Založ si blog

A vraj USA nebudú počúvať Jackson’s Songs ako prv

Aby bol titulok absolútne korektný, USA sú aj morálne a aj nemorálne/amorálne rovnako ako sú morálni či amorálni obyvatelia, ktorí tam žijú. United States of America je síce súhrnom desiatok štátov, tie tvoria Úniu a ľudia sa tam rodia, umierajú, migrujú.

Najnovším prekvapením je rozhodnutie šíriteľov songov, že Jacksonove pesničky majú =zaracha=.

Amorálne je v hĺbke podstaty čosi úplne iné, ale k tomu sa dostaneme až po krátkom priblížení „vo co gou“ (What’s that?)

Najväčšie pohoršenie spôsobil „dokumentárny film“ s titulom »Leaving Neverland« (zvláštnosťou je, že takzvaný translater google mi to otrocky preložil ako „Opustenie nečistôt“, ale azda som niečo zle zadal? neviem), ktorý má neúmerných 240 minút alias 4 hodiny a počas jeho premiéry boli diváci upozornení, že je k dispozícii aj ošetrujúci lekár. (Premiéra sa konala ešte v januári na festivale Sundance Film Festival, Utah, U.S.A.).

Michael Joe Jackson, známy aj ako pedofil Michael Jackson bol americký popový, soulový, a rockový spevák, skladateľ, tanečník. Mnohými predstaviteľmi hudobného priemyslu bol označený za „Kráľa popu“. Vo svojej kariére mal veľký vplyv na vývoj populárnej hudby a moderného tanečného štýlu.

Prvý raz pedofilného speváka Michaela Jacksona z USA obvinili pre sexuálne zneužívanie chlapcov v roku 1993, ale rodina konkrétnej obete amorálne stiahla obvinenie po tom, ako sa s ňou pedofilný spevák Michael Jackson prívetivo bonusovo finančne vyrovnal sumou 22 miliónov USD.

Že by ste sa vy s týmto pedofilom nevyrovnali? Alebo že by to bolo za omnoho viac? A nie sú také úvahy samy osebe už príklonom k amorálnosti?

Reči o tom, že Michael je nevinný a svätý – sú podobné, ako tvrdiť, že istý náš poslanec, ktorého údajne ktosi chcel podplatiť 20 miliónmi za pád vlády, sa ani neunúval, aby to dokazoval. Všetci boli a sú dodnes ticho. Ten istý poslanec NR SR rád riadi iných, aby boli akože bojovníkmi za Slobodu a za Spravodlivosť a je zároveň autorom nahrávky, kde niekdajšieho priateľa Rada totálne odrovnal, ale nie za úzkej spolupráce s policajtmi či prokuratúrou (pre použitie pre súd) a časť z textu si pozrime:

3. časť nahrávky

IM: „Toto by si chcel zaplatiť pol na pol približne, tak?“

RP: „Ak s tým nemáš ty problém. Lebo pri takom objeme to proste nemá kto ako odkontrolovať.“

IM: „Dépeháčka tam je nejakých 2 800 eur asi z toho.“

RP: „Uhm.“

IM: „A tebe je jedno jaký pomer by tam potom bol?“

IP: „Mne áno.“

IM: „Čiže teoreticky aj 90 percent bez dokladu?“

RP: „Uhm.“

IM: „Desať percent,“

RP: „Uhm.“

IM: „Na doklad? No, hovorím ti, my sme to nikdy neurobili a nechcel by som to ani robiť.“

IP: „Nerob to Igor. Ne, nechcem, aby si ty mal z toho nejaký úzkostný pocit. Fakt, to nestojí za to akože. A rozmýšľaj ináč nad tou onou, nad tou politickou vecou.“ (Koniec ukážky väčšieho celku)

Pôžitok hlavného iniciátora je jasne počuť z nahrávky. Azda mal rovnako problém ukryť orgazmické blaho z páchania zločinu – ako tomu bolo pri najrôznejšom šepkaní svojim obetiam, keď Michael Jackson zneužíval nevinné deti/chlapcov.

