Založ si blog

V paralelnom svete je Fico už predsedom ÚS

Tam áno, tu ešte nie.

Verí niekto, že pán Doc. JUDr. Robert Fico, CSc. poslanec NR SR, expredseda vlády SR a predseda strany SMER – SD (kedysi člen KSČ, SDĽ) ako sudca ÚS prestane byť mentálnym predsedom Smeru?

Verí, jasan, že verí! Ta ne? Ta to my rodaci! (šlovacy jako Lusk), kerý veľa veri máme – ta ne? Košice na Vychodze, kdze nyšt neny!?

Podpredseda parlamentu Martin Glváč včera oznámil, že navrhol Fica, lebo si myslí, že by sa mal stať rovno jeho predsedom. „Navrhol som človeka, ktorý má »najširší životopis« a podľa mňa, keby išlo o skúsenosti a právne vzdelanie a publikačnú činnosť, bude to jednotka. Je to Robert Fico“.

Už sa stihli ozvať aj »smetiari«: „Zabrániť tomu, aby sa Ústavný súd SR stal sanatóriom pre opotrebovaných politikov, by však mala byť minimálna ambícia pre všetkých, čo o jeho zložení rozhodujú.“

Ale že Slovensko fakt nemá iné problémy? Beatka urazila všetkých „odložených“ politikov, ktorí vykonali pre SR kusisko roboty na ÚS SR. A expremiér bol síce kardio/operovaný, ale nakoľko na Belize nič nemá, tak by azda chcel ísť do Košicoch, kde tiež nič nie je – ja mám však podozrenie v kvalite »iba« domnienky, že to len naše dokonalé a všetkého-schopné médiá vyoperovali tú ideu z kontextu: „Na Východe nič nie je“ a pôvodne to znelo „Na Východe nič nie je zaujímavé pre mafiu“ (alebo „Na Východe nie je nič, o čo by mafia mala záujem“)…

Smetiari sa spýtali ešte jednu sorosovskú vetu: „Prihláška poslanca Roberta Fica do ústavnej sudcovskej služby môže zlákať na otázku – je to cena, ktorú má krajina zaplatiť za koniec Fica v politike?“

Nuž ja osobne si subjektívne a nezodpovedne myslím, že pán Fico už skončil, len mu to zabudli oznámiť, alebo mu to nedošlo, lebo ono to nemá nožičky. Výhercami sú všetci tí smetiarski konšpirátori, N-ko (veď vraj DenníkN taktiež sorosovsky*zázračne zohnal 750 000 eur, bez ktorých by zanikol a nemohol by tak naďalej šíriť propagandu, obdobnú smetiarskej – ale všetko to je iba podmnožinou omnoho väčšieho celosvetového Celku, na ktorý si neprskne ani Smer/SD – donedávna bol každý, kto upozorňoval na Sorosove napojenia na politikov, na takzvané mimovládky a ziskové neziskovky, »novinárov« a sorosovo manipulovanie verejnou mienkou Slovenska – označovaný za „konšpirátora“) a o zoznam všetkých ostatných by ste museli poprosiť ASI na piatej aveňjú in USA.

Trochu nesúvisiacej poézie: Egon Bondy (bez názvu) Nikdo nikdo nikdo nikdy nikde nikam
Se nedostal Snad já? Takový v*l přece jen nejsem…

Priznajme si bez mučenia, že pán George Soros (G. Schwartz) nie je žiadny »ľudomil«, ale priebojný big-biznismen, ktorému je pri ceste za big-ziskom úplne jedno, koľko eliminuje zo svojich odporcov, nech by šlo o čokoľvek. A priznajme si, že všetky ekonomické »krízy«, ktoré vyvolal svojím bojom za big-bohatstvom, prinášali aj rôzne vopred neočakávané tragédie. Súdruh George Soros toto veľmi dobre vie. Sám totiž vyrastal v dobách, keď úspech jedného znamenal „smrť“ druhého (smrť nemusela byť práve fyzicko-hmotná). Jeho detstvo poznačilo aj jeho neskorší život. Nebyť podriadený „dravcom“, ale sám byť „predátorom“, ktorý stojí na vrchole potravinového reťazca. Držal sa motivačného hesla: „Smrť neznamená nič, ak prežijem JA“. (Aj toto je jeden z mnohých dôvodov, pre ktoré sa ho oficiálne zriekla vláda Štátu Izrael, lebo toto so židovstvom nemá nič.)

