Založ si blog

Pomodlite sa aj vy!

Ak sa dobre pamätám, cez médiá sme sa mohli počas 7 mesiacov dozvedieť dostatočne veľa a pri troche pozornosti máme dostatok „info“, takže ten pandemický plačko na čele štátu má extrémne sťaženú „robotu“. Áno, má moc, ale nie na všetko a nie vždy.

A potom sú tu aj univerzálne / nadčasové „veci“, napríklad

Prís 11, 20-21: „Ľudia, čo majú srdce skazené, hnusia sa Pánovi, ale má zaľúbenie v tých, čo bezúhonne (chodia) púťou (života). Stavím sa (s kýmkoľvek), že podliak trestu neujde, ale potomstvo spravodlivých vyviazne.“ (koniec citácie)

Keď zdôrazním nám známych „borcov“ medicíny (fighters medicine), okrem tých, ktorí sú v takzvanom krízovom štábe, alebo sa často ukazujú v TV, tak s obľubou si spomínam na TV-reláciu „Pod lampou“, kde mal moderátor Štefan Hríb špecialistov na imunológiu alebo epidemiológov a príbuzné odbory… rozhlas Slovensko tiež mali hostí na túto =oblasť=, rtvs mali svojich pozvaných a opytovaných – – – takže nie sme všetci a vždy „nejakí“ tupci či neznalí, nezaujímajúci sa o aktuálne dianie v týchto „veciach“! Ten nebezpečný manipulujúci plačko na čele štátu, ktorý sa hrá na „Všemohúceho“ alebo „Dokonalého“, ba ešte pohoršuje celé kresťanské spoločenstvo Slovenskej republiky tým, že si vycapil na svoj FB*profil, že je údajne „veriaci“ a VRAJ sa za to „nehanbí“ – ale že sa celé Slovensko môže oprávnene desiť z tak nebezpečného človeka (jeho skutkami, postojmi, nevhodnými prejavmi jeho pseudokomunikácie), to ho nezaujíma a možno mu zabudli oznámiť členovia KBS, že aj diabli veria, že Boh jestvuje, ale to neznamená automaticky, že sa dáme na jeho stranu a budeme sa mu klaňať.

Ten „ŠIALENÝ nápad“, ktorý mal náš nemorálny „génius“ na čele nášho štátu – s vysokou pravdepodobnosťou vznikol a ujal sa AJ PRETO, že KTOSI nedával POZOR.

Mne je jedno, ktorý z tých odborníkov povedal, že KORONAVÍRUS COVID-19 nikam nezmizne, hoci by sme mali už dnes očkovaciu vakcínu, ďalší v rozhlase (rtvs) Slovensko tvrdil, že sa budeme musieť naučiť s ním žiť, koexistovať (podobne je to aj s inými doterajšími vírusovými alebo koronavírusovými ochoreniami! a nerobíme pre to kontrarevolúcie!)…

…a že AK UŽ chceme čosi urobiť v prospech CELEJ Spoločnosti, tak izolovať vhodne aj citlivo najzraniteľnejšiu časť obyvateľstva, čiže tých spoluobčanov NAD 65 rokov – ale to sa nerobí tak, že im dáme „možnosť“ chodiť do potravín IBA medzi 09:00 až 11:00 – skôr by sa KTOSI mal učiť starať sa s láskou o seniorov TAK, ako to bolo stáročia až tisícročia PRV, kedy sa mladší dokázali postarať o rodinných príslušníkov… LENŽE to sa nerobí tak, že zavrieme/eliminujeme totálne všetkých občanov SR od 0 po 101 rokov! Na to nemusí byť človek „plačlivý génius“ (psychiatri sa zatiaľ nedokázali zhodnúť, čo všetko jeho diagnóza obsahuje a je VRAJ lekárskym tajomstvom!), ba ani nemusí byť najväčším (politickým) bravúrnym klamárom Slovenskej republiky, ktorý tromfol vari všetkých jemu podobných za ostatných 77 rokov!

A AK UŽ niečo – tak pojem IMUNITA! Rozšíriť znalosti, ale aj napomôcť k posilňovaniu imunity pre všetkých ľudí od novorodenca až po storočného starca či starenku.

AJ TO TESTOVANIE! Ak by ono malo svoje ovocie ten výsledok, že ako čarovným prútikom zachytí tých infikovaných a už ďalej sa infikovanosť nebude šíriť – tak budiž! – ale odborníci imitátorovi kresťanstva už dávno stihli oznámiť (alebo to odmietol vypočuť?), že TO TESTOVANIE nie je mihnutím čarovného prútika a ním sa všetko nezastaví a rizík je omnoho viac, než PROSPECHu z tak veľkého gesta! A my nie sme pripravení celoplošne testovať 2*krát týždenne – to by si nedovolili ani bohatšie štáty planéty Zem!

