Založ si blog

Prečo má JUDr. Fico pravdu?

Bola porušená Ústava SR aj Deklarácia ľudských práv, ale médiá robia svoju sorosovskú robotu sústavne a naduto bez strachu z postihu. Pán expremiér Fico správne poznamenal, že ktosi si nechtiac propagoval drogy a podporuje dekadenciu + „…to rovno môžu orgány činné v trestnom konaní vojsť do akejkoľvek krčmy na Slovensku a všetkých hostí vrátane ležiacich psov pozatvárať.“

Nechcem sa veľmi rozpisovať.

Tá správa o krátkom hodnotení pána poslanca NR SR za SMER-SD a bývalého premiéra JUDr. Roberta Fica bola rozšírená rýchlejšie než prasačí mor, takže vieme, o čom to bolo – ale – všimli ste si, ktoré médiá a ČO VŠETKO z toho publikovali? Noviny SME, ak mi fungovali oči, tak nedali to úplne celé, no výhrady a kritiky boli nabúchané akoby z románov Romaina Rollanda!

Po prvé: Ústavu SR porušil súd, ktorý odsúdil exposlanca Mazureka za jeho názory, ktoré sú „možno“ pre väčšinu obyvateľstva SR neprijateľne prisilné alebo odvážne – ALE – exposlanec Mazurek nevyzýval k likvidácii veľmi prispôsobivého etnika, ani nehuckal občanov proti občanom (nech by boli odkiaľkoľvek!) – ON iba vyjadril svoje VIDENIE sveta, ako to on cíti a aký má o veci názor alebo zažité skúsenosti – – – a či sa nám to páči ALEBO nepáči, tak pridal sa aj Najvyšší súd SR, ktorý zopakoval rozhodnutie predchádzajúceho súdu!

Kto si pozorne prečítal Ústavu SR a aj Deklaráciu ľudských práv – tak vie, že každý človek má právo mať názor alebo videnie alebo cítenie a MÔŽE aj zhŕňať a aj rozširovať svoje myšlienky iným a rôznymi nosičmi, spôsobmi…

Ak je niečo odsúdenia hodné – tak jedine – vyzývanie na zločin, poburovanie, plánovanie útokov so zámerom akokoľvek ubližovať (na zdraví, na živote, na majetku a podobne) a je jedno, či jednému, či skupine, či Celku/spoločnosti, či národnosti alebo etniku…

Ak sa prejavom v médiu (údajne šlo o rádio Frontinus?) pobáda k násiliu či zločinu, ak sa vyslovovaním aktivujú iní k páchaniu – to je trestné, ALE exposlanec nevyzýval alebo nepoburoval alebo neplánoval v onom rádiu zlo-činenie… ( ! )

Poslanec Mazurek mi z toho záznamu (počul som to vďaka tatrojke) pripadal skôr ako riadne nasrdený, rozhorčený, frustrovaný – ale nie ako niekto, kto ide organizovať slovenskú obdobu „SS“…

Už večer sa ozvali niektoré sorosovsky ladené médiá, ktoré by už-už chceli lynčovať aj expremiéra JUDr. Fica – ako to, že sa opovažuje vysloviť svoj názor?! – No prečo by nevyslovil triezvy názor? Predseda strany nemôže vysloviť názor? Takže ani exposlanec a ani predseda vlády – tak prečo by sme mali MY bežní občania? A Ústava SR či Deklarácia ľudských práv sa kedy zrušili (nezrušili?) – a prečo sa o tom neinformovalo? Informovalo? Bolo referendum? Azda nie???

– A TO SME KDE???

Ak sa nemýlim, ani mnohé iné veci nie sú v súčasnom mediálnom besnení „kóšer“ a jemne dúfam, že sa nedožijem doby, kedy moderno-liberálna novo-totalita donúti k emigrácii omnoho viac ľudí ako tomu bolo za Komančov za socíka…

 

(To speak the truth in a time of general illusion is a revolutionary act.)

 

Minirekapitulácia o slovenských boľševikoch vraj demokratickej opozície

26.01.2020

Najprv trochu teórie, nech sa vyhneme nejasnostiam. Boľševizmus je spoločenstvo ľudí, snažiacich sa vo svojej činnosti prejaviť strategické záujmy (údajnej) väčšiny, nezávisle od toho, viac »

Kompliment? Keď já ti nevím Karle!

24.01.2020

A vrabce čvirikajú, že tu máme medzinárodný Deň komplimentov, ktorý údajne vznikol v roku 1998 na základe iniciatívy Američaniek Kathy Chamberlin(ovej) z Hopkintonu v štáte New Hampshire viac »

Boris Strugackij a môj list mu do nebíčka

22.01.2020

(´fašizmus?´) meniny Zora, 25. tevet 5780, Slnko vyšlo 07:16 a zapadlo 16:24, v katolíckom kalendári si pripomínam mučeníka Vincenta a grékokatolíci Timoteja aj Anastáza Perzského. "Tak ako viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).