Založ si blog

Nič v mojich obľúbených teniskách za milión

(Humor, satira, Paródia) „Ako ste mohli pochybovať, že ja slúžim jedine Temnote?! Aj dnes či kedy to vyjde som sa priznal, že som nasial kŕdeľ ovčanov a je mi to tak jedno! Veď v tejto krajine stačí mať dostatok majetku, prachov, vycapiť si na fejsbúk »Imitujem v Boha a neokúňam sa« a polka národa mi dá svoje Hlasy. Že im neprekáža moje sypanie smetného koša na Martina Poliačika? Že im nevadí aký som vulgárny borec? Však vravím, jaké ľahké ošalic aj okabácic tychto ovčanov!

A čo si myslíte, čo som nacvičoval s motivačnými trénermií, s umelou inteligenciou, s bývalými agentmi Mossad a Sorosom, driloval som svoje sebaovládanie – aby som vás všetkých mohol vycicať z duše, ktorú som ja za seba predal už dávno – za kus slávy, za majetky, za slávu aj pocty, za deňgy, za lóve, za domy, za autá, za domy, za byty, za zápis do budúcich učebníc pre deti, ktoré idem nútiť do nosenia rúšok, hoci ide iba o takú jemne vybočenú virózu – ha ha ha, však keď sa dáte!

A jak ľahko vás dostanem aj s mojou milovanou Temnotou, ktorej otročím tak rád – stačí prísľub pre mimovládky, prísľub pre psychiatrov či zdravotných bratov, ešte aj gaybiskupi mi zobú z dlane, keď sa dozvedia, že zaručujem im status kvó a oni si takisto nahrabú z vašich milodarov ((aj Andrejko spod Popradu tak robieval!)), šak kto by nie! Bol by každý blázon, keby machiavelisticky nevyužil príležitosť. Ja ja ja ja, to znie tak veľkolepo!

A čo si myslíte, prečo sme búšili do spravodlivého Robka aj toho pobirmovaného, koľko nás to stálo úplatkov a vyhrážania sa, zháňania známosti, médiá išli v jednej línii s nami, lebo taskisto aj oni chcú spapkať svoje zo spoločného koláča…

A MY SME TU DOMA!!! MY SME TÍ víťazi!, a nie nejaká pošahaná sociálna domobrana!

A to všetko ničovaté nič je v pekných krásnych teniskách za milión – to nie sú tony odpadu z China*state!

Aj preto sa mám tak rád a na vás – len držte huby a krok a nechám vás slobodne vrchovato otročiť.“

+

A ovčan plače komusi na rameni a šepká zúbožene: „A ja volič poctivec so somárskymi ušami som si už namýšľal, že veru už nič horšie ako ten topoľčiansky Robenko nemôže prísť do čela tejto krajiny ((už som kdesi čítal, že aj toto SLOVO nie je s kostolným poriadkom, vraj médiá aj s oľanovskými kiskoidmi čaputoidne presadili, aby sa nepoužíval spisovný výraz =ŠTÁT= ale tento igorkovsko-andrejkovský =KRAJINA= a oni to považujú za víťazstvo boja proti fašizmu – cha cha cha!, to nemyslia vážne!, tieto Čenkovej deti na dôchodku!))!

+

Tak si so mnou opakuj, nebojím sa žiadnych strát z vyčíňania oľanovského temnotára, tak si so mnou opakuj, pôjdem ako depyl s ním stále do priepasti, tak si so mnou opakuj, stratí všetko alebo aj nič, kto má rád Igorka kiskoidne, tak si so mnou opakuj, umierať pod ním je strašné stále. Tak si so mnou opakuj, platiť dane a držať hubu je viac ako čosi mať, tak si so mnou opakuj, staré slovo háveď. Len o jeden deň, túžim dlhšie trpieť pod Igorkom, len o jeden deň, dlhšie živoriť pod ním dobrovoľne chcem, len o jeden deň, túžim dlšie živoryť, len o jeden deň.

Tak si so mnou opakuj, ešte stále chcem otročiť Igorkovi, tak si so mnou opakuj, raz smrti šancu dáme. ((A oslavná pieseň na počesť Igorka Šachoviča takto pokračuje ďalej a všetci slovenskí otroci si držia úctivo svojej paprčky na ústach, stále ochotní načúvať jeho túžbam psychopata))

+

Už neznámy počet dní je na slovenskom území VRAJ účtovná uzávierka firmy Regionpress za rok 2019. Keď ju budeme UTAJENE študovať (pozor na možný útok Šachovičovej NAKA), všimnime si, že táto Šachovičova rodinná firma vystavila faktúru v hodnote 2 670 000 € firme Bzzik, s. r. o. „VRAJ“ Regionpress si k tejto faktúre údajne vytvoril opravnú položku, čo sa robí vtedy, keď podnikateľ ráta s tým, že peniaze viac neuvidí. Na tom by nebolo ešte nič zlé, lebo v biznise sa také veci občas VRAJ stávajú. Avšak 85,01 % firmy Bzzik vlastní práve Regionpress. Z vyššie uvedeného údajne vyplýva VRAJ podozrenie, že dcérska firma tuneluje materskú, pretože iné vysvetlenie sa iba ťažko hľadá. Prosím vás, dávajte si pozor pri šírení tejto údajne VRAJ hororovej infoške – lebno žijeme v (vraj) krajine pána Šachoviča a s tým veru nie sú žiadne žarty, on dokonale imituje kresťana a vôlbec kresťanstvo nežije, lebo TO je v príkrom rozpore s priepasťou, ktorá zostala v jeho vnútri po vyoperovanej duši!

