Založ si blog

Keď otázky sú zábavnejšie ako odpovede

 

Ani neviem ako a zabŕdol som do ponuky s celou hŕbou, fúrou, kopou otázok, ktoré ponúkal Mr Google a bolo toho nemálo, zaveľa, čertviekoľko, primoc, drahne a jedna lepšia od druhej. Ale chýbali mi napríklad – „a čo poslanec Jožko Rajtár, keď zistil, že pán Imrecze odstupuje kvôli nátlaku ukričanej opozície – odstúpi aj on, nakoľko nemal, nemá a ťažko bude mať rukolapné dôkazy na to, čo obviňoval mnoho dní?!“

Neodstúpi?

A prečo neodstúpi?

A pridá sa aj poslankyňa mgr art V remišová m a art d? A vie pani Veronika, že keby sa znechutenie v človeku, ktoré svojím vystupovaním spôsobila – premenilo na kyselinu v krvi, že by mi už ani nemusela chodiť na pohreb, lebo by nezostali zo mňa ani šnúrky do topánok?

Zaslúžia si európski bankári plat, ktorý dostávajú? Mala by albánska vláda robiť niečo, aby limitovala ich platy?

Kto určuje, že všetci tí podnikatelia, korporátne firmy, schránkové „firmy“ – a mnohí ďalší – si berú z koláča ziskov 60 % a 40 % ponechávajú »slovenským ob(v)čanom«, pričom na ospevovanom »Západe« je to naopak? Nie sú za snahami povaliť súčasnú aktuálnu slovenskú vládu aj títo podnikateľsko-zdieračskí hrdinovia »divokého slovenského Západu« – a nie iba všetkého neschopná opozícia, podporovaná americkým miliardárom, investorom a filantropom György Schwartzom?

Je dobrovoľný slobodný homosexuálny styk zločin? Alebo nie je? Je dobrovoľný slobodný heterosexuálny styk zločin? Nie je dôležitejšie, či je založený na vzťahu z lásky a trvá primerane dlho? A ak sa dvaja zbláznia a je im jedno, že sa videli iba pár sekúnd a chcú si to rozdať hocikde a s hocikým? Kto bude liečiť ich syfilis či AIDS či inú nebezpečnú chorobu? A kto vylieči ich dušu? A čo trpiaca duša zahrešeného poslanca v nemenovanej ministranke z NR SR?

Vyskytuje sa homosexuálny styk v prírode aj u iných druhov? A ako to, že medzi najväčšími bojovníkmi proti homosexuálom na Slovensku sú homosexuálni biskupi? Je možné, že by som si nevšimol homosexuála ani keby mi kopol do členka? Prečo ma trápi viac fakt, že mnohé tradičné konzervatívne manželstvá fungujú len pre vypočítavosť alebo pragmatizmus? Prečo v súčasnosti aj špičkoví svetoví novinári vyčítajú Vatikánu, že tam jestvuje »homo-loby-skupina«, ale uniká im, že ak zneužívali »deti« – tak ide o odporných pedofilov? Že by boli rovnako amatérski nepripravení ako tí naši domáci? Viete o tom, že v Európe nejestvuje trest smrti? A zaslúžia si pedofilovia smrť? Chápete, že nevyzývam k lynčovaniu? Hovorí vám niečo pojem spravodlivosť?

Prečo pán prezident SR neodstúpil z postu prezidenta po tom, čo sa preukázalo, že mal nezaplatené dane? Ako môže vyžadovať čokoľvek od iných ľudí? A čo od občanov? Chápe dosah pojmu karma? Neprehnal to s výberom svojich poradcov? Vie spoločenstvo skryté pod lákavým názvom »Za slušné Slovensko«, že pán prezident nie je svätý, že mu nenarástli anjelské krídla a nevidno žiadnu svätožiaru? A ako to bolo s tým lietadlom a vylúčenými telesnými tekutinami, ktorých sa zbavoval ohrozený organizmus? Poradili mu, aby mlčal, aby zatĺkal, aby nič neprezrádzal?

Robíte skutočne to, čo by ste robiť chceli? Alebo trpíte rovnako ako poslanec Igor M? Viete si predstaviť, čo všetko musí takmer ako otrok spred tristo rokov, aby zachoval vidinu svojich preferencií?

     Máte sen, ktorý nasledujete? Alebo vás niekto drží za tie geometrické útvary, ktoré nie sú kockami? Prečo sa hanbíte priznať, že nikdy ste žiadne sny nemali, lebo žijete ako chudák tu na Slovensku? Chápete tú drzosť niektorých »slniečkárov«, keď chcú zachraňovať imigrantov, sýrske siroty, vražedných islamistiov, ale domáci bezdomovci, slovenské siroty a aj slovenskí dôchodcovia sú im ukradnutí?

Si politik – hrdý na to, čo robíš a tiež na to, čo si už doteraz urobil? A kto ti natáral, že opozícia je proobčianska a zaujíma ju osud bežného smrteľníka kdesi medzi Tatrou a Dunajom? Prečo sa stále vyhováraš na koalíciu, keď sám stojíš za somálsky groš?