A teraz k tej „modlitbe“, ktorú spomínam v titule k článku. Viem veľmi dobre, že onen kiskoidný pandemovič (s titulom MGR) na čele štátu s obľubou nadáva akýmkoľvek oponentom do „kuvikov“ alebo do „bláznov“ (a iné nepublikovateľné výrazy), ak niekto má námietky, tak nie že by si ich s rozvahou vypočul a poradil sa so znalými odborníkmi, ale „preventívne“ ich vopred ponižuje, znevažuje, zosmiešňuje, ale sám robí horšie od „PATa a MATa“ zo známeho rozprávkového seriálu pre deti o najnešikovnejších bytostiach na Zemi…

Postupovať proti nemu a jeho imitátorskému združeniu pseudopolitikov spôsobmi mafiánov alebo teroristov, to by bolo jednoznačne amorálne a s nezaručeným výsledkom, ba trestné je aj navádzať ľudí na protesty alebo akékoľvek činy proti nemu (náš najväčší „bojovník“ má s protestmi bohaté skúsenosti, ale to býval „hýbateľom“ borenia či likvidácie) či konanie v rozpore so zákonmi – ja navrhujem jednoduchú modlitbu ((čiže nikto sa k tomu nebezpečnému jedincovi nemusí priblížiť, nikto proti nemu nemusí vykonať trestný skutok a Boh to vykoná podľa svojho zvrchovaného uváženia a trefne presne, čo sa nám obyčajným ľuďom nemusí alebo nezvykne podariť)) – ak sa spoja všetci, ktorí slobodne chcú – tak – povedzme – si vyberú čas o 08:00 alebo o 12:00 alebo o 18:00 sa pripojte (nakoľko tých ľudí bude dostatočne veľa – sila modlitby-prosby bude o to ráznejšia a splynie dohromady v plnej váhe):

___ „Pane jediný Bože – prosíme ŤA, urob niečo s tým našim politikom psychopatom na čele štátu, ktorý si vzal do hlavy, že beztrestne a jasne ublíži celej Spoločnosti! Ty vieš najlepšie ČO KEDY AKO a predovšetkým PREČO… Ty vieš, podobne ako my, že sa iba hrá na »svätého«, na »spravodlivého«, na čistého aj nevinného, na veriaceho »kresťana« – áno, POTUPUJE nás všetkých a OHROZUJE životy naše aj našich potomkov či seniorov – PROSÍME ŤA, vykonaj nám na ochranu čokoľvek, čo by mu znemožnilo ďalej páchať všetko to zlé a likvidačné… Nech sa stane Tvoja vôľa, Pane jediný a Láskavý Bože – ďakujeme… AMEN“

+

 

Ó jediný Bože, ty si nielen náš Stvoriteľ, ale aj udržiavateľ a náš Otec, Ty si Boh Duch Láska, ktorý si nás spasil cez Pána Ježiša Krista – vyslyš nás, keď voláme o pomoc – pomôž nám v akomkoľvek súžení… s nádejou Ti ďakujeme, k Tebe sa utiekame, Aleluja!

+

Mud 1 ((Kniha múdrosti)): Milujte spravodlivosť, panovníci Zeme! Premýšľajte o Pánovi s dobromyseľnosťou, hľadajte ho v úprimnosti srdca! Lebo on sa dáva nájsť tým, čo ho nepokúšajú, a tým zjavuje sa, ktorí voči nemu nie sú nedôverčiví…

Interview s Radičovou zaujalo

02.12.2020

Zrejme som pani Radičovú nepoznal tak, ako by som si prial. Možno s tým súvisí spomienka na jej nedokončenú vládu SR, tento rozhovor s pani Radičovou priniesol pár prekvapení. To interview sa nachádza v článku – „Radičová: Politická kultúra vlády? Žiadnu nemá“ – gratulujem autorovi, titulok ako z učebnice! Určite zaujal a inšpiroval k prečítaniu aj [...]

A vraj že kukali na ostrý duel!

29.11.2020

Ó aká úľava, že som dnes nesledoval v televízii duel Robert verzus Véronique (duel je súboj alebo zápas, boj 2 protivníkov so zbraňami podľa dohovoreného aj času aj miesta aj druhu zbraní, pri dueli bývavali sekundanti, v takom dueli šlo vždy o úsilie prekonať súpera silou, v dueli si mohol podľahnúť alebo zvíťaziť, duel môže byť potýčkou, šarvátkou, pasovačkou, [...]

Námet na film, ktorý nikto nikdy nenatočí

27.11.2020

(Humor, satira, Paródia) „Sme radi, pani Dankowská, že ste konečne zmenili váš názor na našu spoločnú vec. Nie, nebojte sa! Hlavným cieľom je poraziť toho pobirmovanca z Topoľčian!“ Vyšetrovateľ vedel veľmi dobre, že obžalovaná Monyka Dankowská je silný súper a skôr »Rubikova kocka«, než slimák, zalezený pod chrastu, takže uvítal, že KONEČNE ju zlomili! [...]

Juraj Draxler, Ide o pravdu

Exminister Draxler v Ide o pravdu: Zrušenie prázdnin bude nevyhnutné, nevylučujem opakovanie školského roka

02.12.2020 22:00

Politickou prioritou vlády Igora Matoviča musí byť návrat detí do školských lavíc, a to čo najskôr, povedal v relácii Ide o pravdu exminister školstva Juraj Draxler.

EP-104239A_Plenary session

Orbánov človek po orgiách vystúpil z Fideszu

02.12.2020 20:28, aktualizované: 20:37

Tvorca maďarskej ústavy, ktorého zadržala polícia v Bruseli na homosexuálnych orgiách, sa vzdal členstva vo vládnej strane Fidesz.

Ischgl still best place for apr?s ski in 2016!

Vianočná lyžovačka v Rakúsku? Len pre domácich

02.12.2020 17:54

Slováci si cez zimné prázdniny v Rakúsku nezalyžujú. Viedeň ustúpila tlaku Berlína, Paríža i Ríma a pravidlá nastavila tak, že na svoje alpské svahy cez vianočné sviatky vpustí iba domácich.

Náhorný Karabach

Arménsko zrušilo časť obmedzení platných počas stanného práva

02.12.2020 17:45, aktualizované: 20:56

Obmedzenie vláda vyhlásila v septembri, keď sa v Náhornom Karabachu obnovili boje medzi Arménmi a jednotkami armády Azerbajdžanu.