Založ si blog

Tušil som. Kto hľadá pravdu, nesmie stratiť smer

Pred približne 3 týždňami priniesli TPS dôkaz o krutej pravde reality, čo sa naozaj deje na spornej hranici medzi Štátom Izrael a Pásmom Gazy. Svedectvo vydal investigatívny novinár pod krycím menom „Mister R“ „Ako Hamas zneužíva deti počas nepokojov na hranici Gazy“.

Z bezpečnostných dôvodov média zastreli jeho hlas a vízor bol zámerne technicky rozmazaný – inak by bol teroristickými šéfmi poznateľný a bolo by len otázkou času, kedy by ho zavraždili kvôli „kolaborácii“.

Nuž, „Mister R“ nespáchal nič extrémne, okrem toho, že svedčil o tom, čo videl a spoznal. Pravda v týchto končinách sa tresce smrťou. ((Nevdojak mi to pripomenulo tlačovku: Hlina + Truban + Beblavý. Progresívna trojica chcela našu drahú Verejnosť presvedčiť, že „malé“ zakopnutie ohľadne akýchsi drog je iba dávnou šmikľavkou spred 12 rokov – ALE – pyšná mediálno-novinárska obec totálne odignorovala krutú pravdu o „novosti“ politickej trojice, keď Mr. Beblavý nafúkano povýšenecky odmietol odpovedať na otázku jedného z novinárskej obce (a novinári ticho!) – ak toto je tá „novosť“ budúcich parlamentno-vládnych „pánov“, tak by to chcelo zatriasť a skríknuť „zobuďte sa!“ Pravda o našich „nových“ politikoch.)).

„Mister R“ vypovedá na videu – videl skupinu „dôležitých“ ľudí z Hamasu, ktorí vchádzali do rôznych domov bežných obyvateľov pásma Gazy, ktorí patria medzi takzvanú časť „chudobných“… Vybraní zástupcovia teroristickej organizácie Hamas „ponúkli“ ((ponuka, na ktorú vám neradíme nereagovať, inak…)) týmto ľuďom pod hranicou chudoby tak materiálnu, ale aj finančnú výpomoc – ALE – ako náprotivok žiadali od nich, aby sa sústredili na určenom konkrétnom mieste a následne ICH deti poodvážali príslušnými autobusmi k spornej hranici Pásma Gaza verzus Štát Izrael – azda po Severokórejsko-Južnokórejskej hranici najviac strážená hranica planéty Zem. Úplne samozrejme, že takto sa dialo v opakovaných vopred dohodnutých dňoch – podľa potrieb aj zámerov vedenia Hamasu (palestínska islamistická teroristická a polovojenská organizácia, založená v roku 1987. V súčasnosti patrí medzi najvplyvnejšie palestínske politické hnutia a od júna 2007 má pod kontrolou celé Pásmo Gazy. Názov Hamás znamená jednak „horlivosť“, jednak je to skratka z arab. حركة المقاومة الاسلامية –  Harakat al-mukáwamat al-islámíja  – Islamské hnutie odporu.

Hamás bol založený na začiatku Prvej intifády v r. 1987 šejkom Ahmadom Jásínom, Abdom Azízom ar-Rantísím a Mohammadom Tahom z palestínskeho krídla egyptskej islamistickej organizácie Moslimské bratstvo.) Deťom býva väčšinovo dvanásť a menej kvôli trestnoprávnej zodpovednosti.

V spomínanom videu sa vyjadril aj izraelský kapitán Shaked, ktorý funguje na prísnej hranici ako veliteľ roty. Objasnil, že dospelým obyvateľom Pásma Gazy je omnoho obtiažnejšie sa čo len priblížiť k prísne stráženej hranici a k hraničnému plotu – keďže sú prví na odstrel, lebo „všetci“ vedia, že je to  vojensky strážená / chránená hranica už desaťročia, že izraelskí vojaci majú príkaz k absolútnej ostražitosti a bez pardonu musia strieľať. Vedia to Izraelci, vedia to Palestínčania z Pásma Gazy. To len médiá sveta pre neznalých veci sa hrajú na hrdinov… Ale čo sa dá iné čakať za tie desaťročia, keď s nepriateľskými úmyslami prichádzajúci jedinci či skupiny vyvolávajú pochopiteľnú odozvu obrancov hranice?! To bolo aj je a nik nevie dokedy ešte bude – rovnako jasné ako 1 + 1 = 2… Súčasnosť? Dospelí občania Pásma Gazy stoja v bezpečnej diaľke a zámerne posielajú deti k hranici, ABY tam provokovali streľbou z prakov, alebo aby útočili zápalnými zariadeniami, prípadne vykonajú vo vyvolanom zmätku pokus o prestrihnutie drôtov v bezpečnostnom plote.

