Založ si blog

Keď otázky sú zábavnejšie ako odpovede

 

Ani neviem ako a zabŕdol som do ponuky s celou hŕbou, fúrou, kopou otázok, ktoré ponúkal Mr Google a bolo toho nemálo, zaveľa, čertviekoľko, primoc, drahne a jedna lepšia od druhej. Ale chýbali mi napríklad – „a čo poslanec Jožko Rajtár, keď zistil, že pán Imrecze odstupuje kvôli nátlaku ukričanej opozície – odstúpi aj on, nakoľko nemal, nemá a ťažko bude mať rukolapné dôkazy na to, čo obviňoval mnoho dní?!“

Neodstúpi?

A prečo neodstúpi?

A pridá sa aj poslankyňa mgr art V remišová m a art d? A vie pani Veronika, že keby sa znechutenie v človeku, ktoré svojím vystupovaním spôsobila – premenilo na kyselinu v krvi, že by mi už ani nemusela chodiť na pohreb, lebo by nezostali zo mňa ani šnúrky do topánok?

Zaslúžia si európski bankári plat, ktorý dostávajú? Mala by albánska vláda robiť niečo, aby limitovala ich platy?

Kto určuje, že všetci tí podnikatelia, korporátne firmy, schránkové „firmy“ – a mnohí ďalší – si berú z koláča ziskov 60 % a 40 % ponechávajú »slovenským ob(v)čanom«, pričom na ospevovanom »Západe« je to naopak? Nie sú za snahami povaliť súčasnú aktuálnu slovenskú vládu aj títo podnikateľsko-zdieračskí hrdinovia »divokého slovenského Západu« – a nie iba všetkého neschopná opozícia, podporovaná americkým miliardárom, investorom a filantropom György Schwartzom?

Je dobrovoľný slobodný homosexuálny styk zločin? Alebo nie je? Je dobrovoľný slobodný heterosexuálny styk zločin? Nie je dôležitejšie, či je založený na vzťahu z lásky a trvá primerane dlho? A ak sa dvaja zbláznia a je im jedno, že sa videli iba pár sekúnd a chcú si to rozdať hocikde a s hocikým? Kto bude liečiť ich syfilis či AIDS či inú nebezpečnú chorobu? A kto vylieči ich dušu? A čo trpiaca duša zahrešeného poslanca v nemenovanej ministranke z NR SR?

Vyskytuje sa homosexuálny styk v prírode aj u iných druhov? A ako to, že medzi najväčšími bojovníkmi proti homosexuálom na Slovensku sú homosexuálni biskupi? Je možné, že by som si nevšimol homosexuála ani keby mi kopol do členka? Prečo ma trápi viac fakt, že mnohé tradičné konzervatívne manželstvá fungujú len pre vypočítavosť alebo pragmatizmus? Prečo v súčasnosti aj špičkoví svetoví novinári vyčítajú Vatikánu, že tam jestvuje »homo-loby-skupina«, ale uniká im, že ak zneužívali »deti« – tak ide o odporných pedofilov? Že by boli rovnako amatérski nepripravení ako tí naši domáci? Viete o tom, že v Európe nejestvuje trest smrti? A zaslúžia si pedofilovia smrť? Chápete, že nevyzývam k lynčovaniu? Hovorí vám niečo pojem spravodlivosť?

Prečo pán prezident SR neodstúpil z postu prezidenta po tom, čo sa preukázalo, že mal nezaplatené dane? Ako môže vyžadovať čokoľvek od iných ľudí? A čo od občanov? Chápe dosah pojmu karma? Neprehnal to s výberom svojich poradcov? Vie spoločenstvo skryté pod lákavým názvom »Za slušné Slovensko«, že pán prezident nie je svätý, že mu nenarástli anjelské krídla a nevidno žiadnu svätožiaru? A ako to bolo s tým lietadlom a vylúčenými telesnými tekutinami, ktorých sa zbavoval ohrozený organizmus? Poradili mu, aby mlčal, aby zatĺkal, aby nič neprezrádzal?

Robíte skutočne to, čo by ste robiť chceli? Alebo trpíte rovnako ako poslanec Igor M? Viete si predstaviť, čo všetko musí takmer ako otrok spred tristo rokov, aby zachoval vidinu svojich preferencií?

     Máte sen, ktorý nasledujete? Alebo vás niekto drží za tie geometrické útvary, ktoré nie sú kockami? Prečo sa hanbíte priznať, že nikdy ste žiadne sny nemali, lebo žijete ako chudák tu na Slovensku? Chápete tú drzosť niektorých »slniečkárov«, keď chcú zachraňovať imigrantov, sýrske siroty, vražedných islamistiov, ale domáci bezdomovci, slovenské siroty a aj slovenskí dôchodcovia sú im ukradnutí?

