alergicky presvedčený, že boli by 2 odlišné čísla. – nuž a údaj, že za dobre platený prieskum dosiahli až 16,6 – ak by dobre nezaplatili za prieskum, bolo by tam iba 6,6 %… alebo aj nie, kto že ho vie.

__ Údajne na treťom mieste by skončili Richardovi Sulíkovci, ktorí si váľali šunky v akejsi turistickej destinácii a grandiózny výmyselník Igorko Katovič to zneužil vo svojom statuse na antisociálnej sieti, ktorá mu dovolila ponechať jeho hulvátstva, oplzlosti – ANTI-DEMOKRAT Igorko ziapal na svojho koaličného druha Riška Podrž-Balónika! No a potom nebuď alergický na prieskumy verejnej mienky, kde vyhráva ten, ktorý zaplatí VIAC. Alebo aj nie, kto že ho vie?

__ Potom je tam uvádzané to PS a 7,3 % a ja sa pýtam – nie je to náhodou ten celosvetový terminus technicus „5 GRAMOV BIELEHO“??? Alebo aj nie, kto že ho vie!

__ Tá alergia na prieskumy verejnej mienky! Potvora – najväčšia po pandémii chrípôčky.

ĽS NS by údajne skončili s 6,9 %, lebo nezaplatili prieskumnej agentúre, koľko bolo vhodné… alebo aj nie, kto že ho vie?

__ Ficovci by mali VRAJ 6,3 % a Kollárovci s jedenástimi deťmi a deviatimi ženami by mali 5,8 %, ale – kto že ho vie, či sa nemýlim? Tá hnusoba ALERGIA!

__ Pod hranicou 5 % by boli – KDH, ale aj „Proti ľuďom“ (zakladateľ Andrej Ziska, ziapač Sheliga antidemokratický pseudo*političko), SMK, SNS, Hrozná voľba, Most cez rieku, a aj Vlastička

__ Hlasovať by v hypotetických voľbách prišlo dokopy 73 % opýtaných v duchu želaní tých, ktorí zaplatili správne za priekum vewrejnej mienky, 55 % ľudí by určite išlo voliť, 18 % opýtaných odpovedalo, že by „skôr prišli“. Odpoveď „skôr nie“ si zvolilo 6 % opýtaných. Určite by neprišlo voliť 21 % opýtaných.

+

__ =Jeno=: Fuhrerova fašizoidná vláda sa dá povaliť 1 riadnou demonštráciou alebo 3dňovým generálnym štrajkom. Toho antidemokrata držia pri moci len dobre platení (skorumpovaní) novinári, lebo potrebujú články o jeho psychoplačovkách a infantilných statusíkoch na faceBooku. (Tak prezradil PRIESKUM verejnej mienky MIMO agentúr).

+

__ 3-proti-názor: bezpredmetna uvaha – to by sa musela rozsypat koalicia – treba nechat vycinat Katovica – padnut až na hubu – kým nebudeme žrat trávu – nepohne sa to – pokial bude opozicia bojovat svieckami v oknách – tak dosiahne iba to, ze niekomu zhori do tla, musi sa zasadne pretransformovat politicka mapa – ako sa hovori – stareho psa novym kuskom  nenaucis – tak ani fico-pellegrini, tobôž – kotlebovci –  nemôžu vytvorit protivahu – 4-koalicii- teda solidnu – tato vlada je odsudena vladnut mozno aj tych 12 rokov – zalezi na tom – kde nas chce doviest do Pekla – a ako to dovrzá – relevantnú opozíciu nemá – aspoň zatiaľ – môže si to pokaziť iba sama – zda sa – ze uz zacina – hrdzavym nozom si v rebrach zacina sparat sama, ta ne?

