Založ si blog

Malvér Havran „machulí“ Putinovi. Kuffa mu už nestačí?

Ja nie som žiadny Putinov agent, ani platený troll, ba dokonca ani nie sympatizant našej dokonalej opozície, ktorá ani nedokáže využiť vlastizradné aktivity podaktorých jedincov z médií, ale usmoliť paškviľ (!): „Milý Putin, nám na živote záleží“, tak píše výhradne excelentný Malvér Havran, akoby nepočul, že o Putina sa už obtrela kadejaká huba, aj ruka, aj noha.

Malvér Havran ma extravagantne poburuje už niekoľko mesiacov, ale kvôli podpore konšpiračných novín tu bude strašiť azda až do »zničenia Sveta« a údajne na vine budú evidentne jemu rovnako naladení bumbaji.

Malvérovi Havranovi na živote »nezáleží«!

Ak by mu záležalo, tak by neštval nekresťanskými absurditami proti kňazovi Kuffovi ako predčasom sfušoval, že ani nedokázal (alebo skôr nechcel) rozoznať „totem“ a »jezuliatko«!

Je vysoko pravdepodobné, že Malvér Havran myslel skôr na svoj vlastný život – lebo veď on furt a zas myslí iba na ten svoj, »ja ja ja«, furt na ten svoj.

Ak by myslel ako jedna bunka obrovského organizmu, nikdy by nepopísal tie výkaly, ktoré zatínajú nenápadne do duší…

Ktorý z jeho zamestnávateľov mu prikázal, že musí bezodkladne napísať niečo proti Putinovi – lebo veď už proti Mečiarovi, Ficovi, Dankovi, Bláhovi, Kuffovi a boh-vie-ovi – proti všetkým už písal Pán Malvér Havran, zo všetkých pisateľov pisárskych najväčší na svete a tri centimetre navyše.

Raz tyká, raz vyká, raz si namýšľa, že scucol všetku múdrosť sveta a hneď za tým trafí klaunovi z nosa červenú čapičku.

Malvér Havran »akože«píše Putinovi »akože«list a údajne akože-navštevuje „krajinu“ (azda štát alebo veľmoc alebo šíravu) a že výhradne »istých« Rusov – nepripomína to náhodou to Havranské delenie Slovákov na pro-liberálne-moderných, ktorí idú s Galkom, Havranom, Remešovou, Kollárom otcom, „Matovičom“, Sulíkom a tamtých, ktorí sú „škaredí“, neprispôsobiví, nemoderní, nie-naši, nie-pro-západní a všakovako inak onálepkovaní – len Havran je ten naj-extra-skvelý prototyp a Pán Boh s Nami a tí ostatní Preč!

Malvér Havran obviňuje svojím mega-vesmírnym štýlom prezidenta Putina za to, čo sa stalo v roku 1968! A tí, ktorí si myslia niečo iné, by asi mali ísť do havranieho gulagu, ktorý s pomocou Budaja zorganizujeme do roka a do dna.

Malvér Havran píše neskutočne, že v lete 1968 vtedajší Rusi a vojaci zo ZSSR urobili zo Slovenska »krvavý kúpeľ« ! ! !

Čo urobili vtedajší sovietski vojaci spred 50 rokov?! »Krvavý kúpeľ«?

Jasné, že to bol dlho pripravovaný anti-puč ruských komunistov, bol to dôkladne pripravený akt potlačenia vzbury – áno, boli aj mŕtvi. Ale „Krvavý kúpeľ“?

Keď likvidovali v Afrike 2 milióny kmeňových členov a spáchal to iný kmeň (kde pokojne mohlo dôjsť aj k opačnému scenáru), to bol krvavý kúpeľ.

Alebo hitlerovskí šialenci, ktorí úmyselne likvidovali židov v koncentračných táboroch a bolo ich ŠESŤ MILIÓNOV – to bol krvavý kúpeľ.

Pán Havran si rád necháva hovoriť, že je teológ – to znalci Boha zvyknú práve takto robiť? Klamať? Zavádzať? Posúvať významy? Ohlôupovať? Tak ako vtedy s Kuffom? A s mnohými inými?

Ján Palach bol zvrchovaný jedinec, ktorý sa slobodne rozhodol k tomu, čo urobil a ja sa ho nechystám odsudzovať tak, ako pán havran robieva, ale ani nebudem propagovať čin samovraždy, lebo je to v rozpore s mojím svedomím.

Poburuje ma, ak „primadona“ novinárčiny na Slovensku ide pyšne poučovať ruského prezidenta Putina, ktorý ako tak primerane zodpovedá za súčasných občanov Ruskej federácie, a nie za všetky viny či chyby všetkých čias. Mňa ničí, ak údajnému teológovi a azda aj údajnému kresťanovi nevadí, ak nepodarenci v slovenskej opozícii a podaktorí jeho akože kolegovia nedoučení – sťa kyselina rozožierajú mysle aj duše slovenských spolu-občanov a tu si ide kopať do Putina, hoci Kyska má k svätosti ako miliardy svetelných rokov a ešte kusisko za temnú hmotu Vesmíru…

Mimochodom, pán Malvér Havran by si mohol naštudovať (teraz to ide v rozhlase seriálovou formou) čo-to o vtedajších dejinách – napríklad, že vedenie ČSSR a ÚV KSČ podpísali mnohé dohovory a dokumenty a podľa nich „museli“ zasiahnuť proti kontra-revolúcii, lebo naivní dubčekovci nedomysleli, že to tí Rusáci naozaj tie dokumenty a dohody dodržia.

