Založ si blog

Keď otázky sú zábavnejšie ako odpovede

 

Ani neviem ako a zabŕdol som do ponuky s celou hŕbou, fúrou, kopou otázok, ktoré ponúkal Mr Google a bolo toho nemálo, zaveľa, čertviekoľko, primoc, drahne a jedna lepšia od druhej. Ale chýbali mi napríklad – „a čo poslanec Jožko Rajtár, keď zistil, že pán Imrecze odstupuje kvôli nátlaku ukričanej opozície – odstúpi aj on, nakoľko nemal, nemá a ťažko bude mať rukolapné dôkazy na to, čo obviňoval mnoho dní?!“

Neodstúpi?

A prečo neodstúpi?

A pridá sa aj poslankyňa mgr art V remišová m a art d? A vie pani Veronika, že keby sa znechutenie v človeku, ktoré svojím vystupovaním spôsobila – premenilo na kyselinu v krvi, že by mi už ani nemusela chodiť na pohreb, lebo by nezostali zo mňa ani šnúrky do topánok?

Zaslúžia si európski bankári plat, ktorý dostávajú? Mala by albánska vláda robiť niečo, aby limitovala ich platy?

Kto určuje, že všetci tí podnikatelia, korporátne firmy, schránkové „firmy“ – a mnohí ďalší – si berú z koláča ziskov 60 % a 40 % ponechávajú »slovenským ob(v)čanom«, pričom na ospevovanom »Západe« je to naopak? Nie sú za snahami povaliť súčasnú aktuálnu slovenskú vládu aj títo podnikateľsko-zdieračskí hrdinovia »divokého slovenského Západu« – a nie iba všetkého neschopná opozícia, podporovaná americkým miliardárom, investorom a filantropom György Schwartzom?

Je dobrovoľný slobodný homosexuálny styk zločin? Alebo nie je? Je dobrovoľný slobodný heterosexuálny styk zločin? Nie je dôležitejšie, či je založený na vzťahu z lásky a trvá primerane dlho? A ak sa dvaja zbláznia a je im jedno, že sa videli iba pár sekúnd a chcú si to rozdať hocikde a s hocikým? Kto bude liečiť ich syfilis či AIDS či inú nebezpečnú chorobu? A kto vylieči ich dušu? A čo trpiaca duša zahrešeného poslanca v nemenovanej ministranke z NR SR?

Vyskytuje sa homosexuálny styk v prírode aj u iných druhov? A ako to, že medzi najväčšími bojovníkmi proti homosexuálom na Slovensku sú homosexuálni biskupi? Je možné, že by som si nevšimol homosexuála ani keby mi kopol do členka? Prečo ma trápi viac fakt, že mnohé tradičné konzervatívne manželstvá fungujú len pre vypočítavosť alebo pragmatizmus? Prečo v súčasnosti aj špičkoví svetoví novinári vyčítajú Vatikánu, že tam jestvuje »homo-loby-skupina«, ale uniká im, že ak zneužívali »deti« – tak ide o odporných pedofilov? Že by boli rovnako amatérski nepripravení ako tí naši domáci? Viete o tom, že v Európe nejestvuje trest smrti? A zaslúžia si pedofilovia smrť? Chápete, že nevyzývam k lynčovaniu? Hovorí vám niečo pojem spravodlivosť?

Prečo pán prezident SR neodstúpil z postu prezidenta po tom, čo sa preukázalo, že mal nezaplatené dane? Ako môže vyžadovať čokoľvek od iných ľudí? A čo od občanov? Chápe dosah pojmu karma? Neprehnal to s výberom svojich poradcov? Vie spoločenstvo skryté pod lákavým názvom »Za slušné Slovensko«, že pán prezident nie je svätý, že mu nenarástli anjelské krídla a nevidno žiadnu svätožiaru? A ako to bolo s tým lietadlom a vylúčenými telesnými tekutinami, ktorých sa zbavoval ohrozený organizmus? Poradili mu, aby mlčal, aby zatĺkal, aby nič neprezrádzal?

Robíte skutočne to, čo by ste robiť chceli? Alebo trpíte rovnako ako poslanec Igor M? Viete si predstaviť, čo všetko musí takmer ako otrok spred tristo rokov, aby zachoval vidinu svojich preferencií?

     Máte sen, ktorý nasledujete? Alebo vás niekto drží za tie geometrické útvary, ktoré nie sú kockami? Prečo sa hanbíte priznať, že nikdy ste žiadne sny nemali, lebo žijete ako chudák tu na Slovensku? Chápete tú drzosť niektorých »slniečkárov«, keď chcú zachraňovať imigrantov, sýrske siroty, vražedných islamistiov, ale domáci bezdomovci, slovenské siroty a aj slovenskí dôchodcovia sú im ukradnutí?

