Založ si blog

V kauze Ali Ajuška mám pár naivných otázok

Keď som si prečítal základné info o „komunikácii Aleny Zs“, tak mi okamžite vyvstali otázky: „A to čo, SME vari v Libérii, v Burundi, v Guinea Bissau?!“ To páni novinári aj politici či prokurátori nikdy nesledovali detektívky, kriminálky, thrillery? Nikto nemá hlbšie znalosti o praktikách zločincov?

Prečo mi to celé pripomína skôr dôkaz toho, že KTOSI pre opozíciu alebo pre záujmy KOHOSI spoza hraníc, KTO potreboval ráznu ZMENU (odchod „SMErákov“, predčasné voľby, skompromitovanie či zlyhanie buď celej koalície alebo aspoň najslabšieho BODu vládnych síl) – neváhal ani na okamih s prípravou vraždy Kuciaka – ALE AJ – do celého PLÁNu isto patrili aj prípravné činy k budúcemu zámernému vydieraniu, a to sa bez imitovania v štýle „Áno, ja som Ali Ajuška a som seriózna, som výhodná osoba pre budúcnosť A PODOBNE“ – takže, ak niekto Z NICH (ktorí sa akokoľvek dostali ku komunikácii s Ali Ajuškou) bol taký čistý a nevinný („neskúsený“), že by mu nikdy v živote ani na okamih nenapadlo, čo za ŽUMPA sa ho ide KOMUNIKAČNE dotknúť – tak prečo sa to zveličuje?!

A čo to máme za poriadky, že v televízii v hlavnom čase vystúpi matka zavraždenej a robí si paralelnú bojovú úderku ako keby vedela viac, než najinformovanejší JEDINEC zo všetkých, ktorí do celej kauzy boli zainteresovaní či informovaní z titulu svojej profesie???

Nesmrdí to po amorálnosti? Nie je to čudné? Nedokážem si plne predstaviť, že by som ja stál kdesi na ulici a s neskrývaným potešením rozprával pre akúkoľvek televíziu – fakt tomu nerozumiem – je to súčasť akejsi pomsty? Domnieva sa tá pani, že tým dôjde ku vzkrieseniu zavraždenej, ak sa bude aj ona podieľať na informačnom linčovaní alebo je to SPRAVODLIVOSŤ v štýle Západu? Je to takto v USA? Je to takto v Západnej Európe?

Neohrozuje to legitimitu prokurátorsko-súdneho procesu…?

Ak tí, ktorí s touto osôbkou, ktorá sa skrývala za nick Ali Ajuška (Alena Zs. obvinená z objednávky vraždy) komunikovali, ale nebolo to s plným vedomím a plnou aktívnou vedomou účasťou – tak je to poľahčujúca okolnosť?

Ako je možné, že nejaký novinársky tím miesto toho, aby rešpektoval klasické vyšetrovanie, tak robí ČOSI, čo AZDA hraničí s praktikami mafiánov alebo špiónov alebo spoluaktérom… (?)

Zlyhali (asi za úplatu?) znalci? Od nich to majú? Alebo prezrádza niekto z oficiálnych štruktúr/zložiek?

A ako majú dokázať tí, ktorí s ňou nič nespolupracovali a nič s ňou nevykonali – že nemali byť ako alebo prečo vydierateľní?

Takže – čo ak toto všetko je len drobnou súčasťou MEGA-PLÁNu, kde v prvom štádiu dali zavraždiť Kuciaka+Kušnírovú, no teraz je len jeden z mnohých krokov (mnohých mnohých mnohých) – dôkladne pripravený a dôkladne realizovaný práve tými, ktorí to všetko vymysleli a aj objednali – ALE hlavným nebola vražda, ale RÁZNE ZMENY na SLOVENSKU?! (?!)

Vanek komunikoval „raz za čas“, netušil a je vyradený. Beriem to, ak ide iba a jedine o vylúčenie možnosti toto zneužiť proti doterajšiemu vyšetrovaniu – ALE – Vanek neurobil nič extra… Bol jedným zo zámerov urobiť „čo najviac škody“ aj takýmto spôsobom „kade tade“?

SMErák Glváč pravdepodobne takisto netušil, o koho ide a tiež nič sa nemuselo stať – zámer však bolo ASI: „Namočte niekoho zo SMErákov a čím vyššie bude postavený, tým lepšie“ – a PLÁN KOHOSI sa zdarne plní. Je aj teraz naivné, ak sa R.F. pýtal, či to neaktivoval „S“ – ale mne osobne je ukradnuté, ako sa nejaká figúrka menuje, lebo tak či tak za ňou budú alebo mohli by byť reálni aktéri, ktorým to má priniesť vopred stanovené bonusy! (?)

Prečo z nás zase „celá tá BANDA všivavá“ robí blbcov či ovčanov, SME vari v Libérii, v Burundi, v Guinea Bissau?!

DOKEDY ešte budú otravovať celú našu spoločnosť???

 

Hrozí totalita a vraj-konzervatívcov trápi Lgbt?

19.08.2019

(komenty/poznámky) „Každá propaganda musí byť populárna na takom intelektuálnom stupni, aby jej aj najhlúpejší z tých, voči ktorým je nasmerovaná, porozumeli... Cez jej šikovné a ustavičné viac »

Nájdi mi politikov, ktorých budem milovať

16.08.2019

Takzvaní sorosovskí lídri našej imitačnej opozície (Ps, Together, for People, KDH) si urobili zadarmo promotion (propagation, glorification) a že vraj k právne neoverenej komunikácii istého basmana viac »

Kto obľubuje klamstvá, dnes mal hody

15.08.2019

Ta hej, je mi jasné, že nejde o jedlo, ale konzumuje sa to už dlhú dobu. Videl som dnes všetky tlačovky a kto by tu nežil a pričuchol by si k tým klamstvám, mohol by si na chvíľu namýšľať, viac »

Andrej Kiska

Prokuratúra potvrdila moje slová o prepojení štátu a organizovaného zločinu, hovorí Kiska

19.08.2019 17:44

Pripomenul, že ako prezident stretol aj množstvo čestných policajtov, prokurátorov a sudcov.

peniaze, úver, euro

Deň daňového odbremenenia je 19. august, vyrátal konzervatívny inštitút

19.08.2019 17:11

Celkové daňové bremeno dosiahlo v minulom roku vo vzťahu k priemernej mzde 62,5 %.

ústavný súd, vypočutie, ústavnoprávny výbor

Ďalšími kandidátmi na ústavných sudcov sú Duľa a Pitoňáková

19.08.2019 16:38

Okrem nich majú o post ústavného sudcu záujem aj Michal Matulník a Robert Šorl.

Peniaze, euro, ekonomika

Minimálnu mzdu vidí každý inde. Firmy hovoria o kríze, odbory o priestore na rast

19.08.2019 16:07

Sociálni partneri sa v pondelok nedohodli na výške minimálnej mzdy na budúci rok.