Americká polícia prezerala územie a objekty Neverlandu v časoch, keď bol pedofilný spevák Michael Jackson už druhý raz obvinený zo sexuálneho obťažovania – vtedy trinásťročného Gavina Arviza a aj jeho súrodencov.

Nehodno zabudnúť, že Michael Jackson bol a aj po smrti je silná značka, je to človek, ktorý zarobil obrovské množstvá miliónov USD, skryté odhady vravia o sumách nad miliardu, lenže rodina Jacksonových sa naučila v tom chodiť, dokázali obchádzať príslušné zákony (také sorosovské!), bola to firma s vyššou úspešnosťou ako mafiánske klany. Ale vedeli v tom chodiť, vedeli, na koho vplývať, vedeli, koho osloviť. Ešte stále v tom vedia chodiť.

Našim slovenským médiám by sa rozhodne páčil. Niektoré z denníkov by im ruky aj nohy bozkávali a dali by im prvé aj posledné a oni by sa im zaručene bohato a mnoho*rozmerne odplatili – v menšom to robia pre tých, ktorí im dajú viac, alebo aspoň toľko, čo si zapýtajú. (Treba sa spýtať našej slovenskej Beatky, ako to robia, ona vám to isto prezradí).

Vyšetrovatelia, ktorí vnikli do Neverlandu, zažili šok.

V obývacej izbe a kúpelni našli 7 obsiahlych kolekcií detského-chlapčenského porna, videá aj fotografie zachytávali neskutočné zvrhlosti, ktoré by u normálnych vyvolalo dávenie od nechutností. Možno podobné nechutenstvo by zažili naši policajti, ak by pristihli neplatiča daní z Trnavy a zabránili by tak zneužiť bezdomovca, na ktorého nemenovaný poslanec prepísal firmu – amorálnosť má vždy jadro v čertovskom obchádzaní toho, čo je morálne. K Bohu nevedie nič z toho, čo robíte bez lásky – a nezaplatiť dane štátu je rovnako amorálne ako oklamať nevinné čisté decko, ktoré nemá ani tušenie, čo ten slávny spevák vlastne od neho chce…

Na inkriminovaných video-snímkach boli klipy s gay pornom a sadisticko-masochistické prvky prznenia chlapcov, občas aj mučenie. Radko síce nebol dieťa, ale keď sa naplno priateľsky otvoril priateľovi poslancovi I.M., tiež netušil, o čo naozaj ide… Amorálne ako amorálne.

Je nevinný, nikdy by také niečo nespravil a ide len o to – zarobiť na jeho mene a sláve. Tvrdí rodina a tá časť verejnosti, ktorá patrí ku skalným fanúšikom najslávnejšieho popového speváka histórie. Michael Jackson bol zo sexuálneho zneužívania maloletých chlapcov obvinený nie raz, ale hneď v ôsmych prípadoch.

Aj slovenský poslanec zakryl, že zneužil bruselského Škripeka a chcel amorálne vzdanie sa poslaneckého mandátu v prospech vopred vybraného človeka, ktorého určí náš slávny „nahrávač Radka“ zo Slovenska. A nájde sa niekto, komu toto nie je za amorálne? (Hnus)

Aj Michaela Jacksona budú obhajovať, nech by sa predložili akékoľvek dôkazy. Ešte aj zmŕtvychvstalý Michael by bol pre nich svätým, a nie zombie…

Slávna rezidencia Michaela Jacksona s názvom Ranč Neverland mala mať, pomaly všade, kde je to možné, =tajné= priestory s posteľami, kde bolo možné bez vyrušovania =relaxovať=. Aj v týchto priestoroch dochádzalo k sexuálnemu zneužívaniu detí známym popovým spevákom, pedofilom. V štvorhodinovom dokumente o tom svoje svedectvá ponúkajú Wade Robson a Jimmy Safechuck, ktorých pedofil Michael Jackson zneužil, a to už keď mali 7 a 8 rokov!

