Založ si blog

Malvér Havran „machulí“ Putinovi. Kuffa mu už nestačí?

Ja nie som žiadny Putinov agent, ani platený troll, ba dokonca ani nie sympatizant našej dokonalej opozície, ktorá ani nedokáže využiť vlastizradné aktivity podaktorých jedincov z médií, ale usmoliť paškviľ (!): „Milý Putin, nám na živote záleží“, tak píše výhradne excelentný Malvér Havran, akoby nepočul, že o Putina sa už obtrela kadejaká huba, aj ruka, aj noha.

Malvér Havran ma extravagantne poburuje už niekoľko mesiacov, ale kvôli podpore konšpiračných novín tu bude strašiť azda až do »zničenia Sveta« a údajne na vine budú evidentne jemu rovnako naladení bumbaji.

Malvérovi Havranovi na živote »nezáleží«!

Ak by mu záležalo, tak by neštval nekresťanskými absurditami proti kňazovi Kuffovi ako predčasom sfušoval, že ani nedokázal (alebo skôr nechcel) rozoznať „totem“ a »jezuliatko«!

Je vysoko pravdepodobné, že Malvér Havran myslel skôr na svoj vlastný život – lebo veď on furt a zas myslí iba na ten svoj, »ja ja ja«, furt na ten svoj.

Ak by myslel ako jedna bunka obrovského organizmu, nikdy by nepopísal tie výkaly, ktoré zatínajú nenápadne do duší…

Ktorý z jeho zamestnávateľov mu prikázal, že musí bezodkladne napísať niečo proti Putinovi – lebo veď už proti Mečiarovi, Ficovi, Dankovi, Bláhovi, Kuffovi a boh-vie-ovi – proti všetkým už písal Pán Malvér Havran, zo všetkých pisateľov pisárskych najväčší na svete a tri centimetre navyše.

Raz tyká, raz vyká, raz si namýšľa, že scucol všetku múdrosť sveta a hneď za tým trafí klaunovi z nosa červenú čapičku.

Malvér Havran »akože«píše Putinovi »akože«list a údajne akože-navštevuje „krajinu“ (azda štát alebo veľmoc alebo šíravu) a že výhradne »istých« Rusov – nepripomína to náhodou to Havranské delenie Slovákov na pro-liberálne-moderných, ktorí idú s Galkom, Havranom, Remešovou, Kollárom otcom, „Matovičom“, Sulíkom a tamtých, ktorí sú „škaredí“, neprispôsobiví, nemoderní, nie-naši, nie-pro-západní a všakovako inak onálepkovaní – len Havran je ten naj-extra-skvelý prototyp a Pán Boh s Nami a tí ostatní Preč!

Malvér Havran obviňuje svojím mega-vesmírnym štýlom prezidenta Putina za to, čo sa stalo v roku 1968! A tí, ktorí si myslia niečo iné, by asi mali ísť do havranieho gulagu, ktorý s pomocou Budaja zorganizujeme do roka a do dna.

Malvér Havran píše neskutočne, že v lete 1968 vtedajší Rusi a vojaci zo ZSSR urobili zo Slovenska »krvavý kúpeľ« ! ! !

Čo urobili vtedajší sovietski vojaci spred 50 rokov?! »Krvavý kúpeľ«?

Jasné, že to bol dlho pripravovaný anti-puč ruských komunistov, bol to dôkladne pripravený akt potlačenia vzbury – áno, boli aj mŕtvi. Ale „Krvavý kúpeľ“?

Keď likvidovali v Afrike 2 milióny kmeňových členov a spáchal to iný kmeň (kde pokojne mohlo dôjsť aj k opačnému scenáru), to bol krvavý kúpeľ.

Alebo hitlerovskí šialenci, ktorí úmyselne likvidovali židov v koncentračných táboroch a bolo ich ŠESŤ MILIÓNOV – to bol krvavý kúpeľ.

Pán Havran si rád necháva hovoriť, že je teológ – to znalci Boha zvyknú práve takto robiť? Klamať? Zavádzať? Posúvať významy? Ohlôupovať? Tak ako vtedy s Kuffom? A s mnohými inými?

Ján Palach bol zvrchovaný jedinec, ktorý sa slobodne rozhodol k tomu, čo urobil a ja sa ho nechystám odsudzovať tak, ako pán havran robieva, ale ani nebudem propagovať čin samovraždy, lebo je to v rozpore s mojím svedomím.

Poburuje ma, ak „primadona“ novinárčiny na Slovensku ide pyšne poučovať ruského prezidenta Putina, ktorý ako tak primerane zodpovedá za súčasných občanov Ruskej federácie, a nie za všetky viny či chyby všetkých čias. Mňa ničí, ak údajnému teológovi a azda aj údajnému kresťanovi nevadí, ak nepodarenci v slovenskej opozícii a podaktorí jeho akože kolegovia nedoučení – sťa kyselina rozožierajú mysle aj duše slovenských spolu-občanov a tu si ide kopať do Putina, hoci Kyska má k svätosti ako miliardy svetelných rokov a ešte kusisko za temnú hmotu Vesmíru…

Mimochodom, pán Malvér Havran by si mohol naštudovať (teraz to ide v rozhlase seriálovou formou) čo-to o vtedajších dejinách – napríklad, že vedenie ČSSR a ÚV KSČ podpísali mnohé dohovory a dokumenty a podľa nich „museli“ zasiahnuť proti kontra-revolúcii, lebo naivní dubčekovci nedomysleli, že to tí Rusáci naozaj tie dokumenty a dohody dodržia.