Opakujem, že ja nie som Putinov agent, neobhajujem sprostosti – ale – ani nesúhlasím s vyrábaním novodobých mýtov, omylov a klamstiev!

PRERUŠENÉ, ďalej mohli čítať len platiaci čitatelia! (Zdroj: https://komentare.sme.sk/c/20892654/budte-europanmi-a-nie-hordou.html)

+

A potom nasledovala diskusia (pod článkom/komentárom) – iba niekoľko málo bodov:

Jasné, že obyčajní bežní občania ich tu nechceli. Lenže prečo „nebojovali“ za zmenu režimu už po roku 1945 alebo 1948? To už nikto nevie, lebo čas sa nedá vrátiť. Ale o roku 1968 budete básniť, hoci to bolo pred 50 rokmi a pisálek Malvér Havran o tom nemôže mať ani tušenie, keď ani dnes netuší, čo je pražské Jezuliatko a plne nechápe, čo je to skutočné živé kresťanstvo – s takými ľuďmi sme prehrali vojnu s totalitným islamom a ešte sa ani len nezačalo nabíjať v puškách a delách myslí džihádistov!

+

Zaujímavé údaje:

Bol agentom KGB, jeho celá rodina je prikrytá tajomstvom, nikto skutočne nevie, aký veľký je jeho majetok a statočne bojuje so Západom. Niektorí ho vyznávajú, iní ho označujú za diktátora. A slovenskí údajne-teológovia si vylepšujú novinársku karmu na ňom, lebo kňaz Kuffa im nestačil.

1. Vladimír Vladimirovič Putin sa narodil v Leningrade (terajší Petrohrad) do chudobnej rodiny. Žil spolu s rodičmi, súrodencami a dalšími 3 rodinami v bytovom dome. Ale tak žili vtedy takmer všetci a dokázali spolu-koexistovať.

2. Počas puberty mal pocit, že jeho rovesníci dospievajú rýchlejšie. Bál sa toho, že ho budú šikanovať, a tak sa dal na šport „judo“. V 18. rokoch získal čierny pás a neskor sa venoval aj ruskému bojovému umeniu Sambo.

+=-

Zvyšok si vyhľadajte sami.

Svet má svojich Trumpov, Macronov, Junckerov, Zemanov, Erdoganov, Putinov, Kimov, Merkelové – len MY máme Havrana s Kiskom, Kollárom, Matovičom, Sulíkom a Remešovou – čo už!

Kto chce žiť vo svete Igora M?

13.09.2019

Údajne spúšťačom amorálneho útoku poslanca a lídra OĽaNO na predsedu parlamentu bola Dankova veta: „Slovensko by sa nemalo báť požičať si niekoľko miliárd na kapitálovom trhu a rozbehnúť viac »

Že by už tretí pokus ako sa samozničiť?

11.09.2019

Niektoré nemenované denníky, niektorí nepomenovaní nespokojenci z bizniskruhov či zahraničia, jemne neschopná a rozhádzaná opozícia (?) – títo všetci sa za dlhé obdobie snažili, snažia viac »

Oklamali Pellegriniho alebo klame on nás?

08.09.2019

V nedeľnej tatrojke ´V politike´ prejavil premiér odsúdenie, ale ako divák, ktorý sleduje tlačovky, mám pocit, že buď nedával pozor, niekto ho zavádzal, prípadne si prihrieva polievočku. viac »

bravčové mäso, supermarket, mäsiar, obchod, nákup

Slováci prejedli za miliardu eur viac cudzích potravín ako domácich

15.09.2019 13:08

Záporné saldo zahraničného obchodu s poľnohospodárskymi a potravinárskymi výrobkami už v prvom polroku dosiahlo 906,5 milióna eur.

danko,

Danko: Budeme bojovať, aby sme zostavili vládu, ktorá zastaví PS

15.09.2019 12:50

Danko si myslí, že prieskumy klamú. "Ak má Drucker sedem percent, zajtra to zabalím," povedal

elektrina, ceny, energie, elektrický prúd

Cena elektriny opäť stúpa, aj pre obavy o jadrové zdroje

15.09.2019 11:44

Ceny elektriny na svetových trhoch začali znova rásť. Elektrina zažila počas týždňa na burze EEX najväčšie výkyvy v obchodovaní od mája.

Tunisko, prezidentské voľby

V Tunisku sa začali prezidentské voľby, považované za dôležité pre demokraciu

15.09.2019 11:24

O priazeň približne siedmich miliónov voličov sa uchádza 26 kandidátov.