Založ si blog

V kauze Ali Ajuška mám pár naivných otázok

Keď som si prečítal základné info o „komunikácii Aleny Zs“, tak mi okamžite vyvstali otázky: „A to čo, SME vari v Libérii, v Burundi, v Guinea Bissau?!“ To páni novinári aj politici či prokurátori nikdy nesledovali detektívky, kriminálky, thrillery? Nikto nemá hlbšie znalosti o praktikách zločincov?

Prečo mi to celé pripomína skôr dôkaz toho, že KTOSI pre opozíciu alebo pre záujmy KOHOSI spoza hraníc, KTO potreboval ráznu ZMENU (odchod „SMErákov“, predčasné voľby, skompromitovanie či zlyhanie buď celej koalície alebo aspoň najslabšieho BODu vládnych síl) – neváhal ani na okamih s prípravou vraždy Kuciaka – ALE AJ – do celého PLÁNu isto patrili aj prípravné činy k budúcemu zámernému vydieraniu, a to sa bez imitovania v štýle „Áno, ja som Ali Ajuška a som seriózna, som výhodná osoba pre budúcnosť A PODOBNE“ – takže, ak niekto Z NICH (ktorí sa akokoľvek dostali ku komunikácii s Ali Ajuškou) bol taký čistý a nevinný („neskúsený“), že by mu nikdy v živote ani na okamih nenapadlo, čo za ŽUMPA sa ho ide KOMUNIKAČNE dotknúť – tak prečo sa to zveličuje?!

A čo to máme za poriadky, že v televízii v hlavnom čase vystúpi matka zavraždenej a robí si paralelnú bojovú úderku ako keby vedela viac, než najinformovanejší JEDINEC zo všetkých, ktorí do celej kauzy boli zainteresovaní či informovaní z titulu svojej profesie???

Nesmrdí to po amorálnosti? Nie je to čudné? Nedokážem si plne predstaviť, že by som ja stál kdesi na ulici a s neskrývaným potešením rozprával pre akúkoľvek televíziu – fakt tomu nerozumiem – je to súčasť akejsi pomsty? Domnieva sa tá pani, že tým dôjde ku vzkrieseniu zavraždenej, ak sa bude aj ona podieľať na informačnom linčovaní alebo je to SPRAVODLIVOSŤ v štýle Západu? Je to takto v USA? Je to takto v Západnej Európe?

Neohrozuje to legitimitu prokurátorsko-súdneho procesu…?

Ak tí, ktorí s touto osôbkou, ktorá sa skrývala za nick Ali Ajuška (Alena Zs. obvinená z objednávky vraždy) komunikovali, ale nebolo to s plným vedomím a plnou aktívnou vedomou účasťou – tak je to poľahčujúca okolnosť?

Ako je možné, že nejaký novinársky tím miesto toho, aby rešpektoval klasické vyšetrovanie, tak robí ČOSI, čo AZDA hraničí s praktikami mafiánov alebo špiónov alebo spoluaktérom… (?)

Zlyhali (asi za úplatu?) znalci? Od nich to majú? Alebo prezrádza niekto z oficiálnych štruktúr/zložiek?

A ako majú dokázať tí, ktorí s ňou nič nespolupracovali a nič s ňou nevykonali – že nemali byť ako alebo prečo vydierateľní?

Takže – čo ak toto všetko je len drobnou súčasťou MEGA-PLÁNu, kde v prvom štádiu dali zavraždiť Kuciaka+Kušnírovú, no teraz je len jeden z mnohých krokov (mnohých mnohých mnohých) – dôkladne pripravený a dôkladne realizovaný práve tými, ktorí to všetko vymysleli a aj objednali – ALE hlavným nebola vražda, ale RÁZNE ZMENY na SLOVENSKU?! (?!)

Vanek komunikoval „raz za čas“, netušil a je vyradený. Beriem to, ak ide iba a jedine o vylúčenie možnosti toto zneužiť proti doterajšiemu vyšetrovaniu – ALE – Vanek neurobil nič extra… Bol jedným zo zámerov urobiť „čo najviac škody“ aj takýmto spôsobom „kade tade“?

SMErák Glváč pravdepodobne takisto netušil, o koho ide a tiež nič sa nemuselo stať – zámer však bolo ASI: „Namočte niekoho zo SMErákov a čím vyššie bude postavený, tým lepšie“ – a PLÁN KOHOSI sa zdarne plní. Je aj teraz naivné, ak sa R.F. pýtal, či to neaktivoval „S“ – ale mne osobne je ukradnuté, ako sa nejaká figúrka menuje, lebo tak či tak za ňou budú alebo mohli by byť reálni aktéri, ktorým to má priniesť vopred stanovené bonusy! (?)

Prečo z nás zase „celá tá BANDA všivavá“ robí blbcov či ovčanov, SME vari v Libérii, v Burundi, v Guinea Bissau?!

DOKEDY ešte budú otravovať celú našu spoločnosť???

 

Autorská kritika autorke Balogovej

20.03.2019

Tak som si prečítal Váš komentár vo Vašich novinách a už tretí deň robí hanbu všetkým slovenským autorom, ktorí sa akokoľvek venujú – či už publicistike, esejistike, poviedkam a všeobecne viac »

Rozbitá mozaika. Mozaika reality alebo zdania reality?

19.03.2019

(naozaj Len úvahy!) Mozaika je obraz alebo ornament, ktorý je zložený z drobných kamienkov, prípadne z kúskov skla či keramiky. Mozaika býva pestrá. Mozaika býva z drobných častí. Ale môže viac »

Krajina, kde vyhráva klamstvo. Brilantné a sofistikované, ale klamstvo

19.03.2019

Politológ profesor Lance DeHaven-Smith vo svojej knihe »Konšpiračné teórie v Amerike« uvádza fakt, že tento pojem priniesla/vynašla a do širokého obehu spoločnosti zaviedla CIA, aby očiernila viac »

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

V Bazileji na ulici dobodali chlapca, podozrivou je 75 ročná žena

21.03.2019 22:35

Podľa údajov poskytnutých vyšetrovateľmi došlo k napadnutiu chlapca okolo 12.30 h na ulici, kadiaľ išiel zo školy domov.

dialnica R7, diaľnica, bajkalská,

Doprava v Bratislave sa ešte skomplikuje, NDS bude opravovať úseky na D1

21.03.2019 21:34

Pre opravy vozovky na viacerých mostoch a časti cesty bude najbližšie tri týždne od piatku do nedele čiastočne uzavretá diaľnica D1 v úseku Bratislava - Vajnory.

Väzenie, väzni

Turkménsky líder Berdymuchamedov udelil milosť vyše 2000 odsúdencom

21.03.2019 20:24

Amnestia podľa lídrových slov súvisela s perzským Novým rokom - Novrúzom.

NEWZEALAND-SHOOTOUT/TRUMP

Donald Trump: USA by mali uznať izraelskú zvrchovanosť nad Golanskými výšinami

21.03.2019 19:45

Šéf Bieleho domu zároveň zdôraznil, že toto územie má "kľúčový strategický a bezpečnostný význam pre štát Izrael, ako aj pre regionálnu stabilitu".

matthew1801

aj boh má humor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 94
Celková čítanosť: 210860x
Priemerná čítanosť článkov: 2243x

Autor blogu

Kategórie