     Koľko sľubov si v živote dal a koľko z nich si skutočne splnil? Myslíš, že som zvedavý na to, koľko si podviedol ľudí (občanov)? Mohol by si sa ksichtiť pred kamerami o čosi menej? Nemohol by si to sem tam nacvičovať, a to prv, kým ťa kamera zaberie? A keď krivo obviňuješ koalíciu – nemohol by si menej prskať svoje jedovaté sliny?

Ktorú vec si túžil urobiť, no nikdy si ju neurobil? A prečo vlastne váhaš? Veď si už stihol nahanobiť dosť a dosť – to ti fakticky nestačí?!

     Je väčšia tvoja túžba vyniknúť za každú cenu alebo tvoj strach z poníženia? Kde berieš totálnu istotu, že sa budeš musieť vysťahovať minimálne na Nový Zéland, aby ťa neopľúvali tvoji spoluobčania voliči?

Uberá sa tvoj  život správnym SMERom? Že ty si za rodinu? Alebo si z tej strany, ktorá by sa zmestila do karavanu? Si pripravený na neúspech? Kto ti klamal, že len ty budeš vyhrávať? Volal sa Igor? Volal sa Richard? Mám sa pýtať ďalej? Že čo nebežím preč? Že či nepoznám revolver v tvojich rukách?

Kedy si sa naposledy tešil z maličkostí? Že ty si sám taký maličký? Že na toalete? Že naozaj vystrelíš?
     Kedy si sa naposledy dobre bavil? Keď si bez dôkazov obviňoval Roberta Kaliňáka? Keď si zistil niečo tajné proti vášmu predsedovi? A už ti niekto povedal, že si beťár?

     Koľkokrát sa v minulosti naplnili tvoje najhoršie obavy? Že vraj tým, že si vstupoval medzi takzvane nezávislých?

     Tak ako bude? Že už vystrelíš?

 

 

Interview s Radičovou zaujalo

02.12.2020

Zrejme som pani Radičovú nepoznal tak, ako by som si prial. Možno s tým súvisí spomienka na jej nedokončenú vládu SR, tento rozhovor s pani Radičovou priniesol pár prekvapení. To interview sa nachádza v článku – „Radičová: Politická kultúra vlády? Žiadnu nemá“ – gratulujem autorovi, titulok ako z učebnice! Určite zaujal a inšpiroval k prečítaniu aj [...]

A vraj že kukali na ostrý duel!

29.11.2020

Ó aká úľava, že som dnes nesledoval v televízii duel Robert verzus Véronique (duel je súboj alebo zápas, boj 2 protivníkov so zbraňami podľa dohovoreného aj času aj miesta aj druhu zbraní, pri dueli bývavali sekundanti, v takom dueli šlo vždy o úsilie prekonať súpera silou, v dueli si mohol podľahnúť alebo zvíťaziť, duel môže byť potýčkou, šarvátkou, pasovačkou, [...]

Námet na film, ktorý nikto nikdy nenatočí

27.11.2020

(Humor, satira, Paródia) „Sme radi, pani Dankowská, že ste konečne zmenili váš názor na našu spoločnú vec. Nie, nebojte sa! Hlavným cieľom je poraziť toho pobirmovanca z Topoľčian!“ Vyšetrovateľ vedel veľmi dobre, že obžalovaná Monyka Dankowská je silný súper a skôr »Rubikova kocka«, než slimák, zalezený pod chrastu, takže uvítal, že KONEČNE ju zlomili! [...]

Juraj Draxler, Ide o pravdu

Exminister Draxler v Ide o pravdu: Zrušenie prázdnin bude nevyhnutné, nevylučujem opakovanie školského roka

02.12.2020 22:00

Politickou prioritou vlády Igora Matoviča musí byť návrat detí do školských lavíc, a to čo najskôr, povedal v relácii Ide o pravdu exminister školstva Juraj Draxler.

EP-104239A_Plenary session

Orbánov človek po orgiách vystúpil z Fideszu

02.12.2020 20:28, aktualizované: 20:37

Tvorca maďarskej ústavy, ktorého zadržala polícia v Bruseli na homosexuálnych orgiách, sa vzdal členstva vo vládnej strane Fidesz.

Ischgl still best place for apr?s ski in 2016!

Vianočná lyžovačka v Rakúsku? Len pre domácich

02.12.2020 17:54

Slováci si cez zimné prázdniny v Rakúsku nezalyžujú. Viedeň ustúpila tlaku Berlína, Paríža i Ríma a pravidlá nastavila tak, že na svoje alpské svahy cez vianočné sviatky vpustí iba domácich.

Náhorný Karabach

Arménsko zrušilo časť obmedzení platných počas stanného práva

02.12.2020 17:45, aktualizované: 20:56

Obmedzenie vláda vyhlásila v septembri, keď sa v Náhornom Karabachu obnovili boje medzi Arménmi a jednotkami armády Azerbajdžanu.