+

__ Evita03: Zdokumentované protiústavné vyhlásenia. Toto sa raz bude používať ako dôkaz! Referendum je priama demokracia a obchádza parlament. Parlament má v referende len 1  úlohu – v prípade úspešného referenda vyhlásiť výsledky referenda ako zákon a riadiť sa nimi. 3 roky sú výsledky platného referenda nijako nezmeniteľné – neexistuje mechanizmus, ako zmeniť zákon, referendom vytvorený do 3 rokov. Po 3 rokoch sa to dá iba novým referendom, alebo ústavným zákonom. Poslanci sa referendu síce bránia, lebo ich obchádza v rozhodnutí, ale je to trestné podľa trestného zákona § 351 – Marenie prípravy a priebehu volieb a referenda!

+

__ Evita03: Pri príprave referenda treba postupovať odborne. Otázka pre referendové použitie musí byť formulovaná tak, ako zákon, odborníkom preto, aby v prípade úspešného referenda nebola potrebná ŽIADNA, ani najmenšia úprava jeho textu pred zverejnením a zaradením do zbierky zákonov. Toto by dokázal iba Harabin, lebo to je asi jediný právnik, čo sa vyzná a čo zároveň by (možno) mal vôľu vytvoriť správny text pre referendovú otázku. Neexistuje totiž žiaden mechanizmus ako prinútiť poslancov konať v úprave textu schváleného referendom, oni majú ústavnú povinnosť len tie výsledky uviesť do používania vyhlásením ako zákon. Takže páni súdruhovia, bez kvalitnej prípravy petície k referendu sa nezaobídeme, to si treba uvedomiť. „Kuvici“, hlásajúci nezáväznosť referenda zjavne neberú do úvahy možnosť vysoko odbornej prípravy referenda, takej, aby sa ani prezident nemusel pýtať ústavného súdu na ústavnosť, lebo to všetko zdržuje.

+

__ Igor Katovič tam nemôže zostať, lebo:

__ keď sa vám pred kamery postaví predseda vlády a povie úplnú sprostosť, ako keď sa nepôjdete otestovať, tak nebudete mať nárok na zdravotnú starostlivosť. Právo na zdravotnú starostlivosť je pritom ústavným právom v SR. Toto ústavné právo nemôže nikto, úplne na hulváta obmedziť, nech je akýkoľvek stav. Tu príde premiér Pandemovič a na hulváta povie, že vám toto právo obmedzí, alebo zmení. Je to neuveriteľné! Kto volil takéhoto mimozemšťana – vari klony?!

+

__ Ak násilie na civilistov nepoužili komunisti, totalita, a použijje ho „demokrat“ (ktorému prejde i to, že verejne útočí na ženy, kolegyne v koalícií, ktorému prejde to, že verejne sa prizná k nečestnosti a povie: „prepáčte“), tak si dajme otázku, či taký protest nebol náhodou opodstatnený?

__ O kom to je?

__ Kto je ten podvodník, čo sa vyhraza ženám?

__ Nevolá sa náhodou či zákonite ((Mr Táraj, Prďús, Gágaj)) – pán Šachovič, pán Katovič, pán Pandemovič, pán Zmätkovič, pán Igor Pentatovič, pán Alahovič, pán Mahometovič, pán Šašovič, pán Ziapačovič, pán AntiDemokratovič, pán Igor Samozvanovič, pán Igor Morbidovič… a milión podobných trefných mien, lebo už Komančovia v USA dávno vedeli, že v oblasti DUCHOVNA platí APEL s názvom „FUKU!“ – to odhalil už geniálny spisovateľ Jevgenij Alexandrovič Jevtušenko, ten prezradil celému svetu: „Fuku“ je tabu mena, v tom je magická cena. Nevyslov meno, čo ti spôsobilo bolesť. Vyslovením sa volá nová smola. Niektoré mená majú takú povesť. Hrdza pomsty derie sa aj v hrobe cez panciere. A prvé „fuku“ bolo uvalené na prekliateho Janovčana – na Christofora Colomba, alias Cristóbala Colóna alias Krištofa Kolumbusa – čo ostrú šabľu držal pevne aj po smrti.

__ A teraz je to – pre nás – draho-nedrahý ANTI-DEMOKRAT „Igorko…“

+

+

Прежде, чем я подохну,

как — мне не важно — прозван,

я обращаюсь к потомку

только с единственной просьбой.