Kritici film plný explicitne vyjadreného sexuálneho obťažovania opisujú ako hororový film, oveľa znepokojujúcejší, než by sme si mohli predstaviť a mnohí sa na sociálnych sieťach vyjadrili, že im z dokumentu bolo fakt špatne.

Viaceré reakcie sa zhodujú aj v tom, že výpovede spomínaných obetí a ich rodín pôsobia veľmi hodnoverne.

Dokumentárny film hovorí o tom, ako Michael Jackson navštevoval so Safechuckom klenotníctva, kupoval mu šperky a dokonca zinscenoval aj ich spoločnú falošnú svadbu. Ponúka svedectvo o ľúbostných faxoch Robsonovi, fotografie „tajných miestností“ s posteľami na Ranči Neverland a veľmi detailné opisy toho, čo s maloletými chlapcami Jackson robil a k čomu ich v minulosti navádzal, ako aj Jacksonovo naliehanie na ničenie akýchkoľvek dôkazov.

Wade Robson (36) a James Safechuck (40) patrili v detstve medzi „špeciálnych priateľov“ Michaela Jacksona. Keď bol spevák v roku 1993 prvýkrát obvinený zo zneužívania chlapcov, Robsona predvolali ako svedka. Mal vtedy 11 rokov a vypovedal v prospech Jacksona. Teraz tvrdí, že mal vtedy »vymytý mozog« a sám ho obviňuje (pripomína to takzvaný štokholmský syndróm). Robson aj Safechuck spomínajú, ako si spevák vydržiaval „špeciálnych priateľov“, čo bol eufemizmus pre milencov z radov nedospelých chlapcov. Výmenou za sexuálne hry im dával darčeky, napríklad aj šperky.

Zorganizoval na svojom ranči aj „svadbu“ kompletne s výmenou prsteňov a sľubov. Rodičom tiež zaslepil oči peniazmi, aby sa o to, čo robí osamote s ich deťmi, príliš nestarali. Naopak, chlapcov učil, aby svojich rodičov nenávideli. Tým sa mu podarilo niektoré rodiny nadobro rozbiť.

A máme tu aj amorálnych rodičov a dnes sa nenájde nikto, kto by určil úplne presne, koľko ich početne bolo. Ulakomili sa na bohaté dary v podobe financií a nemali záchvevy svedomia, ktoré by im nezabránili ochrániť vlastné deti.

Keď boli chlapci starší, prestal o nich mať záujem a vymenil ich za mladších, čo viedlo k žiarlivým scénam.

S Robsonom sa Michael Jackson stretol, keď mal 7 a so Safechuckom, keď mal 10. S obomi sa prestal stýkať, keď mali už 14. Netreba vysvetľovať – prečo. Obdobne ako najznámejší „nahrávač“ – svoje obete využije/použije a zahodí (zbaví sa ich) Je hviezdou NR SR a všetci dúfajú, že ublíži Ficovi, lebo s tým si nikto nevie poradiť a on to dokáže a spraví to…

Kritici dokument vychválili. Podľa nich sú tvrdenia v ňom veľmi dobre podložené a Jacksonove pesničky už VRAJ nikdy nebude možné počúvať tak ako predtým.

A V TOMTO JE VIDNO najväčšiu amorálnosť!!!

Prečo?

Nikto nedokáže absolútne presne a naisto dokázať, ktoré sú výhradne jeho dielom (https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_songs_recorded_by_Michael_Jackson), lebo mnohé mohli aj boli vytvorené viacerými – a s trochou špekulácie – nečudoval by som sa, ak mu niektoré piesne niekto predal či daroval, ak chcel/chceli, aby mala pieseň väčšiu úspešnosť, viac šťastia, vyšší finančný prospech, šíriteľnosť a podobne…

Autorské dielo – a nech je to báseň, poviedky, román, reportáže, zvuková nahrávka rozhlasovej hry alebo rozhovorov, šansóny, akékoľvek pop-skladby aj piesne vo všeobecnosti, pridajme sochy, obrazy… TOTO všetko si žije svoj vlastný život, keď sú už mimo autora!