Tu sa znovu hodí vsuvka poézie: Jiří Wolker Až umřu, na světě nic se nestane a nezmění,
jenom já ztratím svou bídu a změním se ze všeho, snad stanu se stromem, snad děckem, snad hromadou kamení, smrti se nebojím, smrt není zlá, smrt je jen kus života těžkého. (Koniec citovania) – ALE – kto že ho vie, či by si pán expremiér nemal spievať s pánom Tučným: Kde jen jsou a kde jsem já? Proč všechno končí, co začíná? Smůla se na mě lepí ze zvyku a všichni jsou už v Mexiku... Kde je můj kůň, co měl mě nést, blátem měst a prachem cest? Dělal, že se ho to už netýká, asi šel do Mexika… Kde je ten náš slavnej gang? Postrach salonů a postrach bank! Nechali mi všechno pěkně na triku a už jsou někde dole v Mexiku… Kam šel barman, teď tu stál? A chlapů houf, co s nima hrál? Jen zatykač s mojí fotkou visí tu a ostatní jsou v Mexiku… Buenos Dias, já taky jdu. Aspoň si poslechnu pěknou muziku, co se hraje v Mexiku… (koniec úryvku)

Nádherne sa za celú všetkého-schopnú opozíciu zaskvel poslanec I. Matovič: „Skorumpovaná mafia, ktorá má na svedomí život Jána a Martiny, sa rozhodla, že si zabezpečí beztrestnosť minimálne do roku 2031 (vtedy končí funkčné obdobie nových sudcov ÚS SR). Vysiela preto na »Ústavný súd« svojho dlhodobého sluhu, strojcu a ochrancu jej najväčších úspechov na slovenskom Klondajku. Obávam sa, že toto by nerobili, ak by si neboli istí úspechom v prezidentských voľbách. Ďalší dôvod, aby sme všetci tí, ktorí to myslia so Slovenskom dobre, ťahali za jeden jediný povraz.“

Ak čo len na minútu pripustíme, že majiteľ strany pán Matovič je koncentrátom opozície – tak moja otázka „Kto ešte zapiera, že po vražde Kuciaka to niektoré médiá a naša všetkého-schopná opozícia zneužila?!“ Rímske právo odporúča sudcom už tisícročia „Zisti, komu to prospelo a zistíš, kto je vinný“ – na Slovensku máme niektoré médiá a niektorých politikov, ktorí ani len „nehrajú divadlo“ a otvorene sa sorosovsky hrdo hlásia k svojej hrdinskosti…

Môj skromný aj subjektívny názor trvá – Doc. JUDr. Robert Fico, CSc. ako poslanec NR SR prehral a ešte o tom nevie alebo nechce to priznať a uvedomiť si to. V prenesenom slova zmysle – vlastne sa stalo čosi nečakané= – chtiac/nechtiac takto spolupracuje so sorosovcami, hoci z toho asi (ešte?) nič nemá – omnoho horšie by bolo, ak by toto všetko bolo iba súčasťou obrovského mega divadla, kde nielen kiskoidný prezident, ale aj expremiér F. by sa dal plne na stranu sorosovcov!!!

Vtedy by azda aj skaly popri cestách, pováľané stromy a prach v povetrí skuvíňali až bolestne s kvílením, že koniec sveta sa blíži, hoci nenápadne…

Hackeri z „DC Leaks“ zverejnili viac ako 2500 e-mailov z neziskových organizácií, ktoré „sponzoruje“ americký supermiliardár George Soros, z toho vyplynulo, že hateman George Soros míňa milióny eur na ovplyvňovanie politiky celej EÚ, rodovej ideológie, aj imigrácie, Ukrajinskej chunty a podobne (boj proti ficovcom je len malým cukríkom vo veľkej bonboniére!). Známemu miliardárovi z hľadáčika neuniklo Slovensko. Financuje tu nielen politikov alebo aj trollov, rôzne web stránky či noviny, ktoré majú za úlohu zosmiešňovať a dehonestovať oponentov, ktorí sú proti jeho záujmom, proti jeho predstavám akože-demokracie, novým ľudským právam (!?) či imigračnej politike EÚ. Z uniknutých dokumentov vyplýva aj to, že peniaze „rozdáva“ na dehonestáciu a zosmiešňovanie všetkých ľudí s názormi, ktorými odporujú proimigračnej a proamerickej politike. (pro-sorosovskej) V dokumente sa píše aj to, že program „plánuje identifikovať, zviditeľniť a zosmiešniť nenávistné prejavy na internete“. Uvedený projekt bol z roku 2014 a „zhodou okolností“ v tom istom čase vznikla aj FaceBook-stránka s názvom „Prečo ľuďom hrabe?“, ktorá robí presne to isté, čo je popísané v sorosovskom projekte…