Пусть надо мной – без рыданий –

просто напишут, по правде:

«Русский писатель. Раздавлен

русскими танками в Праге».

(Отрывок из стихотворения «Танки

идут по Праге»)

=

Já, ještě dřív než pojdu,

naději v sobě zmarním,

k potomkům svého rodu, promluvím

zbožným přáním.

Ať nade mnou jen srdcem

napíšou stroze, naze:

„Byl ruský básník. Zdrcen

ruskými tanky v Praze.“

(Úryvek z básně Tanky se valí Prahou)

+

Slobodné Slovensko, fb skupina

POZVÁNKA NA PROTEST PRIAMO PRED dom Igorka KATOVIČA❗

Prečo?

__ Pretože podpán Igorko Magorič prebral funkciu najlepšieho vedca, dokonalého lekára, megamatematika, šaša, ale neskôr sa zistilo, že nevie žiadnu cudziu reč, dokonca sfalšoval diplomovku, podpán Magorič, ktorý napadá, agresívne sa vyhráža občanov aj ovčanov, ponižuje kadekoho, msti sa každému, kto prejaví najmenšiu známku slobodného konania, koná protiústavne, nezákonne, verejne klame ako pán Klamovič, ťahá naše Slovensko do ekonomickej katastrofy, rozdeľuje občanov aj ovčanov, obmedzuje časti z nich im základné práva a slobody! Strach aj hrôza!

__ Pôjdete vyjadriť svoju nespokojnosť priamo pred bydlisko Katoviča, ktorého nevhodné psychopatické správanie a vystupovanie poškodzuje celý štát Slovenská republika a za ktorého sa musíme teraz v zahraničí mnohí hanbiť! Aj sami pred sebou sa hanbíme!

+

__ Psychopatovič je povinný upozorniť, že máte právo odmietnuť predpísaným spôsobom splnenie takého rozkazu, ktorým by vás nútili do spáchania trestných činov, porušenia Ústavy SR, alebo prekročenia dikcie prísahy. V praxi to môže znamenať, že splníte rozkaz podieľať sa na akcii v určenom mieste, ale za žiadnu cenu sa nedotknete slobodných civilných občanov SR. Čiže zostanete „verní Slovenskej republike“ v súlade s prísahou a nebudete verní protiprávnym a protiústavným želaniam ministra, ani premiéra Katoviča. Vytvorenie kordónu ochrancov slobody a Ústavy od vás ľud neočakáva. Ste z ľudu, ste jednými z nás, môže tam byť váš otec, brat, sestra. Nedajte sa zneužiť! Uvedomte si, že raz bude táto vláda SR skladať účty za zločiny a štátny terorizmus, v ktorého páchaní pokračujú.

+

__ Takže, ak bude pokračovať Katovičova vláda, čaká nás všetkých „dobrovoľné“ očkovanie, niekoľkonásobne opakované v príslušných intervaloch. Kto nebude vlastniť „knižku“, preukaz, ktorý nesfašovateľne potvrdí, že dotyčný jedinec absolvoval povinné očkovanie, bude vyvrhnutý na okraj spoločnosti!

__ Vláda chystá a zabezpečuje najatie a vytvorenie obrovskej skupiny kontrolných zložiek na úrovni SBS, ktorí budú tieto „knižky slobody“ kontrolovať výberovo, ale pravidelne, alebo v prípade mnohých podnikov a prevádzok rovnako pravidelne priamo pred vstupom do budovy! Bez neho vás nevpustia nikam, bez preukazu sa človek nedostane ani na verejné toalety!

__ Všetko ďalšie, pripravované v besnej stratégií elít sveta, sa však ešte len rozbehne. Povinné očkovanie je len prvým stupňom represií a ovládania ľudstva zo strany „čierno-šedých elít za oponou – NWO“.