Aj maliar môže byť teoreticky – zlodejom, záletníkom, osočovateľom, sprisahancom, mafiánom a tak podobne, rôzne umelecké či autorské profesie nezaručujú, že niektorý autor nepácha niečo odporné, protizákonné, amorálne a odsúdenia hodné…

Ale tu by som bol na strane akéhokoľvek diela – mohlo aj malo by sa posudzovať obdobne ako je to u živých osôb, ktoré majú svoj život nezávislý od otca alias Pôvodcu…

Všetky tie piesne dať na hranicu a spáliť ich? Zlikvidovať všetky záznamy piesní od Michaela Jacksona len preto, že fyzická osoba – ONO TELO človeka, ktorý tu pred časom žil a páchal odporné veci – PRETO má byť likvidovaná ktorákoľvek pieseň?

     A nie je hádam amorálne aj toto – likvidovať dielo?

Náhodne si pamätám, že Ernest Hemingway spáchal samovraždu – a z pohľadu kresťana ide o vraždu, ktorá bola namierená proti sebe samému, čo je smrteľný hriech, je to napľutie do tváre Pána Boha, ktorý nám daroval život a zároveň nás daroval svetu, druhým ľuďom – musí trpieť kvôli tomu jeho dielo v podobe kníh, takže ich všetky pozbierame a zlikvidujeme? Minimálne ich nebudeme čítať?

Ak niektorý z maliarov spal s 35 neviestkami – nesmiem sa pozrieť na jeho obraz krásnej dievčiny, ktorý je zavesený v Louvri vo Francúzsku?

To hádam nie?

Pred kinom v Utahu však protestovalo niekoľko fanúšikov zosnulého speváka a ostro sa ozvala aj jeho vlastná rodina (tá rodina, ktorej otec ho VRAJ počas dospievania týral!). Tá sa snažila prekaziť dokončenie filmu už predtým. Robsona a Safechucka označili za klamárov a ich výpovede vo filme považujú za krivé svedectvo.

Jedna námietka – títo dvaja z toho nič nemali – nerobili to pre zisk, nerobili to pre vydieranie, vonkoncom nie pre slávu ((už im nikto v USA a azda na celom svete nebude veriť, lebo =pošpinili= ich idol, obľúbeného speváka, ktorého všetci milovali!))... Viac to pripomína obete sexuálneho zneužívania kresťanských chlapcov podaktorými kňazmi kade tade vo svete minulosti – kde sa viac zdôrazňuje naplnenie spravodlivosti a zadostiučinenie… A vinníkom/páchateľom ani len na okamih neprišlo na um, že by sa mohli/mali ospravedlniť a prejaviť pokánie + ľútosť (od fungujúceho svedomia).

La Toya sa vyjadrila ešte začiatkom deväťdesiatych rokov: „Boli tam ale najmenej 2 šeky pre rodičov tých detí, tie mi mama aj ukázala. Boli na veľkú sumu peňazí a ona kvôli tomu zúrila. Veľmi dobre vedela o tých deťoch, ktoré tam s ním ((s Michaelom)) bývali. Ona bola tou, čo vždy hovorila, že Michael, prepáčte mi to slovo, je zatratený*buze*ant ‘. Stále dookola hovorila: Nemôžem ho vystáť, teplXXa! Ona o všetkom vie. A teraz to popiera, a to ma veľmi bolí.“

+

Rodina Jacksonovocýh film odmieta. Správcovia odkazu Michaela Jacksona proti filmu protestovali a vydali tlačovú správu. Argumenty:

• „Ide o ďalšiu vraždu Michaela Jacksona. Raz mu to urobili za života a teraz ešte po smrti.“

• „Wade Robson a James Safechuck nemajú žiadne dôkazy a v minulosti prisahali, že sa nič také nestalo.“