Znovu trochu poézie – Čo stojí kilo tmy? Čo stojí biely vlas? Žijeme život my, či život žije nás? Povedz mi človeče, kto na koho tu cieli. (autor Milan Rúfus)

Ako to ASI dopadne? (skončí?)

Ak by ho aj kiskoidný politik potvrdil, môže to znamenať, že obaja sú už nerozlučne pod vechtíkom sorosovského „chlebodarcu“… Ak by neprešiel – prípadne by to hrozilo – budú vymýšľať PRIENIK k možnému vyústeniu a je v podstate jedno, o čo pôjde, lebo tak či tak – rozhodnutie pána docenta je prejavom krachu, prvou lastovičkou, ktorá veští zánik ficovcov…

Mám taký – nepodložený pocit – že v niektorých objektoch sa bude otvárať aj piť šampanské alebo akékoľvek alkoholové produkty a zopár ľudí to nezvládne a bude aj slávenie Dávida…

My ostatní? To by bolo na samostatný článok. (Istý nemenovaný šaman sa vyznal svojsky: „Hľadať slobodu, to je jediná hnacia sila, ktorú poznám. Slobodu odletieť tam do tej nekonečnosti. Slobodu rozplynúť sa, zodvihnúť sa, byť ako planúca svieca, ktorá žiari proti svetlu miliárd hviezd a aj napriek tomu zostáva nedotknutá, pretože nikdy nepredstierala, že je niečím väčším než tým, čím naozaj je, totiž obyčajnou sviečkou.“)

Howgh…

Kto chce žiť vo svete Igora M?

13.09.2019

Údajne spúšťačom amorálneho útoku poslanca a lídra OĽaNO na predsedu parlamentu bola Dankova veta: „Slovensko by sa nemalo báť požičať si niekoľko miliárd na kapitálovom trhu a rozbehnúť viac »

Že by už tretí pokus ako sa samozničiť?

11.09.2019

Niektoré nemenované denníky, niektorí nepomenovaní nespokojenci z bizniskruhov či zahraničia, jemne neschopná a rozhádzaná opozícia (?) – títo všetci sa za dlhé obdobie snažili, snažia viac »

Oklamali Pellegriniho alebo klame on nás?

08.09.2019

V nedeľnej tatrojke ´V politike´ prejavil premiér odsúdenie, ale ako divák, ktorý sleduje tlačovky, mám pocit, že buď nedával pozor, niekto ho zavádzal, prípadne si prihrieva polievočku. viac »

bravčové mäso, supermarket, mäsiar, obchod, nákup

Slováci prejedli za miliardu eur viac cudzích potravín ako domácich

15.09.2019 13:08

Záporné saldo zahraničného obchodu s poľnohospodárskymi a potravinárskymi výrobkami už v prvom polroku dosiahlo 906,5 milióna eur.

danko,

Danko: Budeme bojovať, aby sme zostavili vládu, ktorá zastaví PS

15.09.2019 12:50

Danko si myslí, že prieskumy klamú. "Ak má Drucker sedem percent, zajtra to zabalím," povedal

elektrina, ceny, energie, elektrický prúd

Cena elektriny opäť stúpa, aj pre obavy o jadrové zdroje

15.09.2019 11:44

Ceny elektriny na svetových trhoch začali znova rásť. Elektrina zažila počas týždňa na burze EEX najväčšie výkyvy v obchodovaní od mája.

Tunisko, prezidentské voľby

V Tunisku sa začali prezidentské voľby, považované za dôležité pre demokraciu

15.09.2019 11:24

O priazeň približne siedmich miliónov voličov sa uchádza 26 kandidátov.