Si politik – hrdý na to, čo robíš a tiež na to, čo si už doteraz urobil? A kto ti natáral, že opozícia je proobčianska a zaujíma ju osud bežného smrteľníka kdesi medzi Tatrou a Dunajom? Prečo sa stále vyhováraš na koalíciu, keď sám stojíš za somálsky groš?

     Koľko sľubov si v živote dal a koľko z nich si skutočne splnil? Myslíš, že som zvedavý na to, koľko si podviedol ľudí (občanov)? Mohol by si sa ksichtiť pred kamerami o čosi menej? Nemohol by si to sem tam nacvičovať, a to prv, kým ťa kamera zaberie? A keď krivo obviňuješ koalíciu – nemohol by si menej prskať svoje jedovaté sliny?

Ktorú vec si túžil urobiť, no nikdy si ju neurobil? A prečo vlastne váhaš? Veď si už stihol nahanobiť dosť a dosť – to ti fakticky nestačí?!

     Je väčšia tvoja túžba vyniknúť za každú cenu alebo tvoj strach z poníženia? Kde berieš totálnu istotu, že sa budeš musieť vysťahovať minimálne na Nový Zéland, aby ťa neopľúvali tvoji spoluobčania voliči?

Uberá sa tvoj  život správnym SMERom? Že ty si za rodinu? Alebo si z tej strany, ktorá by sa zmestila do karavanu? Si pripravený na neúspech? Kto ti klamal, že len ty budeš vyhrávať? Volal sa Igor? Volal sa Richard? Mám sa pýtať ďalej? Že čo nebežím preč? Že či nepoznám revolver v tvojich rukách?

Kedy si sa naposledy tešil z maličkostí? Že ty si sám taký maličký? Že na toalete? Že naozaj vystrelíš?
     Kedy si sa naposledy dobre bavil? Keď si bez dôkazov obviňoval Roberta Kaliňáka? Keď si zistil niečo tajné proti vášmu predsedovi? A už ti niekto povedal, že si beťár?

     Koľkokrát sa v minulosti naplnili tvoje najhoršie obavy? Že vraj tým, že si vstupoval medzi takzvane nezávislých?

     Tak ako bude? Že už vystrelíš?

 

 

Minirekapitulácia o slovenských boľševikoch vraj demokratickej opozície

26.01.2020

Najprv trochu teórie, nech sa vyhneme nejasnostiam. Boľševizmus je spoločenstvo ľudí, snažiacich sa vo svojej činnosti prejaviť strategické záujmy (údajnej) väčšiny, nezávisle od toho, viac »

Kompliment? Keď já ti nevím Karle!

24.01.2020

A vrabce čvirikajú, že tu máme medzinárodný Deň komplimentov, ktorý údajne vznikol v roku 1998 na základe iniciatívy Američaniek Kathy Chamberlin(ovej) z Hopkintonu v štáte New Hampshire viac »

Boris Strugackij a môj list mu do nebíčka

22.01.2020

(´fašizmus?´) meniny Zora, 25. tevet 5780, Slnko vyšlo 07:16 a zapadlo 16:24, v katolíckom kalendári si pripomínam mučeníka Vincenta a grékokatolíci Timoteja aj Anastáza Perzského. "Tak ako viac »

Rakety / Izrael /

Americkú ambasádu v irackom Bagdade zasiahli rakety

26.01.2020 22:30

S odvolaním sa na zdroj z prostredia irackých bezpečnostných síl o tom informovala agentúra AFP.

Auschwitz-Birkenau / holokaust / vyhladzovací tábor / Židia /

Holandský premiér sa ospravedlnil za vojnovú perzekúciu židov

26.01.2020 21:01

Mark Rutte sa takto vyjadril v prejave, ktorý predniesol na spomienkovom podujatí na obete holokaustu v Amsterdame.

Andrej Babiš, Monika Babišová

Babiš na Hrad? Čo si o tom myslí český premiér?

26.01.2020 20:20

„Chcem Českú republiku posunúť na špičku Európy. Máme jasné výsledky, a preto nám ľudia veria," povedal český premiér v exkluzívnom rozhovore pre Pravdu.

Nemecko, vojak, vojaci, armáda

Viac ako 500 vojakov Bundeswehru podozrievajú z pravicového extrémizmu

26.01.2020 19:43

Zhruba dve desiatky takýchto prípadov sa pritom vyšetrujú i v najelitnejšej jednotke Bundeswehru: v špeciálnom komande KSK (Kommando Spezialkräfte).