Založ si blog

Prečo má JUDr. Fico pravdu?

Bola porušená Ústava SR aj Deklarácia ľudských práv, ale médiá robia svoju sorosovskú robotu sústavne a naduto bez strachu z postihu. Pán expremiér Fico správne poznamenal, že ktosi si nechtiac propagoval drogy a podporuje dekadenciu + „…to rovno môžu orgány činné v trestnom konaní vojsť do akejkoľvek krčmy na Slovensku a všetkých hostí vrátane ležiacich psov pozatvárať.“

Nechcem sa veľmi rozpisovať.

Tá správa o krátkom hodnotení pána poslanca NR SR za SMER-SD a bývalého premiéra JUDr. Roberta Fica bola rozšírená rýchlejšie než prasačí mor, takže vieme, o čom to bolo – ale – všimli ste si, ktoré médiá a ČO VŠETKO z toho publikovali? Noviny SME, ak mi fungovali oči, tak nedali to úplne celé, no výhrady a kritiky boli nabúchané akoby z románov Romaina Rollanda!

Po prvé: Ústavu SR porušil súd, ktorý odsúdil exposlanca Mazureka za jeho názory, ktoré sú „možno“ pre väčšinu obyvateľstva SR neprijateľne prisilné alebo odvážne – ALE – exposlanec Mazurek nevyzýval k likvidácii veľmi prispôsobivého etnika, ani nehuckal občanov proti občanom (nech by boli odkiaľkoľvek!) – ON iba vyjadril svoje VIDENIE sveta, ako to on cíti a aký má o veci názor alebo zažité skúsenosti – – – a či sa nám to páči ALEBO nepáči, tak pridal sa aj Najvyšší súd SR, ktorý zopakoval rozhodnutie predchádzajúceho súdu!

Kto si pozorne prečítal Ústavu SR a aj Deklaráciu ľudských práv – tak vie, že každý človek má právo mať názor alebo videnie alebo cítenie a MÔŽE aj zhŕňať a aj rozširovať svoje myšlienky iným a rôznymi nosičmi, spôsobmi…

Ak je niečo odsúdenia hodné – tak jedine – vyzývanie na zločin, poburovanie, plánovanie útokov so zámerom akokoľvek ubližovať (na zdraví, na živote, na majetku a podobne) a je jedno, či jednému, či skupine, či Celku/spoločnosti, či národnosti alebo etniku…

Ak sa prejavom v médiu (údajne šlo o rádio Frontinus?) pobáda k násiliu či zločinu, ak sa vyslovovaním aktivujú iní k páchaniu – to je trestné, ALE exposlanec nevyzýval alebo nepoburoval alebo neplánoval v onom rádiu zlo-činenie… ( ! )

Poslanec Mazurek mi z toho záznamu (počul som to vďaka tatrojke) pripadal skôr ako riadne nasrdený, rozhorčený, frustrovaný – ale nie ako niekto, kto ide organizovať slovenskú obdobu „SS“…

Už večer sa ozvali niektoré sorosovsky ladené médiá, ktoré by už-už chceli lynčovať aj expremiéra JUDr. Fica – ako to, že sa opovažuje vysloviť svoj názor?! – No prečo by nevyslovil triezvy názor? Predseda strany nemôže vysloviť názor? Takže ani exposlanec a ani predseda vlády – tak prečo by sme mali MY bežní občania? A Ústava SR či Deklarácia ľudských práv sa kedy zrušili (nezrušili?) – a prečo sa o tom neinformovalo? Informovalo? Bolo referendum? Azda nie???

– A TO SME KDE???

Ak sa nemýlim, ani mnohé iné veci nie sú v súčasnom mediálnom besnení „kóšer“ a jemne dúfam, že sa nedožijem doby, kedy moderno-liberálna novo-totalita donúti k emigrácii omnoho viac ľudí ako tomu bolo za Komančov za socíka…

 

(To speak the truth in a time of general illusion is a revolutionary act.)

 

Kto chce žiť vo svete Igora M?

13.09.2019

Údajne spúšťačom amorálneho útoku poslanca a lídra OĽaNO na predsedu parlamentu bola Dankova veta: „Slovensko by sa nemalo báť požičať si niekoľko miliárd na kapitálovom trhu a rozbehnúť viac »

Že by už tretí pokus ako sa samozničiť?

11.09.2019

Niektoré nemenované denníky, niektorí nepomenovaní nespokojenci z bizniskruhov či zahraničia, jemne neschopná a rozhádzaná opozícia (?) – títo všetci sa za dlhé obdobie snažili, snažia viac »

Oklamali Pellegriniho alebo klame on nás?

08.09.2019

V nedeľnej tatrojke ´V politike´ prejavil premiér odsúdenie, ale ako divák, ktorý sleduje tlačovky, mám pocit, že buď nedával pozor, niekto ho zavádzal, prípadne si prihrieva polievočku. viac »

bravčové mäso, supermarket, mäsiar, obchod, nákup

Slováci prejedli za miliardu eur viac cudzích potravín ako domácich

15.09.2019 13:08

Záporné saldo zahraničného obchodu s poľnohospodárskymi a potravinárskymi výrobkami už v prvom polroku dosiahlo 906,5 milióna eur.

danko,

Danko: Budeme bojovať, aby sme zostavili vládu, ktorá zastaví PS

15.09.2019 12:50

Danko si myslí, že prieskumy klamú. "Ak má Drucker sedem percent, zajtra to zabalím," povedal

elektrina, ceny, energie, elektrický prúd

Cena elektriny opäť stúpa, aj pre obavy o jadrové zdroje

15.09.2019 11:44

Ceny elektriny na svetových trhoch začali znova rásť. Elektrina zažila počas týždňa na burze EEX najväčšie výkyvy v obchodovaní od mája.

Tunisko, prezidentské voľby

V Tunisku sa začali prezidentské voľby, považované za dôležité pre demokraciu

15.09.2019 11:24

O priazeň približne siedmich miliónov voličov sa uchádza 26 kandidátov.