• „Režisér si vybral iba týchto dvoch a vynechal celý rad iných svedectiev.“

• „Žiadny súd nikdy Michaela Jacksona neodsúdil.“ ((POZOR: univerzálnu morálku nezaujíma, či vinník bol odsúdený alebo nebol odsúdený svetským súdom – je to vec svetskej spravodlivosti. Ľudia by mali mať skôr obavu z »generálnej prehliadky života po ukončení svojho života« na čo sú dôkazy – nie len Raymond Moody, ale aj kanadský psychiater Joel L. Whitton z torontskej fakultnej nemocnice a ich nasledovníci. To sú preskúmané odhadom 45000 osôb počas 35 rokov, a nie prieskum verejnej mienky, kde Čaputová vyskočí z 6-8 percent na 52 percent!)).

Pohľad recenzentov:

• „Už nikdy nebudete počúvať Jacksona s pocitmi ako doteraz. Skôr si ho nepustíte už nikdy.“- David Ehrlich, Indiewire ((Technická poznámka od Matthew Di Mateo: ak by som mal NE/počúvať Helenu Vondráčkovú po tom, ako sa súdila s kolegami, alebo mnohí iní autori ZA TO, že sa v niektorých konkrétnych činoch správali vskutku amorálne – ich DIELO si žije svoj život!))

• „Jedinou a nevyhnutnou reakciou je hrôza z tej hrôzy.“ – Owen Glieberman, Variety

• „Fakt sa mi zdvíhal žalúdok. Šokujúce… Všetci sme boli vedľa, keď sme Jacksona podporovali. Bol pedofil!“ Mara Reinstein, US Weekly

A aby toho nebolo málo, M.Jackson sa v máji roku 1994 oženil s Lisou Marie Presleyovou, dcérou Elvisa a Priscilly Presleyovcov. Prvýkrát sa stretli v roku 1975, keď vtedy 7ročná Lisa navštívila jednu zo zásnub, ktoré organizovala rodina Jacksonovcov v MGM Grand Hotel and Casino v Las Vegas. Neskôr sa cez spoločných priateľov príležitostne stretávali.

Podľa vyjadrenia Presleyovej známeho ich dospelý vzťah začal v Los Angeles v novembri roku 1992. Odvtedy boli v denodennom telefónnom kontakte. Potom, ako sa na verejnosť dostali správy o Michaelovom obťažovaní detí, Jackson sa stal závislým od Lisiinej emocionálnej podpory. Ona sa začala obávať o jeho slabnúce zdravie a z Michaelovej narastajúcej závislosti od drog. Presleyová hovorila, že verila, že Michael Jackson neurobil nič zlé, bol obvinený neprávom a začala k nemu cítiť priazeň.

Chcela „ho zachrániť a verila, že to dokáže“. Ona bola tým človekom, ktorý ho presvedčil, aby spor urovnal mimosúdne a aby sa znovu rehabilitoval. Pri telefonickom rozhovore na jeseň v roku 1993 sa jej Michael Jackson spýtal, „či by ho neodmietla, ak by ju požiadal o ruku“.

Takmer po 2 mesiacoch sa v tajnosti vzali v Dominikánskej republike. Ich manželstvo bolo, podľa jej slov, „bežný vzťah páru, ktorý bol sexuálne aktívny“. V tej dobe bulvárne médiá špekulovali, že svadba bola trikom, ktorý mal vylepšiť Jacksonov verejný imidž. Manželstvo sa skončilo po ich vzájomnej dohode ani nie za 2 roky. V roku 2010 v interview s Oprah Winfreyovou pani Presleyová priznala, že po rozvode spolu strávili ďalšie 4 roky, kedy sa dávali dokopy a znovu rozchádzali, až kým sa nerozhodla s tým skoncovať

Začiatkom mája 2002 Michael Jackson dovolil britskému televíznemu dokumentárnemu filmovému štábu, vedenému Martinom Bashirom, aby ho sledoval takmer všade, kde sa pohyboval. Bashirov tím bol aj v Berlíne počas incidentu na balkóne ((incident s dieťaťom, ktoré mu mohlo vypadnúť z náručia dole na chodník)). V marci roku 2003 bol program odvysielaný pod názvom Living with Michael Jackson.