Si politik – hrdý na to, čo robíš a tiež na to, čo si už doteraz urobil? A kto ti natáral, že opozícia je proobčianska a zaujíma ju osud bežného smrteľníka kdesi medzi Tatrou a Dunajom? Prečo sa stále vyhováraš na koalíciu, keď sám stojíš za somálsky groš?

     Koľko sľubov si v živote dal a koľko z nich si skutočne splnil? Myslíš, že som zvedavý na to, koľko si podviedol ľudí (občanov)? Mohol by si sa ksichtiť pred kamerami o čosi menej? Nemohol by si to sem tam nacvičovať, a to prv, kým ťa kamera zaberie? A keď krivo obviňuješ koalíciu – nemohol by si menej prskať svoje jedovaté sliny?

Ktorú vec si túžil urobiť, no nikdy si ju neurobil? A prečo vlastne váhaš? Veď si už stihol nahanobiť dosť a dosť – to ti fakticky nestačí?!

     Je väčšia tvoja túžba vyniknúť za každú cenu alebo tvoj strach z poníženia? Kde berieš totálnu istotu, že sa budeš musieť vysťahovať minimálne na Nový Zéland, aby ťa neopľúvali tvoji spoluobčania voliči?

Uberá sa tvoj  život správnym SMERom? Že ty si za rodinu? Alebo si z tej strany, ktorá by sa zmestila do karavanu? Si pripravený na neúspech? Kto ti klamal, že len ty budeš vyhrávať? Volal sa Igor? Volal sa Richard? Mám sa pýtať ďalej? Že čo nebežím preč? Že či nepoznám revolver v tvojich rukách?

Kedy si sa naposledy tešil z maličkostí? Že ty si sám taký maličký? Že na toalete? Že naozaj vystrelíš?
     Kedy si sa naposledy dobre bavil? Keď si bez dôkazov obviňoval Roberta Kaliňáka? Keď si zistil niečo tajné proti vášmu predsedovi? A už ti niekto povedal, že si beťár?

     Koľkokrát sa v minulosti naplnili tvoje najhoršie obavy? Že vraj tým, že si vstupoval medzi takzvane nezávislých?

     Tak ako bude? Že už vystrelíš?

 

 

Kto chce žiť vo svete Igora M?

13.09.2019

Údajne spúšťačom amorálneho útoku poslanca a lídra OĽaNO na predsedu parlamentu bola Dankova veta: „Slovensko by sa nemalo báť požičať si niekoľko miliárd na kapitálovom trhu a rozbehnúť viac »

Že by už tretí pokus ako sa samozničiť?

11.09.2019

Niektoré nemenované denníky, niektorí nepomenovaní nespokojenci z bizniskruhov či zahraničia, jemne neschopná a rozhádzaná opozícia (?) – títo všetci sa za dlhé obdobie snažili, snažia viac »

Oklamali Pellegriniho alebo klame on nás?

08.09.2019

V nedeľnej tatrojke ´V politike´ prejavil premiér odsúdenie, ale ako divák, ktorý sleduje tlačovky, mám pocit, že buď nedával pozor, niekto ho zavádzal, prípadne si prihrieva polievočku. viac »

bravčové mäso, supermarket, mäsiar, obchod, nákup

Slováci prejedli za miliardu eur viac cudzích potravín ako domácich

15.09.2019 13:08

Záporné saldo zahraničného obchodu s poľnohospodárskymi a potravinárskymi výrobkami už v prvom polroku dosiahlo 906,5 milióna eur.

danko,

Danko: Budeme bojovať, aby sme zostavili vládu, ktorá zastaví PS

15.09.2019 12:50

Danko si myslí, že prieskumy klamú. "Ak má Drucker sedem percent, zajtra to zabalím," povedal

elektrina, ceny, energie, elektrický prúd

Cena elektriny opäť stúpa, aj pre obavy o jadrové zdroje

15.09.2019 11:44

Ceny elektriny na svetových trhoch začali znova rásť. Elektrina zažila počas týždňa na burze EEX najväčšie výkyvy v obchodovaní od mája.

Tunisko, prezidentské voľby

V Tunisku sa začali prezidentské voľby, považované za dôležité pre demokraciu

15.09.2019 11:24

O priazeň približne siedmich miliónov voličov sa uchádza 26 kandidátov.