„Mister R“ doplnil: „Bol som svedkom, že si lídri teroristickej organizácie Hamas priniesli stoličky, približne v kilometrovej vzdialenosti od plotu ukotvili pozíciu od plota hranice, =pokojne= sledovali ako ľudia pri hranici umierajú.

Ich cieľom je zaujať svetovú verejnú mienku, lebo sa vie, že v našich predstavách sú deti lepšie chránené – veď sú to deti! A po nich azda nikto nebude strieľať?! Túto ideu zneužíva Hamas, aby následne vykrikoval do sveta, že Štát Izrael vraždí ich deti.“

((Nepriamo mi to pripomína žalm číslo dvanásť: Pomôž mi, Pane, lebo niet už svätých,

stratila sa vernosť medzi ľuďmi. Falošnými slovami sa klamú všetci navzájom, hovoria úlisnými perami a srdce majú dvojtvárne. Kiež Pán zničí všetky pery úlisné a vystatovačný jazyk; lebo hovoria: „Náš jazyk nás preslávi, ústa sú nám zbraňou; ktože je pánom nad nami?“ „Pretože chudák biedu trie a úbožiak stoná, povstanem teda,“ hovorí Pán, „zachránim toho, ktorým opovrhujú.“ Pánove výroky sú rýdze ako striebro pretavené v ohni, bez hliny, sedem ráz čistené. Pane, ty nás zachováš a ochrániš pred týmto pokolením naveky. Navôkol chodia bezbožní a najhorší z ľudí sa vyvyšujú. – – – pre demagógiu, propagandu a klamstvo by dali aj ľavú nohu svojej babky, keby im žila…))

Takže je to nad Slnko jasnejšie, že sa tam opakuje lživé divadlo a nikomu tam nie je tabu šermovať s ľudskými DETSKÝMI životmi, len aby dosiahli ovocie ich provokácií a aj za cenu bezmocnosti či zbabelosti dospelých chudobných obyvateľov Pásma Gazy – v zámere protiizraelskej bezuzdnej nenávisti dokážu obetovať svojich vlastných potomkov, čo my na Západe (myslí sa tým Európa s USA) sme nikdy nemohli a nemôžeme pochopiť, lebo náš vývoj šiel inými chodníčkami.

Už krátko po druhej svetovej vojne zaznelo prorocké – „Mier medzi Izraelčanmi a Palestínčanmi nastane až vtedy, keď aj Palestínčania budú milovať svoje deti ako milujeme my svoje deti…“

 

VIDEO k článku

 

Desiateho augusta sa v tej spornej hranici medzi Pásmom Gazy a Štátom Izrael stal čudesný incident… Štyria palestínski teroristi prenikli cez hranicu s útočnými puškami AK-47, RPG (reaktívne granáty), s ručnými granátmi, s loveckými nožmi a teleskopickými aj malými štiepacími kliešťami. Keď 1 z teroristov na izraelskú hliadku zaútočil, došlo k prestrelke, pri ktorej boli všetci 4 ozbrojenci zastrelení. Samosebou, v dostatočnej vzdialenosti to natáčali vybraní „novinári“, aby incident mohli rozšíriť v neprospech Štátu Izrael. Ak sa dobre pamätám, ešte za čias socializmu sme sa na gymnáziu učili na hodinách dejepisu, že štát, ktorý nie je schopný chrániť svoje vlastné hranice, nemá „právo“ na jestvovanie. Na rozdiel od Európskej únie, ktorá si vypestovala kšefty s ilegálnymi migrantmi, izraelské hraničné jednotky to „ešte“ zvládajú. Na Blízkom východe, na línii dotyku medzi teroristickým Pásmom Gazy a Štátom Izrael, ide o krutú „bežnú“ realitu. To sa stalo v sobotu 10.8.2019 skoro ráno; referovali o tom aj niektoré európske médiá. Ak je niekto informovaný objektívne, nenechá sa oklamať. A sú aj štáty, kde médiám vládne záujem zisku… Alebo aj zavádzanie verejnosti.