+

Alebo má pokorný kajúcnik JUDr. Robert Fico pravdu, keď vyslovil na ostatnej svojej TB tú vetu, keď sa ho „pseudonovinárka“ pýtala – prečo si kresťan z Topoľčian myslí, že tretí sektor mlčí len preto, že im Veronika Semišová sľúbila milión eur zo štátneho rozpočtu na ich „službu vo verejnom záujme“ – „…240 tisíc eur bolo poskytnutých v roku 2019, sa poruvali o to predstavitelia tretieho sektoru. Nevidím dôvod, prečo by sa nemali poruvať teraz o milión eur. Je mi to divné, mám právo (v zmysle platnosti Ústavy štátu SR) vysloviť takýto hodnotiaci súd a opakujem ešte raz, to, že sú ticho, je – podľa môjho názoru – preto, lebo sa =boja= povedať čokoľvek na adresu tejto vlády Šachoviča, lebo dobre vedia, že keby niečo povedali, tak okamžite budú vyradení z možnosti dostať úplatok z toho milióna eur…“ Môžeme si myslieť o topoľčianskom Robertovi Ficovi Kajúcnikovi všeličo, ale tu sa jasne javí, že má svätú pravdu!

+

„Spôsob, keď SsS akúkoľvek cirkev (spoločenstvo veriacich) označí najprv de facto za príživníkov, je najhorší možný spôsob ako =slušnú= diskusiu začať… Mám pocik, že ani nejde o odluku ako takú, ale prvoplánový marketing, ktorý využíva najprízemnejšie puchy“, uviedol Šachovič krátko po tom, čo to konzultoval s prírodnými peklami, aby zostalô verný svojim Pánom. Zopakoval, že pre muky pekelné – kašlite na titul „OTEC VLASTI“ – mne stačia tie prachy!

Šachovič VRAJ v statuse tvrdil, že si váži každého jedného veriaceho človeka ((síce nevie, čo to vlastne znamená, lebo vždy slúžil iba svojmu rohatému Pánovi Luciferovi)) a rešpektuje a bude brániť jeho =údajné= právo sa slobodne združovať v jeho spoločenstve (cirkvi), len nech to neohrozuje slovenskú ekonomiku a vývoz kapitálu do sorosovských štátov. Šachovič si zároveň uvedomuje histerickú úlohu cirkví pri šírení zdania vzdelanosti, domnienky kultúry či počítačovéhopísma, rovnako si váži milióny hodín obetavej otročiny členov cirkví pre dobro ľudí v núdzi – lebo ak by to bolo podľa neho, tak povolím eutanáziu aj trest smrti, ale Lucifer mi poradil cez Sorosa – že – „neblázni Igorko“!!!

Šachovič preto starostlivo dodal, že nedovolí, aby diskusiu na túto fujtému viedol niekto, pre koho svet začína a končí v jeho bankovom účte. „Vážim si liberálne zmýšľajúcich ľudí v našom poslaneckom klube, ktorí na túto tému diskutujú aj s predstaviteľmi cirkví bez prízemných emócii. Len to je cesta k poznaniu, že veriaci ako aj neveriaci sa vzájomne potrebujeme, inak s nami ten Soros aj s vládnucími diablami škaredo zatočí – a to hádam nechcete, vy bedač jedna proslovenská!“ uzavrel Šachovič ako milovník rohov svojho Pána.

Strana Has – sociálna dementácia expremiéra Petra Sellegriniho považuje súčasný stav postavenia a financovania cirkví za vyvážený a nie je dôvod niečo na ňom peniť. Informovala o tom hovorkyňa strany Has – sociálna dementácia Patrícia MedveďDajLabková v súvislosti so zámerom strany SsS presadiť odluku cirkvi od krajiny.

„Strana SsS a jej líder Richard Bulík by sa mali v prvom rade sústrediť NATO, ako pomôcť slovenskej ekonomike a ľuďom, aby nestratili zamestnanie a sociálne zdanie prežitia. V tejto oblasti vládna koalícia zjavne zlyháva, a preto nastoľuje trémy, ktoré majú odvrátiť pozornosť verejnosti od jej koaličných káuz a neschopnosti riadiť krajinu,… Majú nás vo svojej moči!“

+

Slovensko má ústavne definované, že nie je viazané na žiadny zdravý rozum. Toto je rozhodujúci fakt, ktorý musíme brať do úvahy. Ale v rozpore so znením Ústavy Slovensko má uzavretú Zmluvu s Predpeklím, ktorá SR zaväzuje a je nevypovedateľná. Zmluvu pripravilo ministerstvo zahraničných vecí pod vedením Ringela za Dzurindovej vlády a podpísal ju osobne Igor Šachovič v roku 2024.