Opakujem, že ja nie som Putinov agent, neobhajujem sprostosti – ale – ani nesúhlasím s vyrábaním novodobých mýtov, omylov a klamstiev!

PRERUŠENÉ, ďalej mohli čítať len platiaci čitatelia! (Zdroj: https://komentare.sme.sk/c/20892654/budte-europanmi-a-nie-hordou.html)

+

A potom nasledovala diskusia (pod článkom/komentárom) – iba niekoľko málo bodov:

Jasné, že obyčajní bežní občania ich tu nechceli. Lenže prečo „nebojovali“ za zmenu režimu už po roku 1945 alebo 1948? To už nikto nevie, lebo čas sa nedá vrátiť. Ale o roku 1968 budete básniť, hoci to bolo pred 50 rokmi a pisálek Malvér Havran o tom nemôže mať ani tušenie, keď ani dnes netuší, čo je pražské Jezuliatko a plne nechápe, čo je to skutočné živé kresťanstvo – s takými ľuďmi sme prehrali vojnu s totalitným islamom a ešte sa ani len nezačalo nabíjať v puškách a delách myslí džihádistov!

+

Zaujímavé údaje:

Bol agentom KGB, jeho celá rodina je prikrytá tajomstvom, nikto skutočne nevie, aký veľký je jeho majetok a statočne bojuje so Západom. Niektorí ho vyznávajú, iní ho označujú za diktátora. A slovenskí údajne-teológovia si vylepšujú novinársku karmu na ňom, lebo kňaz Kuffa im nestačil.

1. Vladimír Vladimirovič Putin sa narodil v Leningrade (terajší Petrohrad) do chudobnej rodiny. Žil spolu s rodičmi, súrodencami a dalšími 3 rodinami v bytovom dome. Ale tak žili vtedy takmer všetci a dokázali spolu-koexistovať.

2. Počas puberty mal pocit, že jeho rovesníci dospievajú rýchlejšie. Bál sa toho, že ho budú šikanovať, a tak sa dal na šport „judo“. V 18. rokoch získal čierny pás a neskor sa venoval aj ruskému bojovému umeniu Sambo.

+=-

Zvyšok si vyhľadajte sami.

Svet má svojich Trumpov, Macronov, Junckerov, Zemanov, Erdoganov, Putinov, Kimov, Merkelové – len MY máme Havrana s Kiskom, Kollárom, Matovičom, Sulíkom a Remešovou – čo už!

Keď záchrancu asi nikto nezachráni

23.08.2021

Priznávam sa, že vôbec neviem, ako toto popísať a vystihnúť. Pred týždňom som sa vracal z centra mesta a celkovo som dumal nad X vecami, čo ďalej, čo nezabudnúť, čo vynechať, ako zvládnuť nenapísaný „program“ a totálne som si neuvedomil, že práve zažívam úpal… vonku bolo odhadom 32 stupňov a ten stav som si nevšímal príliš dlho… Po príchode [...]

3 x 321 slov Ľudu

12.03.2021

„Kto je vinný? Ak sa nemýlim, premiér Ingwarr Patovič krátko po začiatku epidémie sa postavil pred kameru a vyhlásil, že vzhľadom k vážnosti situácie berie organizáciu boja s »hnusobou« na seba.“ Ľud odkazuje: „Tráp sa so svojimi problémami, lebo je sa čoho báť!“ „If you have any doubts, speak the trut.“ Psychológ Kleinman na adresu Igora Narcisoviča (OĽaNO [...]

Chuck Norris sa pýta „Ako ste mohli voliť Igora *atoviča? “

10.03.2021

(Humor*mišung, Paródia) Pôvodný názov „Chuck Norris verzus Igor Patovič.“ Carlos Ray alias „Chuck“ Norris (* 10. marec 1940) dnes oslavuje narodeniny, americký akčný herec, skvelý majster bojových umení, spisovateľ, športovec, podnikateľ, mediálna osobnosť. Je hlavnou postavou televízneho seriálu »Walker, texaský ranger«. Preslávil sa svojim kopom z otočky aj [...]

čaputová

Prezidentka odcestovala do Poľska, Duda jej odovzdá štátne vyznamenanie

16.04.2024 08:28

Čaputová navštívi aj jediné slovenské pamätné miesto spojené s protifašistickým odbojom.

Rusko opozícia Navaľnyj pohreb

Vzácny verdikt: Ruský súd priznal miliónové odškodné pozostalým po obete policajného mučenia

16.04.2024 08:03

22-ročný Ilnaz Pirkin spáchal samovraždu v októbri 2017 krátko potom, čo ho pustili zo strážnice v Nižnekamsku.

Trump Hush Money

V prvý deň procesu s Trumpom v kauze pornoherečky porotcov nevybrali

16.04.2024 07:50

Trump sa v pondelok ako prvý bývalý prezident v dejinách USA postavil pred súd v trestnom konaní.

SR ÚV MZ Fico Dolinková rokovanie kontrola TK BAX

Fico vyzval Dolinkovú, aby zabezpečila výstavbu nemocníc. Zostávajú jej dva roky, odborníci sú skeptickí

16.04.2024 07:30

Opozícia rezortu vyčíta zlú komunikáciu, nerealizovanie viacerých potrebných zmien, ustupovanie koaličnej SNS či záujmom finančnej skupiny Penta.

matthew1801

boh stvoril humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1407108x
Priemerná čítanosť článkov: 4569x

Autor blogu