Ak sa niekto pozrie na zhabaný arzenál teroristov, môže sa na okamih desiť rozsahu masakru, ktorý by táto štvorica dokázala spôsobiť, ak by nebola odhalená a aj zlikvidovaná. Zodpovednosť za tento teroristický atak padá jednoznačne znovu na hlavu Hamasu ako vládcu Pásma Gazy.

A v nedeľu jedenásteho augusta zase na severnejšom úseku hraníc… Tentoraz to bol jeden jediný jedinec. Údajne sa volal Marwan Násir vo veku 25 rokov. Izraelská armáda si znovu urobila iba svoju povinnosť. Útok kontra odpoveď na útok. Úspešná obrana. Nemusela však byť, keby nejestvovala desaťročia trvajúca abnormálna nenávisť, ktorá nemá konca kraja.

Mám pocit, že odhadom za ostatných 100 až 120 rokov nejestvoval tak dlho trvajúci antagonizmus.

Všeobecná deklarácia ľudských práv a občianskych slobôd priniesla šancu na riešenie obdobných konfliktov, sporov, nezhôd a podobne – LENŽE – aj táto spomínaná deklarácia „predpokladá“ či „očakáva“ – že protivníci budú rešpektovať nielen fakt, že na čosi máme právo, ale to isté umožním aj druhej strane a samotnú Deklaráciu chceme dodržať. Súhra povinností aj práv, žiadať aj ponúkať – inak by bol chaos a bezvýchodiskovosť.

Ja osobne by som rád pripomenul zabúdaný fakt objektívnej reality – že 1387 rokov po smrti Mohameda/ Mahometa jestvuje viac ako dve miliardy islamistov PLUS pridajme neznalý zvyšok ľudstva, ktorým doteraz nedošlo (podobne ako pápežovi Bergogliovi), že Alah nemôže byť Bohom, lebo Boh sa nemôže sám seba poprieť. A to by sa stalo, ak by pripustil, že síce sa zázračne vtelil skrze Pána Ježiša Krista, bol umučený a z mŕtvych vstal, ba aj na nebesia vstúpil – A AHAHO, zrazu by po nejakých 500 rokoch ON šiel za Mohamedom a vykonal by nové ZJAVENIE?! ((To prv vyhrajú progresívci a s ficovcami budú hrať hokej v pekle, než by toto nastalo…))

Nuž – krutejšia realita vari ani nemôže byť, ak popierame celkom zjavné – azda v našich malých pomeroch malého Slovenska, keď sa naši draho-milovaní politici hrajú na spasiteľov…

bonus*video:

k piesni speváka Motty Steinmetz(a) (je vplyvom takmer ako český Gott – významom, dosah na ľudí)

 

Minirekapitulácia o slovenských boľševikoch vraj demokratickej opozície

26.01.2020

Najprv trochu teórie, nech sa vyhneme nejasnostiam. Boľševizmus je spoločenstvo ľudí, snažiacich sa vo svojej činnosti prejaviť strategické záujmy (údajnej) väčšiny, nezávisle od toho, viac »

Kompliment? Keď já ti nevím Karle!

24.01.2020

A vrabce čvirikajú, že tu máme medzinárodný Deň komplimentov, ktorý údajne vznikol v roku 1998 na základe iniciatívy Američaniek Kathy Chamberlin(ovej) z Hopkintonu v štáte New Hampshire viac »

Boris Strugackij a môj list mu do nebíčka

22.01.2020

(´fašizmus?´) meniny Zora, 25. tevet 5780, Slnko vyšlo 07:16 a zapadlo 16:24, v katolíckom kalendári si pripomínam mučeníka Vincenta a grékokatolíci Timoteja aj Anastáza Perzského. "Tak ako viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).