V jednej kontroverznej scéne bol Michael Jackson snímaný, ako sa držal spolu s mladým chlapcom za ruky a diskutoval s ním o tom, ako budú spolu spať.

Koľko ľudí ho mohli ešte za života nejako zastaviť, viac obmedziť v konaní obťažovania chlapcov? Koľkí si dali zapchať uši alebo zaslepiť oči tučnými finančnými odmenami? Alebo ich rodina dokázala využívať svoju silu rovnocenne silnú ako mávajú mafiánske klany?

Hneď po odvysielaní tohto dokumentu sa štátny úrad v Santa Barbare rozhodol zahájiť trestné vyšetrovanie. Vo februári roku 2003, po prvom preverení losangelesskej polície, ako aj úradu na ochranu mladistvých – sa skonštatovalo, že podozrenia zo zneužívania sú nepodložené.

     Máš peniaze a vplyv a slávu A ODPUSTIA ti aj fakt, že si nahrával svojho priateľa? Že si mu zničil život?

     Že niekto neverí v amorálnosť takého konania?

Naivne si ktosi namýšľa, že hoci ho neobvinili, že ho neodsúdili, že je všetko AKOSI v poriadku? Že jeho projekt dobrého anjela, kedy vylákal peniaze od kohosi a s úžerníckym percentom zarobil na iných? Že pozemky môžu byť aj lukratívnou bombou? A zoberieš si ich do hrobu alebo na onen svet?

Naozaj?

Jacksonove telo bolo pochované dňa 3. septembra 2009 vo veľkom mauzóleu v Holly Terrace.

Aj tí, ktorí neveria – mám nepríjemnú správu – vaša duša opustí tento hmotný svet a vy sa objavíte tam na druhej strane…

…a ako vysvetlíte – napríklad – že ste v predvolebnom období sústavne ohlupovali obyvateľov Slovenska, že údajne tu bol pred rokom 1989 akýsi »komunizmus«, hoci na celej planéte Zem nejestvoval? Alebo iný tvrdil, že sa mu ktosi vyhrážal smrťou (a ani pes by ho nešiel ovoňať), ale keď bolo treba, nadával vulgárne ako starý ožran zo štvrtej cenovej skupiny ((videli sme v TV v priamom prenose a môžeme svedčiť)), alebo iná osôbka prekvapovala chorým predvolebným skokom preferencií z 6 % zrazu na 52 %…

A tak by sa dalo pokračovať do nekonečna, ale žiadne nekonečno nie je dosť nekonečné, aby vyjavilo tú hrôzu amorálnosti, akých je človek občas schopný, ak sa odtrhne od kontroly svojho svedomia, ktoré dostal do daru od Boha.

 

K článku https://www.csfd.cz/film/688660-leaving-neverland/prehled/

 

 

Minirekapitulácia o slovenských boľševikoch vraj demokratickej opozície

26.01.2020

Najprv trochu teórie, nech sa vyhneme nejasnostiam. Boľševizmus je spoločenstvo ľudí, snažiacich sa vo svojej činnosti prejaviť strategické záujmy (údajnej) väčšiny, nezávisle od toho, viac »

Kompliment? Keď já ti nevím Karle!

24.01.2020

A vrabce čvirikajú, že tu máme medzinárodný Deň komplimentov, ktorý údajne vznikol v roku 1998 na základe iniciatívy Američaniek Kathy Chamberlin(ovej) z Hopkintonu v štáte New Hampshire viac »

Boris Strugackij a môj list mu do nebíčka

22.01.2020

(´fašizmus?´) meniny Zora, 25. tevet 5780, Slnko vyšlo 07:16 a zapadlo 16:24, v katolíckom kalendári si pripomínam mučeníka Vincenta a grékokatolíci Timoteja aj Anastáza Perzského. "Tak ako viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).