+

__ Za niektoré alergie sa nemožno hanbiť, na niektoré alergie nejestvuje liek, ostatné alergie ma nezaujímajú.

__ Informácia pre pána doktora Krčméryho ((Prečo pomáhate Temnote, súdruh doktor?! Nehanbíte sa – ešte nie?)): „OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena*Zdola“ volilo 25,02 % z aktívnych voličov z Celku registrovaných voličov SR, ktorých sa aktívne zúčastnilo iba 65,79 %, SME*rodina 8,24 % z tých, ktorí prišli voliť, SaS 6,22 % a »Za ľudí« 5,77 %, volebná účasť bola 65,79 %, po sčítaní vieme, že aktuálnu vládnu koalíciu volilo spolu „iba“ 45,24 %.

__ Tí, ktorí napomohli k ústavnej väčšine v NR SR aktuálne vládnej koalícii, sú tí „neúspešní“, ktorí sa nedostali cez prah 5% zvoliteľnosti (u PS/spolu šlo o prah zvoliteľnosti 7 %, chýbalo im 926 hlasov!): PS / SPOLU 6,97 %, KDH 4,65 %, MKD*MKS 3,91 %, SNS 3,16 %, Dobrá voľba 3,06 %, Vlasť 2,93 %, Most*Híd 2,05 %, Socialisti 0,55 %, MTD 0,32 %, SĽS 0,28 %, DS 0,15 %, Solidarita 0,11 %, Stan 0,07 %, SHO 0,17 %, Hlas ľudu 0,07 %, PSN 0,04 %, 99%, 0,03 %, SL 0,03 %, Hlas pravice 0,00 % Nikto nemôže pravdivo tvrdiť, že „väčšina“ voličov SR volila súčasnú vládnu koalíciu.

+

__ (((P.S.: nemohli by ste už prestať KLAMAŤ, pán údajne premiér Igor Katovič???)))

Ako sa (medicínsky) volá alergia na Igora Katoviča?! ((Odpovie nám prorežimný lekár Krčméry? A dokedy bude dr. Krčméry slúžiť Temnote?!))

__  A už zase počujem premiéra Katoviča z televízie – fúúúúúj!

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

Je to „čestný“ človek. Fakt? Unbelievable!

08.03.2021

Pán poslanec NR SR Jozef Pročko (OĽaNO-Nova-KÚ-Zmena.Zdola): „Nie, odísť sa nechystám. To, že má Igor *atovič svoje komunikačné chyby, je v poriadku, lebo je to »čestný« človek. Keď Sulík zoberie zo svojho ega a *atovič zo svojej ješitnosti, tak si myslím, že to bude super.“ Igor *atovič: „Kým som zháňal vakcíny, Sulík klamal, útočil a nadával“ do omrzenia [...]

izrael synagóga

Zrútenie tribúny v synagóge si vyžiadalo najmenej dvoch mŕtvych a vyše 150 zranených

16.05.2021 21:52

Podľa starostu židovskej osady v Predjordánsku bola budova synagógy nedokončená a preto bolo zhromažďovanie ľudí v nej nebezpečné.

Nedeľa popoludnie, zápchy na hraniciach s Rakúskom

Tri hodiny v rade áut do Rakúska. Priechodu Jarovce - Kittsee je lepšie sa vyhnúť

16.05.2021 21:10

Vodiči, ktorí majú z hlavného mesta SR namierené do Rakúska, by sa mali vyhnúť diaľničnému priechodu Jarovce - Kittsee.

Vatican Pope

Pápež František vyzval na ukončenie bojov v Pásme Gazy aj Mjanmarsku

16.05.2021 20:30

Pápež František celebroval špeciálnu svätú omšu za obyvateľov Mjanmarska. Modlitba prišla v čase, keď vládnuca junta začala útočiť na mesto Mindat.

izrael ruiny bombardovanie gaza

Netanjahu odôvodnil nálet na budovu, v ktorej sídlili viaceré médiá

16.05.2021 19:50

Podľa izraelského premiéra malo v zbombardovanej budove kancelárie aj nepriateľské hnutie Hamas.

matthew1801

aj boh má humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 307
Celková čítanosť: 1160253x
Priemerná čítanosť článkov: 3779x

Autor blogu