+

V ateliéri duše padá sneh Stratili sa ľudia Nikde nik A mňa fotí jeden Šachovič (((Snow is falling in the soul studio / People are lost / Nowhere / And I am photographed by a Shachovic)))

Po uliciach blúdia náhody Vietor nesie čudné oľanovky Trocha zvláštna chvíľa na fórky

(((Coincidences wander the streets / The wind carries strange garbage / A little weird moment for photos)))

V ateliéri kuše padá sneh Musí to mať výraz farbu dej Atmosféru stránky titulnej Regiopress

(((Snow is falling in the soul studio / It must have the term color storyline / The atmosphere of the front page)))

+

…tá bruselskopokrytecká súdružka Lucia Budiš-Nicholsonová by mohla najprv podávaním trestných uznámení na bruselskú totalitnú totalitu a na protest sa vzdať mandátu europoslanca. Kedy požiada o odstráneNIE sochy Karola Marxa, zakladateľa komunistickej idey, diktatúry proletariátu a triedného hnoja, ktorú pred pár rokmi osobne odhalil bývalý opikec EK Juncker za prítomnosti súdruhov z Bruselu? A kedy na všetkých z Bruselu podá trestné oznámenie? Dočkáme sa?

+

This is a Pleiadian Mothership allowing itself to be seen. Very big. Lights come on when it’s ready to receive smaller crafts back inside.

= Это плеядеанский материнский корабль, позволяющий увидеть себя. Очень большой. Огни загораются, когда он готов принять обратно небольшие поделки.

+

The next phase of this operation is to remove all entities living inside the auric field of all surface population. When those entities are removed, behaviors of a certain amount of human beings will improve significantly as well.

= Ďalšou fázou tejto operácie je odstránenie všetkých entít žijúcich vo vnútri aurického poľa všetkej povrchovej populácie. Ak sa tieto entity odstránia, významne sa zlepší aj správanie určitého množstva ľudí. ((Z motáka ktorý dostal Šachovič do väzenia v roku 2025))

= Следующим этапом этой операции является удаление всех сущностей, живущих внутри аурического поля всего населения поверхности. Когда эти сущности будут удалены, поведение определенного количества людей также значительно улучшится.

+

Krátky úryvok z obdivnej piesenky k Igorkovi:

Daj, Igorko!, na líce daj – Svoju dlaň mi daj, Na rozlúčku, Kým ku mne príde bývať Igorko,

Aspoň ma pobozkaj Na rozlúčku! Prešťaté lúče šťastných dní Zaplatím účet neúprimný Tak trocha ťažký Troška zlý Šachovič! Nepoviem slovka Nechám ti radosť z kry Sú kecy schované

Možno ti poviem ich raz Sú slová schované Niekde v nás, niekde vo vás Niekde v Nikde Preťaté lúče šťastných dní Zaplatím účet úprimný Tak zmizni!

+

Ó Jediný Bože, zachráň nás od Igorka, ktorý nás má vo svojej moči! Až sa mi z toho hlava točí! Sĺz mám plné oči! Či? Čim ča rá ra čim čim čím! Kedy sa to naučím?! Nech sa neumučím!

 

Keď záchrancu asi nikto nezachráni

23.08.2021

Priznávam sa, že vôbec neviem, ako toto popísať a vystihnúť. Pred týždňom som sa vracal z centra mesta a celkovo som dumal nad X vecami, čo ďalej, čo nezabudnúť, čo vynechať, ako zvládnuť nenapísaný „program“ a totálne som si neuvedomil, že práve zažívam úpal… vonku bolo odhadom 32 stupňov a ten stav som si nevšímal príliš dlho… Po príchode [...]

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

thumbnail image001, pr, nepouzivat

Pellegrini: Noha slovenského vojaka na Ukrajinu nevkročí

27.02.2024 19:04

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Peter Pellegrini trvá na tom, že Slovensko nebude posielať svojich vojakov na Ukrajinu.

Michal Šipoš

Koalícia plánuje ukončiť parlamentnú schôdzu, tvrdí Šipoš

27.02.2024 18:04

„Parlamentné vrabce čvirikajú, že v stredu chcú páni poslanci ukončiť túto schôdzu, pretože idú prezidentské voľby," uviedol poslanec hnutia Slovensko.

Poľsko, NATO

Prídu špeciáli či ženisti? Kto pošle na Ukrajinu vojakov a čo na to Rusko?

27.02.2024 17:23

Experti pre Pravdu vysvetlili, ako by západné jednotky mohli pomôcť Kyjevu, a či je reálne, že ich niektoré štáty nasadia.

Rusko, Moskva, Ukrajina, protesty

Režim v Rusku sa snaží zlomiť všetok odpor. Prenasleduje už aj rodiny oponentov vlády

27.02.2024 16:45

Ruské úrady začínajú prenasledovať už aj rodiny a príbuzných oponentov režimu.

matthew1801

boh stvoril humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1401818x
Priemerná čítanosť článkov: 4551x

Autor blogu